Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
daivonex
Wysłane przez: Klaudia (---.univ.szczecin.pl)
Data: 14 mar 2005 - 14:59:49

hej biedrony!smiling smiley
mam pytanie.czy ktos stosowal daivonex?mam to przepisane i troche sie boje,ze mnie wysypie po tym.prosze o opinie.pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 14 mar 2005 - 15:42:25

Studentka ze Szczecina,a taka nie rozgarnieta winking smiley
Juz troche bylo na ten temat. W linku umieszczonym ponizej powinnas znalezc to czego szukasz

[[http://www.luszczyca.pl/search.php?f=1&search=daivonex&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1]]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 07 maj 2005 - 19:51:08

Barthez tylko sie nie denerwuj jak zobaczysz to pytanie o daivonexie pomyslisz ze nie szukalam a szukalam duzo informacji o daivonexie ale jest tylko wzmianka o mascia mi chodzi o plyn.Czy ktos stosuje?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Zoska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 22:41:42

nie bojcie sie Bartheza Wszystkowiedzacego. on tez czasami bywa nierozgarniety- bo tak sie to pisze Barthez!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 08 maj 2005 - 09:31:20

Nie jestem Wszystkowiedzacy. Staram sie pomagac jak moge,prowadzic jakis lad na tym forum,ale widze,ze niekyorym to przeszkadza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: rafal z 3miasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 12:07:42

Barthez ma racje. NA TYM FORUM PANUJE NIEZLY BALAGAN , dosadniej mowiac burdel, ciezko jest zapanawac nad tym forum w sytuacji gdy ADMIN ma wszystko w dupie i tylko kasuje pieniadze za reklamowanie ON-CLINIC , posty sie powtarzaja, ( ja sam zalozylem jeden o daivonex )
ja wszyscy wiemy jakosc wszelkiej masci for dyskusyjnych jakie znajdziemy w necie na kazdy inny temat jest o niebo lepsza, tylko tutaj czasy krola cwieczka ( zoska popraw mnie jesli cos zle napisalem smiling smiley )
pozdrowienia biedroneczki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 08 maj 2005 - 14:29:02

soory prosilam tylko o informacje dla mnie wazne, czy warto sie klocic o blachostki najwyrazniej nikogo nie mozna prosic o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 14:40:41

Stosowałem przez 10 dni objawy ustąpiły ale teraz mam nawroty. Skuteczne na chwilę krótką. może spróbuję przy lepszej pogodzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: Lucyna (---.energoprojekt.pl)
Data: 19 maj 2005 - 14:32:59

jestem nowa . na forum i w temacie.
niektóre wypowiedzi rozjaśniają mi w głowie i dają nadzieję, ale są i takie dla których szkoda czasu - ilustrują tylko nasze polskie pieniactwo i kłotliwość. tylko tomek odpowiedział coś na temat - dzięki.wprawdzie jest to potwierdzenie starej prawdy, że sterydy tylko zaleczją problem, który nastęonie powraca ze zdwojona siłą.
pozdrawiam
L.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 14:43:13

Daivonexu nie zaliczałbym do sterydów to pochodna witaminy d3 i wydaje sie być lepszym rozwiązaniem od sterydów. Ale jak wiadomo w ten sposób leczymy jedynie objawy łuszczycy dlatego po zakończeniu leczenia powraca !


pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.