Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: Ewa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2005 - 23:29:16

CZeść.

choruję na łuszcyce od 3 lat. poczatkowo bylo kilka plamek na glowie co bylo dramatem, teraz jest an calym ciele a glowa to jedna wielka luska. najgorsze, ze plamy mam na twarzy ;(

czytalam w roznych publikacjach, ze nie powinno sie pic kawy, palic papierosow i nawet uzywac maszynek. czy to prawda? jesli znacie jakies skuteczne metody pozbycia sie tego z twarzy iglowy to piszcie. THX

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2005 - 13:18:11


Polecam preparat ALVEO. Mieszankę 26 zioł o właściwościach leczniczych.
Ja z rodziną stosuję go na inne dolegliwości np. zmiany hormonalne u mojej córki - działa swietnie. ale z rozmów z osobami chorującymi na łuszczycę wiem kuracja podstawowa tj. 4 miesiace pozwala trwale pozbyć się tej choroby. Syn naszych przyjaciół cierpi na odmianę łuszczycy zwaną "rybią łuską". Przez 17 lat w wszystkich klinikach i szpilatach gdzie był i w Polsce i w Europie mówili, ze to nieuleczalne. Niektóre leki łagodziły objawy niszcząc przy okazji wątrobę, nerki, serce. Dziś chlopak ma miękką skórę, a miejscami na twarzy,rekach , nogach widać czystą zdrowa skorę,
preparat ALVEO pije tylko ok 5 tygodni. Przy okazji poprawiło mu się funkcjonowanie większości narządów. Dlatego polecam.
Chetnie udzielę informacji i pomogę. Mnie tez ktoś pomógł podjąć decyzję i dziś moja córka jest zdrowa

pozdrawiam
Ewa Drożdż
601 944 631, 32 6275010

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2005 - 15:18:27

gdzie mozna dostac Alveo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2005 - 18:26:35

w kazdej aptece ale jest drogi
nam przywozi dystrybutor jest duzo taniej podam ci telefon
500 156639 pan jacek (nazwisko mi uciekło ale jak bedzie potrzebne to mam w domu zapisane)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: mietek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 23 sie 2005 - 03:40:01

dzwine ze nie znasz nazwiska swojego meza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co jest dozwolone a co nie
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:50:19

Juz byl chyba kiedys podobny watek. ;] Ogolnie m?wi?c prawie NIC NAM NIE WOLNO :] nie pali?, nie pi? alkoholu, nie pi? kawy, NAWET KRWI NIE MOZEMY ODDA?!!=( i mo?na by tego wylicza? i wylicza?...I problem ze zrobieniem sobie tatoo...ja sie przynajmniej wacham...no...tylko zakon nam zostaje..:/
ja z polowy rzeczy jednak nie rezygnuje aha i gole sobie czasem nogi...tak delikatnie golarka ?eby niczego nie podrazni? i ewentualnie sie nie zaci??...i cz?sto nawil?am sk?re;]mniej sw?dzi. POZDRO!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.