Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 16 z 18
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: trochę mniej zrezygnowana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2010 - 19:23:14

Kurcze odstawiłam ten przeklęty alkohol i jest naprawdę dobrze, tzn smaruję sobie co jakiś czas dermovate aczkolwiek nie częściej niż wcześniej i zmiany już nie są wypukłe, ani czerwone, ani wyraźnie zarysowane, wygląda to po prostu jak sucha skóra nie łuszczy się ani nic... Więc jest to wystarczający powód by odmówić sobie piwkagrinning smiley wgl to nabyłam dziś wiesiołek i wit c jeszcze tylko capivit.. i zacznę brać.

Co do wody chlorowanej to mam na myśli basen, bo tam jest więcej chloru niż w kranówce. Macie mocniejsze zmiany po basenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Joaśka (---.toya.net.pl)
Data: 05 mar 2011 - 19:29:53

Witam wszystkich.
Zdjagnozowno łuszczycę 2 lata temu...cynnolina, diprosalic, fototerapia.
Po 3 m-ch dosłam do siebie. Dwa tygodnie temu zaczeło się.
Zaczełam od bardzo regularnych ( 2 razy dziennie) nawilżania ciała balsamami, diprosaliciem. Wykwity przestały się powiększać ale powstawały nowe. Włączyłam solarium (jest coraz lepiej)... dokładam "witaminki". Zobaczymy co dalej...
Wiem, że diagnoza jest szokiem (zwłaszcza dla dziewczyn) sami mimo, że "stara" to odczyłam na psyche.Głowa do góry... będą lepsze chwile.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 02:05:13

słyszeliście że łuszczyca jest przeciwwskazaniem do masażu? nie mogę znaleźć informacji dlaczego...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 mar 2011 - 02:25:24

z prostego powodu dotyk rany, zaczerwienienia, powoduje większe podraznienie, z tego samego powodu nie można się drapać. to wydaje się logiczne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: domi80 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 kwi 2011 - 00:05:30

Witam, jestem na tym forum pierwszy raz. choruję na to paskudzctwo od 2005roku i do tego mam zaatakowane stawy. biorę też metotrexat i niestety paskudztwo wróciło, dziś nawet wyskoczyły mi krostki na całych rękachsad smiley,Czy ktoś może ma jakąś poradę???? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: l1311 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2011 - 17:17:14

witam prosze o dobry przepiszepia na łuszczyce bo moja zona mnie nie chce przez to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: zosia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sie 2011 - 13:14:56

Witam !
mam niegrozna luszczyce paznokci. na ciele nie mam zadnych zmian chorobowych. mam na 8 paznokciach punkcikowate wglebienia. od 3 miesiecy zaczyna mi sie rogowacenie skory na kciuku w rogu paznokcia. Co jest zabawne bylam 3 lata temu u 3 dermatologow z paznokciami ( punkcikowate wglebienia) paznokcie wyladaja na zdrowe z wyjatkiem zniekszatlcen dlatego dermatolodzy nie dawali zadnej diagnozy. teraz zaczynam sie martwic. zastosuje kuracje Sylwii z 5 strony smiling smiley
Czy ktos mial tylko luszczyce paznokci i sie jej pozbyl ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sie 2011 - 13:54:58

Mnie bardzo fajnie pomógł na pazurki (takie drobne nierówności) manicure japoński. Polega to na delikatnym opiłowaniu całej płytki paznokcia, wmasowaniu w płytkę jakiejś pasty z witaminami i minerałami i wypolerowaniu. Paznokcie wyglądają super,gładziutkie i wyglądają jak pomalowane lakierem bezbarwnym. Można to stosować na delikatne zmiany paznokciowe, zabieg do wykonania w gab.kosmetycznym. Oczywiście wewnętrzne wspomaganie suplementami również wskazane smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: zosia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sie 2011 - 14:29:01

Najbardziej martwi mnie rogowacenie skory na kciuku ktore delikatnie zaczyna wchodzic pod paznokiec. na paznokcie kupilam tez odzywke sally hansen. W srode ide do dermatologa... zobaczymy co poradzi smiling smiley i od dzisiaj zaczelam stosowac capivit i oeparol. po wizycie zainteresuje sie manicure japonskim. najbardziej zalezy mi teraz na tym rogowaceniu skory, a wglebienia w paznokciu obemuja cala plytke paznokcia sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 04 sie 2011 - 23:00:44

czy ktos zna jakies skutki uboczne wiesiolka,bo nic nie moge znalezc w internecie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: menia116 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2011 - 08:43:03

Witam.
Poczytałam to forum i będę próbowała z wiesiołkiem i wit A+E.
Choruję na łuszczycę około 20 lat. Początkowo sie leczyłsam, później nie i teraz mam duże place pod piersiami i na brzuchu. Pokazuja sie małe ślady na rękach ale ie na dłoniach. Byłam u lekarza ale nawet mnie nie obejrzał i przepisał sterydy. Nie biorę ,bo brałam wcześniej dermoveyte i uważam teraz ,że robiłam wielki błąd (. Od dziś zaczynam terapię wiesiołkiem mam nadzieję ,że będzie poprawa.
Mnie tylko zastanawia czy nie przedawkuje się w wit. A+E, tam mówią że mońna tylko 1 dziennie a tu jest 4?
Może Ktoś jeszcze coś do=radzi.
Sylwio a może Ty Kochanie sie odezwiesz czy to dalej u Ciebie skutkuje ?
Pozdrawiam Łuszczykow, nie poddawajmy się .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: menia116 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2011 - 11:37:59

hmmmmmmm nikt nie odpowiada,a a ja nie wiem co mam myśleć.
Zażywam wiesiołek , wit A+E, kwas foliowy i zaczynam widzieć jakieś zmiany. Nie wim tylko czy to dobry początek. na obrzeżach zmian robi się ciemniejsza obwódka a w środku jest jaśniejsza skóra. Czy to dobre zmiany ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 22 sie 2011 - 13:12:49

Jak chcesz przeczytaj ostatni post co napisalam w wyciagu z kasztanowca,u mnie tez nie za ciekawie. Wieksza plama zrobila mi sie na biodrze,w srodku jest lepiej ale naokolo tek plamy brzydko i miedzy piersiami i oprocz tego od cholery malych kropek. Na kolanach juz bylo pieknie i rano obudzilam sie z kropkami,plakac sie chce. Zaczne tez brac kwas foliowy i nie wiem co jeszcze. Odechciewa mi sie wszystkiego sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sie 2011 - 13:16:22

Spróbuj też cynku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 22 sie 2011 - 13:33:22

Dzieki N napewno kupie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: menia116 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2011 - 14:00:43

dzięki. Ja też mam małe kropeczki a na brzuchu i między piersiami to powiedziałabym ,że ŁATA.
Trzeba mieć nadzieję, chociaż wiem,że jest to trudne. Po niedzieli dołoże do tego ostropest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sie 2011 - 18:02:08

Co prawda nie miałam w tych miejscach dużego problemu ale ktoś stosował tam maść cynkową i wiem że dobrze działa,kiedyś tam miałam małą plamkę i też tym zaleczyłam.Dobrze tez działa nagietkowa,czy rumiankowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: bosik1981 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 18:56:01

Witam ponownie na forum,

[choruje prawie 9 lat, wysypany jestem dość mocno od pasa w górę + twarz oraz zmiany na paznokciach]


Dziś kupiłem 400g nasiona wiesiołka oraz capivit a+e forte. Celowo nie kupowałem olejku wiesiołka, ponieważ piciem wywaru chciałbym oczyścić organizm. Uważam, że więcej właściwości leczniczych jest bezpośrednio ze świeżych nasion.

Jako uzupełnienie dodatkowo będę brać kwasy omega-3 oraz rutinoscorbin.

Zobaczymy czy coś akurat mi pomoże... tylko nadzieja i kombinowanie mi zostało... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Beata (92.244.38.---)
Data: 15 wrz 2011 - 19:58:23

Nie wolno wychodzić na słońce jeśli ma się łuszczycę! Wyjdzie jeszcze więcej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 20:55:51

Nie wszystkim słońce jednakowo szkodzi tylko tym co mają problem z naczynkami i krążeniem a niektórym bardzo pomaga ja należę do tych co im szkodzi a np.bratu pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718-->
Bieżąca strona: 16 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.