Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Artur (---.piotrkow.net.pl)
Data: 30 sty 2008 - 23:18:43

Clobex to nazwa preparatu pozwalającego zlikwidować łuszczycę głowy.
Z moich poszukiwań wnioskuję, że nie jest on znany polskiemu użytkownikowi sieci.
Byłem w szpitalu i robiono jego testy. Okazało się, że większość osób po tygodniu mycia głowy szamponem Clobex zauważyła zlikwidowanie łuski i ognisk zapalnych.
Teraz obserwuję na jak długo nie będę miał łuszczący się głowę.

Lek jest dość drogi: około 50 PLN na 60 ml szamponu.

Zastosowanie: nanosimy szampon na ogniska i wcieramy. Masujemy głowę do uzyskania piany. Pozostawiamy na 15 minut. I myjemy głowę.

Kolejna wada to, że szampon nie można stosować po upływie 4 tygodni od otwarcia opakowani.

Od dziesięciu lat nie mogłem się uporać z łuszczycą głowy, a po tym szamponie nareszcie doznałem ulgi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Miet55 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2008 - 23:56:51

Nie polecam sad smiley
http://www.narp.kastor.strefa.pl/index.php?action=search&findbyid=1881

http://www.narp.kastor.strefa.pl/index.php?action=search&findbyid=1878

I wszystko jasne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 02 lut 2008 - 09:55:58

tak sterydy ;/ wiec nie bedzie go nikt uzywac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Karina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2008 - 20:28:02

hej

moja mama ma łuszczycę, chciałabym jej jakoś pomóc
szukałam różnych informacji na necie ale na niewiele sie przydały
teraz trafiłam na lek clobex ale opinie na jego temat jak widzę są podzielone

jeśli ktoś wie coś więcej o nowościach lekowych przeciwko łuszczycy to bardzo proszę o informacje, nazwy leków, metod leczenia, cokolwiek

będę wdzięczna za wszelkie informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: abril (---.chello.pl)
Data: 23 mar 2008 - 21:37:26

witam , wlasnieszukalam jakis postow dot szamponu Clobex, dostalam go wlansie na zaleczenie ogniska zapalnego na ŁZS umylam poki co raz ale wlsoy sa po tym fatalne drogie to jak diabli, kurcze a niewiele osob ma doswiadczenia sad smiley nic dobrze ze jutro wolne to nie bede sie zamrtwiac jak wygladam oby to bylo skuteczne wiem ze zaweira steryd a wogole........ to dlaczego taki lek przed sterydami??? ja wiem ze to ostatnia deska ratunku ale nieraz nie ma wyjsca kto mial doswiadczenia z ŁZS pls niech sie odezwie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goska (---.metronet.pl)
Data: 23 mar 2008 - 22:18:42

Mipomógł colbederm i daivonex ..winking smiley) juz po tygodniu bylaa duza róznica ..smiling smiley ta luszczyce mialam prawie na calych nogach tak mi sie rozsiewala ..;/ po clobedermie zostaly tylko biale plami ktore w lecie opalila ..;]] teraz niema znaku po luszczycy ..winking smiley) Huraa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Jacek (---.gorzow.mm.pl)
Data: 27 mar 2008 - 22:01:53

Na wstępie powiem tylko, że horuję na łuszczyce jakieś pół roku więc jestem niby w stadium wysiewu. Lekarka przepisała mi szamponik Clobex i naprawde jestem zadowolony.To co miałem na głowie aż mnie przerażało jeden wielki strup. Na całe szczęście w nieszczęściu kończy się okres zimowy komfort przyniosło mi noszenie czapki ale nachodziło mi na skronie i czoło.Dawało się to ukryć ale myśl o tym chodziła po głowie cały czas. Stosuję szampon jakieś 3 tyg i naprawde rewelkasmiling smiley.prucz tego jeszcze smaruję głowę Flucinarem .ogólnie śladu nie widać choć jeszcze pare łuseczek pod włoskami pozostało. Bez obaw mogę teraz chodzić bez czapeczki smiling smiley Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: ja (91.200.238.---)
Data: 28 mar 2008 - 14:55:16

Zastanawia mnie dlaczego dopiero teraz wypuszczono na rynek szampon "sterydowy"(moze sie myle ale wczesniej o tym nie slyszalam) skoro sterdy są używane już kilkadziesiąt lat ??
I w dodatku do tego szamponu "wwalili" najmocniejszy chyba jaki tylko można:/:/
Dostałam wlasnie receptę na ten szampon ale nie zamierzam jej wykupić:I

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Artur (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 31 mar 2008 - 19:08:51

witam.mam pytanie.właśnie zacząłem stosować ten clobex ale nie wiem czy można go stosować jak jest łuska na głowie czy dopiero po złuszczeniu łuski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2008 - 19:45:29

jak wszystkie specyfiki na nasze chorobsko, lepiej stosowac wszystkiego rodzaju specyfiki najlepiej stosowac na ogniska bez luski bo lepiej i szybciej dzialaja, ale ja jako leniwy czowiem zastosowalem clobex na male luski i pomaga, wszystko od ciebie zalezy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2008 - 19:48:20

i nie dodalem, ze napewno zaraz odezwa sie glosy ze nie mozna stosowac sterydow ze to gowno, a ja na to jesli stosuje sie rzadku i krotko, to wszystko jest dla ludzi, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Mariusz (---.acn.waw.pl)
Data: 16 kwi 2008 - 20:29:43

napiszcie mi proszę jak poprawnie stosować. Jako szampon to na mokra głowę. ile trzymać. najlepiej cały zabieg. Szmpon nabyłem tylko nie rozumiem dokładnie instrukcji. Dziek za odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2008 - 22:41:08

wcierasz zmiany na glowie i trzymasz 15 minut, spłókujesz, i mozesz zastosowac inny szmpon taki ktorego uzywasz nacodzien, ja nie uzywam, i powtarzasz pare dni, szampon po otwarciu moze słuzyc tylko przez 4 tyg. potem do wyrzucenia i to tyle, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2008 - 23:48:52

Mi też lekarz przepisał ten szampon.Gdy spytałam jak długo mam go stosować powiedział,że u każdego jest inaczej,ale maksymalnie 4 tygodnie.Butelka ma 60ml,i z tego co piszą w ulotce (ok.7,5mldziennie)starczy go na ok.9 dni.Czyli co,po tym czasie mam znowu płacić 70zł za prywatna wizytę,żeby mi przepisał drugą butelkę,a potem trzecią?W ulotce pisza też cos o kontroli ,a lekarz nic mi o tym nie wspominał.Powiedżcie co mówili wasi lekarze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2008 - 09:10:42

Też zaczęłam stosowac ten szampon jak narazie użyłam go 3 razy cos sie ruszyło. Nie ma jeszcze super efektów ale cos sie ruszyło mam nadzieje że jeszcze kilka razy i bedzie widoczna poprawa. Tez słyszałam że od otwarcia mozna stosowac 4 tygodnie. Gosia no ja mam nadzieje że po zastosowaniu tej jednej butelki będą efekty takie że nie trzeba juz więcej go uzywać przynajmniej na jakis czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kasia (---.centertel.pl)
Data: 06 cze 2008 - 17:43:35

siemka, ja choruje juz ok 8 lat, stosowalam rozne leki i szampony. na poczatku nic na dłużej nie pomagało, dopiero po zmianie lekarza. leczenie samo nie daje efektu. dostalam recepte na clobex. z tego co wiem jest bardzo drogi, ale lekarz powiedzial mi ze jest to silny lek i skuteczny. napoczatku mam go stosowac co drugi dzien przez tydz a poznie w zaleznosci od poprawy raz albo 2 w tyg. pozniej po poprawie mozna go stosowac tylko na chore miejsca, mawet na niewielkie obszary. po tylu latach leczenia choroba nie dokucza mi az tak bardzo i teraz wszystko jest skuteczne, ale zastanawiam sie czy kupic ten szampon bo i tak do tej pory stosowalam tylko lecznicze, ostatnio tez w podobnej cenie physiogel szampon plus, cena ok 37 zł, ale ma jedna wade: włosy po nim sa suche i matowe i dlatego trzeba stosowac odzywke mimo ze w swym skladzie ja zawiera.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Iza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2008 - 10:43:00

Clobex - drogi i mało skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2008 - 13:20:10

Po stosowaniu przez 4 tygonie u mnie tez marne efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: siwex30 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 cze 2008 - 15:22:42

Witajcie wielkie łuski!!
Czytam tak o tym szamponiku,sam nie stosowałem ale jedna dobra rada dla nowicjuszy to taka żebyście nie stosowali niczego ze sterydami.
Wiem,że efekt jest super i szybko schodzi ale daję 100%,że za jakiś czas wywali was o 100% więcej niż przed użyciem takiego leku czy szamponu.
Ja osobiście na początku też używałem sterydów i byłem zadowolony bo zeszło szybko ale teraz mam tyle tego,że niczym nie mogę zwalczyć.Mam łuszczycę od ponad 11 lat. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: anka22332 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2008 - 15:54:17

Witajcie! Dziś właśnie się dowiedziałam,że ta "zaraza" mnie też dopadła.Czytam Wasze wypowiedzi,większość wypowiada się dość negatywnie o cleboxie i wcale mnie to nie dziwi.Wiadomo steryd pozostawić na koniec,w odwodzie.Podpowiedzcie mi,co mam zastosować na początek,macie większe doświadczenie w praktyce,nie chcę stosować sterydów na początku leczenia.Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.