Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Kara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2005 - 21:14:12

Mam chłopa który w tej chwili bardzo sie denerwuje. Jutro ma komisję lekarską , stara się o zwolnienie z wojska z powodu łuszczycy. Jakie ma szanse?
Jak bardzo rozsiana musi byc choroba by kwalifikowała na kategorie D ?
Z góry dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 14 mar 2005 - 22:03:04

Tu ,mozesz troche o tym poczytac:
http://www.luszczyca.pl/read.php?f=1&i=915&t=346#reply_915

Zalezy kto bedzie siedzial w komisji,ale nie powinien sie martwic. Jezeli chce D to powinien dostac bez problemu.
Jezeli ma jakies papiery (wypisy ze szpitala itp) to moze zabrac ze soba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2005 - 19:15:21

ja byłem na poborze dokładnie tydzień temu.a chorobe mam aby na łokciach i odrazu dostalem D Twoj chłopak tez pewnie dostanie.(osobiscie wolał bym A) sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 16 mar 2005 - 21:54:18

Zawsze mozesz zaleczyc zmiany i odwolac sie od decyzji jak Ci zalezy na A

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2005 - 23:32:35

nie o to mi chodzi chciałbym być supełnie zdrowy.... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: xam (---.futuro.pl)
Data: 18 mar 2005 - 19:10:08

Cze all, ja byłem na komisji jakieś 4 miesiące temu choruje od.... a kiedy to było??? 10-14 lat temu no nieważne jakos tak w każdym bądź razie poszedłem tam bez niczego tzn. bez papierów że się leczyłem gdzieś kiedys (bo nigdy w żadnym szpitalu nie byłem) i dostałem z miejsca A, oczywiście się odwołałem i na ponownej komisji wysłali mnie do dermatologa naszczęście pani była młoda (nawet fajniutka) jak zobaczyła to się odrazu sama spytała co chce A czy D. Odpowiedź była oczywista D jak dupa smiling smiley

Powodzenia obyś na jakiegoś chamskiego trepa nie trafił.

P.S.

Jak dostaniesz A to niczego nie podpisuj, jak podpiszesz to już nie ma ratunku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 18 mar 2005 - 20:38:09

Ja dostalem D,ale tego zaluje....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2005 - 01:27:20

ja tez załuje ze D....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: adam 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2005 - 12:30:17

puzniej sa problemy z praca a jezeli chcesz na panstwowa posade to zapomni ze sie dostales chyba ze masz niezle uklady bo nawet jest gdzies zapisane ze meszczyzna musie miec kategorie a zeby pracowac na stanowisku w panstwowej robocie niepamietam gdzie to wyczytalem ale jak znajde to napisze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: JA (---.kolno.net.pl)
Data: 08 kwi 2005 - 22:15:37

Gdzie można się odwołać od komisji wojskowej ?? Dostałem A i podpisałem papiery. Czy można się jeszcze odwołać ?? Jak tak to gdzie ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 08 kwi 2005 - 22:33:14

powiem tak:
metod unikniecia wojska jest wiele, ale uczepienie sie kategorii D jest chyba najgorszym pomyslem.
w wieku 18lat - ciezko stwierdzic, co sie bedzie w zyciu robilo - zwykle marzenia i poglady zmieniaja sie dosc drastyczniewinking smiley
a kategoria D definitywnie w ciagu jednej chwili zamyka szereg dosc przydatnych drzwi.
w sluzbach mundurowych obecnie zatrudniana jest cala masa cywilnych pracownikow kontraktowych. nie biegaja oni pod bronia na wojne... pracuja, jak w kazdej innej firmie.... z tym jednym warunkiem, ze nie musza sie obawiac "glupiego prezesa"smiling smiley maja pelna game dodatkow, o ktorych reszta spoleczenstwa moze li tylko pomarzyc itp.smiling smiley
pamietam jak dzika radosc mnie ogarnela - jak wydobylam z Wybranca kategorie... D - gwarantowala mi, ze nie pojdzie mi on ani na wojne... ani na poligonsmiling smiley
po 15latach.... oboje uwazamy, ze gdyby mozna bylo czas cofnac... to A bylaby lepszym wyjsciemsmiling smiley

dobra rada osoby bujajacej w chmurach, ktora przyzemnosc sciaga regularnie na ziemie a nastepnie probuje zakopac w dolku... nie ma o co walczycwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 kwi 2005 - 09:07:24

Dobrze mowisz Anita. Poza tym majac A zawsze mozna sie zapisac do jakiejs szkoly, zeby uniknac wojska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 09 kwi 2005 - 09:54:17

barthezsmiling smiley
dokladnie!
--> a nauka jeszcze NIKOMU nie zaszkodzilawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: jedrek (---.b.pppool.de)
Data: 09 kwi 2005 - 22:58:52

Do BArtheza. Barthez do k..... nędzy! Czy powołanie do wojska to jakieś nieszczęście . Ja odsłużyłem ojczyżnie dwa lata i jestem z tego dumny!!!. Czytanie Twoich słów "żeby uniknąć wojska" jest dla mnie nie do przyjęcia[to tak delikatnie tylko mówiąc]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: anita (---.acn.waw.pl)
Data: 09 kwi 2005 - 23:03:36

do jedrka!
oj to ja pierwsza uzylam!!!

a mlody czlowiek boi sie... to go do szkol "dla unikniecia" wysylamy!smiling smiley)
a czy uniknie...
tego nikt nie wiewinking smiley

ja odsluzylam 23lata w wojskusmiling smiley i czasem brakuje mi tego Ordnungu i... wypastowanych na lusterko butowwinking smiley ale z drugiej strony... anarchia tez jest fajnawinking smiley)))

wrzucamy na luz... i nie szukamy innej wojny - jak ta jedyna - z plamami!smiling smiley))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zwolnienie z wojska a łuszczyca.
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 08:37:52

Do jedrka:
Napisalem "dla unikniecia",bo chlopak sie pytal co ma zrobic,bo dostal A,a chcial D. Wiec chyba chce uniknac wojska? Jak to inaczej nazwac?
Ja w wojsku nie bylem i tego nie zaluje. Poza tym,gdybym nie mial D to i tak po studiach dostal bym papierek: "przeniesiony do rezerwy".
A prawda jest taka,ze w obecnych czasach mlodzi ludzie ida do wojsko tylko po to by pozniej zostac na zawodowego, albo zeby sobie zrobic darmowe prawko na samochody ciezarowe lub tez ze wzgledu na nieciekawa sytuacje w domu...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.