Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Rafał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2006 - 22:59:48

Kto jedzie do senatorium we wrzesniu odpisujcie. Czy tam jest fajnie?


Opcje: OdpowiedzCytuj
smiling smiley)
Wysłane przez: Katie (---.net-komp.pl)
Data: 26 sie 2006 - 22:16:40

Ja byłam tam po raz pierwszy w tym sanatorium na IV pawilonie w terminie od 22.07 do 17.08. Wcześniej byłam w sanatorium w Rabce (3 razy). Było fajnie na początku jak ludzie sie poznawali i w ogóle ale później pod k0oniec było juz coraz gorzej robiła sie niemiła atmosfera ludzie sie ze soba kłócili i każdy juz miał każdego dość. Jakoś nie spodziewałam sie czegoś takiego...że bedzie tak nieprzyjemnie....każdy gadał tydzień przed wyjazdem że chce wracac do domu sad smiley Były zabiegi inhalacje (po których mi było słabo...) basen tak mały że szok no i spacery. Było super pod tym względem że poznawało sie nowych ludzi i w ogóle ale wkurzała mnie ta monotonia każdego dnia to samo wstawanie posiłki spacery każdy dzień taki sam sad smiley Ja bardzo lubiałam chodzić na plaże i grać w kosza, czase, z I pawilonem winking smiley Jeśli chodzi o kadre to wychowawcy byli Ok chociaz ja nie lubiałam niezorganizowanej i nie kjonkretnej pani Basi brrr jeśli chodzi o pielęgniarki to fajna była ta ruda (nasza grupa ja Małyszem przezywała) ogólnie było w porządku smiling smiley Jeśli jest ktoś kto był w tym czasie co ja w "Słoneczku" to prosze napiszcie do mnie maila!!!!!! pozdrawiam wszystkich z IV pawilonu odezwijcie sie!!!! smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aga (---.milenium.net.pl)
Data: 28 sie 2006 - 22:03:05

Witaj KATI ja byłam własnie wychowawcą w sanatorium Słoneczko w tym roku w pawilonie IV , dziekuje za miłą opinie o nas wychowawcach, pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Patrycja[Patka] (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 17:25:43

Czy tam jest fajnie Rafał?? Jest suuper;];] Przez pierwsze dni wszystko będzie się wydawało beznadziejne, ale jush tydzień po przyjeździe atmosfera się zmienismiling smiley Ja byłam w Słoneczku od 22 lipca do 17 sierpnia i było naprawdę fajnie. Pawilon V jest super.....chyba najodpowiedniejsze warunki. Chociaż inne pawilony też niczego sobie. Ja radziłabym jednak V. Ludzie są cudowni.....pzdr Sylwia:*Asia:*Marta:*Joasia:*, wychowawczynie też ok;];] Warto wziąć ze sobą jakiś przedłużacz, bo nie ma za bardzo gdzie ładować telefonów.....jedynie w łazience i na korytarzu, ale to chyba tylko jedyny minus;];] Oczywiście wybieram się tam za rok, bo wrażeń nie brakuje;];] Jeśli macie jakieś pytania, to piszciesmiling smiley chętnie pomogę na tyle, na ile będę w staniesmiling smiley Jeśli ktoś chce zapytać prywatnie to podaje gg: 8507615.....piszcie o każdej porze dnia i nocy;p;p ewentualnie jeszcze podam maila [email protected] z chęcią odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Słoneczkasmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Natlalia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2006 - 13:16:10

Ja jade już za tydzień i strasznie sie denerwuję...nawet nie tym że to daleko i wogóle...tylko martwi mnie nauka...jestem w klasie III gimnazjum...no i egzaminy przede mną...jak ja nadrobię ten czas??? Czy moglibyście mi napisać jaki mniej więcej jest tam plan dnia. I czy jedzie ktos w podobnym terminie jak ja??piszcie proszę...mój e-mail: [email protected] i gg :3601213 smiling smiley piszcie !! tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: sandra (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 wrz 2006 - 15:50:26

pooozdrooo dla wszystkich ze słoneczka: KArolinka, Madzia, Symon, KArol, Misia, Bączek, MArta, Kingusia, PAulinka i inni których nie wymieniłam!!!!! V pawilon rządzi buuuziakiiiiiiiii odezwijcie sie do mnie moj gg to:686529

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia :* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2006 - 17:53:20

Yeah!!! Pawilon V rządzi !!! grinning smiley Siemka byłam w słoneczku smiling smiley No poczatek był trudny ... moody smiley Nikt nie był przyzwyczajony do takiego rygoru ... Wiecie wstawanie o 7 rano i 3 spacery dziennie ... :/ Heh... Ale poźniej było coraz lepiej poznałam naprawdę fajnych ludzi i z tego sie cieszę grinning smileygrinning smileygrinning smiley Mam 14 lat i trafiłam do pokoju 23 grinning smileygrinning smileygrinning smiley PozDro foR Karinka Justysia Bogusia Jolcia Anka Ada Klaudia Maja Kinga Jagoda :*** i PozDro Dla CałEgo PawIloNu 5 grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Było syTo :p A opiekuni byli spox naprawdę winking smiley GiCioR grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia :* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2006 - 18:06:23

Hermiona !! To Tys się podpisała pod włącznikiem do lampy ?! yawning smiley grinning smileygrinning smileygrinning smiley Też miałam 23 !! grinning smileygrinning smileygrinning smiley Ten pokój jest the best :* Chyba pojadę tam za rok !! :* 5 RuLez :*:*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium s?oneczko w ko?obrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia :* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2006 - 18:58:54

Heh ... Mia?am ???ko pod oknem przy ?cianie ;D;D;D To chyba ???ko "kanapeczki" grinning smileygrinning smileygrinning smiley Heh ... Co tu duzo gada? 23 i 24 RuLeZ :*:*:* !!!! A <szabla> by?a wychowawczyni? grupy 2 i wcale nie by?a taka starszna grinning smiley Ale ja mia?am nasza super pania Basi? :* kt?ra pozdrawiam smiling smiley Justysia Karina Jolcia moje kochane teletubisie :* !!! Jak ja za Wami tesknie !!! sad smiley Ju? si? nie moge doczeka? kiedy sie spotkamy !! :*

HasKi 0'6 :] to ja ... grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia :* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2006 - 19:00:38

Sandra pozdro ! :* Jak byłaś w grupie 1 to pewnie wyjechałaś szybciej smiling smiley I pewnie Cie kojarzę juz smiling smiley) Heh.. Pamiętam wieczorek zapoznawczy grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley PoZdRo ! :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: jagódka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2006 - 13:08:51

simcia laski to ja jagódka.... pozdro dla wszystkich, a szczególnie dla teletubisiów <<<tulimy>>>

JAGODZIANKI!!!!

O BOZIU... TE WSPOMNIENIA

POZDRO DLA KAMILA, KTÓREGO BARDZO BARDZO KOCHAM, OLKA I FILIPA Z 1 PAWILONU A I JESZCZE DLA DAWIDKA BUZIA ;*

A Z 5 WSZYSTKICH POZDRAWIAM szkoda ze darek pojechałm tak szybko i sandra... nawet nie zdarzyłam sie z nia zapoznac ;p

dobra ja juz koncze, buzia baj... ;@@@@@@@@@

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia :* (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2006 - 15:39:21

Sorrki Ty jesteś chyba Sandra z 1 grupy tez ale zostałaś do konca i to Ty pewnie obchodziłaś 18 !! smiling smiley Heh.. :p Pozdro smiling smiley Jagódka :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Słoneczko
Wysłane przez: taka jedna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 wrz 2006 - 02:10:59

no to troche sie pozmienialo w tym sanatorium widze, tez tam kiedys bylam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Mary (---.40.51.80.tvknet.pl)
Data: 07 sty 2007 - 18:23:59

i pomyslec ze jeszcze niedawno pisałam tu posty z pytaniami jak tam jest.. teraz gdy sobie przypomne tak bardzo chce mi sie plakac. tesknie cholernie !... poznałam tam wspaniałych ludzi. i powiem tak: te całe piguły itp nie są wcale takie złe.. gdy jest dobra wiara to wsio jest cool.. w tym roku tez mam zamiar jechac.. Tesknie przyjaciele....

pawilon V :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: paulink@ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 21:36:35

Ludzie jak jest tam w tym słoneczku?? Jak sobie pomysle to mi ciarki przechodzą.................. boshheee... pomocy.... ja tam nie chce jechac..... sa chociaz jakies warunki normalne?? jakby cos to moj numer gg: 8897380 POMOCY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: PrincesS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sty 2007 - 15:59:36

Do paulink@ a kiedy tam masz jechac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Ola B. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2007 - 13:27:36

Paulina,ja jade od 3 marca.a Ty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: PrincesS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2007 - 13:46:52

Jedzie ktoś z was od 3 lutego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Adamigos wielki bigos (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2007 - 15:14:25

Cześć! Jestem Adam i mam 10 lat. Powiem szczerze - wszedłem na tą stronę tylko po to żeby napisać, że współczuje tym co to przyjechali do słoneczka. Ja wróciłem kilka dni temu. Mój turnus był od 6.1.07 do 1.2.07. Dziś jest 31.1.07. No to się pewnie dziwicie - "dlaczego on już jest w domu, jak powinien tam siedzieć jeszcze do jutra?!". Otóż ja wróciłem w sobotę (dziś jest środa). Ale ja wcale nie byłem tam prywatnie (czyli, że płaciłem za to, że tam jestem). O nie, nie. Mój tata jest superowy, więc gadał z ordynator, czy ja bym mógł wyjechać nie płacąc. Piguła, po dłuższych namowach się zgodziła (uff... co za szczęście). Muszę kończyć, ale jeszcze kiedyś coś napiszę (poznacie, że to ja bo sie tak samo podpisze). No to nara.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2007 - 08:52:48

To jakis znowu angielki szwindel!! 10latek nigdy by czegos takiego nie napisał samodzielnie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.