Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2005 - 03:23:16

Prosz?, ?eby w tym temacie nie toczy?y si? ?adne dyskusje nt. tego czy ten lek jest lepszy od tego, czy tamten od tamtego itp. Prosz? tak?e, ?eby tego tematu nie za?mieca? ?adnymi wypowiedziami z nim nie zwi?zanymi. Prosz? tak?e nie rozpisywa? si? zb?dnie i nie tworzy? ?mieci. Prosz? r?wnie?, ?eby tego tematu nikt nie komentowa?, jako 'dobry' czy te? 'z?y'. Wszystko to ma doprowadzi? do lepszej czytelno?ci tego w?tku. (tak na marginesie, jestem ciekaw, kto pierwszy oka?e si? analfabet? i zrobi z tego w?tku ?mietnik... z g?ry chcia?bym mu powiedzie?, ?e osobi?cie si? za nim wpisze i podzi?kuj? mu za jego brak rozs?dku, wiedzy, inteligencji). Jak wiemy to forum troch? le?y je?li chodzi o administracje, wi?c nie r?bmy z tego w?tku ?mietnika. Wa?ne tak?e, ?eby osoby, kt?re nie s? ca?kiem pewne tego co pisz?, niech lepiej si? zorientuj?, zanim cokolwiek dodadz?, dlatego, ?e nie chcia?bym, ?eby ten sam lek znajdowa? si? w kilku (kilkunastu... kilkudziesi?ciu) r??nych komentarzach uzupe?niaj?cych dan? rubryk?. My?le, ?e zanim cokolwiek tutaj zostanie dopisane, warto stworzy? osobny w?tek dla danego leku, niech ka?dy wpisze co o nim my?li, wie i s?dzi, a nast?pnie forumowicze niech uzgodni? kto dopisze ten lek do listy. Jeszcze raz podkre?le: chcia?bym, ?eby ten w?tek by? jak najbardziej czytelny i nie stanowi? ?mietnika. Wa?ne tak?e, ?eby w tym w?tku nie znalaz?y si? infrormacje nt. medycyny ludowej, czy w?asnych przepis?w. Tutaj jest miejsce tylko dla ?rodk?w dost?pnych w aptece. Wa?ne, ?eby je?li kto? ma wiedz? nt. wi?kszej ilo?ci lek?w, to niech to opisuje w nowych odpowiedziach, a nie w jednej.

W tym w?tku prosz? umieszcza? takie informacje jak:
Nazwa leku: ........... (dok?adna nazwa)
Waga/pojemno??: ............ (je?li dost?pne s? r??ne 'pojemniki' to polecam zaznaczy? to i poda? cen? najta?szego z nich)
Cena: ...............
Steryd: TAK/NIE (wa?ne, koniecznie uzupe?ni?)
Recepta: TAK/NIE (tak - lek wydawany na recepte)
Przeciwwskazania: ............. (wypisa? w podpunktach, nie tworzy? opisu typu: 'nie polecam', 'odradzam', opiera? si? na czystych, zwi?z?ych faktach)
Uwagi: ............... (tak jak w przypadku przeciwwskaza?. Do uwag nale?? informacje np. o ograniczonym czasie stosowania, lub ograniczeniach w stosowaniu itp.)
Dzia?anie: ............. (pole pozostawione dla informacji np. o tym czy dany lek usuwa tylko ?usk?, czy powoduje tak?e dalsze leczenie itp)
W?asne: .......... (pole na informacje, kt?re ka?dy mo?e wpisa?. Tutaj mo?na napisa?, co o danym leku si? s?dzi, ale nie r?bcie tego zbyt rozwi??le. Powiedzmy dwa-trzy zdania, nie wi?cej)

Je?li kto? chce skomentowa? ten w?tek, to niech nie robi tego tutaj tylko utworzy w?tek np o nazwie: 'LEKI' komentarze
Je?li kto? ma ochot? podyskutowa? o danym leku, niech za?o?y osobny w?tek.
Je?li kto? chce doda? nowy lek, a nie jest pewny informacji, niech utworzy nowy w?tek, najlepiej o formacie: LEKI => nazwa leku

Je?li znajd? si? osoby rozs?dne, kt?re nie zrobi? z tego w?tku ?mietnika, to z pewno?ci? poprawi on czytelno?c co do lek?w i ich opis?w.
Oczywi?cie polecam tak?e ?eby kto? utworzy? w?tki, dla medycyny ludowej itp, oraz poda? warunki na jakich dany w?tek m?g?by si? toczy?.

A tak swoj? drog?, naprawd? jestem ciekaw, kto pierwszy przyczyni si? do zrobienia ?mietnika z tego w?tku...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Tomek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2005 - 13:42:21

Nie ma sensu robic tego w watku na foum. Jest to nieczytelne i nikt sie nie zastosuje do wskazan autora.
Moim zdaniem powinna powstać stona www
z opisami i mozliwoscia oceniana i komentowania lekow tak jak sie ocenia np. programy na http://www.snapfiles.com
Wtedy kazdy moglby sobie np. sortowac leki wg najlepiej oceniane itd


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 21 sie 2005 - 20:30:46

Będe niedobra i zakwestionuje czytelność tego wątku (zrobie z niego śmietnik tongue sticking out smiley ). Popieram Tomka.... to nie ma sensu...całe to forum jest o lekach i formach pomocy winking smiley forum ma byc miłe i przyjazne a nie surowe ( chodzi mi o twoją surowość co do tego watku ) Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: lukasz (80.51.194.---)
Data: 22 sie 2005 - 11:34:26

kto siluje sie na reke? :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 01:57:29

No cóż, jesteście po prostu beznadziejni. Prócz łuszczycy trzeba wam psychologa i poważnego leczenia. Wasza sprawa, nie mam nic do debili,którzy szkodzą samemu sobie. Szkoda tylko, że są niektórzy debile waszego pokroju, którzy szkodzą sobie, a zarazem innym. No cóż, tacy ludzie się zdarzają... Chciałem pomóc... Mam dostęp do serwera, zamierzałem utworzyć poważne forum poświęcone tej chorobie, które w końcu ktoś by administrował, ale cóż, teraz już mi się nie chce. Nie przywykłem do robienia czegoś, za co nikt nawet nie będzie wdzięczny i oleje mnie zanim cokolwiek zrobię. Krótko mówiąc od teraz mnie to rybka. Więc dalej odpowiadajcie na te same, setki razy tworzone wątki, wasza sprawa. Na mojej stronie miał się także znaleźć dział poświęcony lekom i opiniom na ich temat, zarówno fachową (o którą najprawdopodobniej starałbym się, robiąc wywiad między farmaceutami oraz dermatologami), jak też i waszymi opiniami. No cóż, woleliści zmarnować szanse, wasza sprawa. Szkoda, że nie pomyśleliście o innych, którzy może mieliby ochote skorzystać z tej wiedzy, a jak zauważyłem jest tu sporo osób podniecających się lekami sterydowymi i nie widzącymi w tym nic dziwnego. Uświadamiajcie w takim razie dalej każdego z tych użytkowników. Gratuluje takim ignorantom, którzy lekceważą poważe sprawy. Ja się wycofuje z planu zrobienia strony o łyszczycy. Chyba wybiorę jedną z propozycji moich znajomych, oni przynajmniej raczą mi pomóc, a nie tylko będą, bo być można zawsze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: lukasz (80.51.194.---)
Data: 23 sie 2005 - 11:51:31

chyba bedziemy plakać po tobie zioom. czesc jak czapka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 13:09:15

Co za nerwowy rocznik.... za przeproszeniem mam cie gdzieś.. nie bedziesz mnie wyzywał i ubliżał.... i mam gdzieś twoją pomoc... na tym forum znajde mnóstwo innych o wiele bardziej pomocnych osób !!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:38:03

Zrozumncie Pana...?uszczyca ryje troche banie...:] Pan Gogo wymy?li? sobie ?e b?dzie nam m?wi? co i jak mamy robi? i ubzdura? ?e my go b?dziemy s?ucha? =] Pan taki m?dry, oczytany i inteligentny to se prosze swoje foroom za?o?y? i tam bawi? sie we w?adce i pana...
Cytujac KUCAJKE ,,forum ma by? mile i przyjazne a nie surowe"
i forum jest dla ludzi, ka?dy sie tu wypowiada jak chce i gdzie chce...POZDRO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:50:14

No i bardzo sie ciesze ze s? tu normalni ludzi kt?rzy widz? ze jaki? Gogo/Gogu? sieje "terror" !! 'Jo dziekuje za wsparcie smiling smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:51:45

NIE MA SPRAWY!!!
NIECH MOC B?DZIE Z NAMI! =)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 15:07:19

Hahaha, mnie to rybka. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Jaki tępak, taka rozmowa. Ludzie, nas było siedmioro. Chcieliśmy zrobić coś pożytecznego, bo mamy potężne zaplecze i chodziło nam tylko o także wasze opinie. A miały być zachowane chociaż w drobnym stopniu te zasady, bo my do cholery i tak mielibyśmy 1000000000% razy więcej roboty niż wy. Proszę o to historia tego postu. Zebraliśmy się w 7 osób i postanowiliśmy zrobić potężną stronkę o jakiejś chorobie. Przygotowaliśmy liste chorób. Każdy z nas mógł wybrać dwie choroby i dorzucić do listy. Na liście znalazło się 14 chorób w tym łuszczyca, którą ja wymieniłem. Drogą dyskusji wyeliminowaliśmy 10 z tych chorób. Odpadały z różych powodów. Zostały 4, z których pozostała miała zostać wybrana jedna. Padło, że zostanie ona wybrana drogą głosowania, więc zagłosowaliśmy i niestety powiem wam, że na łuszczyce tylko ja zagłosowałem, a "zwycięzca" został wybrany 4 głosami, więc logiczne, że już na wstępie przegraliści. Ponieważ ja miałem zająć się tworzeniem wszystkiego i sporą ilością innych rzeczy, to poszliśmy na ugodę, że sprawdzimy, jak chorzy potraktują nasz plan zebrania podstawowych wiadomości na ten temat. I jak widać okazaliście się niewdzięczną grupą chorych i tym samym straciliście swoją szansę. Teraz już klamka zapadła i powstanie strona o innej tematyce (szczerze mówiąc "na szczęscie", bo widzę, że brak pokory sprawia wam trudności). No cóż, nie zamierzamy was prosić o pomoc, bo nie jest to warte przysłowiowej świeczki. Druga choroba, wybrana drogą głosowania, nie będzie poddawana takiej próbie, bo została wybrana w sprawiedliwym głosowaniu. Dodam tylko jakie mieliśmy zaplecze: Kontakt z conajmniej 20 profesorami wyższych uczelni medycznych, kontakt z ok 30 lekarzami dermatologami tutaj w Polsce i 10 innymi porozrzucanymi w innych krajach (np Francja, Wlk Brytania), kontakt ze sporą grupą farmaceutów, dość cenionych a nie tylko zaraz po studiach... Do tego można dodać, że zamierzaliśmy szukać także między cudacznymi lekami med. naturalnej, wiary itp. (ale to dopiero w wolnych chwilach). Do tego wszystkiego miała być dołączona wasza opinia. A co do forum i tego, że każdy może robić co się chce na nim, zupełnie się nie zgodzę. Proponuje sprawdzić na cywilizowanych, dużych portalach poświęconych technice, medycynie. Za napisanie tego samego postu, o tej samej tematyce, grozi ostrzeżenie. W zależności od forum, można zostać wywalonym już po drugim ostrzeżeniu. Używania słów bez cenzury, takżę grozi ostrzeżeniem, pisanie wątków tak gdzie nie trzeba, grozi ostrzezeniem itp. A to wszystko po to, żeby forum pomagało. Jak ktoś chce sobie podyskutować, to niech sięzbierze w domu przy kawie, albo na czacie. Zadaniem forum jest pomaganie, a nie powiększanie zasobów śmieci w internecie. A to co się tutaj dzieje, nie przeszłoby nigdy na żadnym innym forum. Na cywilizowanych forach z administratorem, nawet jak ktoś rozpocznie wątek i dyskusja od niego odbiega, to jest proszony o zmianę albo tematu wątku, lub utworzenie nowego wątku, poświęconego tej tematyce, więc nie pie...cie głupot, że na forum można robić co się chce. To tutaj możecie robić co chcecie. Uważam za przesade, żeby w wątku w 5 odpowiedzi ktoś podawał link a w 10 pytano o ten link, w 50, 100 również. No ludzie, to ma być forum? Sorry, ale chyba mylicie pojęcia... Na szczęście my pomożemy grupie chorych, mającej więcej pokory a nie wam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 15:41:13

Urzekła mnie twoja historia.... Jak tak bardzo chcieliscie pomoc to trzeba było poswiecic troche czasu i przeczytac to forum od deski do deski ( jak sama zrobiłam zaraz po tym jak znalazłam to miejsce) Pozatym co ty mozesz wiedziec o łuszczycy jezeli na nia nie chorujesz..?? I przestań obrażać wszystkich !!!! Pieprze twoje forum ktore chciałeś założyć..profesjonalne..jak moze byc profesjonalne jak ty nie masz pojecia o czym piszesz...Wole mieć bajzel na forum ale żyć z ludzmi którzy maja te same problemy co ja a nie z jakas grupa profesorków którzy łaskawie chca założyc forum i pomagac innym.... jakbys chciał pomoc to bys umieścił inny post w którym bys napisał to co napisałeś przed chwila i poprosił ludzi o pomoc.... sama bym sie zgłosiła zeby w jaksi sposob pomoc... wybacz... ale twoje podejscie nie spodobało sie tylko mi.... ale kilku innym osobom...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 23 sie 2005 - 15:42:11

Gogo, a jaka jest ta druga choroba? Moze atopowe zapalenie skory?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 16:04:42

Kucajka jeste? raczej poni?ej poziomu... Po pierwsze nikt z nas nie jest profesorem, a mamy dost?p do szerokiej wiedzy i szerokiego grona ludzi. Co my nt. wiemy? Hmm, w sumie ju? nic. A co wiedzieli?my? Znali?my osob? przez 10 lat kt?ra na to chorowa?a i spooooro jej pomogli?my... A poza tym zlituj si? nade mn? i nie wal g?upot. Zacznijmy od tego, ?e wasza choroba dosta?a najmniej g?os?w. Jeszcze tylko tego by brakowa?o, ?eby?my od razu utworzyli post, kt?ry mia?by zdradzi? nasze plany. Przecie? to by?oby nie wporz?dku i niezgodne z wynikiem sprawiedliwego g?osowania. Dlatego nie wspomnia?em ani s?owa o planach itp. Ten post mia? sprawdzi? jaka jest atmosfera mi?dzy wami i jak wida? wi?cej jest tu z?o?ci ni? rozs?dku. C??, naszcz?scie to wasz wyb?r. A co do czytania tego forum od dechy do dechy to sorry wybacz, ale co trzeci temat zawiera info, kt?re ju? si? powtarza?o, wi?c to forum raczej przypomina mi KOPIUJ->WKLEJ->KOPIUJ->WKLEJ->KOPIUJ->WKLEJ.
A co do obra?ania, to zauwa?y?em, ?e to ja zosta?em tutaj najbardziej obra?ony, mimo ?e mia?em ca?kiem dobre intencje, o chocia?by przez 'aga':
"Gogo, a jaka jest ta druga choroba? Moze atopowe zapalenie skory?"
Wiecie co, jestem ciekaw, czy kiedy patrzycie w lusto, ogl?dacie nogi, r?ce, ?okcie, kolana, g?owy itp. czy te? wam si? tak chce ?mia?. Jestem przekonany, ?e cz??? z was na kolanach przesz?aby z Berlina do Moskwy, gdyby to mia?o by? lekarstwem. Dlatego lepiej przemy?lcie, zanim cokolwiek i kogokolwiek obrazicie, nawet je?li ten kto? nic nt. nie wie, to i tak zas?uguje na szacunek, bo w og?le mia? ch?c zapyta?, mimo ?e nie musia?. Zastanawiam si?, co by si? sta?o, gdyby na tym forum pojawi? si? kto?, kto domowym sposobem znalaz? "lekarstwo", kt?re przetestowa?by na jakiej? grupie i by wszystkim pomog?o. Go?? ten nigdy nie zdradzi?by tego sk?adu, gdyby?cie go tak potraktowali, wi?c lepiej si? zastan?wcie, zanim obrazicie kogo?, kto ma dobre intencje. Warto, naprawd? warto... ?ycie jest d?ugie i nie wiadomo kogo si? w nim spotka...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 16:53:06

Gogoo$ mysle, ze troche przesadzasz...za bardzo sie przeje?e? swoja misj?...dlaczego mamy tu opisywac wszystko wg jaki? wzorc?w...forum to forum. ka?dy tu opisuje i narzuca tematy kt?re go interesuj?, o kt?rych chcialby sie czegos dowiedzie?...i robimy to naturalnie, bo jeste?my naturalni.Jeste?my lud?mi...i Jako? nikt na to nie narzeka tylko ty...
Co do powtarzania sie temat?w itp...ja nie widze w tym nic z?ego...bo i tak nawet jak temat sie powtarza to mo?na dowiedzie? sie czegos nowego bo nie ka?dy daje KOPIUJ->WKLEJ->KOPIUJ->WKLEJ... :/ :/ :/
tylko zawsze dodaje cos nowego...
Podaj mi sw?j adres chce Ci wys?ac bukiet kwiat?w i butelke wina z a to, ze g?osowa?e? na ?uszczyce. Mamy Ci o?tarzyk wybudowa??
A patrzenie na nasz? sk?re jest zapewnie przyjemniejsze od patrzenia na twoja twarz...
Wielkie sorry ale nie b?dziesz je?dzi? po nas w taki spos?b...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 17:28:45

Zastanawiam się jak bym potraktowała człowieka, który wszedłby do mojego domu, nie powiedział "Dzień dobry", nie przedstawił się tylko zarządził: "teraz wszyscy chodzą po domu stawiając nogę za nogą, skrecają tylko pod kątem prostym, nie drapią sie po głowie ...itp.". tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 17:46:59

straszny gośc jakiś, a jaki tupeciarz - ten goguś

Wyobraź sobie, że nie masz do czynienia z ignorantami - dociera to do Ciebie????????

znamy perfekcyjnie etiologię, patofizjologię, współczesne poglądy na leczenie, w większości poznaliśmy mnóstwo sposobów na terapię

Aktualna wiedza na poziomie światowym jest nam doskonale znana - akurat tak się składa, że nawet stu profesorów i tyle samo dermatologów nie ma nic w tej chwili do powiedzenia w tym temacie ponad to co już wiemy - nie są tu potrzebne ich analizy, bo takowe są dostępne w akademickich podręcznikach, literaturze dla lekarzy klinicystów, literaturze zagranicznej we wszystkich językach - znamy to na wylot

siedzę w chorobie od dziecka, siedzę w dermatologii od 15 lat więc mi tu nie p..... o swojej pomocy, bo pękam ze smiechu
poza tym - wyskoczyłeś z jakimś kretyńskim postem o treści przypominającej zastraszenie, oczekiwałeś hymnów pochwalnych i bezwzględnego posłuszeństwa traktując chorych jak jakiś sługusów co to głosu nie mają poza składaniem zwięzłych raportów - co to jest? mózg ci się zagotował?

każdy może tu pisać co chce i tak pozostanie - mnie akurat interesuje wszystko co taki chory ma do powiedzenia, oczywiście w miarę z sensem i na temat, choć nie do przesady

popraw krawacik i nie zapowietrzaj się

strasznie się martwię , że nam nie pomożesz hahahahaha

z taką psychopatyczną konduitą i nastawieniem do chorych to ty się nawet do nich nie zbliżaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 18:05:06

Dobra, przyznaje się, jestem zły, bardzo przepraszam za chęci. No cóż, a ołtarza nie wymagam. Bawcie się świetnie. PS. spójrzcie na układ sił: Gdybym powiedział, że jesteście matołami, debilami, idiotami, psycholami, palantami i kupe innych wyrażeń to i tak nie mam szans, bo was jest więcej i jeśli wy mnie obrażacie to tak jakby mnie jednocześnie obraziło całe forum, podczas gdy moje słowo, jest po prostu słowem. Sorry, ale ja jestem jeden i nie zamierzam psuć sobie nerwów. Wątek zamknięty. Miłej zabawy. A to forum to ja mam gdzieś. Nigdzie nie napisałem, że zostanie ono zamknięte, kiedy byśmy otworzyli naszą stronę. Należy myśleć, przed pisaniem, a nie najpierw pisać, jak wy to czynicie. A co do warunków które chciałem narzucić, to nie był mój pomysł. Osobiści uważam to wam powinno na tym zależeć a nie mi. Dobra, dajcie sobie spokój, nie mamy o czym gadać. Oby znalazł się kiedyś ktoś, kto znajdzie lekarstwo i powie, że go wam nie da, bo jakiś chory na łuszczyce kiedyś go obraził. Ciekawe czy będziecie z siebie dumni. Dziwią mnie także wasze charaktery. Ludzie, opamiętajcie się. Nawet gdybym tutaj tylko pisał, bez żadnych dalszych planów, będąc zdrowym to chyba na waszą korzyść jest chociaż szacunek do takich osób (szczególnie zdrowych, którzy o coś takiego pytają), bo to od zdrowych zależy jak się będziecie czuli wychodząc na ulicę. Chorych na łuszczyce jest 2%, a nie 90%, więc proporcje między zdrowymi a chorymi sa kolosalne i to od zdrowych będzie zależało wasze samopoczucie. Obrażanie zdrowych, próbujących jakoś pomóc z pewnością temu nie służy. Wręcz przeciwnie. Budujecie świetną barierę między wami a nami. Oby tak dalej. Biorąc pod uwagę teorie Darwina i innych jemu podobnych, im wyższy taki mur, tym mniej chorych jest na świecie. Gdyby ktoś chciał was izolować, to wybuchł by kategoryczny sprzeciw, przeciwko takiemu pomysłowi, ale w tym wątku pokazujecie właśnie że sami chcecie się izolować. Dobra, ja się już nie udzielam. Nie warto... Może kiedyś, jak ktoś się będzie na was gapił jak na ......., to pamiętajcie, że częściowo do tego sami się przyczyniacie, ignorując zdrowych i nieżycząc sobie ich obecności w takich miejscach jak to forum. W ten sposób odbieracie zdrowym możliwość zrozumienia was i pojęcia czy tak naprawdę jest ta choroba... Papapa...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 18:11:32

jeśli pijesz do mnie z tymi sterydami to znaczy, że w ogóle nie masz o leczeniu pojęcia i lepiej nie miej

sterydy są bardzo szkodliwe przy stosowaniu przewlekłym, zwłaszcza układowo - działania niepożadane sa znane wszystkim, jeśli nie można wpisać w wyszukiwarce - ,,działania niepożądane sterydów' i będzie wiadomo

smarowanie skóry jest akurat najmniej obarczone powikłaniami z wszystkich dróg podawania , jeśli ktoś smaruje tylko kilka plamek to prawdopodobieństwo jakichkolwiek powikłań jest bardzo małe

nie wskazane jest stosowanie sterydów, gdy choroba zajmuje duże powierzchnie skóry

teraz są już nowe leki, niesterydowe - np oparte na witaminie D, to jest więc lepsze przy większej ilości zmian

gówno wiesz o chorobie i leczeniu przez ostatnie dziesięciolecia, nie masz pojęcia o tym że dla zdecydowanej większości z nas sterydy były ratunkiem, jedynym sposobem na życie, funkcjonowanie w tym społeczeństwie, teraz oczywiście nie musimy ich stosować

tak na marginesie - gdyby nie sterydy w medycynie to byś się przykładowo udusił w izbie przyjęć przy obrzęku krtani (np. po ugryzieniu przez osę u osób uczulonych) i nikt by nie wiedział jak ci pomóc

sterydy są niezastąpione w wielu chorobach , trzeba wiedzieć kiedy je stosować, w jakich dawkach, jak je stosować i kiedy przestać

do szanownych chorych - nikt nikogo nie namawia do stosowania sterydów. każdy się leczy tak jak chce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 18:19:10

i nie stwarzaj tu jakiś podziałów miedzy chorymi na łuszczycę a resztą społeczeństwa, no chyba że jesteś brakującym ogniwem w teorii tego o którym piszesz

nie mów w ten sposób, bo choć nie życzę ci jakiejkolwiek choroby, to wiedz, że nie ma zdrowych ludzi, są tylko nie przebadani

w przyszłości może się okazać że to my będziemy musieli cię wsród nas zaakceptować i znając życie nastąpi to prędzej niż myślisz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.