Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 11:54:13

Od tygodnia u?ywam DTC zauwa?y?am naprawde konkretna poprawe. Teraz musze tylko sie troche opali?. Ale mniejsza. Bo chodzi mi o to czy moge k?pa? sie w soli z morza martwego smaruj?c sie nadal DTC? Czy to nie b?dzie sie gryz?o? Bo k?piele chyba z?uszczaja to wszystko. A ja nie chce nieczego z?uszcza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 sie 2005 - 13:19:11

nie powinno sie grysc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2005 - 14:15:17


Barthez a Ty wogle bywasz czasem na gadu??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 sie 2005 - 20:07:11

teraz nie bywam,bo mnie nie ma praktycznie w domu.
Przyjechalem na kilka dnia, zagladnalem na forum i dalej jade...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:42:15

co to jste dtc? edyta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:46:58

wejd? na temat ,,MO?NA ZALECZY? NA D?UGO"
dowiesz sie wszystkiego!
POZDRAWIAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 26 sie 2005 - 13:12:26

do jo.z jakiej firmy masz sol i bloto?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 14:52:13

b?ota nie mam, ale s?l kupilam jak bylam w sanatorium w Busku Zdr?j. Chodzilam tam do Jaskini solnej i tam mieli w sprzedazy. Na opakowaniu jest napisane *ODALISQUE wiec chyba o to chodzi...ale szczerze m?wi?c nie zwracalam na to uwagi...Czy to ma jakie? znaczenie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 sie 2005 - 15:14:53

ja mialam sol, bloto, zel , balsam i koncentrat z mineralami z morza martwego z firmy mineral line..a moze online jakos tak...ale kosmetyki dobre sa..chociaz jak wiekszosc z mineralami z morza martwego drogie..;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 17:15:20

W Jaskini solnej zap?aci?am za 1 kg 35.z? natomiast u nas (W-w) w aptece jest 0,5 kg za 20, z?. do k?pieli trzeba 3-4 ?y?ki. starcza na d?ugo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 sie 2005 - 18:17:39

no co Ty...jA na ulotce mialam napisane ze do kapieli w celach leczniczych potrzeba 250g soli...a tyle to kosztowalo 25zl... to ja juz nic nie wiem;>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 22:05:26

ideal to osiagnac jak najwyzsze stezenie soli do kapieli-na zasadzie dyfuzji przechodza wtedy przez skore szkodliwe produkty przemiany materii. woda ma byc slona i to bardzo-takze 250 g na kapiel to malo.fajne ceny ma firma Apis-na sol i bloto z Morza M artwego-dostawa do domu.bloto-4 kg-ok 200zl,sol-25kg - 200 zl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: krystyna (---.icm.edu.pl)
Data: 27 sie 2005 - 20:46:22

Raz do roku w "sezonie ogórkowym" pojawia się w sklepach (zwłaszcza w zieleniakach i innych małych, osiedlowych"winking smiley tzw. "szara sól" nieoczyszczona przeznaczona własnie do kiszenia ogórków.

Kupiłam taką przez przypadek (Bocheńską) i zapewniam Was, że jej skład jest prawie identyczny z tymi "leczniczymi", a cena nieporównywalnie niższa.

I z takiej soli można sobie zrobić kąpiel o odpowiednio wysokim stężeniu np. 35%, bez żalu za wydaną kasą.

Radzę więc zrobić solidne zapasy, bo potem jest z nią nie wiadomo dlaczego, ciężko.

1 kg to ok. 0,7 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Bela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2005 - 12:14:20

Hej
Kąpiele kąpielami, ale gdzieś kiedyś dotarła do minie informacja, że moczenie się w soli wyciąga wapń z organizmu. Ta informacja dotarła do mnie kiedy córa miała zwichniętą nogę i moczyła ją w soli ,chyba iwonickiej.pamiętam, że namoczenia ograniczyłam. Nie wiem jak to się ma do soli z morza martwego (myślę, ze jednak ma), ale profilaktycznie lepiej uzupełnić : mlekiem jogurtem wapnem musującym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kapiele Solne a DTC ?
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2005 - 18:16:17

Moj lekarz mówił że można uzywać nawet soli zwykłej kuchennej

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.