Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: szczurek (195.116.133.---)
Data: 12 lut 2009 - 13:32:04

hey wszystkim. Ja na głowe stosuje szampon clobex i Elocom plyn. Stosuje je zamiennie to wtedy sa bardziej skuteczne.
Czytalam cos na forum, że skuteczna jest też dieta ale jaka? Czy ktoś może mi powiedzieć o JAKA DIETE chodzi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2009 - 17:29:55

szczurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hey wszystkim. Ja na głowe stosuje szampon clobex
> i Elocom plyn. Stosuje je zamiennie to wtedy sa
> bardziej skuteczne.
> Czytalam cos na forum, że skuteczna jest też
> dieta ale jaka? Czy ktoś może mi powiedzieć o
> JAKA DIETE chodzi?
Witaj. Ja przez rok cały nie jadłam nic co miało gluten, czyli: chleb i pochodne, makarony, ziemniaki, ryż. Jadłam kaszę gryczaną, jaglaną, mąkę kukurydzianą, piłam i nadal piję olej lniany ( 2 x dz. po 1 łyżce), tran, olejek z wiesiołka. Trzeba natłuszczać się też wewnątrz. Potem potraktowałam całą łuskę (70% ciała) EXOREXEM. Dzisiaj jestem "czysta". Od dwóch tygodni zaczęłam stosować KUCHNIĘ 5 PRZEMIAN PANI ANNY CIESIELSKIEJ. Też polecam. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 14 lut 2009 - 09:43:13

czesc Ewelka,
ja mieszkam w niemczech.Wlasnie kupilam sobie SELSUN 2,5.
Szampon tewn naklada sie na mokra glowe,dokladnie sie go wmasowuje,az pojawi sie piana.Zostawia sie go na glowqie na kilka minut i splukuje.Rece nalezy dokladnie wymyc!Kuracja trwa 2-3 tygodnie.Nalezy go stosowac 2 razy w tygodniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasik26 (---.who.vectranet.pl)
Data: 16 lut 2009 - 20:50:42

Asiakus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam!
>
> chcoruje na łuszczycę głowy od kilku lat.
> pojawiały mi się również zmiany na ciele, ale
> bardzo delikatne - schodziły pod wpływem
> słoneczka, solarium v lorindenu A.
>
> ciągle jednak nie mogę poradzić sobie z
> łuszczycą na głowie...
> mam włosy do ramion i jako dziewczyna nie chcę
> ich ścinać.
> smaruję różnymi preparatami - jest raz gorzej,
> raz lepiej, ale nie chce się wynieść na stałe,
> chociaż na kilka tygodni ;(
>
> jeśli znasz naprawdę skuteczny sposób na
> zwalczenie tego paskudztwa ze skóry głowy -
> błagam pomóż mi !!!


mi pomogl ocet i szare mydlo efekty po ok 2 miesiacach i nie drap tego......pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: marek (---.cht-bng-013.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 lut 2009 - 16:26:58

łuszczyce na głowie miałem ponad 10 lat.leczyłem różnymi specyfikami i nic ,nawet moczem .przypadek sprawił że na dobre się jej pozbyłem .natura i tylko natura. lekarzom nie na rękę jest abyśmy poznali te naturalne proste i DARMOWE metody

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kazia ponczoszanka. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 lut 2009 - 20:06:39

Picu, picu, picu cwaniaczku,
takie przed tobą byli już tu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Grzegorz76 (213.227.108.---)
Data: 20 lut 2009 - 15:49:42

marek napisał: lekarzom nie na rękę jest abyśmy poznali te naturalne proste i DARMOWE metody

Widzę że jeseś zwolennikiem spiskowej teorii dziejów. Wiec muszę cię zmartwić. Lekarze też chorują na łuszczycę i też borykają się z tymi samymi problemami i tez nie moga tego cholerstwa wyleczyć. Jesli chodzi o łuszczycę to jest bardzo demokratyczna i dla wszystkich nieuleczalna. Niektórzy tylko maja więcej szczęścia i po prostu długie remisje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ewelkaa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2009 - 21:05:34

handzia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czesc Ewelka,
> ja mieszkam w niemczech.Wlasnie kupilam sobie
> SELSUN 2,5.
> Szampon tewn naklada sie na mokra glowe,dokladnie
> sie go wmasowuje,az pojawi sie piana.Zostawia sie
> go na glowqie na kilka minut i splukuje.Rece
> nalezy dokladnie wymyc!Kuracja trwa 2-3
> tygodnie.Nalezy go stosowac 2 razy w tygodniu

Do Handzia. wielkie dzięki, dawno tu nie zaglądałam, nadal staram się wykurzyc łuszczycę a ona sie zaparła i trzyma... słabo ale jednak siedzi...Dzięki za wiad. Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 21 lut 2009 - 19:42:24

Czesc Ewelka.
nie ma za co.U mnie luszczyca sie zadomowila chyba na wieki.Nie moge sie jej tez pozbyc!2 razy w tygodniu stosuje tez Blue Cap.Srodki te lagodza u mnie luszczyce,pozbac sie jednak jej nie moge.
Pozdrowienia z Bremen

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 08 mar 2009 - 10:58:16

ja potwierzam skuteczność blue cap bo stosuje całą serię

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Herbata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 kwi 2009 - 15:45:13

Hej! mam pytanie... Czy ktoś wie czy maśc cocois jest sterydem?? i jakie konsekwencje może za sobą nieśc??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Natka (---.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 01:01:23

Mam łuszczyce od 6 lat na głowie mam najwięcej zmian na ciele prawie wcale ale przechdziłam już przez to wiele i miałam dość byłam tak wysypana że leżałam w szpitalu potem zmiany ustąpiły i niemiałam nic przez rok czasu a teraz od nowa ta głowa stosuje oliwe salicylową i sorel płyn to mi pomaga Dermowate stosowałam i nic nie pomogło!Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: natka (---.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 01:43:54

A może ktoś ma lepszy sposób na smarowanie głowy bo smarowanie oliwą salicylową jest troche uciążliwe! mam długie włosy i zmycie tego to koszmar!!! Najgorsze dla mnie jest to że Bardzo boję się o moją córeczke bo oboje z mężem mamy tą chorobę oby ona tego nie dostała ma dopiero 9 miesięcy!!! może idzie jakoś zabezpieczyć dziecko jakąś szczepionką?niewiem już sama pewnie niema na to sposobu ale proszę o radesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2009 - 08:17:56

NATKo polecam zamiast oliwy salicylowej SQAMAX - jest właśnie na uporanie się z łuską. Kosztuje ponad 20 zł, ale jest wydajny i co najważniejsze nie tłusty jak maści czy oliwa. A na leczenie polecam maść robioną PIX - tylko nie wiem czy lekarz Ci przepisze, lub czy apteka będzie miała składniki aby zrobić. Tą maścią leczy się w szpitalach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gabi (---.pl)
Data: 10 kwi 2009 - 22:25:30

Witam, na łuszczyce zachorowałam około miesiąc temu, trochę jestem załamana bo mam w czerwcu obronę pracy mgr i swoje wesele obawiam się że pod wpływem stresu może powrócić.Teraz jest ok , bo używałam dermovate płyn i polytar liquid. Wiem, że to steryd ale pomógł, byłam załamana.. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: azilena (---.alfanet24.pl)
Data: 17 maj 2009 - 22:59:51

13 lat temu pierwszy raz mnie wysypało i byłam w szoku jak okazało się, że to łuszczyca. Kilka miesięcy leczyłam się, ale nie przynosiło to wielkich efektów. Jak tylko zadrapałam sie, czy miałam ranę to od razu wchodziła w to łuszczyca. Prawie cała już byłam zasypana. I nagle wypadł na szybko wyjazd, decyzja już musiała zapaśc i tak w ciągu 2 dni znalazłam się na południu Francji, gdzie pojechałam do pracy - bez leków, maści i jakiejkolwiek możliwości pójścia do lekarza. Po ok. 2-3 tygodniach okazało sie, że nie mam nic, jestem czysta, ani jednego śladu łuszczycy We Francji byłam 5 miesięcy i wróciłam do kraju. Byłam w ogromnym szoku i szczęśliwa. I prawie 10 lat miałam spokój, nic, echo, jakbym nie miała problemu. Niestety sielanka sie skończyła i od ok. 2 lat zaczęło się ponownie rozwijac. Teraz już znowu całą mnie zasypuje, używam różnych leków, nie szczędzę kasy, ale zaczynam się zastanawia nad wyjazdem nad morze śródziemne - może tym razem również pomoże.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ADAMS78TB (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2009 - 12:54:26

Witam wszystkie "RYBKI" Ja,podobnie jak wielu z Was stosowałem płyn ELOCOM MOMETASONI FUROAS i pomogło.Dodatkowo do codziennego mycia głowy stosowałem szampony z biosiarką.Różne firmy kosmetyczne produkują takie szampony.Mnie najbardziej pasuje produkt firmy JOANNA.Jest toszampon z serii NATURIA.Dobry jest również szampon leczniczy POLYTAR AF.Pozdrawiam,Adams.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: darek (82.206.226.---)
Data: 18 maj 2009 - 16:02:50

Witam.
Ostatnio uzywam na glowe szamponu exorex ale pierwsze efekty dopiero byly widoczne po 4tyg ale uzywalem roznych bardzo drogich lekow i nic nie pomagalo.Najlepiej sciagnac od kogos lotion i szampon z angli bo masz pewnosc ze to orginal bo slyszalem ze u nas mozna trafic na tansze podrobki,mi przesyla pewna babka z angli.Lek jest drogi ale najwazniejsze ze skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: arek (82.206.226.---)
Data: 18 maj 2009 - 16:07:32

POSIADAM SZAMPON EXOREX 250ml i LOTION [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ADAMS78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2009 - 09:32:39

Mam pytanie do Arka.Ty sprzedajesz EXOREX???Jeżeli tak,to w jakiej cenie jest LOTION 250ml?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.