Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: , (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2007 - 15:04:54

zrobie to co Ka$iA tylko że pokarze jakom ja miałem mine jak przyjechałem do tego sanatorjum


MMMMMMM@@@@@MMMM@@@@@MMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMM@@@@@MMMM@@@@@MMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMM@@@@@MMMM@@@@@MMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMM@@@@@MMMM@@@@@MMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMM&&&&&&&MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMM&&&&&&&MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMM&&&&&&&MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
88888888888888888888888888888888888888MMMMMMMMMMMMMM
88888888888888888888888888888888888888MMMMMMMMMMMMMMMM
8888MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM88888MMMMMMMMMMM
8888MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM88888MMMMMMMMMMMMM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: MARTYNA KWIECIEN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2007 - 13:24:49

Hej!! Jadę do tego sanatorium 30 marca!! nikogo tam nie znam, jadę po raz pierwszy i chce sie z kimś zapoznać!! napisz coś o sobie i dlaczego tam jedziesz!! mam nadzieję, ze sie spotkamy. pzdr martyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Ina (---.acn.waw.pl)
Data: 14 mar 2007 - 08:02:04

hej! byłam tam kilka lat temu dwa lata pod rząd po 2 miesiące nie chce nikogo martwic ale po kąpieli w bałtyku właśnie zachorowałam i szczerze powiem że nie wiem jak oni mają zamiar tam leczyć łuszczycę bo jak wróciłam i poszłam do lekarza to postukał si e w czoło i zapytał z kim miałam do czynienia i kto mnie w ten sposób leczył... ale z drugiej strony to fajne wakacje bo miałam dwa miesiące wakacji nad morzem z fajnymi ludźmi o podobnych problemach....
gdybym była młodsza to bym pojechała dla samego faktu darmowych wakacji. Polecam Słoneczko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: olga.balicka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2007 - 20:43:26

Pod koniec czerwca jadą do tego sanatorium moje dwie siedemnastoletnie córki bliżniaczki.
Ostatnio były w sanatorium w II klasie szkoły podstawowej w baaaaardzo nieatrakcyjnym i wręcz okropnym miejscu, mają więc smutne wspomnienia, mam nadzieję że teraz tak nie będzie.Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z pobytu w tym sanatorium w okresie letnim.
Ja słyszę same dobre opinie ale czy to prawda??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Martyna L ;) (---.bazapartner.pl)
Data: 11 cze 2007 - 18:43:34

Hej winking smiley mam na imię Martyna i w tym roku jadę do sanatorium "słoneczko" ;P Jako ,iż poraz pierwszy tam jadę chciałabym się dowiedzieć jakie są warunki tam w okresie letnim tongue sticking out smiley Mam termin na 23 czerwca, zaraz po zakączeniu roku skzolnego (heh lipa tongue sticking out smiley) i się trochę obawiam ;] ( sami wiecie, stres - nowe otoczenie, ludzie itp ;P) Ostatnio byłam w sanatorium "Małgosia" w Cieplicach i było naprawdę extra winking smiley Boję się ,że pobyt w tym sanatorium będzie to 360* obrot, totalnie inaczej etc. Niech ktoś powie czy jedzie w tym terminie? ;] Pozdrówka ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: asia (---.ip.netia.com.pl)
Data: 11 cze 2007 - 20:36:07

Ja jade dokładnie w tym samym terminie co ty winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: KaSiA (---.tktelekom.pl)
Data: 17 cze 2007 - 15:58:52

HEJKA JA BYŁAM W SŁONECZKU W SIERPNIU I MI BARDZO POMOGŁO. CAŁA ŁUSZCZYCA MI ZGINĘŁA!!!jak chcecie pogadać albo sie coś spytać to mój nr gg:518161

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2007 - 16:14:35

A jedzie ktoś kto w te wakacje do słoneczka kto ma skończone 18 lat ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2007 - 18:38:58

Witam
Moja córka Marta była w zeszłym roku w Słoneczku i mogę powiedzieć same dobre rzeczy o tym sanatorium. Marta była bardzo zadowolona i nie może przeboleć że w tym roku sie nie dostała z powodu ukończenia 18 lat, jest w II klasie liceum. Z tego co mogę powiedzieć na niekorzyść to chyba tylko to że wszystkie rzeczy zostawia się w szatni na dole a do pokoju się bierze tylko ubrania na zmianę na następny dzień. W pokojach nie w ogóle kontaktów,w łazience jest jeden, tak że problem z doładowaniem komórki, koleżanka Martusi która była przez ferie zimowe 2007 wzięła sobie przedłużkę. I najlepiej iść do pawilonu który jest po remoncie, nie pamiętam który to numer, mogę napisać później.
W tym roku jedzie kuzyn Marty Dawid.
Pozdrawiam
Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: zulietta (---.spray.net.pl)
Data: 18 cze 2007 - 21:52:14

Czesc wszystkim!
Bylam w sloneczku 2 miesiace w 2000 roku na 3 pawilonie. Jesli dobrze pamietam byl to listopad i grudzien. Bardzo milo wspominam ten pobyt. Poznalam tam super ludzi, z ktorymi niestety kontakt sie pourywalsad smiley Moze warto byloby odnowic znajomosci?smiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: zuzanna103 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 11:40:29

Pragne podzielić sie swoją opinią o <Słoneczku>Włas nie jutro odbieram dwójke swoich pociech w wieku 13 i 9 lat z Kołobrzegu.Dzieci moje sa w Słoneczku juz trzeci rok z rzedu,są bardzo zadowolone.I bardzo pomaga im ten klimat i zabiegi.Napewno dziewczyny beda szczęśliwe.Dużo zabiegów,miła obsługa,i dośc ładne pokoje....Tylko niech wezma przedłuzacze,bo to prawda z tymi kontaktami...Nie ma gdzie doładowac telefonu i MP4.Bardzo goraco polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: KINGA (---.plock.mm.pl)
Data: 20 cze 2007 - 15:57:02

Moja corka ma nadwage.Chce ja wyslac do sanatorium ale nie wiem jak to mam zalatwic.Lekarz niechetnie udziela mi informacji.Czy kazde dziecko,ktore ma nadwage moze jechac do sanatorium z NFZ.Czy sa jakies przeciwskazania dotyczace chorob u dziecka.Do kogo mam sie zwrocic o skierowanie, czy do specjalisty,czy do lekarza pediatry.Czesto choruje na drogi oddechowe,ma niedoczynnosc,niewielka,tarczycy.Czy moglaby pojechac jeszcze w te wakacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2006
Wysłane przez: Jagoda (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 27 cze 2007 - 13:07:52

Cześć tu Jagoda byłąm w Słoneczku 4 razy jest tam fantastycznie.Wspaniali wychowawcy i opieka medyczna.Wspólne wypady grupowe nad morze i miasto bombowo jest polecam naprawde.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Mint (194.6.204.---)
Data: 31 lip 2007 - 21:20:21

mam pytanie wybiera sie ktoś tam w najbliższym czasie?? jeśli tak to proszę o podanie wieku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2007
Wysłane przez: zocha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sie 2007 - 16:36:13

czy ktoś wyjerzdza tam na turnus 24listopada do 20 grubnia to niech napisze do mnie chce go poznac


9362010

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2007r.
Wysłane przez: Angelika (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2007 - 17:35:04

Hej!!! Mam pytanko czy moze ktos jedzie poczatek wrzesnia do Sloneczka Kołobrzeg smiling smiley i wogóle jak tam jestmoody smiley??? mój numer gg 6897213

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2007r.
Wysłane przez: Ada (---.busko-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 12:43:44

a wiec mam przed soba papiery i z tego co wynika to 29 wrzesnia jadedokolobrzegu do sloneczka^^... mmm kocham kolobrzeg mam nadzieje ze jest duzo wypadow nad morze i do miata bo kocham tam przebywac^^ moje gg 1800466... jesli jedziecie w tym samym czsasie chetnie kogos poznac =] pzdroffka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Kamcia :) (---.chello.pl)
Data: 29 sie 2007 - 15:22:20

ja bylam w Sanatorium Słoneczko hmmm kilka lat temu ... chodziłam wtedy do 4 klasy grinning smiley to juz ponad 8 lat winking smiley ale wspomnienia są wspaniale smiling smiley bardzo fajna opieka, atmosferka super smiling smiley może dlatego, że trafiłam naprawdę na fantastycznych ludzi smiling smiley W sanatorium byłam Zimą ... dlategoteż chodziliśmy na basen się kąpac a nie nad morze, wypady na miasto oczywiście są ... można sobie tam naprawdę fajnie zorganizować czas grupą smiling smiley ... i nauczyciele w szkole też wtedy byli super (bo niektorzy pewnie już poodchodzili) grinning smiley nigdy nie zapomne tych lekcji grinning smiley smiling smiley nie mogę powiedzieć złego słowa ... jedyne czego żałuję to tego, że praktycznie z Nikim już nie mam kontaktu sad smiley ale może kiedyś pojawi sie na tym forum ktoś kto byl tam wtedy razem ze mną smiling smiley w razie jakichkolwiek pytań zostawiam numer GG smiling smiley (4635738). Pozdrawiam i życzę udanego pobytu w Słoneczku smiling smiley

Kamila smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Artur (213.199.192.---)
Data: 01 pa� 2007 - 16:58:54

Witam, byłem w tym sanatorium jeszcze w 2000. Teraz mam już 17 lat :E
Czy w tym wieku jeszcze tam przyjmują? A może są jakieś inne w Kołobrzegu na które też można dzięki NFZ.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2004r.
Wysłane przez: Olqa (---.promax.media.pl)
Data: 05 pa� 2007 - 19:17:12

Bylam w listopadzie... Bylo zarąbiściewinking smiley
Moją wychowawczynią byla p. Agnieszka Kościolek... ;D lekarki tylko nikt nie lubil i jednej pielęgniarki.. ale tak to miód... smiling smiley Jedna wada to ze jak ja bylam to nie mieli sql średniej;( ... hihi;D miód malinawinking smiley:*** pozdro 4 allwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.