Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
daivonex a skora twarzy..
Wysłane przez: kwiatek (---.eu.org)
Data: 02 lis 2005 - 13:29:01


Witajcie...

Zdarzaja mi sie bardzo male placki luszczycy na twarzy (w kacikach nosa,pomiedzy oczami, czy tez przy kaciku ust), czy tez czasem na torsie. Kiedys lekarz zapisal mi diprosalic, ale jak tutaj poczytalem o tym ze to steryd, postanowilem cos lzejszego uzywac, czytajac tutaj wybralem daivonex(mam znajoma farmaceutke wiec nie bylo problemu ze zdobyciem).

Czytajac jednak ulotke wyczytalem ze nie nalezy stosowac na twarzy badz w miejscach owlosionych. CZy ktos ma jakies doswiadczenia w takim przypadku ??
CZy lepiej pozostac przy diprosalic-u ?

Pozdrawiam
AK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex a skora twarzy..
Wysłane przez: Natali (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 12:42:53

jaki skład ma diprosalic ???
Mysle że powinienes stosować krem E dla skóry wrazliwej .
Na niewielkie zmiany napewno pomoże

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex a skora twarzy..
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 12:49:37

A jakieś pomysły na łuszczący się (ostatnio prawie cały) kinol ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex a skora twarzy..
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 19:10:08

pewna angielska strona medyczna poleca preparaty oparte na wit. D3 do stosowania na twarz, kwestia osobniczje tolerancji,
ja stosuję od kilku dni i efekty są super,
trzeba po rostu stosować małe ilości maści i przez króki okres - kilka dni i przerwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: daivonex a skora twarzy..
Wysłane przez: vassone (---.acn.waw.pl)
Data: 03 lis 2005 - 19:53:31

Daivonex działa na mnie całkiem dobrze. Smaruję nim łokcie i skórę głowy (wersją w płynie). Niestety w trakcie leczenia nim, zmiany mocno się zaczerwieniają, więc do smarowania twarzy raczej się nie nadaje.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.