Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 31
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 23 lip 2008 - 16:42:51

Ja w przyszłym roku 17 lat będe miała;D tez utrzymuję kontakt z ludźmi,z ktorymi byłam kilka lat temu,ja to raczej wlasie jestem taką,co to kontakty umie i lubi utrzymywać;D szybko nie zpaominam hehwinking smiley) a Ty ile masz km do Kołobrzegu?;>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 23 lip 2008 - 17:25:44

hehe xD no ja tak samo xD szczerze to nie wiem ile km xD ale jestem ze śląska to kawałek mam xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 23 lip 2008 - 20:51:46

I ja też;d
I tak hmmm... po cichu liczę, że z nami będzie podobnie;]
Oj, Skibaa, SKibaaa, my to se kawał drogi przejedziemy.. w zeszłym roku z objazdami wyszło 1049km;/
Ale czego się nie robi dla Słoneczka;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 24 lip 2008 - 00:27:04

No ja rowniez tak liczę,Patrycjowinking smiley);D ja mam bodajze 800 z ch*jem km...a Ty EwelinQu tez kawalek masz,pewnie podobnie jak my;Dwinking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 24 lip 2008 - 13:35:30

hehe smiling smiley)) no napewno mam kawałek tam xD mysle ze cos ok. 800 km bedzie jak nie wiecej.... xD

ajc jeszcze 22 dni xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 25 lip 2008 - 15:48:31

Za równe 3 tygodnie będę wędrować na dworzec;d aj, ajj^^;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 25 lip 2008 - 17:22:08

no dokładnie Patrycja xD o tej godzinie za 3 tyg bede jechała do Katowic na dworzec hehe xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 25 lip 2008 - 19:22:20

A o tej będę odjeżdzać z Krakowa;d
haha;] JUż nie mogę noo;p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 26 lip 2008 - 00:08:19

a ja nie wiem,co bede robic,czy skad odjezdzac o tej 17;22 i 19;22 ;D ahahah;D wiem napewnoe,ze mam 19;48 pociag od siebie do Lublina,a potem z Lbna juz do Kołobrzegu;D nie,no to czyli wiem,ale nie wiem;p ;DD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 26 lip 2008 - 10:51:02

hihi ^^ jeszczeeeeeeeeee 20 dni xD a za 20 dni bd juz w Kołobrzegu przyjete hihi xD ale czadowo xD ajjjjjjjjjj nie moge sie doczekac xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Aśka91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2008 - 16:19:33

ale wam zazdroszczę, że możecie jechać do Słoneczka! Ja byłam na turnusie 21.06-17.07 i było zajebiście! grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Pozdro!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 26 lip 2008 - 21:20:53

Droga Ewelinko,a jeśli nas nie przyjmą?;D
O widzisz,Asiu jak fajniewinking smiley) jak tam pielęgniarki,wychowacy?;> pozdrowinking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 27 lip 2008 - 16:46:56

hihi ^^ to sie same przyjmiemy xD i juz problemu nie ma <lol2> xD jeszcze az 19 dni xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 27 lip 2008 - 17:10:32

tez tak mysle;D az;D;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2008 - 20:28:45

Cześć wam ^^
Jadę w terminie 16.08.-11.09., mam 17 lat i jestem z Rybnika winking smiley
Niby cieszę się na ten wyjazd, ale jakoś się tego też lekko obawiam, jak tak czytam niektóre wypowiedzi... O___O
Najbardziej przeraża mnie chyba ten basen, bo ja pływać nie umiem [masakra], ale jakoś to chyba przeżyję.
W ogóle powiedzcie, jak to jest z odwiedzinami? Bo moja koleżanka chciałaby mnie tam raz odwiedzić, a nie wiem czy to będzie możliwe, odwiedziny są w ogóle dozwolone? No i jak jest to tam z wolnym czasem? smiling smiley
Mam nadzieję, że będzie zajebiście, pomimo wszystko i że poznam świetne osoby ^^
I w ogóle skąd wiecie o tym w jakich pawilonach będziecie? Bo ja nie mam zielonego pojęcia [jak coś, jadę na alergię na roztocza kurzu].
No to pozdrawiam was! grinning smiley
Jak coś, piszcie na moje gg, bardzo chętnie porozmawiam z osobami z mojego turnusu bądź z tymi co już tam byli - gg 1135108.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: skibaa (---.chelm.mm.pl)
Data: 27 lip 2008 - 22:37:55

Droga,Maximewinking smileyja rowniez nie bylam jak Ty w Słoneczku,ale dogadałam się z dziołchami,ktore wlasnie jada razem z nami na tenże turnus i one po krotce powiedzuialy mi,co i jak;D tez sie obawialam i obawiam,ale mam nadzieje,ze będzie okwinking smileyRoweniz czytalam fora i sie zalamalam czytajac,co niektore wypowiedzi,ale najważniejsze jest to,aby ekipa byla w porzdaku,a jesli ebdzie to wsyztsko inne będzie mało istotnewinking smiley Nie wiem jak z tymi odwiedzinami,ale z tego co sie orientuje,to za kazdym razem jak bylam gdzies w santorium,to nie btylo z tym wielkch problemow,aczkolwiek z kolezanka,czy kolega nie mozna bylo nigdzie wyjsc,wiec tak o... A ztego,co pisala mi taka dziewczyna ,to najprawdopodbniej bedziesz na pailonie I,jak i chyba ja,bo na podbne schorzenia jedziemy. plywac tez nie umiem,ale z tym nie ma raczje problemowwinking smiley ;D no ja tez pozdrawiamwinking smiley);D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: patrycja (---.nm.e-zet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 08:34:35

Marta, Marta;d! Ty znowu z 'tą' dziewczyną <lol2>grinning smiley o kim mówisz?grinning smiley haha, że tak zapytam;d
Co do tego pawilonu, Maxime, to możesz być albo na 1 paw. albo na 5winking smiley innego wyjścia nie masmiling smiley Na 1. nie było osób z innymi schorzeniami, jak astma i alergia, na 5 to też tak różnie, czasem dorgi oddechowe, zasem alergia.. no i przede wszystkim choroby skórnesmiling smiley
Tego, że będzie super to jest przekonanasmiling smiley i zawsze ktoś fajny się tam znajdzie, nie?;d
Odwiedzać mogą rodzice albo rodzina, wtedy idziesz na przepustkę, z tymi kolegami, to róznie może być.. bo np. w zeszłym roku do kumpeli miał przyjechać chłopak, więc on musiał pojechać do jej rodziców, a oni napisać takie oświadczenie, że o tym wiedzą i wyrażają zgodę i potem on to miał zabrać ze sobą do Słoneczkasmiling smiley ale w efekcie nie przyjechał, bo się pokłócili;d w każdym razie tak to wyglądasmiling smiley
Na basenie też problemów raczje nie będziesmiling smiley część osób wtedy też nie umiała pływaćwinking smiley

Oj, będzie super, SUPER^^;d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 10:46:20

Och no to mnie uspokoiłyście grinning smiley To teraz wierzę w to, że będzie fajnie.
W takim razie poproszę mamę o zgodę by moja koleżanka mnie mogła odwiedzić, tak na wszelki wypadek. Zawsze lepiej być przygotowanym ^^
Macie racje, zawsze ktoś fajny się znajdzie, najważniejsze, że osoby będą świetne i że będzie można nawiązać super znajomości ^^ I że się spędzi tam super czas.
A z tym pływaniem to też już się nie martwię, spoko loko xDD
No to zobaczymy się w Słoneczku! grinning smiley
A teraz chętnie porozmawiam z wami na gadu, tak żeby nawiązać już teraz jakieś znajomości. ^____^

Pamiętajmy o tych przedłużaczach *looool* Znając życie pewnie zapomnę.
Już teraz sobie przygotuję xDDDD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: EwelinQa (---.3s.pl)
Data: 28 lip 2008 - 12:03:07

hehe xD jeszcze 18 dni xD w słoneczku jest zajebiscieeeeeeeeeee xD hehe x D

Maxime, ja mieszkam niedaleko Ciebie, bo w Zabrzu heh xD
no ja napewno wezme sobie przedłużacz xD a mnie tam nikt nie odwiedzi nawet chlopak, bo daleko ...sad smiley(((

xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium słoneczko w kołobrzegu w 2005r.
Wysłane przez: Maxime (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 12:28:41

o to faktycznie blisko =D


ja będę tam już koło 6 nad ranem, bo cholera taki mam akurat pociąg xD
wyjeżdżam o 18 ileś-tam z Rybnika, a po 5 będę w Kołobrzegu. tyle godzin jazdy, o ja... no ale jakoś się da radę. ważne że pociąg jest bezpośredni grinning smiley


a koleżanka moja mieszka w Szczecinie więc luzik xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 31



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.