Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 2 z 9
Re: brodalumab
Wysłane przez: nika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2013 - 15:16:57

SZCZECIN LASER CLINIK NA PIASTOW. NIE WIEM CZY JESZCZE SIE ZALAPIESZ. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 23 sty 2013 - 18:55:29

Ja juz jestem na badaniach ale w Warszawie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2013 - 20:31:45

A COS WIECEJ? MIALES DOPIERO POBIERANA KREW CZY JUZ DOSTALES ZASTRZYKI? JA NA WEJSCIE DOSTALAM 3 PODSKORNIE I NASTEPNE PO TYGODNIU. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 26 sty 2013 - 04:59:51

ja juz jestem od 6 grudnia tam napis mi eskiem swoj nr to zadzwonie i pogadamy 504363863

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2013 - 11:01:21

NIE GNIEWAJ SIE I NIE OBRAZAJ ALE Z PEWNYCH WZGLEDOW NIE PODAM TOBIE MOJEGO NUMERU. MOZEMY TU NA FORUM POWYMIENIAC SIE INFORMACJAMII.JA PO TYCH PIERWSZYCH ZASTRZYKACH WIDZE ROZNICE. NIE BOLI MNIEJ PIECZE MNIEJ NARASTA BLEDNIE.CIEKAWA JESTEM JAK BEDZIE PO NASTEPNYCH I CZY TO BEDZIE LEK A NIE SCIEMA PLACEBO. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: wojtas (---.stansat.pl)
Data: 26 sty 2013 - 17:53:40

Witam Was,

Czytam co napisaliście i postanowiłem odpowiedzieć smiling smiley

Po pierwsze NIKA rozumiem Twoje obawy co do Ludzika, ale ja dzięki temu że zadzwoniłem do Niego dowiedziałem się sporo, a nawet udało mi się załapać póki co na badania przesiewowe do programu o którym piszecie (niestety wyników jeszcze nie mam pomimo że minęło półtora tygodnia - a Wy ile czekaliście?) więc uwierz mi że to człowiek z krwi i kości a na dodatek sympatyczny smiling smiley Rozumiem w pełni Twoje obawy, ale mam nadzieję że choć troszkę Cię uspokoje. smiling smiley

A po drugir Ludzik dzwoniłem do Ciebie żeby podziękować za informacje jakie uzyskałem, ale niestety nie odebrałeś telefonu, więc dziękuje tutaj smiling smiley Mam nadzieję że niebawem spotkamy się osobiście podczas wizyty na Szaserów i wtedy dane mi będzie podziękować face to face smiling smiley

Jak Wasze postępy w leczeniu brodalumabem - ktoś wie już że dostaje właśnie ten lek a nie np. placebo lub stelarę? Jakie rezultaty?

Powiem Wam że ja się napaliłem jak koń na owies na to leczenie i już się nie mogę doczekać - mam nadzieję że wyniki będą dobre i się zakwalifikuje smiling smiley

Pozdrawiam Was serdecznie smiling smiley

w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 26 sty 2013 - 18:15:59

bende 30.01 na szaserow wojtas a jaka cie prowadzi bo mnie kaska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: wojtas (---.stansat.pl)
Data: 26 sty 2013 - 19:22:54

No mnie też Ona. Po pierwszym spotkaniu mam tylko miłe wrażenia, wydaje się być sympatyczna i zaangażowana w to co robi smiling smiley Ja jeszcze nie wiem kiedy będę - mam dostać telefon jak otrzymają wyniki badań i mnie zakwalifikują do programu. smiling smiley

w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: nika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2013 - 20:14:20

JESTEM I ODPISUJE. PIERWSZY TYDZIEN BADANIA. DRUGI TYDZIEN BADANIA. TRZECI TYDZIEN BADANIA EKG PLUS JUZ ZASTRZYKI.CZWARTY TYDZIEN JUZ ZAPLANOWANY ALE CO BEDZIE NIE WIEM. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: wojtas (---.stansat.pl)
Data: 26 sty 2013 - 20:22:50

Dzięki NIKA za odpowiedź... aż zacząłem się martwić że coś nie tak z tymi wynikami, a tu to po prostu tyle trwa :/

smiling smiley

w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: wojtas (---.ip.netia.com.pl)
Data: 28 sty 2013 - 09:51:41

Właśnie dostałem telefon - jutro jadę na pierwszy zastrzyk smiling smiley
Trzymajcie kciuki!

w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Mark (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2013 - 10:49:29

Ja też jestem po pierwszym zastrzyku. Na razie bez efektów. Jestem prawie pewien że nie dostałem placebo. Dziwnie sie poczułem. Prawdopodobnie jakaś lekka reakcja nadwrażliwości. Czy ktoś wie kiedy od zaczęcia kuracji mogą pojawić się pierwsze efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (31.187.16.---)
Data: 28 sty 2013 - 11:29:35

Ja po pierwszym wstrzyku mialem kilka godzin pozniej charakterystyczne drgania ciala trwajace mniej wiecej pol godziny... Podobne, acz slabsze resjstrowalem przy cyklosporynie... Przy kolejnych aplikacjach juz nie zauwazylem...
Za pare dni mam wstrzyk broda+stelara 4ty tydzien... Choc wszystko wskazuje na to ze jestem na brodalumabie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (31.187.16.---)
Data: 28 sty 2013 - 11:33:55

U mnie efekty byly juz po 2dniach, w ciagu pierwszych 5dni poprawa byla najwieksza. Ostatnie 2 tygodnie minimalnie i mozolnie ale i tak do przodu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Mark (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2013 - 15:33:27

Ja po cyklosporynie miałem rewelacyjne efekty, tyle że dostawałem napadu dny i musiałem przerwać, a po enbrelu chorowałem. Ciekawe czy brodalumab wyczyścił kogoś całkowicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Wojtek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2013 - 15:46:38

Witam,

chciałbym zaprosić wszytkie chętne osoby, przyjmujące brodalumab do serwisu www.bliscyzdrowiu.pl w którym możliwe jest prowadzenie dzienniczka zmian łuszczycowych - BSA. Na wykresie można zapisywać jaką powierzchnięc ciała
zajmują zmiany.

Dzięki temu wszyscy wzajemnie będziemy widzieć jak działa ten lek. Profile są anonimowe. Serdecznie zaprasza. W grupie wsparcia znajdziecie ogłoszenie dotyczące badania Dr Galusa z Warszawy wraz z kontktem telefonicznym,

Serdedecznie zapraszam, www.bliscyzdrowiu.pl
Wojtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 28 sty 2013 - 18:39:31

ej wojas wyslij mi swoj nr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 29 sty 2013 - 23:22:42

a ja dziś jestem po zastrzykach ( 10 tydzień ), póki co to chyba leku nie dostaje, ciągłe pogorszenie, jak jakiś stan zapalny - łaże na solarium i wspomagam się tradycyjnymi metodami(lekarz przymyka oko ;-). Za 2 tygodnie mam już 12 tydzień i myślałem że wtedy już na 100 % dostanę lek a tu okazuje się że w 13 tygodniu jednak. Ale nic jestem dobrej myśli, a jeżeli nie będzie pomagać po 13 tygodniu to niech wstrzykują to sobie sami.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2013 - 13:22:43

JESTEM PO NASTEPNYCH 2 ZASTRZYKACH. CO TO BYLO NIE WIEM I NIKT NIE WIE. NAJWAZNIEJSZE ZE JEST CORAZ LEPIEJ. ZMIANY BLEDNA LUSKA NARASTA W MINIMALNYCH ILOSCIACH SKORA ZACZYNA SIE ROBIC GLADSZA NIE PIECZE I NIE BOLI. WRACAM DO ZYWYCH. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Mark (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2013 - 14:32:54

Czyktoś może mi cos podpowiedzieć. Czy zmiany po leku mogą się pogorszyć? Oczywiścię nie biorę pod uwagę placebo bo to normalne, ale jak dostaje się lek, może się nie poprawiać ale czy może pogorszyć??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 2 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.