Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: Justyna (---.aster.pl)
Data: 23 maj 2005 - 20:20:41

Witam serdecznie

Z moją ukochana choroba zyje juz yyy jakies 8 lat (całkiem niezle sie polubilysmy , innej mozliwosci nie ma smiling smiley )
Pierwszy wysiew miałam 8 lat temu po wakacjach nad morzem , jedna plama , nastepna i nastepna i tak ta cholera ogarnela 90% mojego ciała , niemiałam tylko na twarzy
dermatolodzy(a było ich kilku ) czyscili skutecznie moje kieszenie ale bez rezultatów na ciele .
Wreszcie , wymusiłam skierowanie do instytutu dermatologii na koszykowej w warszawia . no i tam natychmiast dostałam skierowanie na lampy , najpierw takie bez tabletek a po jakims czasie z tabletkami osłonwymi .Efekt E X T R A byłam zaskoczona wszystko znikneło .ale nic nie trwa wiecznie , powrot nastapił na łokciach i na głowie .
w zasadzie szybko sie przelamalam , specjalnie mi to nieprzeszkadzało (wrecz sie pogodziłam z ta cholera) a na głupie pytania lub docinki typu : co masz na łokciach : odpowiadałam z pełnym przekonaniem i powaga : "rany po wietnamie" - skutkowało smiling smiley
pojedyncze kropeczki pojawiały i znikały 6 lat spokoju (jedynie łokcie )
Sedno sprawy jest nastepujace za 3 tygodnie mam wyjazd zagranice na miesiac , i własnie zauwarzyłam nagły wysyp na ciele : plecy , rece , brzuch
dłonie, jestem wkurzona na maxa i tu jest ogromna prożba do osób z warszawy aby podały mi jakieś namiary na prywatne naswietlania , jakas prywatna klinike (panstwowo czeka sie około 1 roku )była bym ogromnie wdzieczna , szukam w necie i nic , nic nie moge znależć , a czas mnie goni

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: ***** (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2005 - 18:20:58

pani se poczłapie i bedzie dobzie..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 6 lat spokoju i nagły powrót !! Help smiling smiley
Wysłane przez: Ajgor (---.pu.kielce.pl)
Data: 30 maj 2005 - 14:53:03

Znalazłem taki adres, podobno niezły:
dr Obałek
ul. Elektorlna 8/10 m.19
tel.620-27-33.
Aha i internetowy adres prywatnej kilniki w W-wie:
www.dermedica.pl
Powodzenia i szybkich efektów! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.