Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3233343536373839404142...->|-->
Bieżąca strona: 37 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: winetu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2009 - 11:15:05

Te laska piszesz dlatego swego maila bo ci to potzebne do podłego interesu zarabiania na luszczykach. Jak ci bardzo zalerzy na mojim to ci podam [email protected]
ale sie ztobą i tak nieumówie bo nielubie pazernych dupencii.
Zauwasz ze tu na forum 99% podaje tak jak ja wiec tak wszystkich oceniasz. Masz nas za kogo?
Popieprzylo cisie równo pszeczytaj rególamin pierszego z bzegu forum, zero na takich forach reklam spszedawanych prodóktuw. Weż wstukaj netykieta i se posmyczkój co morzna na takim forum a co nie.Nie rżyj gupola. Ty sie czujesz obrarzona i ja tesz twoją wredną ofertom. A co do błendów ty uczona a ja dyslektyk, ale na twojim tekscie ja głupi i wiem jak sie pisze słowo na co dzień a ty nie. Wiec badz taka uczona jak sie ci wydaje. I jeszcze jedno otwurz sobie nowy watek bo ja chce tu czytać o eksoreksie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 04 kwi 2009 - 13:36:38

Do Beat36 !

Najlepszy na skórę głowy jest Exorex szampon w połączeniu z Exorex Scalp.Nawet nie trzeba go spłukiwać i nie śmierdzi.Łuszczyca zanika na głowie po paru zastosowaniach. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Wacław Kurec (---.krawarkon.pl)
Data: 04 kwi 2009 - 19:37:09

Jkf3J

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: beat36 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2009 - 23:02:04

Dzięki, zamówie sobie,zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich nie ugiętych kropkowiczów.A tak poza tym,co z doktorami,bo mnie kłamia i sterydy, a dopiero mam 10 miechów,a nie wiedziałem o co chodzi.A trzeba zyc dalej.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sylwia (---.centertel.pl)
Data: 05 kwi 2009 - 21:26:29

...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Piotrek (81.219.29.---)
Data: 06 kwi 2009 - 13:15:14

ja exorexu uzywam od poprzedniej soboty ale dalem ciala bo od piatku nie smarowalem a juz widzialem porpawe smiling smiley no coz chcialem spedzic weekend z dziewczyna i troche balem sie jej reakcji na moja dolegliwosc wiec nie smarowalem sie przez 3 dni ale ostatniego dnia sama odkryla moje zmiany :/ wczesniej juz widziala ale nie w takim stopniu jak teraz zawsze tlumaczylem ze jakies uczulenie ze cos tam ale teraz juz nie moglem i powiedzialem jej prawde balem sie troche jej reakcji ale dzis wiem ze to bylo najlepsze co moglem zrobicsmiling smiley stres zwiazany z ukrywaniem odpadl i odrazu czuje sie lepiej jej rekacja byla dla mnie bardzo milym zaskoczeniem w sumie to nie wiem czego sie balem ale naprawde ulga niesamowita teraz bedzie mi o wiele latwiej w walce z tym gownem i przy pomocy mojej ukochanej dam rade!. zycze kazdemu takiego partnera. apropo exorexu to moja skora reaguje pozytywnie tzn widze efekty uzywam lotionu i kremu jak juz pisalem efekty byly ale przez 3 dni zaniedbania musze zaczynac wszystko od nowa. kupilem jeszcze polecany na forum squamax do pozbycia sie łusek od dzis go uzywam oraz daionex w celu uzyskania szybszych i lepszych efektow. mam nadzije ze w lipcu spedze urolp nad morzem w krotkim rekawku i spodenkach z moja kochana dziewczyna! pozdrawaim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.145.---)
Data: 07 kwi 2009 - 02:59:12

witamsmiling smileypisalam tu wczesniej ,ale nikt mi nieodpisal, czy moge EX zakupic w Irlandii i w ogole nikt sie zemna nieprzywitalsad smileyto pewnie przez ta sprzeczke z Alicja z krainy czarow...tez choruje na luszczyce od 15lat,zachorowalam w wieku 20lat,caly czas smarowalam sie mascia dermovate i po porzeczytaniu tego forum(niecalego)stwierdzilam ze to byl moj bladsad smileyjestem ciekawa czy ten lotion EX by mi teraz pomogl i czy go zakupie w Irl,chyba poszmigam po aptekach...serdecznie wszystkich Was pozdrawiam:*milo tu z Wami....czarna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.145.---)
Data: 07 kwi 2009 - 19:34:07

mam pytanko,czy np macie tak jak sie skaleczycie to w tym miejscu robi sie nowy wysiew?u mnie tak jest...jestem po operacji i w miejscu ciec robi mi sie (chyba)luszczyca......cudownie, zyc nie umierac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: europejczyk (---.net128.okay.pl)
Data: 14 kwi 2009 - 10:20:06

Witam,

Zwracam sie z pytaniem do szanownych Forumowiczow. Mam 5 szt. EXOREX MOISTURISING LOTION 100 ml. Termin waznosci to 7/2010. Czy bylby ktos zainteresowany zakupem wspomnianych 5 sztuk? Mieszkam na stale zagranica (obecnie jestem chwilowo w Polsce), wiec nie chce mi sie bawic w sprzedaz np. poprzez Allegro. Cena za szt. 45 zl. Jest to polowa wartosci jaka zadaja sprzedawcy na Allegro.pl
Chcialbym sprzedac 5 szt. jednej osobie z malopolski. Moge dowiezc na miejsce (koszt paliwa). Jestem w PL jeszcze przez 3 dni.
Prosze zostawic nr. telefonu na forum, oddzwonie.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 14 kwi 2009 - 21:30:31

ALICJA TO DO CIEBIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 14 kwi 2009 - 21:42:18

CZES ZAMOWILAM TEN PONOC CUDOWNY LEK EXOREX..I BYLAM U LEKARZA WIEC ZAPYTALAM CO ON O TYM SADZI POWIEDZIAL ZE TO NIC NIEDAJE ,A JA ZE TO CO ON MI PRZEPISUJE TEZ NIC NIEDAJE A JA CIAGLE CHDZE JAK KROLOWA SNIEGU ,HEHE SYPIE MI SIE Z GLOWY JAK W SNIEZNA ZAWIEJE NAWET GLOWA JUZ NIEPOTRZASAM ,,TO Z LITOSCI POZWOLIL MI SIE NASWIETLIC JEGO LAMPA NA 1 MINIUTE ,,DOBRE CO I TO ,,,,ALE MAM, PRZEPISAL MI,,,CLOBEX W SPREJU MA ZADZIALAC JEST NOWY TO PEWNO BEDZIE DOBRY NA PARE MIECHOW A PUZNIEJ ZNOWU COS INNEGO I TAK JUZ PRZEZ 12 LAT Z MOJA WIERNA SIOSTRA LUSZCZYCO ZYJEMY,,,POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUSZCZYKOW

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 14 kwi 2009 - 21:44:47

A SLYSZELISCIE O HIMERA TO SA JAKIES ZASZCZYKI CZY COS TAKIEGO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 14 kwi 2009 - 22:25:44

Alicjo mieszkam w Usa prawie 10 lat i z lekarzem widze sie w zaleznosci od pory roku,powiedzmy zadziej bedzie , no co jakies 3, miesiace i wydaje mi sie ze wiekszosc lekow wyprobowalam tu w Usa ,i naprawde nigdy nieslyszalam o tym leku loma lux czy jakos tak ,jak mi wiadomo do tej pory to niewynaleziono lerarstwan na luszczyce ,kazdy wie jak to dziala jest lek stosujesz przestaje dzialac siegasz po inny ,niema cudow wiec jak mazesz to daj mi jakies namiary mam nadzieje ze to niebedzie Vitamin shop,,a z drugiej strony to moze naleze do tej grupy mniej naiwnych wiec chyba sie nienabiora ale przygladnoc produktowi sie moge,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 15 kwi 2009 - 11:21:00

WITAM,czy mozna EX lotion stosowac na skore glowy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 15 kwi 2009 - 13:27:23

Witam wszystkich o zastrzykach słyszałam ,że są niemieckie 1 sztuka cena 3000zł-wystarcza 1 na rok.Ja stosuję Exorex-bardzo pomógł ale dopiero po3-4 miesiącach,na głowę najlepiej mi pomaga Elocom.Mój lekarz powiedział,że Exorex to dobry lek i był stosowany w Polsce lek o takim składzie ale go wycofali i pani lekarz nie wie dlaczego....Aha słyszałam ,że w Irlandii też można kupić mi kupuje koleżanka ale w londynie 250ml-28funtów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturwp (194.106.192.---)
Data: 15 kwi 2009 - 18:02:14

czarna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> WITAM,czy mozna EX lotion stosowac na skore glowy?


Oczywiście

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 15 kwi 2009 - 18:32:06

arturwp,dzieki za odpowiedz...winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 15 kwi 2009 - 20:57:19

Witam,
Oczywiście,że można stosować Exorex Lotion na skórę głowy...tylko po co? smiling smiley
Śmierdzi,trzeba go spłukiwać i zostawia tłuste włosy!

Do skóry głowy jest Exorex szampon + Exorex Scalp. Nie śmierdzi,nie zostawia tłustych włosów i nawet nie trzeba go spłukiwać!

A efekty rewelacyjne!
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 15 kwi 2009 - 23:10:43

racja pstrywinking smileytylko ze narazie bede miala tylko ex lotion a najbardziej wysypalo mnie na glowie...ze mna nie jest jeszcze tak zle jak z niektorymi tu na forum,serdeczne wspolczucia...jak czytam posty tych co maja po nascie lat i choruja na te paskudztwo, to az lza w oku sie kreci...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: zizia (78.133.210.---)
Data: 16 kwi 2009 - 11:07:08

Witajcie. Jestem nowa na tym forum. CZYTAŁAM WASZE POSTY NA TEMAT EXOREXU i powiem wam ze pierwszy raz o tym słyszę. Lekarzom już nie wieze byłam chyba u wszystkich mozliwych w polsce. kazdy inna opinia i leki. Wydałam na leki tyle kasy ze juz bym miała nowy dom.Zaczełam szperać w internecie i znalazłam ten lek dostępny na allegro. Nie wiem czy to jest to. cena spora. Czy kyos mugłby mi opisac opakowanie tego leku. nie chce tego kupowac nie wiedzac jak wyglada opakowanie. podaje nizej strone. bede wdzieczna jak tos na to luknie i powie mi czy to jest to.pozdrawiam goraco. Jeszcze jedno dla osoby która chce zarobic na chorych na łuczczyce. te twoje leki są do niczego.. A ktoś pisał o ON CLINIC. Lecze sie u nich i tesz nic to nie daje. tylko kase biora ze małe opakowania niezła. a to link do tej strony.Witajcie. Jestem nowa na tym forum. CZYTAŁAM WASZE POSTY NA TEMAT EXOREXU i powiem wam ze pierwszy raz o tym słyszę. Lekarzom już nie wieze byłam chyba u wszystkich mozliwych w polsce. kazdy inna opinia i leki. Wydałam na leki tyle kasy ze juz bym miała nowy dom.Zaczełam szperać w internecie i znalazłam ten lek dostępny na allegro. Nie wiem czy to jest to. cena spora. Czy kyos mugłby mi opisac opakowanie tego leku. nie chce tego kupowac nie wiedzac jak wyglada opakowanie. podaje nizej strone. bede wdzieczna jak tos na to luknie i powie mi czy to jest to. http://allegro.pl/item612452293_exorex_lotion_250ml_expresowa_wysylka_gratis.html. pozdrawiam goraco.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3233343536373839404142...->|-->
Bieżąca strona: 37 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.