Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 18:28:36

Ale ty jestes ... skoro piszesz, ?e najpierw trzeba pomy?le? a potem napisac to moze sam by? sie do tego zastosowa?:/
Jak? my stwarzamy bariere?Ka?dy z Nas ma obecnie wiecej znajomych i przyjaci?? niz ty przez cale swoje ?ycie...

POZA TYM TO TY NAS PIERWSZY OBRAZI?E?!
,,jeste?cie po prostu beznadziejni..."
,,...Pr?cz ?uszczycy trzeba wam psychologa i powa?nego leczenia..."
,,nie mam nic do debili..."

NO I moglabym tak kopiowa? i kopiowa?...
a to tylko dlatego, ze dwie osoby wyrazi?y opinie na temat twojego jak?e cudownego i przefantastycznego pomys?u...:/ :/

POTEM JU? TYLKO SIE BRONILI?MY

,,Kto poni?a, sam jest niski"
Czy to nie o tobie??

Lepiej Ty zastan?w sie nad sob?
I MY?L JAK PISZESZ
=]
Pozdrawiam

P.S. Szkoda, ze nie chcesz o?tarzyka...;(
tak sie na to napali?am... <heh>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 18:30:35

TO WY?EJ TO DO GOGOOSIA!!


GOGOO$!
I LOVE yOU!!
<HEH>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 19:37:21

No i nie mam juz nic wiecej do dodania bo moi poprzednicy wszystko powiedzieli !! Dziekuje ze popieracie mnie i zrozumieliscie o co mi chodziło !! Za przeproszeniem " W Kupie Siła" grinning smileygrinning smiley 3majmy sie razem i damy rade winking smiley Wielkie pozdro i buzi dla wszystkich :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 sie 2005 - 20:01:52

hmm...a moim zdaniem to miło, że ktoś sie zainteresowal ta choroba i pomoc takich ludzi moglaby sie przydac, a jesli ktos nie ma ochoty to niech z niej nie korzysta... Gogo przesadzil jednak krytykujac zasady..a raczej brak zasad panujacy na tym forum..rozumiem, że panuje tu pewnego rodzaju chaos...tematy się powtarzaja..ludzie kilka razy pytająo to samo kiedy mogliby poprostu skorzystac z funkcji "szukajj".. no ale to jest nasze forum i po co narzucać jakies reguły... Moim skromnym zdaniem najlepszym wyjściem z tej całej sytuacji byłoby zalozenie oddzielnego forum...takiego o jakim pisze gogo i na nim wypowiadałyby sie osoby ktore maja ochote na wymiane informacji w taki sposob..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 20:26:35

naprawdę uwierzyłaś, że on chce nam pomóc? że się nami zainteresował, bo nie ma nic innego do roboty?
swój prawdziwy stosunek do chorych wyraził bardzo szybko, już trzech odpowiedziach na projekt
informatyk szuka pomysłu na aktywne forum, bo grunt mu się obsuwa pod nogami w firmie
chyba drwiny z nas i ordynarne wyzwiska wystarczą aby olać jego smutny projekt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 20:38:48

ehhhh.. wiecie co..?? dajmy se juz spokoj winking smiley Goguś powiedział ze juz go nie obchodzimy to i my go olejmy.... poprostu winking smiley Po co jeszcze my mamy sie poklocic przez niego..?? niewarto... Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Gogo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 21:35:40

majka -> Wielkie dzi?ki, ?e przynajmniej ty nie napisa?a? nic co mo?na uzna? za obra?liwe. Natomiast ja wcale nigdzie nie napisa?em (co te? i ty zauwa?y?a?), ?e zamierzam zamkn?? to forum i otworzy? nowe. Sorki, ale to chyba jakie? nieporozumienie. Przyznaje, ?e tak?e mam swoje nerwy i wcale mi si? niepodoba?o to, jak ju? na samym pocz?tku mnie potraktowano. S?dze, ?e kto? ucz?cy si? matmy i wchodz?cy na forum, gdzie zada?by banalne (dla jego u?ytkownik?w) pytanie i zosta? z tego powodu "wypunktowany" raczej nie da?y?by ich specjaln? mi?o?ci?. Wi?c si? nie dziw. majka, natomiast je?li chodzi o porz?dek, to budzi on zastrzerzenia nie tylko moje, widzia?em seri? wypowidzi innych os?b denerwuj?cych si? z powodu ba?aganu. Osobi?cie jak ju? powiedzia?em, nie zamkn??bym tego forum, bo to nie do mnie nale?y, wi?c ci lubi?cy to forum nadal by sobie korzystali. Tak?e i na naszym forum mia? powsta? dzia? niepodlegaj?cy kontroli w?tk?w (z t? tylko r??nic?, ?e posty wulgarne, by?yby usuwane, lub zmieniane). Ale znalaz?y by si? tak?e dzia?y dla ludzi, kt?rzy nie maj? ochoty czyta? w k??ko tego samego, a z do?wiadczenia wiem, ?e wi?kszo??, kt?rych jak dot?d pozna?em (a jest ich sporo w necie), nie przepadaj? za szukaniem w ciemno, a ju? zupe?nie nie m?wi? o nowych posiadaczach netu...
Brak mi normalnie s??w do "true". I w takim przypadku trudno jest mi pomin?? okre?lenie: "Czy? ty si? ch?opie z chionki urwa??". No przecie? to jest przesada. Ja my?le, ?e ten uzytkownik pisz?c cokolwiek, pisze bior?c pod uwag? w?asne do?wiadczenie. S?dzisz ?e je?li ty wciskasz kit ludziom i ich oszukujesz, to znaczy ?e ka?dy to musi robi?? Gratuluje! Mi?o jest spotka? ten typ cz?owieka... A co do tego, czy mam firme i nie mam co robi?, to lepiej daruj sobie takie komentarze, wiesz, bo obra?asz tych kt?rzy pomagaj? i chc? pomaga?. Wierz lub nie, ale s? ludzie, kt?rzy chc? co? zrobi? bezinteresownie. Widz?, ?e ty jeszcze nigdy czego? takiego nie zrobi?e?, wi?c nic na ten temat nie wiesz, a szkoda.
My?le tak?e, ?e "true" ty masz zbyt wielkie mniemanie o sobie. Nie obra?aj?c ci?, uwa?am, ?e w twoim rozwoju zabra?o nauczenia si?, ?e je?li 'ja' co? wiem, to wcale nie znaczy ?e wie to ka?dy. Pije do tego, co napisa?e?: Tw?j wyk?ad nt. steryd?w. Je?li jest tak mi?o i tak wszyscy wiedz? czym grozi ich stosowanie, to powiedz mi sk?d bior? si? w?tki zak?adane co jaki? czas, w kt?rych to forumowicz informuje, ?e odkry? ?wietny lek, jemu pom?g, po czym kolejna osoba u?wiadamia go ?e to steryd i odradza mu stosowanie, a on dziwi si? dlaczego. "True" nie ka?dy jest taki m?dry jak ty, o czym si? przekonasz, kiedy kto? Ci? w ?yciu wy?mieje, je?li nie b?dziesz czego? wiedzia?, co b?d? wiedzie? inni.
'jo -> "a to tylko dlatego, ze dwie osoby wyrazi?y opinie na temat twojego jak?e cudownego i przefantastycznego pomys?u", sorry, ale ja chyba nie jestem w temacie. Pi?knie przekopiowane, tylko powiedz mi, gdzie ja si? wpisa?em podaj?c konkretnego usera. Wyzwa?em, jak obiecywa?em tych kt?rzy post?pili po chamsku i zniszczyli w?tek (czytaj moj? propozycj? na pocz?tku). My?le, ?e najlepszym komentarzem tego w?tka, kt?ry nie prowadzi?by do dalszej dyskusji, by?o poprostu zignorowanie w?tka i spok?j, ale NIE!!!! Musia? pojawi? si? kto?, kto bardzo kocha niszczy? dobre ch?ci. I to do nich si? tyczy?o i podpisuje si? pod tym nadal. A poza tym broni? si? zaatakowani, a ty np. atakujesz, a nie bronisz si? smiling smiley, bo tamten cytat dotycz? tylko tej tr?jki, o kt?rej wspominasz . Reszta, kt?ra mnie tu krytykuje, nie broni si?, a atakuje, a wtedy to ja si? broni?...
PS. mia?em si? nie odzywa?, ale jeden ze znajomych powiedzia? mi, co inteligenty true napisa?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 23 sie 2005 - 21:37:00

Jasne nie ma co się kłócić o jakiegos dupka przed duże D. Hitler tez wprowadzał swoje zasady i byl identycznie subtelny jak ten dźentelmen. Nie zazdroszcze jego rodzinie pewnie mają z nim ciężko. Szpic ruta w ręku a w drugiej bacik wrrrr...... P.S. Gogo twój bardzo dobry pomysł a h.....we podajście do ludzi ( jak widać za dużo czasu spędzasz przed kompem ) spawiło że wolę chorowąc niż mieć z takim patafianem do czynienia. Powiedz jak byś sie poczuł jak na dzień dobry w sklepie usłyszałbyś od sprzedawczyni : patrzeć do przodu, nie zatrzymywać, brać do koszyka następujące produkty i spier..... stąd jak najszybciej bo inni czekają ???? Mam propozycje żebyś znormalniał jebn...... baranka o ścianę to może Ci się w bani poukłada. Serdecznie NIE POZDRAWIAM PALANTA ( GOGO )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 23 sie 2005 - 21:59:18

'jo -> "a to tylko dlatego, ze dwie osoby wyrazi?y opinie na temat twojego jak?e cudownego i przefantastycznego pomys?u", sorry, ale ja chyba nie jestem w temacie

CHODZI O TO ZE JA I TOMEK WYRAZILI?MY SWOJ? OPINIE NA TEMAT TWOJEGO POMYS?U....CO?... TROSZKE CHYBA NEI TRAFIONEGO...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Antek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 22:44:36

Jejku... Zaniem?wi?em po przeczytaniu tego w?tku. 'Gogo' ch?opie... Po co ty si? tu wpisa?e?? A powa?nie... Jestem drug? osob? z tych 7, o kt?rych pisze Gogo. Jestem w szoku, ?e mogli?cie go w taki spos?b potraktowa?. Naprawd? brak mi s??w. On na powa?nie chcia? wam pom?c, a wy taki numer odwalili?cie... Jak on m?g? by? taki g?upi i w og?le tak ryzykowa?. Bardzo pi?knie, naprawd?... A on jeszcze twierdzi?, ?e nikt nic nie odpisuje... Kiedy wysz?o na jaw na dzisiejszym spotkaniu, jak go potraktowali?cie, byli?my po prostu obu?eni. Postanowili?my, ?e na ka?dym forum po?wi?conym danej chorobie, zadamy podobny w?tek. Mo?e znajdzie si? choroba i forum, gdzie ludzie b?d? milej nastawieni, ni? wasza grupka. (PS. zgadnijcie, kto by? przeciwny zadawaniu pyta? na forum i chcia? zrobi? to bezinteresownie). Ja nadal nie mog? wyj?? z podziwu dla tych, kt?rzy w og?le mogli co? z?ego na niego powiedzie?. Nie macie poj?cia co to za cz?owiek i wyra?anie si? o nim ?le to przesada, oj du?a przesada. Mam nadzieje ?e on tego nie przeczyta, bo sam osobi?cie strzeli?bym takiemu w p..k, podobnie jak reszta grupy. Dobra, pozostawiam to bez komentarza, co zrobili?cie.
A co do naszych plan?w to macie racje, nie zrobimy dla was nic, po czym? takim. A na pocz?tku dzisiejszego spotkania pojawi? si? pomys? zrobienia nawet komunikatora, gdzie dost?p do innych chorych by?by na bierz?c?, ale teraz to zdominowa?o pytanie, czy w og?le b?dzie takie forum (innych chor?b), gdzie kto? si? w og?le tym zainteresuje. Teoretycznie po dzisiejszym dniu mam do?? w og?le czegokolwiek. Nie mam ochoty robi? niczego, bo po co? Dziwi? mnie tak?e stwierdzenia, ?e my wszystko wiemy (jak to jeden user pisa?). Ludzie, ok, jakby wszyscy tak my?leli, to nic by?cie nie wiedzieli, bo nikt by wam nie odpowiedzia? na takie pytania. To ludzie tacy jak my, chc? po?wi?ci? sporo swojego czasu, ??by?cie mogli si? czego? dowiedzie?. Widzia?em te? opinie, ?e po co nowe forum? Hmm, bez komentarza to mo?na pozostawi?, bo nie rozumiem tego pytania. W dziedzinie matematyki ju? tylko najwi?ksi my?liciele w og?le co? pr?buj? wynale??, a jednak powstaj? nowe strony i nowe fora i nie ma w tym nic dziwnego (pomijam fakt, ?e nowi, nawet nie interesuj?cy si? danymi technikami, zazwyczaj s? mile widziani na forach, kiedy o co? pytaj?).
Dobra, koniec, nie mam s??w, a nie chc? nikogo obra?a? (co jest strasznie trudne, po tym co przeczyta?em)...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 23:38:23

Dyskusja mnie zazwyczaj wci?ga, meczu nie chce mi si? ogl?da?, bo mnie nerwy z?eraj? - g?rka, do?ek, g?rka, do?ek. To co? napisz? jeszcze do Gogo.
Zmieni?e? ton widz?, ju? nie ma ,,debili, t?pak?w" i tym podobnych u?atwiaj?cych nawi?zanie ciep?ego kontaktu okre?le?. I tak trzymaj.

Temat jest ju? w?a?ciwie zamkni?ty, ale mo?na jeszcze troszk? posm?ci?.
Po pierwsze - tak jak zauwa?y?a Kucajka - chyba wolimy ma?y bajzel na forum, ni? te znane z historii, metody trzymania na kr?tkiej smyczy, my jeste?my wystarczaj?co ograniczani i t?amszeni w ?yciu, ?eby tu na forum, kt?re traktujemy jako odskoczni? o stresu, kontakt z innymi chorymi, by? jeszcze dodatkowo zastraszani i musztrowani przez osob?, kt?ra jest spoza - to by by?a jaka? paranoja.
Po drugie - wi?kszo?? w?tpliwo?ci, poruszanych problem?w ma swoje odpowiedzi w odpowiednich w?tkach i wystarczy tam wej?? za pomoc? klikni?cia palcem wskazuj?cym na myszy. Leki, w tym ma?ci sterydowe, sprzedawane s? w aptece razem z ulotk?, na kt?rej jest napisane wyra?nie jakie maj? dzia?ania niepo??dane - nie podoba si? lek - leci do kosza - w wiekszo?ci ceny na ma?ci nie przekraczaj? 10 z?.

Administrator tu jest nie potrzebny zdecydowanie, nikt tu specjalnie nie przeklina, ani nie pisze g?upot. Chyba wi?kszo?? forumowicz?w, kt?rzy regularnie odwiedzaj? forum zgodzi si? ze mn?, ?e jedynym administratorem , kt?rego akceptujemy jest Barthez, kt?rego serdecznie pozdrawiam. On zupe?nie sprawnie reguluje tu przep?yw informacji i zazwyczaj wszyscy si? z nim zgadzaj?. Zdoby? zaufanie ,,spo?eczne" i tyle. Nie potrzebny jest tu zupe?nie jaki? ochoczy osobnik z obs?ugi technicznej sieci, nie zwi?zany realnie z chorob?, kt?ry b?dzie dyrygowa? chorymi pod przykrywk? bezinteresownej pomocysmiling smiley, daruj sobie.

Odno?nie mojej skromnej osoby, to odpowiadam na twoje w?tpliwo?ci, ?e znam chorob? doskonale ,,na ?ywo" i wiem o czym m?wi?. Cierpienie jakie prze?ywam w zwi?zku z chorob? jest niewymierne i twoje pr?by m?wienia o naszych problemach przypomina pierdni?cie muchy podczas burzy.
Nie wciskam nikomu kitu i nie oszukuj? - no sorry - to stwierdzenie z twojej strony to ju? zupe?nie by?o od czapy

Natomiast zupe?nie si? z tob? zgadzam z twierdzeniem, ?e jestem pewny siebie, czasami z tendencj? do megalomanii - nobody's perfect
nie mniej jednak to co wiem o chorobie jest rzeteln? dok?adn? wiedz?, zgromadzon? przez lata lektury profesjonalnej literatury i ci??kich do?wiadcze? w?asnych - ale nie traktuj? tego jako skarbca, kt?rego nale?y chroni? przed innymi, moge podyskutowa? na ka?dy temat i powiem wszystko co wiem w danej kwestii - po to ?eby komu? pom?c w?a?nie

syty g?odnego nie zrozumie, dopiero gdy micha pusta do ?ebraka si? u?miechnie, tobie to pewnie nie grozi, wi?c chyba nie pasujesz do tego forum, a dyrygentem zosta? w innej bajce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: true (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 00:05:57

Antek, nie wymiękajcie tak łatwo, zakładajcie sobie forumy i komunikatory o innych chorobach, nie zrażajcie się przez rozdrażnionych łuszczyków, czy ich grupka jest w stanie popsuć wasze wzniosłe plany pomocy dla chorych?
Siedmiu wspaniałych matematyków - potencjał ogromny, ale realizujcie go z wiekszą gracją, a nie biciem w mordę od samego początku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 00:07:16

True! Brawo!
Dzięki! Powiedziałeś dokładnie to co trzeba i wreszcie się uśmiałam na dobranoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: dorota (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 24 sie 2005 - 00:23:53

no super, a zauważyliście że Antek i Gogo to jedna osoba?
Ha Ha Ha !!!
Jakoś nie wierzę w tę jego pomoc, pewnie pisze pracę magisterską na temat leczenia łuszczycy.... ale nieumiejętnie zapytał o pomoc-więc jej nie otrzymał i wymyślił sobie bajeczkę.......
Ha Ha Ha Ha Ha !!!
I jeszcze Antek-oczywiście musiał napisać posta w swojej obronie...... hehehe, normalnie paranoja!!!
Co za pajac !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Antek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 00:45:48

Heh, to mnie rozszyfrowaliście. Antek i Gogo to ta sama osoba. Po czym to poznałaś? Po IP, sieci neostrada? A wpadłaś na to, że nasze kompy korzystają z jednej i tej samej sieci, a różni nas tylko ściana? Pewnie nie. A komp sieciowy ma IP kompa głównego smiling smiley. Także ciekawe spostrzeżenie i równie błędne. Poza tym jeśli komp główny jest wyłączony, to ja mam swój modem smiling smiley ale linia nadal ta sama. Tak się składa że Gogo teraz nie ma w domu, więc do geniuszy Cię trudno zaliczyć, ale gratuluje spostrzeżenia.
PS. jesteśmy sąsiadami, ale nasza chałupa to jedno mieszkanie abonenckie, więc mogliśmy sobie pozwolić na sieć w domu. A poza tym nawet nie jesteśmy rodziną smiling smiley. A poza tym czego się spodziewaliście, że naszą całą grupa jest rozrzucona po kraju? No nie żartuj... smiling smiley
Pozdrawiam. (Ktoś pisał o tym, że Gogo atakuje, a ja widzę, że on wątek zakończył, więc to wy teraz atakujecie, ale jak to się mówi: Drzazgę w cudzym oku widzisz, a belki w swoim nie.)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: dorota (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 24 sie 2005 - 01:47:36

Akurat nie miałam na myśli adresu sieciowego, ale widać to po treści.
Oba listy są pisane w identyczny sposób a nawet niektóre zdania są niemal takie same, znaki interpunkcyjne użyte tak samo , te same słowa, , psychologiczny sens daje do zrozumienia że autorem obu postów jest jedna i ta sama osoba.
Poza tym chciałabym również dodać, że gdybyś rzeczywiście zajmował się tak poważnymi sprawami jak pisałeś w pierwszym poście to nie miałbyś czasu by tu zaglądać i tłumaczyć się że mieszkasz za ścianą, w jednym budynku, że jesteście sąsiadami- nie uważasz że za dużo odpowiedzi podałeś na jeden zarzut? To również przemawia za tym że jesteś kłamcą, ponieważ winny się tłumaczy, co w tym przypadku widać jak na dłoni. Bo na jeden zarzut wymyślasz 10 odpowiedzi.
Więc skoro nie udało ci się uzyskać od nas pomocy to zniknij stąd bo jak widzisz jesteś spalony na tym forum i nikt nie ma ochoty czytać twoich postów.
PS.Podejrzewam jaka będzie treść następnych postów od twojej osoby.I jestem przekonana że jeszcze bardziej przyznasz się do winy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 09:44:54

Googu?...
,,A poza tym broni? si? zaatakowani, a ty np. atakujesz, a nie bronisz si? smiling smiley"

najlepsz? obron? jest atak...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: lukasz (80.51.194.---)
Data: 24 sie 2005 - 12:15:46

stary jak bys ty mial mi pomagac to ja dziekuje. i twoje 10 letnie doswiadczenie z jakas osoba wsadz sobie gdzies. jak chcesz to ja pomoge tobie moze wyjdziesz jeszcze na ludzi, chodz wiem ze bedzie ciezko. przemysl to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 24 sie 2005 - 14:07:39

Jejku...co tu sie dzieje... dajmy se juz spokoj... winking smiley Wszyscy ( ci co chcieli ) wypowiedzieli sie na temat Gogusia/Antka ....Chciałabym tylko zauważyć ze goguś podszywajać sie niby pod Antka nas okłamał.... tak wyglada twoja pomoc..?? okłamujac nas?? nie dziekuje.. nie skorzystam ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LEKI
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 24 sie 2005 - 14:39:24

a ja jednak chcialabym wiedziec jak sie nazywa ta druga choroba?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.