Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 28 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.lakeheadu.ca)
Data: 19 gru 2006 - 22:09:57

Jezeli mleko jest pasteryzowane, to do mleka wrzucamy pare lyzek smietany, a te naturalne bakterie skwaszaja mleko i jest kwasne mleko bez problemu. Wtedy juz robimy serwatke wedlug swojego przepisu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.tb.shawcable.net)
Data: 20 gru 2006 - 00:22:00

Serwatka prwadopodobnie uzdriwi czesc luszczykow, ale nie wszystkich.
Buszujac po forum ostatnie 3 dni zauwazylam ze wiele jest rozwiazan i niektorym pomaga a niektorym nie.

Ja majac ta przypadlosc wiele lat spedzilam na odnalezienie sensu albo bezsensu tej
przypadlosci i chyba mi sie to udalo.

Ludzie szukaja szybkich rozwiazan, ale ono jest w samych nas. Odpowiedz na to dal
Edgar Cayce zyjacy w latach 1890-1940 zostawil po sobie wielkie uzdrowienia i jego zespol
udokumentowal ponad 14,000 zapisow tego wielkiego czlowieka. Szkoda ze nie dostepne w Polsce
wlasciwie sa dostepne dla wszystkich ale sa w jezyku Angielskim za wplata roczna 40 dol.
jest dostepna na internecie.

Sa tam podane uzdrowienia prawie wszystkich chorob wlacznie z ztwardnieniem rozsianym
itp. Nie setki ale tysiace naukowcow i lekarzy korzysta z tej bibloteki potwierdzajac
jego przekazy. W sprawie luszczycy 2ch czy 2 lekarzy podjelo sie w USA jego dziela z ogromnym sukcesem,
Specjalny szpital jego imieniem zajal sie projektami.
miedzy innymi luszczyca, - zostal uwienczony sukcesem.

podaje tutaj glowna strone instytutu - dzialalnosc spoleczna
i strone z raportami.

http://www.edgarcayce.org/
http://www.meridianinstitute.com/newslet.htm - raporty

Musze dodac ze jego prace sa w internecie w milionach
egemplarzy a szkoda ze w Polskim jezyku jest tego nie wiele.
wystarczy wpisac nazwe choroby i CAYCE jego imie
a tysiace odpowiedzi jest w roznych jezykach -popularnosc i skutecznosc
jego uzdrowien jest wielka.
Musze tez dodac ze wyleczonych jest nie setki ludzi ale tysiace.
Warto jest to przezuc. Dodam ze w Bytomiu w latach 80tych experyment
dializy nerek czyli odtruwaniu -czyszczeniu krwi dalo niesamowite resultaty,
po przeczytaniu raportu wiem dlaczego.

Podaje szybkie i chaotyczne tlumaczenie przyczyn i jak sie leczyc.
Pozdrawiam Ewa Gulbinowicz - Kanada ps. ( w nawiasach sa moje dodatkowe komentarze)
raport jest obszerny, ja wyciagnelam tylko wnioski

----------------------------------- oto tlumaczenie--------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------
Luszczyca jest to Problem z eliminacja toxyn zwiazany z jelitami - ze sciankami jelit,
sa ciensze miejsca pomiedzy grubym jelitem i malym. Dziury w jelitach zpowodowane sa roznymi
problemami tj: bakrerie (gronkowca zlocistego) pacirkowce - (wymaz z gardla potrzebny)
,nadmiar kwasu w organizmie, przerost drozdzy w organizmie, mechaniczne uszkodzenia itp.
Te przyczyny, oraz inne bakterie oslabiaja scianki jelit - powstaja przecieki, (u kazdego moze byc inna przyczyna.)


Zawartosc pokarmu przecieka przez zcienione jelita do obiegu krwi zatruwajac ja toxynami( kiedy tresc
zolzdkowa sie przesuwa nizej zawartosc ta jest niczym innym jak odpadem toxycznym
czego ogranizm nie potrzebuje).

Organizm czyszczac krew odrzuca toksyny do ukladu limfatycznego,
W organizmie sa 4ry drogi eliminacji-pluca, skora, nerki, jelito grube.
Przy luszczycy eliminacja toxyn w ukladzie limfatycznym jest wydalana przez skore, tamte drogi
sa nie-efektywne. Zle oczyszczajacy sie Uklad limfatyczny to 100 procent przyczyny luszczycy -
toksyny nie maja ujscia. Zespol cieknacego jelita to 95 % przyczyny. Pozostale 5% jest podane nizej
( wiec dializa nerek ktora jest niczym innym jak oczyszczaniem krwi dala revelacyjne wyniki
Kazdy musi sluchac swojego organizmu i odnalesc co mu sluzy, po jakim posilku jest zmeczony, swedzacy itp.)


Dieta jest glownym skladnikiem walki z ta choroba.
Picie elm(kora wiazowa) i safron(zolty amerykanski safron- nie wloski) wode skutecznie kleji dziury w jelitach
(obie wody nie maja smaku ale po wypiciu sa lekko kleikowate w slinie - nic nie ma w tym wstretnego -
tutaj serwatka ma sens gdyz jest tez kleikiem wraz z pozytecznymi
bakteriami ktora naprawia flore bakteryjna)

- doklada sie do pijacej wody przez tydzien 2, albo 3 Woda z elm rano z safron wieczorem. (w zaleznosci od stanu
jelit naprawa trwa 3 tyg-6mies, bo do tego dochodzi dieta wspomagajaca lub zatruwajaca)

Absolutne wyleczenie jest mozliwe poprzez diete. To wymaga usposobienia i cierpliwosci.
Dieta z warzyw jest najbardziej wskazana.
Stosunek warzyw korzystnie wplywajace na zdrowie- Jedno warzywo korzenne i 3 wzrzywa nadziemne.
Dobrze jest miec jeden posilek z warzyw dziennie w poludnie - LUNCH a gotowane warzywa sporzywac
wieczorem.
(Edgar Casy wspominal ze posilek nie moze byc jedzony w zlosci, pospiechu itp. - jest sens..)
Wspominal tez o nastawieniu do zycia - right thinking.( Inny badacz w USA Idac sladami Casy - zacza
badac usposobienie luszczykow. Okazuje sie ze przwie wszyscy sa wrazliwi, jak maja problem to go trzymaja
dniami i sie mecza z nim, wiara w siebie jest pomocna przy leczeniu, tutaj ma sens JOGA kiedy pracuje sie nad
koncentracja mysli- umiejetnosc selekcji mysli wplywa na nas pozytywnie. Stres wplywa szczegolnie zle na system trawienny)

Glowne leczenia wymaga.
1. Czyszczenie organizmu od srodka
woda, 6 szklanek wody, colonics, dieta z swiezych owocow i warzyw.

2. Uzdrawianie jelita

Ziolka do zaklejenia dzior w jelitach
Woda (Elm) kora wiazowa - zproszkowana jest pita przed sniadaniem. Do cieplej nie gotujacej wody wrzucic szczypte wiazu,
po 30 minutach woda jest gotowa do picia.

amerykanski zolty safron jest pity wieczorem przed spaniem - stosowany czesciej jak wiaz( moze byc pity razem z rumiankiem).
Do Wody gotowanej wrzacej pitnej dodaje sie szczypte tych ziol po 30 min jest gotowe do picie.
Wode taka mozna przygotowac na pare dni naprzod( 1-2 dni)yrzymac w lodowce. Mozna ja pic z butelki jak kazda inna wode,

Dodatkowe bardzo pomocne ziolka to: rumianek a Dziewanna drobnokwiatowa najbardziej polecana przez CAYCE w gojeniu
inflamacyjnych jelit, watroby itp. (leczy wszystkie gruczoly trawienne)
Woda wiazowa rano 3 razy w tygodniu albo i wiecej.( tutaj musze dodac ze problem wewnetrznych ogranow
jest spory przy przeciekach problem z sercem, cukrzyca, zapalenie stawy itp. - inflamacja)

3. Dieta - jedzenie ktore przyczynia sie toksycznosci jelit musi byc wyeliminowane.
Tj. cerwone mieso, smarzone jedzenie,
gazowane i alkoholowe napoje, nabial tlusty, Szczegolne zle przy luszczycy sa warzywa tj. pomidory, tabaka,
eggplant, papryka, biale ziemniaki. Eliminacja slodkich, tlustych i jasno-macznych wypiekow.

4. Problem z kregoslupem musi byc zlikwidowany (7-8 kreg we wszystkich pozostalych )Nacisk na srodkowe
nerwy w kregoslupie powoduje nacisk na nerwy jelitowe gdzie jest podraznienie jelit.
Chiropraktyczne zabiegi pozwalaja na zdrowy kregoslup,
Plywanie i cwiczenia z duza pilka poprawia unerwienie kregoslupa w okolicach dwunastnicy.
Wszystko w organizmie zalezy od wszystkiego.

5. uzywac masci zapisane przez lekarza w miedzyczasie
2. do kapieli uzywac using Mydlo Siarkowe ,


-------------- Dieta --------------------
( bakrerie zyja w kwasnym organizmie - w alkaicznym nie ma bakreri,
wiec nawet przeziebienia wirusowe nie wystepuja. Jezeli organizm jest zakwaszony to zeby wyrownac zasasowosc
pobiera wapno z Kosci i tam gdzie sie da! , reumatyzm, slabe serce itp wystepuje.
Kwas wyzera sciolke w jelitach powodujac przecieki toksyn do krwi)

WLASCIWA DIETA 80% alkaniczna - 20 % kwasowa ( dobrze jest sprawdzic kwasowoc organizmu papierkami PH.
PH Powinno byc 6.75-7.25)

Kwasowa zywnosc

Bacon - boczek
biscuit - ciastka
Barley - kasza perlowa
Beef & pork - wolowina, wieprzowina ( po zjedzeniu staja sie kwasowe)
Bread, rye - jasny chleb, jasny ryz
Bread, white
Cake, plain - torciki
cheese -sery tluste
Cranberries - borwowina czerwona
Eggs - jajka bialka
Ham - szynka
Macaroni or spaghetti - makarony jasne
Plums-sliwki
Pork - wieprzowina
Prunes - suszone sliwki
Sausage -kielbasy
Bananas - banany
Tomatoes - pomidory
Walnuts - orzechy - optocz migdalow i orzechow laskowych

FOODS HAVING A NEUTRAL OR NEARLY NEUTRAL EFFECT / jedzenie neuralne


Butter Milk - mleko kwasne
some oils- oleje
Cream -smietana
Honey - miod
Ice cream -lody
Milk, whole butter - mleko,maslo
Olive oil - olej z oliwek
Onions - cebula
apple - jablka
Tapioca - tapioka


FOODS HAVING A PREDOMINANTLY BASIC EFFECT /alkaiczna
migdaly

Apples -jablka
Apricots - morele
Asparagus
Beans, lima - fasola w malych ilosciach
Beans, string -zielona fasolka
Broccoli - brokuly
Brussels sprouts - brukselka
Cabbage - kapusta
Cantaloupe - kantelopa
Carrots - marchew - wskazana w duzych ilosciach
Cauliflower - kalafior
Celery -selery
Dates - Daktyle w malych ilosciach
Figs Grapes - figi-winogrona
Lemons - cytryna staje sie alkaiczna po spozyciu
Lettuce - salata - czysci krew!!!!!!!!!!
Oranges -pomarancze staja sie alkaiczne po spozyciu
Peaches - brzoskwinie
Pears - gruszki sa wskazane do jedzenia w duzych ilosciach, sa slodkie i alkaiczne
Pineapple - annanasy
Potatoes, white - biale kartodle ( ograniczyc)
Potatoes, sweet - slodkie kartofte tez ograniczyc
Raisins - rodzynki
Raspberries - maliny
Eggplant
Grapefruit - geipfuty


Pacjent powinien spozywac duze ilosci morskich potraw,mieso czerwone zastapic ptactwem i baranina
cytrusy - staja sie alkaiczne, ale kiedy spozyte razem z weglowodanami,syrio itp. staja sie kwasami
Mlczne potwawy i cytrusy powinny byc spozywane osobno (2 godz przerwy)
mieso spozywac z warzywami, nie z weglowodanami. Kawa cherbata bez mleka i smietanki - organizm potrzebuje innych enzymow do trawienia)


1. Jedz sporo jarzyn i owocow. Jeden posilek dziennnie w poludnie powinien skladac sie z
surowych warzyw wylocznie.
Uzyj olej z oliwek, unikaj octu! salad dressing - no vinegar!

2. Gotowane warzywa powinne byc sporzywane z ryba, ptactwem albo baranina, Spozywaj morskie produkty
3. Wyeliminuj Tluste potrawy, slodkie i maczne.

4. Warzywa sporzywaj w proporcji 3 rosnace nad ziemia i jedna z pod ziemi(burak, zimniak itp.- oprocz marchwi)
( salata, szpinak itp...

5. Wino moze byc pite umiarkowanie inne alkohole zabronione.

6. Jedz duze ilosci salaty i selera, Watercress and the like (unless the roughage causes irritation to an underlying Ulcer or Colitis condition.
salata jest naturalnym oczyszczaczem krwi!

7. Unikaj czerwonych mies , szynka, steki. Zupelnie zrezygnuj ze smazonych potraw.

8. Kompletny balans alkaiczno - kwasowy ryb, ptactwa & baraniny zamiast miesa czerwonego.


9. Masaz ciala z uzyciem oliwki z oleju i olivki archaidowej( pobudzenie systemu limfatycznego),
po tym opalaj sie na sloncu albo uzyj Ultra-Violet Light 1 to 1 1/2 minutes.
Ochraniacze dla oczow potrzebne. lampa w odleglosci 1,15m.

10. dla wystepujacych sporych ognisk ,bardzo pomocne jest zrobienie cieplych okladow z oleju rycynowego
albo (olej z oliwek z olejem archaidowym)
posmarowac olejem i zakrecie papierem przezroczystym cieniutkim takim jak do przykrywania jedzenia
w lodowce, trzymac oklad przez pare godzin. oklad ten powinien byc zrobiony najmiej 2 razy w tygodniu.
(PS) Olej rycynowy stosowany zewnetrznie czyni cuda (polac na 3-4 zlozana flanele przylozyc do ciala i przyktyc
poduszka nagrzewajaca. Utrzymac cieplo ale nie goraco. W wielu przypadkach kladzie sie taki oklad na watrobe ktora
pracuje bardziej zdroowotnie, Lest to sposob na leczenie skornych problemow jek i wiele innych schorzen.

(Jak nie masz czasu to smaruj olejem rycynowym rano i wieczorem i tak zostaw)

11 Unikaj stresu
12 Glownie jedz jedzenie surowe , nie gotowane
13. Witaminy vit a,b complex,e i c razem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.tb.shawcable.net)
Data: 20 gru 2006 - 00:47:30

jeszcze raz teraz juz krotko

Ziolo najbardziej wspominane przez CAYCE do czyszczenia krwi to

Sarsaparilla, zwana także Smilax Officinalis

polskie tlumaczenie z internetu

To roślina występująca głównie w Meksyku, gdzie stosowana była od wieków na reumatyzm, raka i choroby skóry. Zawiera duże ilości wzrostowych hormonów męskich - androgenów pod postacią sarsapogenin, mogących imitować działanie testosteronu i DHEA, oraz także beta-sisterol, który ma działanie przeciwzapalne i ochronne na wątrobę. Stwierdzono również w jej składzie witaminy A, C, D, B, żelazo, mangan, sód, krzem, siarkę, miedź, cynk, jod. Ponieważ ma świetne działanie, można ją polecić jako alternatywę dla syntetycznych sterydów, gdyż nie powoduje skutków ubocznych. Posiada również działanie moczopędne i pobudzające pocenie, dlatego była w przeszłości stosowana jako środek oczyszczający krew i usuwający toksyny z organizmu. Chińczycy stosowali ją w leczeniu reumatyzmu, zapalenia stawów i chorób układu moczowego. O jej właściwościach wspominali już kolonizatorzy hiszpańscy, uważając ją za lek na impotencję, oziębłość seksualną, trądzik młodzieńczy oraz za silny afrodyzjak. Obeznie zioło stosowane bywa przez kulturystów i sportowców innych dyscyplin jako środek na zwiększenie masy mięśniowej bez używania sterydów syntetycznych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 11:10:57

Ciekawe to co napisała Ewa .Można więcej poczytać wchodząc na nazwisko Cayce na polską stronę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: no one (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 12:35:55

no w koncu cos do zeczy i z sensem wielkie dzieki EWO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: dorota (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2006 - 13:21:26

mnie serwatka nie pomogła ale warto spróbować, napewno nie zaszkodzismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: taenia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2006 - 19:09:47

Ewunia jestes cudowna! ale gdzie ja moge znalezc Woda (Elm) kora wiazowa ?? albo amerykanski zolty safron?? ta opcja z tymi dziurami w jelicie jest nawet przekonujaca!i chyba rzeczywiscie musze przetawic sie na diete bo L. juz mi sie na stawy powoli rzuca !! ale dieta doopiero po sylwestrze bo musze jeszcze zaszalec na balu ( alkoholu itp. :p) pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: czeslaw (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 30 gru 2006 - 19:57:03

Witam.Skąd jesteś odkupię ją od Ciebie ja ze śląska


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 05 sty 2007 - 07:22:38

wlasnie zamowilam sarsaparille pewnie nie zaszkodzi jak maz ja bedzie pil, ale jest i tak dobrze coraz mniej strupkow a serwatki nie pil przez cale swita dzisiaj dopiero zaczyna nowa butle - widocznie na niego dziala serwatka ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aneta (---.icpnet.pl)
Data: 05 sty 2007 - 23:30:39

Mam już Molkosan, wiem że muszę to rozrobić 1:10 np. 1łyżeczka roztworu na 10 łyżeczek wody i taką dawkę pić 3 x dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 08 sty 2007 - 07:19:17

stwierdzilismy ze jednak to serwatka pomaga mezowi - po 2 tygodniach bez serwatki luska zaczela narastac a na paznokciach pojawily sie wrzery , maz zaczyna pic znowu i po 1,5 litra zauwazylam ze luska odpada i rana zarasta - goi sie a po jakims czasie zanika, sama nie wiem co o tym myslec ale serwatki nie zaprzestanie pic......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Darunia (---.serv-net.pl)
Data: 12 sty 2007 - 20:22:46

Hej Bożena i co z ta serwatka?? nadal pomaga!? zainteresowało mnie to i dzis załatwiła mi kolezanka od mleczarza serwatke ile mam jej pic i po jakim czasie zacznie działac? czy mam sie smarowac? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: BASIA (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 30 sty 2007 - 23:59:26

WITAJCIE tak siedze i czytam,czytam juz prawie dostałam płaskodupia!ale do rzeczy powiedzcie mi czym sie rózni nasza serwtka firmy ROLMLECZ os serwatki MOLKOSAN? moze ktos wie? bo ja nie,zycze dalszych wspaniałych efektow w leczeniu bo mnie juz nic nie pomaga!!!! ZA 2 lata bedzie 40 lat jak sie mecze z tą swoją najwierniejszą przyjacióka,ktora nigdy mnie nie opuszcza,mało tego dostał tez łuszczyce moj drugi syn w wieku 17 lat-ma juz ją 2 lata jest załamany!!!,ale najwazniewjsze ,ze jego dziewczynie to nie przeszkadza pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwałosci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: grazyna (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 31 sty 2007 - 01:34:01

CZY PRUBOWALISCIE SANDIMMUM NEORAL SPRUBUJCIE JA MAM EFEKT POZDRAWIAM JESTEM NOWA .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: grazyna (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 31 sty 2007 - 01:35:22

CZY PRUBOWALISCIE SANDIMMUM NEORAL SPRUBUJCIE JA MAM EFEKT POZDRAWIAM JESTEM NOWA .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 01 lut 2007 - 15:26:14

co to jest i gdzie mozna kupic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 03 lut 2007 - 00:19:32

i jak z ta serwatka ktos sie wyleczyl ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Wiesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2007 - 20:15:15

Ja jeszcze nie ale efekty jak na razie są bardzo dobre i oby tak dalej ja nie stosuję serwatki tylko kwaśne mleko zawsze świeże które sama robię ze swojskiego mleka jest przeciwzapalne i łuszczyca po nim bieleje serwatkę przeważnie się ogrzewa a bakterie te pozytywne tego raczej nie lubią więc może mieć mniejsze działanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 04 lut 2007 - 21:54:30

Kwasnie mleko to to samo co zsiadle (dostepne w sklepach) ??

ja wale KEFIRKI ;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2007 - 08:15:12

Ja mam luszczyce za uchem ju od kilku lat i od niedawna na paznokciach. MIesiac temu dopero zdalem sobie sprawe jak ta choroba jest niebezpieczna i wytoczylem jej walke. Zmienilem calkowicie styl zycia, sposob odzywiania, przestalem pic alkohol (wczesniej na imprezkach bywalem nawet kilka razy w tyg). Do tego ponad tydzien temu zaczalem pic serwatke i o dziwo moje niegojace sie nigdy ucho, zagoilo sie a ja nawet przestalem pzez te ostatniedni gojenia smarowac cygnolina. Czyli serwatka dziala, choc dokonalem tylu zmian ze tak naprawde nie wiem co w jakim stopniu pomaga. Jendo tylko moge powiedzic na pewno: ZADNEGO ALE TO ZADNEGO ALKOHOLU PRZY LUSZCZYCY. Wczoraj bylem na pierwszej od miesiaca imprezie i juz mi sie skora za uchem na nowo zaczerwienila. Jeszcze jedno: kilka lat temu pojawilo mi sie na reku mnostwo takich malych krostek, nie mam pewnosci czy to luszczyca, ale zadne placki wokol nie powstawaly. PO tygodniu picia serwatki krostki zniknely. Kolejny dowod zbawiennego wplywu serwatki.
Pozdrawiam i zycze sukcesowsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 28 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.