Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: paula (---.04.el1.ftnet.pl)
Data: 05 wrz 2009 - 11:21:58

witamsmiling smiley

Z łuszczycą mecze sie juz jakies 4 lata:/ a mam dopiero (albo juz) 21...
z łuszczycą skóry głowy jakos sobie radze, pomaga mi bardzo produkowany na bazie niezbyt przyjemnego w zapachu dziekciu, ta maść to cocois (na recepte). Nie moge jednak poradzic sobie z łuszczycą na ciele, stosowalam juz wiele preparatów, jednak żaden nie był skuteczny, a jeżdżenie po dermatologach stało sie udręką....może pomogła komuś z Was jakaś maść wydawana bez recepty???smiling smileysmiling smiley
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 05 wrz 2009 - 21:08:15

W ulotce Cocois jest napisane, ze lek jest dostępny bez recepty. Kupiłam go w aptece bez recepty i żadnych problemów. Może farmaceuci tez powinni nauczyć się czytać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 09:42:29

polecam blue cap tez jest rewelacyjny i to bez sterydów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 14:14:35

Choć cola trochę przesadnie na tym forum o blue cap ciągle i wszędzie pisze to ja również polecam spray tej firmy bo uporałam się z uciążliwymi i starymi zmianami na nogach dzięki niemu! teraz jeżeli pojawiają się zmiany to malutkie i w innych miejscach niż poprzednio i szybko je zwalczamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Mały (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 17:06:07

Warto wspomagająco brać OEAPAROL ( olej z nasian wiesiołka ) 3 x 2 kapsułki dziennie plus ACIDUM FOLICUM ( kwas foliowy 2 x 15mg dziennie )
Oba wynalazki bez recepty.
Leczenie łuszczycy należy zaczynać od środka. Maści to tak jak głaskanie głodnego po brzychu.

Pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 06:34:39

no z tym kwasem foliowym to bym dyskutował tej dawki nie chcą sprzedawać bez recepty ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Mały (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 20:21:00

Kupiłem bez problemu 15mg bez recepty a na marginesie, to nie jest chyba końska dawka zresztą zapytaj lekarza.
Nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś to że 5mg sprzedadzą bez recepty a 15 mg NIE.
To nielogiczne. Kto Cie sprawdzi ile łyknąłeś ? smiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Q (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 23:06:30

cygnolina, cygnolina, cygnolina... tylko to jest skuteczne smiling smiley trzeba tylko umiec zastosowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 07 wrz 2009 - 23:12:45

Hej Q mógłbyś więc nam wtytłumaczyć jak stosować cygnoline ? i czy się zaleczyłaś na dobre cygnoliną ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: paula (---.04.el1.ftnet.pl)
Data: 09 wrz 2009 - 20:13:46

łuszczycy nie da sie wyleczyć, można ja tylko ZAleczyć...u jednych wraca bardzo szybko, a u innych nie pokazuje sie przez wieeeele lat, jestem za tym , aby wypróbować metode witaminową, duzo słyszalam o wiesiołku, ponoć witamina A i E tez pomaga, no i oczywiście cynk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: k.driada (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 13:24:10

Wita, ja mam łuszczycę od ponad trzech lat, przyplątało się świństwo po urodzeniu dziecka. Zaczęło się niewinnie a potem poleciało.... Byłam obsypana cała, rany pękały i krwawiły, nie mogłam uklęknąć ani oprzeć się na ręce, .

Leczyłam się chyba wszystkim = elokom, diprosalic, dermovate,laticort, daivoneks, delatar i wiele innych. Chodziłam na lampy PUVA. Jeden z dermatologów zapisał mi też trzy tygodniową kurację tetracykliną w maksymalnej dawce, potem mieliśmy zacząć mocniejszą kurację.
Wtedy to odstawiłam wszystko co do tej pory radzili mi lekarze - łykałam WIESIOŁKA, piłam MIESZANKĘ ZIÓŁ na łuszczycę od ojców bonifratów i łykałam CZARNUSZKĘ. Łuszczyca częściowo przeszła. Dziś wyglądam już jak człowiek :-)

Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy zioła pomogły ale tak było, na dzień dzisiejszy mam tylko niewielkie zmiany na łokciach, kolanach, stopach i głowie. Niestety zostały mi przebarwienia po- jak dowiedziałam się z tego forum- używaniu sterydów, powoli znikają ale wciąz są.

Więc może warto używać ziół?

Ja z kolei mam pytanie. Bardzo lubię pływać, a od kiedy zachorowałam nie byłam na basenie bo boję się jak ludzie zareagują no i czy woda z chlorem szkodzi? Czy wy czasem chodzicie na basen?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Jola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 15:32:01

Też lubię pływać :-) chodziłam na basen na pierwszym roku studiuów jako wf - byłam wysypana okrutnie - całe czoło, głowa, uszy, za uszami, szyja.... cała czerwona od ramion w górę :-) dermatolog wypisał mi zwolnienie, ponieważ chlor może szkodzić, ale ja i tak pływałam i nie zauważyłam aby coś mi się zaostrzyło od wody :-) a z czego jestem najbardziej dumna? Że miałam gdzieś ludzi i to co myślą na mnie patrząc, byłam pewna siebie, rozmawiałam z innymi, a oni nieudolnie starali się udawać że nie widzą moich plam (chociaż widziałam czasem, jak rozmawiając ze mną ktoś patrzył na moje czoło a nie mi w oczy). Warto czasem pokazać łuszczycę, bo można się przekonać, że ludzi to aż tak nie obrzydza...a przynajmniej nie dają tego po sobie poznać :-) Ale to i tak poprawia humor :-) Miłego pływania życzę :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: k.driada (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 18:48:54

Ja tam pokazuję łuszczycę i raczej w nosie mam co powiedzą ludzie. W sezonie letnim chodzę tak jak inni wyrozbierana bo w imię czego mam się gotować w golfie.
Na plaży paraduję w kostiumie - wtedy łuszczyca ma swoje dobre strony - plaża pustoszeje :-)

Natomiast boję się trochę tego, że z basenu mnie np. wyproszą, było by mi strasznie głupio i jakoś tak.. przykro, wstyd.
Dlatego się zastanawiałam czy wam się coś takiego nie przydarzyło i jak reagują ludzie na basenie. No nie wiem - może się odważę, bardzo bym chciała znowu pływać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: margola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2009 - 13:41:26

k.driada Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja tam pokazuję łuszczycę i raczej w nosie mam
> co powiedzą ludzie. W sezonie letnim chodzę tak
> jak inni wyrozbierana bo w imię czego mam się
> gotować w golfie.
> Na plaży paraduję w kostiumie - wtedy łuszczyca
> ma swoje dobre strony - plaża pustoszeje :-)
>
> Natomiast boję się trochę tego, że z basenu
> mnie np. wyproszą, było by mi strasznie głupio
> i jakoś tak.. przykro, wstyd.
> Dlatego się zastanawiałam czy wam się coś
> takiego nie przydarzyło i jak reagują ludzie na
> basenie. No nie wiem - może się odważę, bardzo
> bym chciała znowu pływać.

Ja i mój syn, też mamy łuszczycę. Syn lubi chodzić na basen i raz zdarzyło się, że ratownik poprosił aby przyniósł zaświadczenie od lekarza, że nie ma przeciwwskazań do korzystania z basenu. Przyniósł i po problemie. W końcu to nie jest choroba zakaźna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: Conejo (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 pa� 2009 - 12:39:45

Wszelkie emolienty. Posrod moich faworytow: lipobase, cerkogel, cocois. Polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: eq (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 12:18:23

Cygnolina jest świetna, mi bynajmniej pomogła i to bardzo. Po systematycznej kuracji (bo systematyczność w zaleczeniu łuszczycy jest bardzo ważna) zniknęło mi około 5/6 zmian chorobowych na ciele (wiadomo, nie wszędzie można się nią posmarować).Szkoda, że nie na tak długo jak bym chciała, ale przez około 9 miesięcy miałam spokój, to i tak chyba nieźle smiling smiley.
Cygnolina jest maścią robioną w aptece, jedynie na receptę, może warto zapytać o nią swojego dermatologa, polecam smiling smiley.

Na skórę głowy cocois (dostępny bez recepty, sama tak kupuje) i szampony z dziegciom (do kupienia w aptece, drogeriach, niemal wszędzie).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: swajdo4 (---.centertel.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 20:06:16

Witam wszystkich jest pierwszy raz na forum i mam podobny problem, jestem chory od 16 roku życia. Na początku roku jeździłem na naświetlania,3 razy w tygodniu przez 3 miesiące i efekty były rewelacyjne, ale jak przerwałem naświetlania zmiany na skórze zaczeły się pojawiać po 2 tygodniach. Teraz już sam niewim co pomaga , a co nie, próbowałem chyba wszystkiego!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: ola (---.cdma.centertel.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 23:29:22

Witam, ja i moja łuszczyca jesteśmy już razem od 30 lat. Były okresy totalnego obsypania, chwilowego uspokojenia i tak przez wiele lat. Zauważyłam, że im więcej nowosci w siebie wcierałam i aplikowałam tym było gorzej. Jako nastolatka zupełnie przez przypadek trafiłam na swoje wybawienie... Była to AKUPUNKTURA! Fakt, że wiele seansów powtarzanych w regularnych dość odstępach ale mi pomogło. Kto wie jak wyglądałabym teraz. Generalnie łuszczycę miałam wszędzie a po leczeniu akupunkturą, tak już od 16 lat zajmuje mi nieznacznie łokcie, kolano i sporadyczne pojawia się w innych miejscach. Jak dla mnie bomba! Wiem, że się nie wyleczę ale z takiego stanu jaki mam i jaki utrzymuje się od wielu lat jestem bardzo zadowolona. Może gdybym przypilnowała dalsze leczenie akupunkturą byłoby lepiej, ale czasu brak. Dom, rodzina, praca..
Trzymajcie się kochane ŁUSZCZACZKI!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: martynka (---.imp.fu-berlin.de)
Data: 13 pa� 2009 - 12:05:51

na glowe polecam SQUAMAX, duza tuba kosztuje 23 zl. Oczyszcza glowe z lusek co ulatwia stosowanie innych srodkow. Mieszkam za granica i mam mozliwosc jezdzenia tylko na weekendy do Polski, do mamy smiling smiley i dlatego uzywam leki ktore dostaje sie bez recepty... do tego kapiele w wodzie z sola z morza martwego i raz do czasu masc z sterydem... ktora dostaje tutaj od lekarza przepisana...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne leki BEZ RECEPTY
Wysłane przez: działaj (---.chello.pl)
Data: 13 pa� 2009 - 13:33:20

http://change.menelgame.pl/change_please/1300205/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.