Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 26 sty 2011 - 01:25:32

DO joannaA SIEMKA SUCHAJ MASZ JAKIS NR TELEFONU CHCIALBYM Z TOBA POGADAC ALBO NR GG W SPRAWIE PANA JANICKIEGO CZEKAM NA ODP I ZYCZE POWROTU DO ZDROWIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 27 sty 2011 - 01:02:52

Cześć. SEBBA w razie pytań pisz na gg nr 28131656. Tylko po godz. 17.00. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: beszul (---.play-internet.pl)
Data: 12 lut 2011 - 00:26:41

Witam
Muszę i ja słówko napisać o p. Janickim.
Na którejś z poprzednich stron jest mój wpis, gdzie pytałam o to, gdzie przyjmuje. Szukałam pomocy dla mojego siedmioletniego dziś syna z azs, na które to schorzenie zapadł mając 2,5 roku. Początkowo leczyliśmy się u dermatologów i alergologów "z górnej półki", jeżdżąc po całej Polsce. Stosując skrupulatnie zalecenia medyków doprowadziliśmy dziecko do opłakanego stanu - nie było skrawka zdrowej skóry. sad smiley
Zmieniliśmy taktykę i zaczęliśmy leczyć się u lekarzy praktykujących naturalne metody leczenia, m. in. też zioła. I, nie powiem, uzyskaliśmy jaką taka poprawę. Dopiero w kwietniu ubiegłego roku trafiliśmy do p. Janickiego. Jeździliśmy systematycznie co miesiąc, dziecko trzy razy dziennie piło napar z zaleconych ziół. I to był strzał w dziesiątkę - jego skórka poprawiała się w tempie galopującym smiling smiley W listopadzie byliśmy na ostatniej wizycie, na której to p. Janicki miło się z nami... pożegnał, uznając, że nie ma już nic do zrobienia. Jestem pod wrażeniem, bo bywało, ze lekarze, którzy nie byli w stanie mu pomóc, kazali nawiedzać się regularnie i kasowali dużo większe pieniądze za przepisywanie ciągle tych samych antyhistaminowych leków.
Niewykluczone, że są choroby, z którymi i - choćby WIELKI - zielarz sobie nie poradzi, ale spróbować zawsze warto.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Marti (---.209.53.224.bredband.tre.se)
Data: 13 lut 2011 - 17:09:25

Sluchajcie mam pytanie czy moze mi ktos powiedziec jak tam dojechac juz z samego opola czy to jest daleko? A moze ktos sie tam wybiera 25 lutego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBBB (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 14 lut 2011 - 00:14:03

DO MARTY ello ja tez chce tam pojechac i tez zastanawiam sie jak tam najlepiej dojechac bede sprawdzal opcie akurat nie jestem w polsce to tez zalerzy mi na czasie jak naj szybciej podaj gg odezwe siepozdrooo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 lut 2011 - 07:33:06

Z Opola samochodem prosta droga na Strzelce Opolskie, jakieś 20km i jest Nakło. Napewno jest też jakiś PKS lub przewóz. Pociągi tam nie dojeżdżają (bynajmniej ja nie widziałam dworcawinking smiley). A w samym Nakle skręca się w prawo w małą uliczkę przed światłami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: mmm. (---.125.rev.vline.pl)
Data: 15 lut 2011 - 21:12:08

hej,

jadęttam 4 marca i mam takie pytanko, czy ten pan bada tylko tętno czy ogląda zmiany łuszczycowe? przeprowadza wywiad i można mu powiedzieć jakie inne problemy ma się ze zdrowiem, czy to raczej milcząca wizyta? proszę o info, będę wdzięczna smiling smiley

pozdrawiam,
mmm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kris80 (80.50.141.---)
Data: 15 lut 2011 - 22:49:59

sebbbbabaaaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> sporo osob odwiedzilo zielarza napiszczcie swoje
> nr TEL chetnie bym porozmawial z wami jaka jest
> poprawaaaaaaaaa nr tel


MOJ TELEFON : 791-502-520 BYŁEM U ZIELARZA 8 RAZY I NAPRAWDE POLECAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBAAAA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 15 lut 2011 - 22:57:46

KRIS 80 JUTRO TURKNE MOZE CI SIE POJAWIC DZIWNY NR TELLL TO ZNACZY ZE JA IHIHIH DO USLYSZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ELLLO (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 15 lut 2011 - 23:09:44

JAK TAM DOJECHAC Z KRAKOWA ILE ZEJDZIE TAM DOTARCIE LUB Z WROCLAWIA CHODZI MI O CZAS I TRANSPORT MAM DZIEN BO WRACAM DO UK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: dzondro (---.cpe.marton.net.pl)
Data: 16 lut 2011 - 21:04:27

hehe ladny mi zielarz "wielki" byllem u niwgo kilkanascie razy lacznie 400km w jedna strone zwykly naciagacz i tyle........!!!!!!!!!1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBBA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 16 lut 2011 - 21:30:47

a dlazego innym pomogl a tobie nie moze za krutko byles leczonyyy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: mmm. (---.125.rev.vline.pl)
Data: 16 lut 2011 - 23:23:22

mmm. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hej,
>
> jadę tam 4 marca i mam takie pytanko, czy ten pan
> bada tylko tętno czy ogląda zmiany łuszczycowe?
> przeprowadza wywiad i można mu powiedzieć jakie
> inne problemy ma się ze zdrowiem, czy to raczej
> milcząca wizyta? proszę o info, będę
> wdzięczna smiling smiley
>
> pozdrawiam,

witam, ponawiam prośbę, proszę, napiszcie, jeśli byliście u tego pana.
> mmm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 17 lut 2011 - 18:30:59

Cześć mmm. !!!
Leczę się u p. Janickiego drugi miesiąc. Byłam na dwóch wizytach, ostatnia teraz 16.02.2011r.
Odnośnie Twoich pytań:
- p. Janicki zapytał z czym do niego przyszłam. Powiedziałam że z łuszczycą.Pokazałam mu zmiany. Mam je na rękach od wewnątrz i trochę na zewnątrz.
- następnie zbadał mi puls trzymając mnie za nadgarstki
- zadał kilka pytań odnośnie choroby m.in. jak długo ją mam i przepisał mieszankę z ziół i tabletki z chmielu.
- na nstępną wizytę kazał przyjechać za 3 i 5 tyg i teraz właśnie byłam.
Raczej nie jest osobą gadatliwą, jest raczej skoncentrowany i małomówny,
Jeżeli chodzi o efekty to np. stawy trochę mniej mnie bolą (mam też łzs), skóra bez zmian, ale kazał mi być cierpliwą i powiedział że szybko tego nie wyleczę bo to przewlekła choroba w moim przypadku (choruję od 5 lat). Mimo to samopoczucie mam dużo lepsze i mam mimo niektórych tu negatywnych opinii nadzieję że on wie co robi i będzie jednak dobrze.


Dokładniejszy opis mojej choroby możesz przeczytać na poprzedniej stronie tego forum.
Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 18 lut 2011 - 03:45:47

CZUJEZ SIE LEPIEJ A NIE WIDZIZ ZADNEJ POPAWY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 18 lut 2011 - 20:11:58

SEBBA myślę że za krótki czas bym widziała super poprawę, ale powiem Ci tak -nie używam już sterydów które tylko trochę poprawiły wygląd skóry na brzegach głównie a paznokcie wyglądają lepiej i nie rosną w takim tempie jak rosły. Nie ma na nich juz też takich bruzd i dołów jak miałam przed i po wyjściu ze szpitala. Nie mają może wyglądu tych zdrowych ale jest lepiej. Tu widać poprawę smiling smiley co do reszty skóry na razie bez zmian lecz zobaczymy co dalej. Będę informować na bieżąco smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Marti (109.58.239.---)
Data: 19 lut 2011 - 00:23:59

Do SEBY. Sklada sie tak ze ja tez mam malo czasu bo przylatuje w czwartek a wracam w sobote i nadal nie moge sobie znalezc dobrego polaczenia zeby jakos tam do niego dotrzec. GG 7807474

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: xBx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lut 2011 - 11:50:01

Jeżeli przylatujesz samolotem do Wrocławia, to najlepiej dojechać pociągiem z Wr. do Opola. I z Opola szukać PKSu do Nakła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBAAA (91.84.214.---)
Data: 19 lut 2011 - 17:02:29

do marti odezwe sie na gg wieczorkiem jestem w pracy mam bizzi ciao

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBBA (91.84.214.---)
Data: 19 lut 2011 - 17:16:05

DO MARTI NIE BARDZO DAM RADE ZALATWIC SOBIE BILET I UMOWIC SIE NA WIZYTE DO ZIELARZA BO BYM POJECHAL Z TOBA BO JA TEZ TYLKO NA 1-2 MAX DNI I POWROT ALE ZAWSZE TO BYLO BY RAZEM LEPIEJ JECHAC ODEZWE SIE NA GG I ZOBACZYMYY CO SIEODA ZALATWIC ZARZ ZADZWONIE DO NIEGO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.