Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 18
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Tomasz (---.mia.bellsouth.net)
Data: 14 lis 2006 - 04:59:37

Witam Panstwa.
Po przeczytaniu tego forum (jestem tu pierwszy raz) pragne dolaczyc swoje doswiadzczenie, poniewaz tez jestem luszczykiem od ponad 30 lat. Wszystkie zalecenia i wskazowki lekarskie przezylem i o kant "d" to rozbic. To znika na pare tygodni i wraca jak bumerang, a te dobre rady wspanialych lekarzy sa takie same jakie byly 30 lat temu, tylko kasa inna. Jedno co mi sie udaje i kazdy to moze probowac to latem lub jezeli kogos stac na wyjazd do Wloch lub Hiszpani to opalac sie tak jak jest to mozliwe, na tgz. raka. Nastepnie uzywam olej kokosowy do natluszczania spalonej skory i w okolo 1 tygodnia dokladnie spalona skora sie skruszy i pozostaje gladka skora. To robi mi przyjemnosc na dwa do czterech miesiecy ze moge chodzic jak normalny czlowiek.

Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2006 - 01:06:14

Ostatnio zastanawia mnie jedna sprawa.Gdy byłam w ciąży łuszczyca mi zupełnie znikła.Pojawiła sie po urodzeniu dziecka...........pamiętam że wtedy też codziennie przyjmowałam kwas foliowy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Wojtek (---.za.digi.pl)
Data: 17 lis 2006 - 20:48:59

Biorę tran z olejem z wiesołka już ponad 1 rok. O 3 miesięcy mam pogorszenie jest wiecej plam i są bardziej rozognione. Nie wiem jak by było gdybym nie brał Tranu... Biore po 3 tab. dziennie może za mało?
Cały czas się smaruje maściami robionymi mnin. siarczana i Dalatar ale już nie można dostać w aptece, nie mogę sie tego pozbyć.
Pa pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c240.petrotel.pl)
Data: 23 lis 2006 - 01:28:52

Wojtek,bierz w dalszym ciągu tran z olejkiem wiesiołka,do tego zacznij brać capivit a + e forte i rutinoscorbin.Ja tak się leczę od pół roku i nie mam
żadnych łuszczących miejsc.Nie smaruję żadnymi maściami ciała.
Smarowanie mi pogarszało.Wojtek,dawkę tranu zwiększ do 4 sztuk dziennie.Pozdrawiam wszystkich!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2006 - 17:15:39

Sylwia prosze napisz konkretnie co i w jakich ilosciach lykasz.Troche sie zamiotalam.Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Mirek (---.rdi.pl)
Data: 26 lis 2006 - 20:40:01

Witaj Sylwio.
Piszę na forum pierwszy raz i muszę Ci bardzo podziękować .
Po znalezieniu Twojej informacji o leczeniu wiesiołkiem + rutinoscorbin +capivit postanowiłem spróbować tej terapii.Choruję już 20 lat. i bywało różnie ale nie najgorzej.Ale po wakacjach wróciło i tak mocno jak nigdy dotąd
Rozpoczełem 29.09.-Dzisiaj ustąpiło w już 90 % . skóra głowy jest praktycznie czysta . Co za ulga .Wilekie dzięki i polecam wszystkim. Warto spróbować .Ponadto praktycznie nie używałem wcale innych maści a jedynie krem nawilżający.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak długo twój lekarz kazał stosować tą kurację. I co potem. Pisałaś że chyba tran. Napisz proszę po jakim czasie i w jakich ilościach.
Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Maciej (---.cust.bezeqint.net)
Data: 27 lis 2006 - 16:48:02

hej ja biore wiesiolek+rutinoscorbin +capivit od tygodnia i dam znac jakie rezultaty u mnie pozdrawiam i zycze wytrwalosci w walce z pania "L"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c158.petrotel.pl)
Data: 03 gru 2006 - 20:54:09

Jestem bardzo zadowolona,że coraz więcej osób zaczyna wierzyć
w skuteczność dostępnych bez recepty leków, a co najważniejsze,że nie są to sterydy.Nie było mnie w kraju parę tygodni i stąd cisza z mojej
strony.Moniko,wcześniej pisałam co w jakich ilościach.Takie dawki brałam przez 3 miesiące ,potem zaszła zmiana.P.doktor zaleciła mi zamiast samego
wiesiołka, tran z olejem z wiesiołka w jednej kapsułce 4 razy dziennie,
rutinoscorbin 4 razy dziennie,capivit a+e forte - 2 razy dziennie,
rano i wieczorem. P.doktor przestrzegała przed przeziębieniami,bo w naszym przypadku działają na niekorzyść.Większość środków przeciw
przeziębieniom zawiera salicylany,a te z kolei mają tendencję do potęgowania wysypu.Ja nie ustrzegłam się i walczyłam z zapaleniem płuc
półtora miesiąca,ale jakoś bez ubocznych skutków.Po półrocznej kuiracji
mam spokój z p.Ł. CZEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM.Serdecznie pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Piotr (---.chello.pl)
Data: 07 gru 2006 - 15:01:57

Witam,
jeżeli mógłbym pomóc odnosnie łuszczycy to polecam www.mydelkonaturalne.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 19:55:52

.ja przyjmuje kwas foliowy i olej z wisiolka.Narazie to trwa jakies dwa tygodnie. Pije serwatke i smaruje delatarem. Wiecej juz raczej sie nie da.Co mi pomaga niewiem, ale plamki sa bledsze. Mam nadzieje ze znikna bez sladu.Pozwole sobie informowac was o efektach.Jak schudne to tez dam znac, licze tu na serwatke.Jedyne co naprawde uleglo poprawie to paznokcie. Ale niezapeszam....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Maciej (---.cust.bezeqint.net)
Data: 22 gru 2006 - 21:58:10

ja do wiesiolka+rutinoscorbinu +capivitu dorzuclem Salezin kuracja trawa juz ponad 2 tygodni i jakos nie widze poprawy teraz czekam na Psorex ze Stanow moze to mi pomoze pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c241.petrotel.pl)
Data: 24 gru 2006 - 22:07:42

Maciek,nie bądż taki niecierpliwy.Efekt będzie,tylko to wymaga wytrwałości.
Psorex śmierdzi i musisz się smarować, a tu chodzi o systematyczne
T Y L K O łykanie tabletek!!!!!!!!
Wszystkim łuszczykom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę dużo
zdrowia i wytrwałości!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Maciej (---.cust.bezeqint.net)
Data: 25 gru 2006 - 11:36:08

narazie nie odstawiam i lykam dalej a pserex zamowialew w tabletkach pozdrawiam i bede wytrwaly............

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Kriss (---.netia.com.pl)
Data: 28 gru 2006 - 21:24:46

Sylwia podaj mi wiecej informacji na temat tej kuracji.Pozdrawiam moje gg 3984724

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: kriss (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2006 - 22:33:53

witam Sylwio stosuje twoja kuracje od tygodnia bardzo w nia uwierzylem narazie jest bez zadnych zmian ale mysle ze mi to pomoze bo ja juz wszstkiego co bylo mozliwe sprobowalem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Sylwia (---.c245.petrotel.pl)
Data: 30 gru 2006 - 10:52:03

Kriss, w tym temacie przeczytaj wyżej.Wszystko opisałam.Ja mam spokój
od kilku miesięcy i odstukać bez powrotu p.Ł.Trzeba tylko systematycznie
łykać pigułeczki!!!!!!Cena kuracji też nie jest wygórowana i bez
smarowania maściami,co jest bardzo uciążliwe.
W Nowym Roku 2007 życzę wszystkim wytrwałości w kuracji
i oby ta zmora się nie powtórzyła.Pozdrawiam WSZYSTKICH !!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: kriss (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2006 - 17:36:42

Sylwio czytalem skrupulatnie twoje wypowiedzi bardzo podnioslas mnie na duchu ja na p.Ł.choruje od 14 lat ostatnie 3 lata to straszna walka z ta choroba nie przynoszaca rezultatow jedynie co mi pomaga to cygnolina ,ale strasznie jest to uciazliwe zreszta wiesz sama najlepiej.Sylwio powiedz mi czy to prawda ze juz po 2 tyg widac jakies znaczace zmiany bo ja mam ja na calym ciele wlacznie z twarza jes to moj straszny dramat bo wstydze sie chodzic do pracy pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 30 gru 2006 - 19:14:55

witam ja na luszczyce biore biogal-olej z ogorecznika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2007 - 15:46:46

Czy komuś jeszcze pomogła kuracja z wiesiołkiem ,bo ja po miesiącu brania dużej różnicy nie zauważyłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kwas foliowy i olej z wiesiołka
Wysłane przez: Zuza (---.acn.waw.pl)
Data: 04 sty 2007 - 17:26:13

Nobel, dla tego kto polecił tę kurację :-). Kiedys brałam wszystkie te leki osobno, no moze poza rutinoscorbinem, ale mam wrazenie, ze tak jak w każdej innej kuracji tak i tutaj chodzi przede wszystkim o systematyczność, cierpliwość i wytrwałość. Jestem w zażyłych stosunkach z pania Ł juz 14 lat, nigdy nie miałam momentu, zeby pozegnała się ze mną całkowicie. Teraz to wogóle zaczeła sobie poczynać nie na zarty, ale została okiełznana. Chyba trzeba wszystkim przypomnieć, ze koleżanka zalecała aby brać poszczególne leki w okreśłonych ilosciach tzn. olej z wiesiołka 4 x dziennie, cerutin (rutinoscorbin) 4 x dziennie, capivit A+E 2 razy dziennie, ja dodałam jeszcze 1 x dziennie kwas foliowy. Uważam, że trzeba o tym pamiętać, żeby brac codziennie i REGULARNIE. Trzymam kciuki. No i musze przyznać, jak zaczynałam to byłam baaaaardzo sceptycznie do tego nastawiona, ale jest rewelacja. jutro ide do mojej pani dermatolog, zastanawiam sie czy sie pochwalić i zdenerwować ja troszkę, ze moze to nie jej rady działają........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 18



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.