Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 22
Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sheila111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2007 - 12:13:27

Przedstwaie Wam historie choroby mojego meza.
Choruje on na luszczyce od ok.13 roku Zycie. Obecnie ma 24 lata. Do jesieni ubiegłego roku radziliśmy sobie jako tako masciami na sterydach, masciami na zamowienie i innymi specyfikami. W grudniu ubiegłego roku wysiewy były już bardziej rozlegle, wiec oczywiscie udaliśmy się do dermatologa. Pani dermatolog (siekiera jej w plecy!) przespisala masc, po której w ciagu kilki dni mój maz zaczal wyglądać wrecz tragicznie. Rozlazło mu się praktycznie wszedzie. Malo tego, bolalo go to bardzo. Powiem Wam szczerze, ze wyglądał po prostu okropnie!!! Mail ? ciala zajęte choroba. Ja przezywalam to strasznie, on plakal, miał mysli samobójcze, bo mimo iż odstawiliśmy masc i zaczelam stosowac bloto i sol z Morza Martwego, to niewiele to pomagalo. Az wreszcie dostaliśmy adres do zielarza.
Maz zaczal jeździć tam od początku lutego 2007 roku. Po pierwszym miesiącu leczenia praktycznie nie było widac zmian, ale maz się uparl, ponieważ adres mielismy od znajomej znajomej znajomej, której pomogl (dziewczyna miala pancerz na glowie, na łokciach i kolanach, wszystko zeszlo, jezdzi do zielarza raz na 2 lata).
Kuracja polegala na piciu ziol 3 razy dziennie. Czasami musieliśmy je tylko parzyc przez 20 minut, czasami gotowac, w zależności od zestawu i zalecen tego Pana. Ten Pan dobiera ziola indywidualnie dla każdej osoby na podstawie pulsu mierzonego przez niego wlasnymi dłońmi. Zalecil nam również wspomoagajaco stosowac bloto z Martwego Morza. A tak w ogole to cale jego leczenie opiera się na medycynie Dalekiego Wschodu. W międzyczasie maz miał ze dwie infekcje gardla, co spowalnialo leczenie. Ale, najwazeniejsze jest to, ze we wrzesniu BYŁ JUŻ CZYSTY!!!! Nie miał na ciele nic, kompletnie nic. Pozniej dowiedziałam się (maz do zielarza w sumie jeździł sam), ze to były już początki łuszczycy stawowej. W październiki maz był ostatni raz, a nastepna wizyte ma mieć na początku lutego, w celach kontrolnych. Dla mojego meza, który był praktycznie w wielkim dolku i fizycznym, a jeszcze większym, psychicznym, ten Pan jest po prostu WIELKI. Być może będzie tam jeździł co jakis czas do konca zycia, ale to już nie jest wazne, ten Pan jest wart każdych pieniędzy, każdego czasu, jaki przyjdzie Wam przesiedzieć u Niego przed gabinetem.
Do picia ziol można się przyzwyczaic, ale trzeba to robic 3 razy dziennie. Czasami może nawet przepisze Wam jakas masc, lub tabletki, ale to wszystko chinska medycyna, żadne sterydy. Ziola kupicie w każdym sklepie zielarskim, a jeśli czego nie będzie to wam zamowia. Musicie pilnowac gramatury. Wszystkie ziola, które znajda się na Waszej liscie musza mieć 50g, chyba, ze Pan zaznaczy, ze ma to być 25g. Na pewno z reszta Wasm uswiadomi, ale po prostu my jesteśmy tacy szczesliwi, ze ja chce się z Wami wszystkim dokladnie podzielic. Nawet nie wiecie, jaki szczesliwy był mój maz, gdy we wrzesniu pojechaliśmy na basen!
Już podaje Wam namiary. Nie pamiętam nazwiska tego Pana, ale to akurat najmniej wazne.
Ma On swój gabinet w miejscowości Nakło koło Opola.
Ulica Polna. Nr telefonu 0 785 297 194.
Wizyta kosztuje standardowo 70 zl, ale jeżeli ten Pan (musi posiadac jakas energie) będzie Wam przykładał do ciala swoje dlonie, to kosztuje to o 30 zl wiecej.
Rejestrujecie się na konkretna godzine i dzien, ale ta godzina tak naprawde nie ma znaczenia, bo przyjeżdżając na miejsce musicie czekac sobie w kolejce. Nie wiem, ile wydalismy na to wszystko od lutego, lacznie z benzyna może nawet 2000 zl, ale było warto. Ponadto, Wasze leczenie może trwac krócej, bo podkreślam, molj maz miał zajęte prawie cale cialo. I ten lekarz ? chociaz zaly czas mowie o nim Pan ? na pewno ma dyplom, tylko po prostu ja nie pamiętam już jak się ta dziedzina nazywa. Sama kuracja z ziol nie koszuje duzo, bo zestaw ok. 20 ? 25 zl. Przewaznie na miesiąc, chociaz w przypadku meza zdarzylo się, ze dwa razy była to kuracja na 2 tygodnie i musial po 2 tyg. jechac do kontroli. Bloto z Morza Martwego zamowicie tez w zielarskim, a jeśli nie, to w Internecie, tylko dobrze ceny porównajcie.
Naprawde polecam Wam z całego serca. Malo tego, ostatnio dalam nr telefonu jednej z mam (pracuję w szkole), bo jej dzieciak jest najmniejszy w klasie, chciałam jej pomoc. Ona natomiast przekazala ten nr dalej i kilka dni temu dowiedziałam się, ze pomogl dziewczynce chorej na nowotwor, dziewczynce po chemioterapii, której nie chciano robic operacji ze względu na ryzyko. Wczesniej tez już słyszałam, ze pomogl komus choremu na nowotwor, ale jak się dowiaduje, ze to komus z otoczenia, to wiadomo, ze jest troche inaczej. W zasadzie to tymi ziolami można wyleczyc chyba wszystko. Jeżeli będziecie chcieli jeszcze o cos mnie zapytac, to podaje mojego maila [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 lis 2007 - 14:47:55

jesli mozesz to podaj nazwy tych ziol, jakie pil Twoj mąz, nie wszyscy napewno beda mogli pozwolic sobie na taką podroż i wizyte mieszkając , np na mazurach. powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 lis 2007 - 14:49:11

napsiałas ze kazdy indywidualnie dostaje proporcje i zioła, ale chodzilo mi tylko o nazwy zeby mniej wiecej sie zorientowacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sheila111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2007 - 18:17:05

Napisalam, ze ziola sa dobierane INDYWIDUALNIE. Poza tym nie pamietam, co moj maz mial przepisane w lutym a co w maju. Sa to najpospolitsze rosliny typu rumianek, kora brzozy, czy rdest ptasi i wiele, wiele innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sheila111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2007 - 18:18:19

Taki zestaw sklada sie przewaznie z okolo dziesieciu ziol, ale musicie sie tam pofatygowac osobiscie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: aga (---.netpark.pl)
Data: 30 lis 2007 - 22:50:34

witaj sheila tak się składa że mieszkam na śląsku niedaleko nakła bardzo proszę cię o podanie dokładnego adresu PANA zielarza z góry dziękuję AGA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kasik (---.espol.com.pl)
Data: 01 gru 2007 - 13:05:57

dlamnie to jest wielka sciema.jak mozna nie pamietac jak sie ziola nazywaja.chyba chcesz sie wzbogacic na nas,wiesz ze chory odda wszystko zeby sie wyleczyc.jak by zarzywal jakies ziola teraz to bys podala nazwe to co teraz pije a ty sie wymigujesz od dodpowiedzenia na pytania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sheila111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2007 - 16:57:07

No cóż, problemy z czytaniem ze zrozumieniem maja nie tylko dzieciaki i nastolatki, widac to po Kasik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Bapp (---.icpnet.pl)
Data: 03 gru 2007 - 10:57:31

Ja naprzykład na ziołach od zielarza nie mam nazw tylko numerki smiling smiley, tam jest po kilka rodzajów i było by trudno rozpisać całą zawartość jednej paczki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Paulina (---.3s.pl)
Data: 09 gru 2007 - 13:01:23

KASIK robisz wieeelki błąd wątpiąc w słowa sheila111!!!!

Ja również jeżdżę do tego Zielarza i wiem że to wszystko prawda!!
U mnie chodziło głównie o alergię na różne rzeczy, u mojej mamy wyleczył bardzo zaawansowaną migrenę i pomógł wielu osobom z mojej rodziny!!

Darzę tego człowieka wielkim szacunkiem i podziwem! I nie radzę nikomu wątpić w jego leczenie bo to wielki błąd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: gwiazdka (---.centertel.pl)
Data: 09 gru 2007 - 16:32:27

do Pauliny - skoro leczysz sie na cos innego to po co wchodzisz na to forum? ten post moim zdaniem to jedna wielka sciema! ktos mysli ze sobie zarobi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 09 gru 2007 - 18:12:04

Gwiazdko i inne niedowiarki - nie wchodzcie na ten watek i nie wypowiadajcie sie jezeli nie macie zadnych konkretow do wpisania. A wogole to o co masz pretensje do Pauliny - chyba to nie jest "zamkniete "forum dla wybrancow ??? No chyba,ze ...smiling smiley

Wolalabym jednak nie byc takim wybrancem i dlatego zainteresowalam sie tym zielarzem. Czy ktos jeszcze sie u niego leczyl ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ŁukaszDG (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2007 - 18:26:56

JA równiez lecze sie u zielarza mam na jeclice hrubym wrzody! Wykrył to zielarz i fakt faktem miałem bardzo czesto o kilkunastu lat bóle brzucha problemy z trawieniem i zaparci itp. Po pierwszej dawce ziół polepszyło sie odeszło wiele problemów ! Człowiek ten jest naprawde wielki najlepsze w tym wszytkim jest ze chyba czyta wm yslach ( moze to i głupie ale tak chyba jest). Gdy wszedłem po raz pierwszy do jego gabinetu byłem wsytraszony!!! Przywitałem sie usiadłem i pierwsze jego zdanie to czy miałem wycinane migdałki 14 lat temu i czy to było zimą !! A ja <WOW> tak włąsnie było miałem wycinane itp naprawde MASAKRA zamurowało mnie !! Naprawde nigdy nei wierzyłem w takie rzeczy az w koncu mam okazje i naprawde w to wierze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 28 sty 2008 - 16:53:14

Cześć 15.01.2008-zacząłem kuracje ziołami u tego Pana!Nie chce go chwalić,z reguły jestem niedowiarkiem,ale co mnie zdziwiło?Przepisał mi różne zioła,mam ich 8-pozycji,czytając jakie mają zastosowania, wszystkie te zioła zgadzają się z moimi problemami o których mu nic nie mówiłem!Jeszcze coś napisze!Cześć!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 28 sty 2008 - 19:36:06

Ten Pan przepisał mi też maść na naturalnych sterydach,bo do tej pory smarowałem się ,FLUCINAR co bardzo szkodzi same sztuczne STERYDY!Mam nadzieje że ta kuracja mi pomorze,następną wizytę mam 13.02.2008-o dalszych postępach będe informował

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 28 sty 2008 - 19:44:27

Pozdrowienia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.tktelekom.pl)
Data: 22 lut 2008 - 13:48:15

Cześć po wizyćie-13.02.2008-jestem zadowolony!Wypryski powoli zanikają,robią śię blade,postępy zaczeło być widać w połowie drugiej kuracji!Pierwsza kuracja trwała trzy tygodnie,druga od 13.02.08-ma trwać dwa i puł tygodnia,następnom wizyte mam-04.03.2008-powoli zaczyna śię coś dziać ze mną i jestem zadowolony bo idę w dobrym kierunku:-) Zielarz wie co robi!Pozdrowienia dla sheila i jej męża!:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2008 - 11:19:55

Witam.Ja od 27 lutego 2008 jeżdze z synem (syn ma 5 lat) do tego Pana zielarza ponieważ mój syn często choruje a pediatrzy nie wiedzieli dlaczego. podejrzewali u niego alergie, poczym testy alergologiczne wyszły ujemne.Moja siostra namówiła mnie zebym pojechała do tego Pana zielarza bo on wyleczył jej syna z gronkowca złocistego w gardle i miał też zawężenie pola widzenia.Siostra wcześniej jeżdziała z synem po klinikach larygologicznych, okulistycznych i neurologicznych.Niewiedząc dlaczego ma zawężone pole widzenia lekarze zaczeli podejzewać guza mózgu i skierowali go na rezonans magnetyczny ale wszystko wyszło dobrze i wkoncu zdecydowała sie na wizyte u Pana zielarza.Jeździła do niego przez 10 miesięcy (wizyta raz w miesiącu, i co wizyte zmieniał zioła).Na koniec leczenia powiedział ze mozna mu zrobic ponowne badania zeby sprawdzic ze juz jest wszystko dobrze.Siostra synowi zrobiła badania i okazało sie ze zniknął gronkowiec i zawęzone pole widzenia .Lekarze w klinice olulistycznej byli zdziwieni że nie ma juz zawęzenia pola widzenia (siostra nie powiedziała lekarzą ze jezdziła do Zielarza).To było 6 lat temu poczym teraz syn siostry ma 20 lat i od tego czasu nigdy nie chorował.NAPRAWDE TEN PAN JEST WIELKI!!!!!!
Jeżeli chodzi o mojego 5-letniego syna to byłam pierwszy raz a następna wizyte mam 14 marca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: gosik (---.fn.pl)
Data: 04 mar 2008 - 20:39:11

Witam wszystkich.łuszczyce dostałam gdy miałam 25 lat. Teraz mam 38. Trochę się z tym juz męczę.Mam załozone chyba pół ciała łacznie z głową i aż podziw dla mojego męża że tyle wytrzymuje.Gdy byłam w ciązy choroba ustapiła ale nie do końca, były jakies plamki małe.Teraz jestem już tak wyczerpana, ze nie wiem co robic, leczyłam się wszędzie, moja siostra ma 50 lat i tez chora od młodych lat, jest na rencie z powodu łuszczycy, co dwa lata ląduje cała wysypana w szpitalu,tam leczą jak wiadomo cygnoliną a nawet w jej etapie sterydami.i pomaga na pare miesięcy, choc nie jest wyleczana do końca, bo teraz w szpitalach trzymaja tylko 10 dni a w tak krótkim czasie to chyba tylko sterydy zaleczą. Ja w szpitalu nigdy nie byłam,ale próbowałam juz wszystkiego.Teraz postanowiłam zaleczać sie błotem z morza martwego i codzienne kapiele w soli z morza martwego.To dopiero pierwszy tydzień, wiem że to nie pomoże i nie robie sobie żadnej nadzieji,chociaż próbuje wierzyć, bo w cos trzeba wierzyć ze to jednak troche ulzy w bólu, szczsególnie teraz początek wiosny, pogody okropne a i ciągle jakies przeziębienia się czepiaja.Codziennie wieczorem,gdy wracam z pracy smaruje się blotem i zawijam w folie, dziecko sie śmieje ze wygladam jak kosmitka.Trzymam ścisłą diete, duzo wody pije i nic smazonego i tłustego.Jesli śa jakies zioła, które rzeczywiście pomagają. to bardzo chętnie bym piła, zawsze to lepsze jak cygnolina i inne świnstwa.Pozdrawiam wszystkich!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2008 - 22:57:36

witam Cię "gosik".Chciałam Ci napisać,że jeśli masz możliwość umówić sie na wizyte do Pana zielarza Janickiego z Nakło , to bardzo polecam.Jestem pewna ze napewno by Ci pomógł, bo on jest już sprawdzony przez pare osób z mojej rodziny którym pomógł w chorobie.Trzeba sie liczyć tylko z tym ze wizyta kosztuje 70 zł i raz w miesiącu trzeba do niego jechac na wizyte,i co miesiąc przepisuje inny zestaw ziół (tak było w przypadku moich znajomych).Naprawde warto skorzystać dla własnego zdrowia, bo lekarze to prędzej mogą zaszkodzic tak było w przypadku mojego 5 letniego synka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.