Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 04 kwi 2006 - 11:22:04

masz absolutna racje X, dlatego najlepszym sposobem na takich bedzie ignorowanie ich, choc wiem, ze to trudne; pozdrawiam, buziolki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: ana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 12:03:44

sluchajcie mysleze kazdy kto chce przeczytac ten temat:Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc?? mysli ze cos sie to praktycznego dowie ale tu ciagle jest dyskusja na temat Klawesyna , czy on naprawde jaest tak "godny " uwagi aby caly czas o nim pisac , przeciez jemu tylko o to chodzi , DAJCIE JUZ SPOKUJ I NIE PISZCIE O NIM , zajmijmy sie tematem !!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 13:01:37

mam ten sam problem, po smarowaniu Dermowate zostały czerwone plamy ,jest jakiś sposob aby się ich pozbyc ,czy ktoś próbował to opalać w solarium ?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 04 kwi 2006 - 13:27:55

Daniela napisala, ze to dalej luszczyca wiec chyba musisz dalej smarowac ta mascia skoro to luszczyca; oznaka znikniecia luszczycy jest chyba biala plamka, w miejscu w ktorym byla krostka; ktos pytal o to lekarza?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 13:30:34

pozostaja rowniez ciemne plamy ( zwlaszcza jak bylo smarowane sterydami) i wlasnie o te plamy mnie chodzi , moze jet ktos kto to juz przeszedl?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 22:20:20

a czy te biale plamki potem schodza bo ja je mam niedlugo.. ;P ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: X (---.rtk.net.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 23:13:33

w końcu zaczyna sie odpowiadać na pytanie. ja używałem sterydów i w miare mi zeszło ale jeszcze są te ciemne miejsca i nie wiem jak sie ich pozbyć do mojego dermatologa ide dopiero w sobot więc sie dowiem co i jak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 05 kwi 2006 - 08:41:12

z biegiem czasu staja sie mniej widoczne/przynajmniej ja tak mam/ no ale to jest tak jakbys sie opalala i miala jakies plastry poprzyklejane na siebie tez zostana biale slady, ktore z biegiem czasu dopiero znikaja razem z wybieleniem sie skory po opaleniznie; ale wole te biale plamki od tych czerwonych i luszczacych sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 13:35:31

Jeśli te zaczerwienienia to tylko odczyn po maściach to można je spróbować wybielić maścią mocznikową 40% ale jeśli narasta na nich łuska tzn że to nadal łuszczyca. Maść mocznikowa działa złuszczająco i wybielająco. Mam doświadczenie,aż wstyd powiedzieć iloletnie, a dodatkowo z zawodu jestem pielęgniarką. papapa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 14:10:47

Daniela
napisz prosze czy ta masć mocznikowa jest gotowa czy trzeba ja robic i czy to na recepte jest???? dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: X (---.rtk.net.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 14:48:37

jak narazie w moim przypadku to łuska nie narasta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 18:42:05

i białe i brązowe plamy z czasem wyrównują się z kolorem skóry .Gratuluje takich plam to znaczy tak jak pisze Daniela jeżeli łuska nie narasta skóra jest w dotyku takiej samej twardości jak reszta to sukces.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 06 kwi 2006 - 09:17:26

ja lubie widok moich bialych sladow, bo wiem, ze tu byla luszczyca i juz jej nie ma, a to daje sily do walki z tym cholerstwem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Barli (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 09:39:26

tak samo myśle jak Wiolusia ja jak juz widze białę plamy to jestem szczęśliwy że w tym miejscu szybko nie powinna wrócić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 06 kwi 2006 - 11:40:03

Do EWY! Maść mocznikowa jest na receptę, może wypisać lekarz rodzinny. Podaję skład: 40 %sal.Urea 40,0 Eucerini ad.100,0 Może być też 20% ale wtedy jest słabsza. Taka porcja kosztuje 5 zł.Smarować najlepiej na noc dość grubo żeby było długie działanie i dopiero jak skóra jest pozbawiona łuski można nakładać punktowo na 2 godz. maść z cygnoliną. Cygnolina ma to do siebie, ze jak się nią przez przypadek posmaruje skórę zdrową to może poparzyć i w tym miejscu zrobi się Luszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 10:15:37

tak jak wcześniej pisałam ,po uzyciu Dermovate zostały sino-czerwone plamy,gładkie.zaczełam chodzić na solarium turbo po 10 min, i po 2 razach jest widoczna poprawa ,w niektórych miejscach nie ma sladu ,tam gdzie był najwiekszy wysyp jeszcze trochę widać/uda/ ale to już pestka .pozdrawiam i zyczę wszystkim sukcesów w walce o gładką skórę.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 10:10:28

dwa razy w tygodniu chodzę na solarium, tak gładkiej i opalonej równo skóry nie pamiętam,po opalaniu używam oliwki dzieciecej z aloesu, po łuszczycy nie ma śladu .Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w walce.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Beti (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 15:51:47

Zgłoś się do kliniki ON CLINIC. Są tam dostepne preparaty z Morza Martwego. Goją chore miejsce i nie zostają po nich żadne ślady tak jak jest w przypadku sterydów. Leczenie jset dość kosztowne, ale warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyć sie tych zaczerwienionych miejsc??
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 08 maj 2006 - 22:01:50

ale sie ciesze!!! Coraz wiecej bialych plamek, pozostalosci po luszczycy, na moim cialku; kocham slonce, ono czyni niewiarygodne rzeczy dla mojej skory; zycze duzo slonka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.