Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Michał (---.chello.pl)
Data: 01 lis 2005 - 23:50:10

Mam pytanie ?? jest ktoś kto lubi sie czasami napić alkocholu ?? ja mam ten kłopot i nie wiem czy za bardzo to nie wpływa na moją chorobę !! a jeśli tak i ktoś ma ten sam kłopot to jak sobie z tym radzi..... ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 02 lis 2005 - 02:37:38

Cześć.Wiesz ja też lubię alkohol(wszystko jest dla ludzi:-)),ale wydaje mi się że jeśli się nie przegina z imprezami i pije się z umiarem i niezbyt często,to alkohol nie zaszkodzi.tak mi się wydaje.pozdrawiam:-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 10:43:15

Generalnie przy ł. napewno szkodzi, ale to w jakim stopniu pewnie jak zwykle zależy od każdego z osobna. Jedna z pań dermatolożek powiedziała abym pożegnał się zupełnie z alkoholem na ok. 5 lat (nawet toastu na sylwestra zabroniła), a inna z kolei mówiła, że jak się zje jakiś mięsny posiłek, to czerwone winko nawet wskazane.
Czyli jak ze wszystkim przy łuszczycy wiadomo, że nic nie wiadomo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak du?y wp?yw na ?uszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 02 lis 2005 - 12:52:19

U mnie problem jest po wiekszym imprezowaniu....niestety, ale po dwoch piwkach raczej nic sie u mnie nie dziejesmiling smiley))) mozna powiedziec ze dla mnie najgorsze sa mocne trunki bo jada po watrobie ostro:/ W wakacje bylem czysty - po Neotigasonie - mimo tego ze dziennie wypijalem kilka browarkow na plazy ze znajomymi, po przyjezdzie mialem spokoj jeszcze miesiac dopoko nie poszedlem na wesele i tam juz byla 'only wodka' i tak pani ? zrobila come back....ale wakacje byly rewelacja.....zycze takich wakacji wszystkim tu zgromadzonym.....3majcie sie i glowa do gory smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Vit (---.silesia-region.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:04:15

hi hi, kiedyś na 10 miesięcy odstawiłem alkohol i wykwity zniknęły. Potem zacząłem drinkowac i wszystko stopniowo wróciło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 13:37:03

ja odstawiłem na 21/2 miesiąca i nic nie zniknęło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 19:04:35

mysle jak impreza gigant i kac gigant to nasza pani sie bardzo gniewa na nas

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak duży wpływ na łuszczyce ma alkochol ??
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 22:05:09

problem to psych mysle ze jak mam problem sory napilem sie na giganta
pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.