Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 31 gru 2007 - 19:09:13

Są dostępne odżywki węglowodanowe (bezcukrowe) oparte na węglowodanach złożonych np: vextrago.
Szczerze powiem ja suplementuję tylko białka (odżywki serwatkowe).
Węglowodany złożone (kasze, ciemny ryż, ciemny chleb żytni itd) spożywam w dużych ilościach w okresach międzytreningowych (są one magazynowane w postaci glikogenu). Zaraz po treningu przyjmuję odżywki białkowe.
SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU- POWODZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: grzesiek (---.range86-161.btcentralplus.com)
Data: 06 pa� 2010 - 17:19:44

czyli do herbaty slodzik?jakie warzywa mozna a jakie nie?pozdrawam bruno

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: Olga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 21:45:33

stosuję tę dietę od dobrych kilku miesięcy. Na razie żadnej poprawy nie zauważam. Jednak nie poddaje się.

ps. biało wino wytrawne chyba jednak jest dość ryzykowne - w końcu zawiera cukier.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: SEBBBBA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 10 lut 2011 - 18:33:28

I CO LIPA U CIEBIE Z TA DIETAAAA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: Tommy0 (---.play-internet.pl)
Data: 03 cze 2015 - 18:03:15

A dlaczego akurat białe wino a nie czerwone kiedy czerwone jest zwyczajnie zdrowsze ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: Ksawier (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 cze 2015 - 22:27:36

Pewnie powiecie że hajtuje na rzecz leczenia biologicznego ale napisze co sie stało ze mną bo mam taką nie odpartą potrzebe, żyje na tym ziemskim padole już 57 lat i przez 40 chodziłem na długi rekaw , pociłem sie nieraz jak świnia , non stop stosowałem różne maści , sterydy i inne typu lampy itd... Nigdy przez tyle lat nie wystąpiła u mnie 100% remisja , a zapomniałem o dietach jakie stosowałem , o rany. Życie było piekłem , teraz jestem dwa lata po kuracji gustekuminabem i chce sie życ - mimo wieku . I tak jem co chce , gorzałke pije prawie co dziennie i to nie kieliszeczek czy dwa imprezuje na całego , nigdy nie mniałem tylu kobiet w swoim życiu co teraz , remisja 100% trwa dwa lata , a zapomniał bym nie jem tylko żre wszystko co chce typuu golonki , tłuste potrawy mało ryb , jabłek nie jem bo mi obecne nie smakują , żeberka z grila są za to pyszniutkie , wołowinka pycha , flaczki nie odmówie , normalnie zachowuje sie jak niewidak . Nie zrozumcie mnie zle - ale 40 lat cierpienia i upokorzeń---- teraz ja dyktuje warunki i chodzby mi to skróciło życie to warto , naprawde warto , chciałbym pozdrowic tu wszystkich i życze powrotu do zdrowia każdemu jaką tylko wybierze droge .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: maniekkkk (---.play-internet.pl)
Data: 25 maj 2021 - 09:04:12

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce była maść ,uwaga - to nie jest reklama ,,Maść z olejem konopnym na łuszczycę 24% Dr. Retter" l no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym maścią drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął. Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczony !!!
Wysłane przez: Luca (---.as13285.net)
Data: 22 maj 2023 - 13:38:35

Czyli płatki pszenne odpadają? Musli bez dodatku cukru?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.