Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 12
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: shark (---.play-internet.pl)
Data: 26 cze 2012 - 17:26:50

olaf Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pomimo mojego sceptycyzmu do kolejnych
> "nowatorskich" metod leczenia, muszę przyznać
> że od ponad 3 lat nic tak szybko nie usuwało
> zmian łuszczycowych jak te preparaty. Po okresie
> reemisji zmiany co prawda wracają ale po
> wznowieniu kuracji ustępują po ok tygodniu.
> Pomimo nieprzystępnej wg. mnie ceny zdecydowanie
> warto sprawdzić.


Podpisuję się pod tą opinią, miałem tak samo!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 cze 2012 - 15:12:31

up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Jurek (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 02 lip 2012 - 15:41:55

ta maść bardzo dobrze sprawdza się w kuracji przeciw objawowej u dzieci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: kora (95.141.28.---)
Data: 23 lip 2012 - 15:50:43

Jurek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ta maść bardzo dobrze sprawdza się w kuracji
> przeciw objawowej u dzieci


Także stosowałam u córeczki te dermokosmetyki. Zmiany skórne smarowałam dwa razy dziennie, maść niwelowała swędzenie i zaczerwienienia a po ok 3-4 tygodniach nastąpiło zanikanie łuski. Nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych i do tego ładny zapach, dziecko nie broniło się przed smarowaniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: PIOTR (---.cdma.centertel.pl)
Data: 01 sie 2012 - 11:25:39

DOBRA TA MASC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Georg (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 sie 2012 - 18:29:36

Marcin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam serdecznie wszystkich. Jestem tu po raz
> pierwszy. Przejrzałem większość wątków
> forum, niestety nie znalazłem nic o maści Dr
> Michaels. Mnie ona bardzo pomogła. Nie miałem
> dużych wykwitów, oprócz jednego na nodze, więc
> może dlatego pomogło. Nie trzeba tej maści
> stosować dużo, gdyż jest dosyć tłusta i
> dosyć dobrze się wchłania. Zachęcam do
> korzystania, może komuś pomoże. Pudełeczko
> 50ml kosztuje 150 zł. Ja zakupiłem je pare
> miesięcy temu i mam do dzisiaj. dzięki tej
> maści wyleczyłem zmiany na nogach i w uszach
> (które leczyłem od 4 lat róznymi specyfikami
> bez rezultatu). Dosyć dobrze działa też na
> skórę głowy, choć nie do końca. Jeżeli
> chcecie zamówić maść, to wejdźcie na stronę
> producenta www.drmichaels.pl.
>
> Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce z tą
> przypadłością ...
>
> Mam taką propozycję dla osób z wawy, a może i
> okolic. Proponuję spotkanie w stolicy któregoś
> pięknego dnia, być może wymienimy poglądy na
> temat leczenia łuszczycy ...
>
>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 15 sie 2012 - 19:38:33

A co tu robimy???
Siąpisz reklamą ,precz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Gosc (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2012 - 22:12:06

przeglądając różne fora można się spotkać ze zdecydowaną większością pozytywnych opini na temat dermokosmetyków drmichaels, daje do myślenia czy to prawdziwe opinie zadowolonych konsumentów, czy po prostu reklama tego produktu. Osobiście zainwestowalem w zestaw drmichaels, no i po 5 tyg regularnego stosowania...no właśnie - żadnego pozytywnego efektu, poza tym po 2tyg stosowania na skórę głowy wystąpiły podrażniania, rozległe czerwone plamy. Przerwałem stosowanie tylko na skórę głowy i kontynuowalem w pozostałych miejscach.
Niestety u mnie bez efektu, a portfel chudszy o 427,00zł ;-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: gość (---.gtnet.net.pl)
Data: 20 sie 2012 - 14:12:35

Przy takiej cenie tych dermokosmetyków można sobie pozwolić na solidną reklamę prowadzoną przez opłaconych w tym celu ludzi. Zresztą reklamowanie w internecie, na forach towarów jest dobrym sposobem na zycie. Jesli jest taki rewelacyjny, to dlaczego wciąż jest to tylko dermokosmetyk a nie lek? Dlaczego tej rewelacji nie stosuje się na oddziałach dermatologicznych w Polsce i w swiecie. Proszę wejść na fora łuszczycowe chociażby niemieckie, czy angielskie. Jakoś tam one nie mają wzięcia. Dlaczego?
To wszystko w temacie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: mortimer (67.221.255.---)
Data: 24 sie 2012 - 16:12:49

gość Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jesli jest taki
> rewelacyjny, to dlaczego wciąż jest to tylko
> dermokosmetyk a nie lek? Dlaczego tej rewelacji
> nie stosuje się na oddziałach dermatologicznych
> w Polsce i w swiecie.


Człowieku, od razu widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Dermokosmetyki to coś całkiem innego niż leki, nie można tego w ogóle porównywać. Nie znaczy to jednak, że taki preparat, nie może być skuteczniejszy niż niejeden lek. To jest leczenie nowatorskie, niekonwencjonalne a w związku z tym nie jest tanie - dlatego nie wymagaj od szpitali w Polsce (LOL) żeby coś takiego stosowały.
Są dermatolodzy którzy przepisują dermokosmetyki, jednak zazwyczaj są to prywatni lekarze, obeznani w tematyce, którym zależy na pacjencie.
Ja byłem leczony przez wiele lat lekami sterydowymi, które powszechnie się stosuje od wielu lat, a jedyne co to dało to zaostrzenie objawów. Dopiero dr. Zaba z poznania (polecam tego Pana) - zasugerował mi leczenie alternatywne właśnie tymi preparatami i okazało się że doskonale się sprawdziło. Nie będę się rozpisywał bo już pisałem w tym wątku na ten temat.
Zdaję sobie sprawę że nie każdemu tak samo jak mi pomogą, ale to przecież normalne. Tylko jak czytam takie argumenty, że nie warto stosować bo to nie lek to mi ręce opadają - czosnek to też nie lek, a na niejedną dolegliwość pomoże bardziej niż specjalistyczny lek!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: gość (---.gtnet.net.pl)
Data: 25 sie 2012 - 21:13:53

Dermok0osmetyk można sobie wyprodukować w garażu, sanepid ci walnie pieczątkę a potem idzie to coś do mas i przy odpowiedniej reklamie, całkiem z tego fajnie żyesz i ci też co go reklamują.
Natomiast by dermokosmetyk stał się lekiem musi przejść różnorakie badania, testowany jest na pacjentach i to na sporej populacji chorych.
Wskazałem ci bardzo ogólnie na zasadniczą róznicę pomiędzy lekiem a dermokosmetykiem. Zaden dermokosmetyk nie zastąpi leku. Może jedynie wspomóc terapię.
Co ma czosnek do łuszczycy, czy innych chorób?. Z całym szacunkiem szanuję czosnek ze względu na tradycje i przepisy ludowe w domyśle- babcine. Człowieku pobudka mamy XXI wiek. Wcinam czosnek ze względu na jego właściwości, tak jak tran, kapuste, jabłka itd. Dla mnie są to naturalne zródła witamin, a dla ciebie rozumiem, że czosnek jest LEKIEM. Niezłe.
Mi ten dermokosmetyk wydrenował skutecznie kieszeń i nic po za tym. Piszesz, że dr Żaba jest zachwycony nim. Być może. Mój dermatolog dr Borzęcki śmieje się z tego ustrojstwa. Krążą jego skrypty w necie-warto poczytać.
Na zakończenie podam ci bajecznie prosty sposób, efekt zdecydowanie lepszy niż po maści Michaelsa
Nawilżaj zmiany przez tydzień rano i wieczorem RIVANOLEM. Buteleczka kosztuje koło 5 zlotych. Starczy jej na długo.( nie jestem jego producentem, dystrybutorem, nikt nie płaci za reklamę) Genialnie proste, zmiany zasuszają się w oczach, skóra staje się gładsza, już po dwóch, trzech dniach ręką nie zauważysz tych miejsc po łuszczycy. Od czasu do czasu nawilżaj te miejsca.
Forse zaoszczędzoną na zakupie maśći dr Michaelsa lepiej przeznacz na fundację dobroczynną. Ta maść na Zachodzie żadnej kariery nie zrobiła. Pisze się o niej w czasie przeszłym.
Zapominałem dopisać, że łba Rivanolem nie smaruj. Za mniejsze pieniądze sprowadź z Kanady szampon(nie wiem czy jest on też w USA)
Head&shoulders - uwaga w niebieskim opakowaniu z napisem clinical strength action therapeutique. Jest on dostępny tylko w aptekach, ale jest bez recepty. Łupież z łusek zwalcza natychmiast, doskonale natłuszcza skórę, po 4 uzyciach skóra głowy jest czysta. Uważaj na oczy, jak sie dostanie wywołuje silnie zapalenie. Mi on pomaga już od roku. Wynik jest to iście olimpijski, godny medalu. U nas w Polsce, i na Allegro jest nieosiągalny. Jak nie jesteś tym od reklamy no ze stajni od dystrybutora, to może coś z tego pokumasz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: mortimer (95.141.28.---)
Data: 28 sie 2012 - 16:02:35

Co ty piszesz o jakiejść produkcji w garażu, proponuję sobie trochę na ten temat poczytać, ja szukałem przed zakupem info o producencie i to jest specyfik produkowany w australii w klinice dla łuszczyków a jego skład został opracowany na podstawie wieloletnich badań,

tu sobie poczytaj: http://www.psoriasisandskinclinic.com/about.php

Co do dermokosmetyków to wystarczy żebyś sobie sprawdzić definicje na wikipedi:

Dermokosmetyki - nazwa powstała z połączenia dwóch pojęć: kosmetyków i farmaceutyków. Do dermokosmetyków najczęściej zaliczamy kremy przeciw starzeniu i kremy nawilżające. Dermokosmetyki to produkty zawierające aktywne biologicznie substancje, które mają mieć działanie podobne do tych jakie mają leki. Badania dermatologiczne faktycznie potwierdzają znacznie szersze działanie niż tylko te tradycyjne, związane z nawilżaniem (np. Chen et al[1]; Zettersten, Ghadially, Feingold, Crumrine & Elias, 1997[2]).

Podstawą leczenia łuszczycy jest nawilżanie i pielęgnacja skóry, a to właśnie robią dermokosmetyki, co to więc za różnica jak się to nazywa?
Podałem przykład czosnku właśnie po to żeby pokazać ci że nawet jeśli coś nie jest oficjalnie nazywane lekiem, nie znaczy że nie może być skuteczne a nawet skuteczniejsze od niejednego "leku".


A jak tobie nie pomogło to nie znaczy że w ogóle nie działa, ja wcześniej też stosowałem wiele leków sterydowych które NIE DOŚĆ ŻE NIE POMOGŁY TO JESZCZE NASILIŁY OBJAWY , a na które się wykosztowałem ale nie latam i nie piszę po forach jakie one beznadziejne a też wiele osób je polecało, bo wiem że taka jest łuszczyca że nie wszystko wszystkim pomaga.

Skoro twoja alternatywa rzeczywiste jest taka dobra to spoko niech każdy sobie sam wypróbuje i porówna, być może tak jest choiaż w to wątpię.

o tym Head&shoulders też słyszałem że jest dobry, ale jeszcze nie testowałęm być może spróbuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: łuszczyk (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 29 sie 2012 - 15:54:53

mortimer Napisał(a):

> A jak tobie nie pomogło to nie znaczy że w
> ogóle nie działa, ja wcześniej też stosowałem
> wiele leków sterydowych które NIE DOŚĆ ŻE NIE
> POMOGŁY TO JESZCZE NASILIŁY OBJAWY , a na które
> się wykosztowałem ale nie latam i nie piszę po
> forach jakie one beznadziejne a też wiele osób
> je polecało, bo wiem że taka jest łuszczyca że
> nie wszystko wszystkim pomaga.

Tu się zgodzę, takie dermokosmetyki to nawet jak nie zadziałają to przynajmniej nie zaszkodzą - w przeciwieństwie do większości leków na sterydach, a niestety te są najczęściej bez zastanowienia przez dermatologów przepisywane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: KONG (95.141.28.---)
Data: 04 wrz 2012 - 15:06:55

niektórzy lekarze też przepisują te maści, wiem to z pierwszej ręki od znajomej z łuszczycą, której pani doktor poleciła tą maść do łagodzenia objawów choroby i pielęgnacji skóry, więc raczej nie jest to tylko sciema, aczkolwiek przepisała też steryd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: lonka (---.infocoig.pl)
Data: 08 wrz 2012 - 10:47:26

Hej

Mój mąż dostał łuszczycy jakieś 3 lata temu. Napierw były okolice nosa, potem uszy, głowa, łokcie, strefy intymne, noga i stawy. KOSZMAR. Codziennie zbierałam pełno złuszczonej skóry z podłogi. Biegalismy po lekarzach, stosowalismy przeróżne specyfiki, te konwencjonalne, ale te niekonwencjonalne także. Były w użyciu nawet sterydy. NIC nie pomagałosad smiley( KOSZMAR. W końcu przeczytałam o tych kosmetykach. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, do tego ta cena.... postanowiłam jednak zaryzykowac. Kupiłam cały zestaw. Smarowanie dwa razy dziennie, każde smarowanie zajmowała nam po 30 min. I tak przez dwa miesiące. I wiecie co.... pomogło. Na twarzy i głowie brak zmian , okolice intymne czyste, łokcie uszy wyleczone w 90 % cały czas jeszcze walczymy...smiling smiley) Naprawdę bez ściemy. Mój mąż wreszcie może chodzić do fryzjera, ubierać krótkie spodenki a i stawy się uspokoiły. Nie żąłuje wydanych pieniędzy. Życzę wam sukcesów w walce z tym paskudztwemsmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: lidka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 wrz 2012 - 14:44:55

Właśnie zaczęłam używać maść. Pierwsze wrażenie dobre - jest dosyć wydajna a do tego ma całkiem przyjemny zapach. Może mi się to wydaje, bo chyba jeszcze za wcześnie na widoczne efekty, ale po czterech dniach smarowania, skóra wydaje się lepiej nawilżona a zmiany mniej dokuczają. Łuska nadal jest jak była sad smiley ale mam nadzieję, że się to zmieni wkrótce. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: M. (67.221.255.---)
Data: 02 pa� 2012 - 15:30:07

czy te maści można stosować same czy trzeba w połączeniu z innymi lekami, np. maściami sterydowymi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: juta (---.static.icpnet.pl)
Data: 16 pa� 2012 - 13:37:35

i co lidko działa kuracja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: Roma (62.87.152.---)
Data: 20 pa� 2012 - 12:22:41

M. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czy te maści można stosować same czy trzeba w
> połączeniu z innymi lekami, np. maściami
> sterydowymi?


Ogólnie tego typu dermokosmetyki powinno się stosować wraz z innymi formami leczenia, głównie z preparatami zawierającymi hormony kortykosteroidowe w celach spomagających leczenie - głównie nawilżanie skóry.
Wiem jednak że wiele osób z łagodną formą łuszczycy stosuje z powodzeniem same preparaty DrM, bo oprócz właściwości nawilżających mają one także właściwości lecznicze - redukują objawy skórne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść dr Michaels sposobem na łuszczycę
Wysłane przez: lidka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 22 pa� 2012 - 16:12:04

juta Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> i co lidko działa kuracja

Jestem już po ponad miesiącu smarowania, zużyłam ok 1/3 pudełeczka maści i jak na razie ciągle jest progres ale spodziewałam się że efekty będą silniejsze, tj. łuska odpadła, odradza się ale zdecydowanie wolniej, a zaczerwienienie jest jak było tylko trochę jakby wyblakło. Za to skóra bardzo dobrze nawilżona, żadne smarowidła do tej pory nie dały takiego rezultatu ale ciągle liczę na więcej, ostatnio trochę odpuściłam z tym smarowaniem w rozjazdach byłam ale teraz wracam już do systematyczności.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 12



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.