Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 19
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: paula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2005 - 22:51:41

Kochana Moniko
Czy możesz zaproponowac jakąs diete na łuszczycę albo napisac chociaz co jeść a czego nie. śłyszałam ze dobra jest dieta wątrobowa. Ja mam łuszczyce tylko na głowie ale i tak od lat nie moge sie od niej uwolnic .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: aneta (68.255.2.---)
Data: 21 sty 2005 - 17:56:18

droga Moniko czy znasz ludzi ktorzy stosowali wczesniej produkty DR.Nona?Jezeli tak to napisz czy chociaz podleczyli ta chorobe.Niedawno dostalam na swoja skrzynke kilka ulotek na temat tych produktow,brzmi no wiesz jak to reklamy,zachecajaco,dlatego chcem zaciagnac opinii o skutecznosci tych produktow.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: aneta (68.255.2.---)
Data: 21 sty 2005 - 18:01:57

Moniko czy dowiedzialas sie czegos wiecej na temat Alocap-dulcamara?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 21 sty 2005 - 21:41:38

***Odp. dla Pauli
Generalnie przy tej chorobie obowiazuje dieta urozmaicona ,czyli bogata w witaminy,szczegolnie A,E,H (biotyna) ; bialko (prod.mleczne,mieso-najlepiej ryby)z niska zaw.tluszczow. Bardzo wazne sa plyny , co najmniej 1,5 l dziennie - chodzi o wyplukiwanie organizmu z toksyn(woda mineralna niegazowana) Od jakiegos czasu jest tez chetnie stosowany i polecany przez lekarzy prep. o nazwie Basenpulver (specjalnie dobrany sklad mineralow.....)na odkwaszenie organizmu.
Ograniczac nalezy skrobia np.ziemniaki,weglowodany:potr.z maki,cukier i tluszcze,alkochol- co nie znaczy ze masz z tego calkowicie zrezygnowac,poprostu miniej stos.w diecie.
POZDRAWIAM!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: paula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2005 - 22:04:39

dzięki monia zastosuje sie do twoich rad i zobaczymy co dalej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 21 sty 2005 - 22:12:20

***Odp.dla Anety
Produkty Dr.Nona sa dobre przy kombinacji z innymi terapeutykami lub samej pielegnacji ciala , ale mozna powiedziec ze naleza do jedych z lepszych.U niektorych daje dobre efekty w polaczeniu z lampami.
Jesli chodzi o Dulcamara- balsam , to narazie musimy sie uzbroic w cierpliwosc. Z relacji osob wyglada to super ,jednak przedstawiciel firmy nie jest mi w stanie dac gwarancji ze to jest "cudowny srodek".Narazie otrzymalam ten balsam na sprobowanie- jedna osoba z tego forum zdecydowala sie juz na wyprobowanie tego specyfiku, to zobaczymy .
Pozrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Iwonka (80.51.229.---)
Data: 29 sty 2005 - 12:27:08

Mam pytanie. Zupełnie nie wiem od czego zacząć leczenie, czy dieta, czy maście, czy płyny A może wszystko naraz? Proszę pomóżcie co i jak stosować. Ile na to wydaje się pieniędzy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: recos (---.toya.net.pl)
Data: 29 sty 2005 - 13:25:55

wykwity skórne na twarzy ja zaleczyłem"robioną maścią" jest to:Tormentiol z lekobazą, mi pomogło może pomoże też tobie, przed zastosowaniem poradz sie swojego Lekarza. Zdrowia i powodzonka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Iwonka (80.51.229.---)
Data: 29 sty 2005 - 14:38:31

Witam!
Czy ktoś może stosował peeling na łokcie? Można tak robić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Gosia (---.ostroda.sdi.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2005 - 13:32:00

Często stosuję peeling.Nie tylko na łokcie, ale całego ciała i twarzy, a później mocno nawilżam.Nie zauważyłam żeby było coś nie tak.Do twarzy polecam mydło Luksja z peelingiem.Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Dzidka (80.50.13.---)
Data: 30 sty 2005 - 17:57:05

Witam
Na łokcie i kolana dla mnie najlepsza okazała się maść Flucinar.
Smaruję chore miejsca, nakładam folię i zawijam lekko bandażem. Najlepiej robić to na noc. Rano zmywam i smaruję kremem witaminowym. Kuracja niedroga (około 10zł), a skuteczna. Polecam i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2005 - 19:35:18

chcecie poczytać o mojej walce i moich metodach, wejdźcie na " Łuszczyca głowy " z 30.01.2005. Ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj
pomocy
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 30 sty 2005 - 21:50:16

Witam serdecznie.Mam 35 lat i od 20 lat luszczyce- glowa lokcie pojedyncze zmiany na skorze.Z glową radzę sobie z pomocą elocomu na skórę stosuję daiwonex.W moim przypadku te leki zdają egzamin.Od jakiegoś czasu pojawiły się zmiany na paznokciach,lekarz zalecił lorindenC,kompletnie żadnej reakcji za chwilę zostanę bez dwóch paznokci.Bolą mnie nadgarstki,wszystkie badania są ok.a moje sugestie że może to być łuszczyca stawowa są kompletnie ignorowane nie wiem na podstawie jakich badań mogłabym wykluczyć lub potwierdzić taką ewentualność.Jeśli ktoś może wie o czyms co mogłoby pomóc, udzielić jakiejś rady choćby wskazówki,może po prostu pogadać będę bardzo wdzięczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2005 - 22:23:00

czy flucinar też jest oparty na sterydach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 01 lut 2005 - 14:44:42

***Odp.dla Iwony
Pytasz od czego rozpoczac leczenie ? -najlepiej wszystko rozpoczynaj razem,poniewaz dieta i odpowiednia pielegnacja w bardzo duzym stopniu przyspiesza gojenie wysiewow a gdy juz ich nie ma dziala profilaktycznie. Z doswiadczenia zawsze polecam prod.firmy Hermal,jest taka nowa linia o nazwie AQEO (szampony, zele pod prysznic,balsamy...) specjalnie dost. dla osob z luszczyca.Pytaj w aptece,powinny byc juz do osiagniecia w Polsce.(cena ok. 7- 10 Euro).Jesli chodzi o samo leczenie , to polecam Psorcutan-masc albo curatoderm (2 x diennie na chore miejsce) w polaczeniu z lampami.Niestety , ale te masci sa chyba dosc drogie w Polsce i z tego co wiem nie pokrywa ich kasa chorych - a szkoda, przeciez leczenie powiklan kosztuje duzo wiecej jak sam lek ,-nie wiem gdzie tu logika ..???
Pozdrawiam i zycze optymizmu!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: monika (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 01 lut 2005 - 14:57:51

***odp. dla Ewy
O luszczycowym zap.stawow pisalam juz w"Nowym forum" ( 27.12.04)
jesli chcesz wiedziec cos wiecej to czekam na pytanie.
pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Iwonka (80.51.229.---)
Data: 01 lut 2005 - 17:23:04

Witam
Napiszcie mi jak z tym żyjecie w lato...
Choruję od niedawna i nie wiem co będzie jak będę musiała założyć bluzkę z krótkim rękawkiem sad smiley
Pozdrawiam Wszystkim
Dziękuję Moniko za radę
Buźka dla Ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Agnieszka (193.17.71.---)
Data: 01 lut 2005 - 20:59:36

Jeśli masz problemy ze zmyciem tłustej maści z głowy, wystarczy natrzeć skórę zwykłą oliwką dla dzieci, odczekać chwileczkę - i umyć szamponem.

Pozdrawiam
Aga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: anita (---.ntvk.com.pl)
Data: 02 lut 2005 - 23:29:15

czesc krysiu moze ty mi pomozesz ja mam biale plamy na ciele tzn na rekach troche na twarzy i plecach czasem sa one troche brazowawe lekko ale po lecie sa biale . i niewiem co to jest i zaden lekarz niewie ja wyczytalam ze to moze byc jakes bielactwo czy ktos wie jak to zlikwidowac pomocy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Paznokcie
Wysłane przez: Przemek (---.warszawa.sdi.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2005 - 11:26:04

Od urodzenia męczę się z łuszczycą paznokci. Stosowałem już prawie wszystko i nic nie pomogło. Teraz lekarz proponuje mi Neotigason. Co o tym sądzicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.