Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: renia (---.147.197.141.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 31 maj 2011 - 19:58:49

route

dlaczego nie wolno krzemu w kapsułkach?-ja stosuję i siarczan potasu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 31 maj 2011 - 21:24:37

Można, ale lepsze jest picie herbatki ze skrzypusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: renia (---.146.129.210.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 31 maj 2011 - 21:56:19

route
napisz tylko czy myślisz że ł. można się zarazić i czy to jakiś wirus?

dziś czytałam że jakis lekarz twierdzi że to odmiana gruźlicy- że ma sie wirusa i dlatego takie zmiany skórne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: walentino29 (77.87.1.---)
Data: 20 lip 2011 - 18:21:11

Renia łuszczycą się nie zarazisz nie ma takiej możliwośći.Niech ci jakis idiota nie opowiada bajek ze to odmiana gruzlicy.Łuszczyca to choroba genetyczna.I nawet gdybys miała faceta chorego na łuszczyce i wszystko z nim robiła to bedziesz zdrowa jak ryba.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Benia (---.play-internet.pl)
Data: 18 wrz 2011 - 12:12:52

Wszystkich z problemem luszczycy zapraszamy do jednego z nielicznych w Polsce salonu kosmetycznego Garra Rufa rybka kosmetolog.
Wiecej info na www.garrarufa-tychy.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Hassi89 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2013 - 23:11:05

Route smiling smiley a gdzie dokłądnie lecza to terapią , którą mówiłeś ? i ile to kosztuję pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Taradam (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lut 2014 - 12:50:03

Hej!
odkopałam ten temat i tak się zastanawiam, bo ostatnio lekarka chciała mi dać skierowanie do szpitala ale ja odmówiłam. Za 3 dni mam kolejną wizytę (i pewnie znów mi truć o szpitalu będzie bo gada tak do mnie od października co miesiąc).
Ale przyjmą mnie? Wszyscy tu piszecie że jak szliście do szpitala do byliście cali wysypani a ja wyglądam tak:
na głowie pod włosami cała w łusce, brzuch ok. 20kropek, na rękach to z 5 kropek, na plecach też z 10, tyłek lekko wysypany no i na nogach do kolan nic a od kolan czerwone kropki na niektórych łuska.
Więc w sumie chyba nie jestem tak wysypana żeby od razu szpital? Jak myślicie? A może iść?
Po prostu boję się że jak pójdę to będą sami "w całości" pokryci łuską a na mnie będą patrzeć jakbym czyjeś miejsce zajmowała.
Z góey dzięki zza odpowiedź
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: MArcin (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02 lut 2014 - 17:46:11

do szpitala przychodzą ludzie z pierdołami, czasami mają jakąś krostkę i już do szpitala idą, tym się nie przejmuj, i idź do szpitala jak masz okazje bo Cie zaleczą na jakiś czas,
Pozdrawiam smiling smiley

Polecam odział dermatologiczny w Tychach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: dis (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 lut 2014 - 13:33:37

Witam
Ja idę do kliniki w Łodzi w tym tygodniu mam nadzieję, bo czekam już tydzień i jutro mam dzwonić. To będzie mój pierwszy raz w szpitalu więc nie wiem czego siś spodziewać, jestem wysypany na nogach i rękach ale najgożej jest na stopach do tego stopnia że mam problemy z poruszaniem się, skura spękana itp. Czy ktoś był tam w szpitalu na pl. Hallera ? Może ktoś opisać jak wygląda dzień, kiedy smarują itp. Jakie jedzenie? Gdzie palić? Proszę o pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: małgośka (---.chelm.mm.pl)
Data: 07 lut 2014 - 09:20:08

Najlepszym sposobem na leczenie łuszczycy są naświetlania ! Ja korzystam z nich w Lublinie w Med-Laser (http://www.med-laser.pl/). Prowadzi to Pan dr Borzęcki. Ale uwierzcie mi: nie trzeba iść konieczne do niego (zbyt trudno się zapisać)-inni lekarze to są też świetni specjaliści, którzy pracują pod jego nadzorem. Najlepiej zapisać się do tych, którzy mają też dyżury w oddziale dziennym.
Trzymajcie się i walczciesmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
bydgoszcz czy warto tam się leczyć ?
Wysłane przez: sylwia (---.ip.netia.com.pl)
Data: 11 cze 2014 - 15:37:20

ile dni się leczy w szpitalu ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 cze 2014 - 16:25:49

Byłem na dermatologii w Warszawce tam trzymają 9 dni i do domu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: JohnyB (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 pa� 2014 - 15:03:57

Witam

Jak wygląda sprawa przyjęcia do szpitala. Mianowicie chodzi mi o to, że mam kilka zębów popsutych i czy to od razu dyskwalifikuje mnie na przyjęcie.

Mam dość ostry wysyp teraz (całe ręce, Brzuch, pół pleców i kilka kropek na nogach.) Ostatnio taki wysyp miałem w lutym i po ok. 3 tyg. wszystko zniknęło, nie wiem czy tym razem będzie tak samo, czy wziąć skierowanie do szpitala.

Proszę o radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.