Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: gienia (---.ipartners.pl)
Data: 10 lis 2005 - 11:22:07

Witam serdecznie!

Mam prośbę, może ktoś skojarzy coś z poniższym opisem.
4 lata temu Pani doktor przepiasła mi cudowną maść, która bardzo mi pomogła. Niestety ta Pani doktor już nie przyjmuje, a ja nazwy zapomniałam. Pamietam tylko, ze kosztowała około 100 PLN tubka była granatowo-biała i nazwa zaczynała sie na C.
Nie jest to Curatoderm, którego używałam i tak średnio mi pomagał, tak jak obecnie Dajvonex.

z góry dziekuję i pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 12:09:35

ja znam tylko błękitno-białą clobaza i to jest raczej tłusty krem który mam stosować na plamy. Wątpie,żeby to było to o co Ci chodzi ale napisałam na wszelki wypadek:-)

Pozdrawiam i zycze powodzenia:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: magda (80.50.250.---)
Data: 11 lis 2005 - 18:14:32

droga gieniu! moze zajrzyj do karty? tam powinno byc napisane jaka to masc...ja mam podobny problem , moja doktor zmarła i nie mogę odnależc przepisu na jej maśc robioną ,która mi pomagała i nie była sterydem....bo postanowiąm skńczyc ze sterydami.smiling smileypozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc - maść na C...???
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 11 lis 2005 - 19:55:45

Ta Pani doktor przyjmowała w mieszkaniu - prywatnie, wyprowadziła się i nie ma namiarów. Cóż było to w roku 2001, więc mieszkanie mogło zmienić ze dwa razy właściciela.
Moja karta to od roku 2003 Curatoderm i Daivonex, które tak jak napisałm nie są szczególnie pomocne, ale i przydek też jak na razie (odpukać) niezbyt zaawansowany. Boję sie tylko, żeby się TO nie rozbestwiło, a jak widac po datach przez 2 lata miałam spokój.

Życze powodzenia w poszukiwaniach magdosmiling smiley

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.