Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 27 gru 2010 - 20:40:32

Na pewno wez sobie jakies stare ciuchy, ktore sie do niczego nie nadaja. Olej do zmywania masc...
a gdzie i dziesz do szpotala?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 00:04:02

a szpital WOJSKOWY w Lublinie byl ktos?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: walentino29 (---.czajen.pl)
Data: 11 sty 2011 - 13:36:24

Cześć Ja idę od 17 stycznia do szpitala w Stalowej Woli.Zobaczymy jak tak leczą dam znać.Może byl ktoś? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 sty 2011 - 22:18:53

Siemanko,
to mam prośbę, opisz potem dokładnie Swój pobyt w szpitalu, obsługa, lekarze, samo leczenie (czym co i jak), ile byłeś itd. No i tak jak ktoś już wcześniej wspomniał nie zapomnij odwiedzić ciucholandu po jakieś szmaty stare, żeby nie było szkoda, bo o wypraniu później nie ma mowy. Zresztą wszystko potem śmierdzi przez bardzo dłuuugi czas :/

Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: walentino29 (77.87.1.---)
Data: 09 lut 2011 - 14:44:01

Cześć.Tak jak pisałem wcześniej spedziłem w szpitalu w Stalowej Woli prawie 2 tygodnie.Jedynym minusem bylo to ze wypuscili mnie nie zaleczonego do końca.Ale wyglądam teraz zdecydowanie lepiej i jestem juz prawie czysty leczenie kontynuuje w domu cygnolinka.Natomiast jesli chodzi o sam szpital to jestem bardzo zadowolony.Oddział nie jest odnowiony wiec wszyscy wiemy jak takie oddziały wyglądają.Ale jest czysciutko i pachnąca.Rano i wieczorem jest wszystko sprzątane.Papieru i reczników papierowych było pod dostatkiem.Lekarze i pielęgniarki wielki plus wszyscy mili usmiechnieci i uprzejmi.Co do smarowania to kazdy smarował sie sam natomiast miejsca typu plecy smarowały pielegniarki.Jesli chodzi o leczenie glowy to zastosowano Belosalic i maść rtęciową a na koniec Lorinden A.Jeśli chodzi o ciało to leczenie standardowe w szpitalach czyli - naświetlania lampy UVB 311 + cygnolina + maść witaminowa + maść cholesterolowa.Efekty były jak najbardziej i pewnie wyszedł bym całkiem czysty gdybym polezał dłuzej.Jednak nie narzekam leczenie koncze w domu i niedługo planuje byc całkowicie czystysmiling smiley Także szpital jak najbardziej polecamsmiling smiley Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich pielegniarek tam pracujących.Super siostrysmiling smileyJesli komus pomogłem to bardzo sie ciesze. Podaje numer gg 8219566 jesli ktos chciałby sie cos dowiedziec.Pozdrowionka dla wszystkich biedronek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: walentino29 (77.87.1.---)
Data: 09 lut 2011 - 14:49:30

I jesli chodzi o ciuchy mozna mieć swoje a jesli sie chce to dają piżamy szpitalne.A na twarz stosowałem Protopic 0.1% bardzo mi pomogł juz po 3 smarowaniach twarz miałem oksmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Jola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2011 - 21:51:27

Do "ani"
W Warszawie leczyłam się na Koszykowej , ale nie leżałam tam w szpitalu tylko miałam tam panią dr. i jeździłam na lampy które oczywiście zawsze mi pomagają smiling smiley

Leżałam jakieś 10 lat temu w Ostrołęce przez 3 mies. - porażka . Lampy były , ale personel , a szczególnie droga pani ordynator nie miała zbyt wielkiego doświadczenia w stosowaniu ich sad smiley Obok był oddział psychiatryczny i myślałam , że tam trafię :0 Koszmar de facto teraz oddziału już nie ma choć przydał by się bardzo , ale z inną panią ordynator i bardziej doświadczonym personelem .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Mariusz (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 lut 2011 - 19:46:54

Witam serdecznie wszystkich, ja się wybieram właśnie do szpitala nr 2 w Sosnowcu Zagórzu, na ta chwilę łuszczyca mnie rozwaliła że się tak wyrażę oprócz głowy i twarzy i intymnych części ciała jest wszędzie, w różnym stopniu najgorszy jest tył ciała czyli plecy, pupa, nogi ręce. Zmiany są różne jest dość sporo dużych jak również pojawiły się małe wszędziesad smiley Zobaczymy co da leczenie szpitalne, mam nadzieje że pomoże. Napiszę później jakie było leczenie i efekty jego. Mam termin 21.02.

Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 lut 2011 - 00:54:33

Witam,
mam pytanie był ktoś może w szpitalu w Częstochowie ? Jest tam podobno jakieś centrum leczenia łuszczycy, zespół 3 szpitali, a w jednym z nich oddział dermatologiczny.
Z góry dzięki za jakiekolwiek info o tym oddziale winking smiley

Pozdrawiam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 lut 2011 - 07:30:50

A i owszem byłam tam dwa lata temu jaka poszłam taka wyszłam żadnej zmiany na lepsze,niby to centrum leczenia łuszczycy ale ja tego nie zauważyłam,jak ktoś może naświetlenia to może mu pomogą ja nie mogłam i dla mnie to strata czasu a i pobyt do 9dni nawet bez efektu leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (213.241.1.---)
Data: 04 mar 2011 - 17:05:53

Witam,
6 kwietnia - termin na oddział do szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Data na własne życzenie, bo pewnie by mnie przyjęli do tygodnia czasu (tak mi powiedziała doktorka). .... musze jechać na zakupy do ciucho-landu grinning smiley hehehe

Pozdro grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 06 maj 2011 - 13:06:01

Szpital WOJSKOWY w Lublinie byl ktos?Idę tam 11 maja.Czego mam sie spodziewać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Rex (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 maj 2011 - 08:07:59

Witam,
Mam gorącą prośbę do wszystkich, jestem zupełnie "nowa", łuszczycę lekarz stwierdził u mnie dosłownie 3 dni temu (chociaż pierwszy raz jak byłam u dermatologa 3 tyg. temu to p. stwierdziła, że to uczulenie po antybiotyku, dostałam advantan i clemastinum) zero poprawy, a było jeszcze gorzej, więc poszłam do dermatologa prywatnie i ten stwierdził: łuszczyca (zdziwiony wcześniejszą) diagnozą. Dostałam skierowanie do szpitala, lekarz powiedział, że tak będzie dla mnie najlepiej. Ja byłam w takim szoku, że zapomniałam się o wiele rzeczy zapytać: jak sądzicie z doświadczenia, szpital jest lepszy, (szybciej?) niż leczenie w domu? czy próbować leczenia domowego (u mnie to pierwsze pojawienie się łuszczy) czy lepiej do szpitala? (lekarz mówił o lampach-ale nie wiem jakich , o masciach i ogólnie wyraził się w ten sposób - nauczy się pani jak leczyć tą chorobę).
Ja zmiany mam właściwie wszędzie, na twarzy na szczęście jedną plamę, ale są to raczej małe kropki, w niektórych miejscach zlewające się w większe place.
Pomóżcie swoim doświadczeniem
i dziekuje z góry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 maj 2011 - 08:44:37

W szpitalu zrobią ci może jakie badania w tym kierunku,spotkasz ludzi z podobnym problemem więc jest sporo plusów jedno co ci mogę poradzić to abyś unikała sterydowych maści bo po nich wraca ale u ciebie akurat nie musi.W szpitalu długo nie trzymając to i tak leczenie będzie jeszcze w domu,lampy wielu bardzo pomagają to zależy jak reagujesz na słońce ja nie mogłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Rex (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 maj 2011 - 18:55:29

Dzięki za szybką odpowiedź, szpitala sie "boję" jak ognia - to chyba jak większość, ale myślę właśnie tak jak Ty, że może jakieś badania zrobią, poznam tą chorobę bliżej, bo jak wspominałam to jestem zupełnie "zielona"... A jak długo trzymają w szpitalu? mi lekarz powiedział, że jakieś dwa tygodnie, zresztą to pewnie zależy od indywidualnego przypadku...
Dzięki serdeczne za podpowiedzi i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 maj 2011 - 20:20:47

Za długo to tam nie trzymają ok.9dni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 maj 2011 - 20:29:35

Wez ze sobą starą piżamkę,w każdym razie coś starszego niektóre maści w szpitalu brudzą i rzeczy po nich idą na stracenie ja miałam jedną nową piżamę na przebranie resztę stare od rana chodzisz wysmarowana dopiero po południu kąpiel i można ubrać coś lepszego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Rex (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 maj 2011 - 17:15:04

Tak właśnie czytałam: zabrać ze sobą jakieś stare rzeczy, żeby nie było potem szkoda, bo maści strasznie brudzą.
9 dni, nawet do dwóch tygodni to jeszcze jakoś można wytrzymać, przeraziłam się jak na niektórych forach przeczytałam, że niektórzy siedzieli w szpitalu nawet 4 tyg.!!!
Dzięki serdeczne za wszystkie podpowiedzi!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 maj 2011 - 17:40:25

Ja tez pierwszy raz idę do szpitala w środe ,dziś obchodziłam ciuchlandy by kupic pare szmatek których nie szkoda będzie mi potem wyrzucić.Mam nadzieje że pomoże ten szpital bo lato sie zbliza a tu lipa ni jak wyjść w krótkim rękawku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Rex (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 maj 2011 - 20:15:08

Ja tez Aga mam nadzieję, że pobyt w szpitalu coś pomoże, bo wakacji w takim stanie jakoś nie mogę sobie wyobrazić ) o krótkim rękawie czy spodenkach nie mam mowy... nie wiem, może z czasem przyzwyczaję się do tego i nie będzie mi zależało na tym co inni pomyślą.... jak na razie.... trochę ciężko z tym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.