Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123456789-->
Bieżąca strona: 1 z 9
ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: eNCeTe (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 16:43:12

Występuje z propozycją dla ludzi z terenu sląska oraz dla wszystkich chętnych.......co wy na to ja byś my się spikneli wszyscy w katowicach np 20.01.2006. KTO JEST ZA NIECH PISZE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 20:13:09

Hmmm troche za wczesnie ja radzilbym planowac takie spotkania z miesiecznym wyprzedzeniem
Nie kazdy moze tak szybko ustalic sobie terminy, spotkania itp.zreszta wiadomo o co chodzi...
Pozostaje jeszcze tylko kwestia miejsca spotkania - jakis lokal, zwykla knajpa czy cos zupelnie innego ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: pnianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 20:42:45

ja chcę wiosną, zima mnie dołuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 21:57:27

Ja jestem za ... ale taki bardziej odległy termin .. bo tak to odpadam :]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 12 sty 2006 - 22:51:29

ja tez jestem za, ale albo w lutym, kwietniu albo dopiero w pazdzierniku, bo w innych terminach dla mnie to niemozliwe; pozdrawiam slazakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i reszta forumowiczow tez :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:02:39

ja również mogłabym wpaść ale wolałabym po sesji czyli pod koniec lutego albo pozniejsmiling smiley Może napiszmy od razu w jakim jesteśmy wieku, żebyśmy wiedzieli jak sie nastawić bo jakby nie było wiek nie jest przeszkodą ale na pewno ma znaczenie:-) Ja mam 21 lat:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:21:11

No pod koniec lutego było by OK :] Ja mam 18 lat ... no w czerwcu będę miał 19.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:27:28

no ja w sierpniu tez bede mieć wiecej tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:32:54

Hyhy grinning smiley Julka a skąd dokładnie jesteś ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 13 sty 2006 - 00:07:14

a ja w marcu bede miec 20 ale nie wygladam tongue sticking out smiley ale narazie jeszcze ciesze sie z 19; pa pa


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2006 - 00:12:47

hehehehe... a co chcesz mnie odwiedzic?:-> Z Zabrza mój drogi grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 18:25:39

do Wiolusi. Wracam do tego postu,zeby nie robić bałaganu. Myśle,ze spotkanie wypali tylko trzeba uzgodnić wygodny dla wszystkich termin.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 15 sty 2006 - 18:53:29

no tylko jak na razie ciszszszszsza, czyzby to byla cisza przed burza? Mam nadzieje, ze wypali i bede mogla sie na tym spotkaniu zjawic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 19:10:10

z tego co tu czytam wiekszosc by wolała bardziej odległy termin. Mi tylko zalezy zeby to nie było w czasie mojej sesji wiec koncówka lutego max do połowy marca powinnam miec spokój i bardzo chetnie się spotkam. Do Katowic mam blisko wiec jakby co można by było użądzić nawet pare spotkań dla mnie nie stanowiłoby to wiekszego problemu. Studiuje w tym miescie wiec ok 3 razy w tygodniu tam jestem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: pati (82.160.62.---)
Data: 15 sty 2006 - 19:31:50

Hej.Ja mieszkam 60 km od katowic ale chetnie sie spotkam tylko jak termin bedzie mi pasowal.Pozdrawiam wszystkich.Mam 28 lat!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 15 sty 2006 - 20:23:28

no ja mieszkam na slasku cieszynskim, ale jak najbardziej chcialabym na takie spotkanie przyjechac, tylko jest jedno male ale... termin!!! Obecnie nie ma mnie w Polsce, przyjezdzan na tydzien w lutym i kwietniu, a pozniej dopiero w pazdzierniku/prawie na stale/; mam nadzieje, ze zdarzy sie akurat tak, ze te spotkanie wypadnie w dniu, w ktorym bede w Polsce. A mam takie pytanie w ogole: jest jakas dziewczyna na forum z luszczyca, ktora jest lub byla au pair?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 23:25:42

a jak nie to zawsze można je powtórzyc wiec sie nie stresuj:-) Albo spotkać w mniejszym gronie:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sty 2006 - 12:57:23

no ja już wiem,że ok 14 lutego JEŚLI zdam wszystkie egzaminy a mam ich pięćgrinning smiley to bede mogła myśleć już o spotkaniu, dla mnie w sumie jest obojętne kiedy byle między sesjami winking smiley Aha i moge sie spóżnić bądź przyjść na początek a później na koniec bo ja studiuje wieczorowo a nowego planu jeszcze nie znam. Mam nadzieje,że w najbliższym czasie uda nam sie spotkaćsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2006 - 17:19:40

hmmmm...a temat umarł smiercią naturalną..smiling smiley Już nikomu sie nie chce spotkac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2006 - 15:44:32

I co z Śląskim zjazdem, w kraku był Adam z Katowic zapraszamy do Krakowa jak taka cisza na Śląsku.
Adam może podeprzemy Śląsk i później wspólnymi siłami wybudujemy osierodek pomiędzy Krakowem i Katowicami, hotel , baseny, i piwiarnie dla Dorotki.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123456789-->
Bieżąca strona: 1 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.