Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 15:17:52

napiszcie jakie leki(tabletki,masci itp) pomagają w leczeniu łuszczycy które mi pomogą na łuszczyce którą mam rozrzucona po całym ciele głowa twarz nogi ręce brzuch plecy całe ciało mam w kropki idzie lato i nie będe mógł się pokazywac na ktrótko ubrany.stosował ktoś maść clobederm.z góry dziękuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 16:59:04

ja stosowalam.to jest steryd.nie jest najmocniejszy,ale pomaga, o ile wiesz jak go stosowac.ogolnie sterydy maja to do siebie,ze po jakims czasie zmiany wracaja.nie radzilabym ci smarowac sie nim,poniewaz z tego co napisales,wywnioskowalam, ze ponad polowa twojego ciala jest pokryta zmianami.sterydy sa dobre gdy ma sie malo zmian.wtedy mozna stosowac je przez kilka dni i najczesciej zmiany juz nie wracaja,ale w twoim przypadku lepiej nie smarowac sie sterydami.najpierw zalecz troszke zmiany,a potem mozesz pomyslec o streydach. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:08:01

a mozesz napisac jakie leki naturalne na to pomagają bo ja niestety ale nie znam żadnych leków prócz sterydów które mi dermatolog przepisujesad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:38:40

przegladnij forum to przeczytasz o roznych srodkach i metodach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 17:48:06

Kup sobie jakis balsam do natluszczania skory.popros lekarza zeby ci przepisal masc robiona z wit. A-ona tez dobrze natluszcza zmienione chorobowo miejsca.Jezeli chcesz zredukowac zmiany, to ajlepsz amoim zdaniem bedzie cygnolina.Zapuyaj o nia lekarza.Rob sobie kapiele slone w domu ( ja robie z soli z morza martwego).Jezeli w twoim miescie sa lampy(nie puva) to idz na naswietlania.To jest ogolny zarys tego w jaki sposob ja sie lecze.Najlepiej najpierw zredukuj zmiany cygnolina,potem pochodz na naswietlania a w miedzy czasie nawilzaj skore.Powinno pomoc.Mi pomoglo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: ........ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 kwi 2005 - 19:40:29

spróbuje z góry dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.