Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr M. (---.mmpnet255.tnp.pl)
Data: 14 cze 2009 - 19:36:33

Witam
Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem. Tu Mielec się kłania. Dla mnie nie ma problemu zrobić sobie stukilometrową wycieczkę na spotkanie na skraj Podkarpacia. Sam też osobiscie w regionie nie znam specjalnie nikogo z tym schorzeniem.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2009 - 20:58:32

hej ja mam najdalej z was jestem z wielkopolski Gniezno ale jestem za spotkaniem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: marek (213.77.60.---)
Data: 15 cze 2009 - 19:31:39

hej ja tam bym sie spotakal bardzo chetnie porozmawial wymienil doswiadczenia. Jestem z Olsztyna Warm-Maz. Pozdrawiam Marek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.net.stream.pl)
Data: 15 cze 2009 - 20:29:17

no to może w Bieszczadach jakies spotkanko przy pięknej pogodzie ? winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 15 cze 2009 - 21:04:56

moniko jestem za bieszczadami ze he he mam kolege w Lesku gdzies na innym forum widzialem przypadkiem ze jest grupka ludzikow ,ktorzy organizuja zlot w bieszczady do ustrzyk na 24 sierpnia ale nie jestem tam zarejestrowany jest tam żeskie powietrze mozna by połazic po gorach tylko nie za wysoko heh i polezec na sloneczku bylbym chetny na koniec llipca poczatek sierpnia dołaczac w grupce rażniej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: szczurek (195.116.133.---)
Data: 22 lip 2009 - 19:06:23

Halo ;] i co z tym waszym spotkaniem? Tez uwazam to za swietny pomysl smiling smiley Milo by bylo pogadac z kims kto ma te same problemy. Ja jestem z okolic Gliwic ;]
Chetnie porozmawiam tez przez gg 10595148 ;] Kinia 20lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Kaska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 20:59:58

Uwazam ze to swietny pomysl fajnie byloby pogadac z kims kto wie jak to jest byc laciatym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Grzecho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2009 - 11:12:03

Hej dopiero znalazłem ten wątek i powiem szczeze ze jestem za spotkaniem w Bieszczadach ale w okolicach Cisnej smiling smiley nie daleko od Leska smiling smiley jeśli jesteście za prosze odezwijcie sie do mnie bo i ja problema z łuszczycą mam a w Bieszczasdy jezdze juz około 6 lat. gg3265574

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Patti (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 lis 2009 - 19:57:25

hihi
ja na proponuję spotkać sie na jakims basenie i to teraz w sezonie jesienno-zimowym, kiedy jestesmy wysypani.
Ciekawa jestem jak szbko basen by opustoszał, jakby nas tak grupa np. 20 łaciatych weszła...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: c4 (---.tpn.ceron.pl)
Data: 10 lis 2009 - 22:30:08

siemka ja jestem z okolic zielonej gory jakby ktos chcial sie spiknac to niech da znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.