Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 23:26:47

Okolice tak. A o samym centrum nie wie, ale tam moga byc dolegliwosci przy hemoroidach i robakach.
Krzysztofie! Idź z tym do lekarza.
Są lekarstwa pomocne, a sam możesz nie znaleźć ich. Moment wstydu, a może w końcu będziesz miał spokój.
Dawniej też miałam podobny problem i po roku męczenia sie poszłam do lekarza. Mam prosciej, bo załatwiłam to u ginekologa smiling smiley. Dostałam Travocort i od ręki miałam spokój. (Nie zalecam Ci tego, bo nie wiem czy Ty masz to samo co ja). Bardzo sobie plułam w brodę, że wcześniej tego nie zrobiłam.
Lekarze są też po to aby z ich wiedzy korzystać. Odwagi!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kkk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 23:35:12

Krzysztofie poczytaj o cutivate, czy nie masz przeciwskazań do stosowania:
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Cutivate#WSKAZANIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Michał (---.jmdi.pl)
Data: 01 lis 2005 - 22:36:49

Genitalia to bardzo drażliwy punkt u panów i ja miałem jeden taki lek do stosowania na żołędziu i jądrach oraz na całej długości przyrodzenia !!
Lek się nazywa Pimafucort i na okolice pachwiny przy przy rodzeniu Micetal efekty są widoczne błyskawicznie w ciągu 3-4 dni widać zmiany ale nie można spocząć na laurach i trzeba przez dłuższy okres smarować najlepiej skończyć tubeczke i często no cóż smarować kremem ja mam kremy firmy dulgon z witaminami i są świetne szybko się wchłąniają i pomagają !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:13:53

Michale, czy mialeś łuszczyce czy inną chorobę? Lek o którym napisałeś jest raczej na inne przypadłości niż łuszczyca.

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 15:24:30

witam,

CZy jak ktoś nie ma grzybicy , a zastosuje sobie lek na grzybice to może sobie zaszkodzić ????

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 16:01:52

Przecież zawsze możesz sprobować, posmarować jakiś mały kawałek skóry w bezpiecznym miejscu i obserwować. Po jednym lub kilku dniach będziesz wiedział czy pomaga.

Ja nie raz tak eksperymentuje. Co mi zostało, jak nie mam innej alternatywy?

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 16:11:42

witam, racja , co mi szkodzi...spróbuje i przekonam sie czy mi coś pomoże
pozdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: sawca (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 sty 2008 - 18:34:27

Michał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Genitalia to bardzo drażliwy punkt u panów i ja
> miałem jeden taki lek do stosowania na
> żołędziu i jądrach oraz na całej długości
> przyrodzenia !!
> Lek się nazywa Pimafucort i na okolice pachwiny
> przy przy rodzeniu Micetal efekty są widoczne
> błyskawicznie w ciągu 3-4 dni widać zmiany ale
> nie można spocząć na laurach i trzeba przez
> dłuższy okres smarować najlepiej skończyć
> tubeczke i często no cóż smarować kremem ja
> mam kremy firmy dulgon z witaminami i są świetne
> szybko się wchłąniają i pomagają !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: kris (80.50.235.---)
Data: 06 lut 2008 - 20:24:09

Witam. Ja używam Travocort w kremie działa już po pierwszym dniu,ale niestety problem wraca po jakim czasie. Krem dostępny jest na receptę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: jarech (---.rzeszow.mm.pl)
Data: 25 sie 2009 - 23:24:46

Mam luszczyce narzadow i co za tym idzie paznokci. Rok temu namowiono mnie na tzw morsowanie , przestalem jak wszystko zeszlo , paznokcie po tej terapii mialem takie jak nigdy . Ale zrobilem blad bo przerwalem ta terapie w grudniu , od tego roku zaczynam na nowo od pazdziernika.Sugeruje jednak kontakt z lekarzem bo wiem ze przy tzw.morsowaniu moze wystapic zawal serca !
Pozdrawiam i polecam ta metode !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2009 - 18:39:41

czy ktos mial wlasnie w tych miejscach takie dziwne objawy ze np wokol odbytu skora sie nie luszczy, tylko jest piekielnie czerwona i swedzi? i taka jakby grubsza byla troche, no wiadomo, jak np na glowie z luska. bo ja tak mam i sie zastanawiam czy o luszczyca... mam l. na glowie a z "tymi" miejscami bylam u ginekologa, ktory powiedzial ze to łuszczyca. przepisal jakies masci, pomogly TROCHE ale jak przestalam stosowac to wrocilo;/;/;/ mam juz tego dosc, jestem mloda, poznaje chlopakow i boje sie, ze przysporzy mi to wielu zmartwien ... wiecie o co chodzi...;/ poradzcie cos!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 14:49:38

Ja stosuje od kilku dni Pimafucin krem i pomaga, nie swedzi, nie jest juz takie czerwone. a Wy co stosujecie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 15:09:01

Czytajcie ulotki. To steryd. Przepisała mi idiotka z prywatnej lecznicy (120 za wizytę) na trądzik posterydowy.........................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 19:11:13

Anka!
Mowisz o Pimafucinie? To steryd?
Nie wiedzialam....;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 20:09:23

Nie to nie steryd tylko antybiotyk. Wszystkich przepraszam za wprowadzenie w błąd.Pp prostu pieprzą mi się nazwy tych leków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: elwira (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 17:06:34

Czy ktoś sie wyleczyl z luszcyzcy w tych miejscach? Probowalam wszystkiego, ale jak tylko zaprzestaje uzywania lekow, wszystko wraca! Co stosujecie? Uzywalam Pimafucinu, Pimafucortu, nawet jakiegos doustnego leku homeopatycznego w kroplach, ale w krotkim czasie wszystko wracalo ;/I jeszcze jedno - czy ta dolegliwosc przeszkadza Wam tak jak mi w zyciu intymnym? Boje sie, ze jesli mi to nie przejdzie, nigdy nie znajde partnera;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 06 pa� 2009 - 19:04:42

do krzysztofa:

moge ci polecic kapiele w soli z morza martwego, ja moczylam sie w nich przez jakis czas po 20 min 2x w tygodniu. Wsypywalam 5 kg do wanny w polowie napelnionej woda. Po kapieli, ktora jak wiadomo wysusza skore (co dla nas nie za dobre) posmaruj te miejsca oliwka, baslamem... czyms co nawilza i natluszcza... ja mialam oliwke dla dzieci i balsam do ciala firmy Garnier z 10% urea ( co bardzo ladnie nawilza). mam nadzieje ze ci sie polepszy. U mnie poznikalo i od ponad roku w tych miejscach plamek nie widzialam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 06 pa� 2009 - 19:08:31

do "maria":
Mario ja tez sie zastanawiam czy samo popekanie w okolicy odbytu juz jest luszczyca... ja bylam u proktologa i powiedzial ze to nie luszczyca tylko jakies rysy w skorze :/ przepisal masc i bylo jakis czas lepiej...tak jak mowisz, jakis czas i wraca sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 17:10:06

martynka

Niestety w moim przypadku nie wyglada to tylko na rysy;( Mam strasznie czerwona skore "wokol" i to berdzo swedzi;/ Nie wiem co robic ... Bp chyba jak sie nie wyleczy luszczycy wogole, to tego swinstwa w tych delikatnych miejscach mozna sie tylko pozbywac doraznie ...;<

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na genitaliach i odbycie.
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 07 pa� 2009 - 20:24:26

maria a pokazalas do dermatologowi? ja bym sie nie bala na twoim miejscu sprobowac sterydow... nawet jesli ulga bedzie tylko na jakis czas... poza tym polecam kapiele w wodzie z sola z morza martwego... a potem posmarowanie oliwka (dla dzieci czy ta salicylowa...). Idz lepiej do dermatologa. Moze to byc rowniez egzema czy cos takiego... a to sie da wyleczyc! Glowa do gory! bedzie dobrze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.