Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 22 wrz 2005 - 20:47:44

Jak to robic?Czy trzeba isc do lekarza zeby oczyscic organizm z toksyn czy mozna samemu np. pic jakies ziolka.Poprosze o odpowiedz mam dosyc lekarzy,ciagle to samo.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 00:25:45

Kasiu,
Są różne sposoby oczyszczania. Bardzo szczególowe informacje znajdziesz na ten temat w internecie. Jest też dużo preparatów lub kuracji ziołowych, które maja takie działania, zwykle kuracje nimi są kosztowne, a skutki niepewne.
Polecane są też różne diety. Taka najprostsza znajdziesz pod adresem: http://www.kulinaria.pl/artykuly.asp?id=29

Ale ile to jest warte, to trzeba sprawdzić na sobie. Tak naprawde, to mówi się o toksynach, ale nikt nie wie co w nim siedzi i nie spotkałam w tym wzgledzie żadnych wiarygodnych opracowań lub opisów badan.
Może coś warte jest badanie zawartości pierwiastków we włosach?

Jedyne godne polecenia i bez specjalnych kosztów wydają mi się głodówki. Gdzieś w internecie czytałam bardzo dokładny opis jak to robić, ale teraz nie moge znaleźć.
Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Daga (---.system.szczecin.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:22:02

A słyszałaś o Alveo? Oczyszcza z toksyn i polecają na łuszczycę. Zaczęłam pić i czekam na efekty. Podobno dają 2 miesiące. Zobaczymy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oczyscic organizm z toksyn
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 22:41:20

Dupa blada stosuje 2-gi miesiac i zupełnie zero poprawy.
Ta choroba jest nie uleczalna normalnie niestety.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.