Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 4 z 9
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 12 lut 2013 - 22:36:59

nikt mi nie powiedział co dostawałem, bo sami nie wiedzą, to jest zakodowane, w umowie coś jest na ten temat napisane(że można się dowiedzieć) ale to już dla mnie nie istotne.czekam na działanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2013 - 22:16:00

SAMA BYLAM WSCIBSKA I OGLADALAM STRZYKAWKI JAK SA PODPISANE. WSZYSTKIE TAK SAMO I ZADNEJ ULOTKI. ANI LEKARZ ANI PIELEGNIARKA ANI MY NIESTETY NIE WIEMY. PO OPISIE W NASZYCH DZIENNICZKACH I PO BADANIU LEKARSKIM INFORMACJE SA WYSYLANE I FAXEM PRZYCHODZI ODPOWIEDZ I INFORMACIA JAKIE PUDELKO Z JAKIM KODEM MAMY DOSTAC. TAKIE SA MOJE SPOSTRZEZENIA. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (31.187.16.---)
Data: 13 lut 2013 - 23:17:04

no tak... na kazdej strzykawce napisana jest nazwa leku i zarazem plecebo ;>
pelenworek jest juz po 3 miesiacach wiec lekarka prowadzaca powinna juz miec odkryte karty...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 17 lut 2013 - 19:38:04

no i jestem w szoku coś się dzieje i to w tym dobrym kierunku, zmiany przestały być tak czerwone, wogóle tak jakby powoli zanika, moja twarz która od prawie 20 lat była smaraowana praktycznie dzień w dzień sterydem jakimś(tak wiem słyszałem 1000 razy) od wtorku nie potrzebowała smarowania, to jeszcze napewno nie jest całkowity zanik ale już jestem dobrej myśli, strasznie swędzi tylko, żona ma już mnie dosyć bo ciągle się patrzę ze zdziwieniem na swoją skórę, we wtorek 13 tydzień i kolejna wizyta(spytam lekarza czy się dowiem co wcześniej dostawałem) i tak jak mówił lekarz napewno przyjdę w lepszym humorze, sory za składnie tej wypowiedzi ale nie mam czasu :-) pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 lut 2013 - 09:39:05

i jak tam pelnyworek sie ma i inni? bo ja bardzo dobrze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: WMak (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2013 - 10:36:56

Zapraszamy do dyskusji gdzie oprócz wymiany informacji będziecie mogli zapisywać na wykresie w dzienniczku BSA jak zmienia się choroba w czasie. Dzienniczki są widoczne dla innych użytkowników. Otworzyliśmy też sprecjalny temat dotyczący bradolumabu.

http://www.bliscyzdrowiu.pl/grupy-wsparcia/luszczyca-psoriasis/tematy/watek-dla-osob-bioracych-udzial-w-badaniach-klinicznych-z-brodalumabem

zapraszamy
Wojtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 23 lut 2013 - 17:51:12

jest zdecydowanie lepiej niż w tygodniu np 11 ale na basen to bym napewno jeszcze nie poszzedł, we wtorek mam 14 tydzień, zobaczymy co bedzie dalej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lut 2013 - 10:26:06

JA PO MIESIACU OD ROZPOCZECIA LECZENIA JESTEM PRAWIE IDEALNIE CZYSTA. POZOSTALY JESZCZE DELIKATNIE LUSZCZACE SIE PLAMKI I ODBARWIENIA. NA BASEN JUZ SIE NADAJE I MOGE PO LATACH ZALOZYC KIECKE. ABY TAK DALEJ DO LATA. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (78.10.130.---)
Data: 28 lut 2013 - 22:51:08

Do Kale:
Nie wiem co dostawałam,i w jakiej dawce bo to jest tajemnicą.
Minął krytyczny 12 tydzień i też nie pojawiły się zmiany łuszczycowe. Mam dostep do wyników i też są OK. To na pewno nie jest zasługa placebo.Trudno mi samej uwierzyć, że mam czysta skórę ale to prawda. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 mar 2013 - 06:55:09

kole a przed tym krytycznym mialej jakies pilne badania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: ludzik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 mar 2013 - 06:57:32

nika napisz mi sms z twoim nr 504363863

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: wojtas (---.stansat.pl)
Data: 01 mar 2013 - 21:02:53

Witajcie,
jakiś czas mnie nie było ale powróciłem podzielić się spostrzeżeniami smiling smiley
We wtorek przyjąłem 4 serię zastrzyków. Jako że moja masa przekracza ponad 100 kg (105 dokładnie) to dostałem 4 sztuki. Ale przechodząc do sedna. Po miesiącu jest niesamowita poprawa. Zero łuski na podłodze, nic nie swędzi, nic nie boli, nic nie pęka, nic się nie łuszczy... Bajka po prostu. Mam jeszcze 2 góra 3 miejsca na ciele gdzie skóra wygląda na wysuszoną i tyle. Mam natomiast inny problem na który nie ma żadnego lekarstwa (zgodnie ze stanem mojej wiedzy) a mianowicie pozostały przebarwienia wyglądające jak siniaki. Ale z doświadczenia wiem że w przeciągu pół roku zginą. Nastąpi to nawet szybciej o ile sie będzie natłuszczać regularnie skórę. Żadnych poważnych efektów ubocznych nie zaobserwowałem. Jedynie po pierwszej serii zastrzyków dopadło mnie trzy dniowe przeziębienie. Ale może to tylko wina pogody. W każdym razie polecam tą terapie każdemu. Wreszcie czuje się jak człowiek!!! Wspaniałe uczucie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (78.10.133.---)
Data: 01 mar 2013 - 23:49:52

Do ludzk:
Badania mam robione za każdym razem i lekarz ma wgląd w wyniki.
Zawsze mnie informuje, że wszystko jest ok.
Poprosiłam o ksero dla mnie i dostałam te po 12 tyg. bo było ich wtedy bardzo dużo. Terminy badań mam rozpisane do 2017r. Wszystko przebiega bez zastrzeżen, pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: koort (---.internetia.net.pl)
Data: 04 mar 2013 - 22:42:57

jestem w 15 tygodniu, mam raczej tylko ślady po łuszczycy, ale są miejsca gdzie nie znikła jeszcze całkiem, zaczeły mnie tylko troszkę boleć stawy i to mnie troszkę martwi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 mar 2013 - 19:41:03

WITAJCIE. WLASNIE DOSTALAM NASTEPNA DAWKE. JA JESTEM CZYSCIUTKA. DOWIEDZIALAM SIE NIESTETY ZE NIE WOLNO NAM BEDZIE KORZYSTAC ZE SLONECZKA. SOLARIUM TEZ ODPADA. TAK SIE CIESZYLAM ZE SIE POOPALAM DO BOLU I NIKT NIE BEDZIE SIE CUDACZNIE GAPIL A TU KICHA TYLKO ZACIENIONE MIEJSCA SA DLA NAS.KOORT A WCZESNIEJ MIALES STAWOWA? POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: koort (---.internetia.net.pl)
Data: 05 mar 2013 - 21:38:09

nie nie miałem stawowej a o słońcu niemożliwe rozmawiałem na ten temat z lekarzem i nie ma przeciwskazań

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 mar 2013 - 22:26:56

TO DLACZEGO MNIE TAK NASTRASZYLI ZE TYLKO WCZASY POD GRUSZA BO CIEN MNIE CZEKA? TO O CO TU CHODZI? MNIE COS POBOLEWA OKOLICA KRZYZOWO-LEDZWIOWA ALE TO MOZE NIE OD LECZENIA. NIC NIE MOWILAM. CHCE ZOBACZYC CZY SIE NASILI. A CO CIEBIE BOLI BO NIE WIEM JAKIE SA OBJAWY. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 12 mar 2013 - 23:03:54

16 tydzień - teraz mogę powiedzieć że zdecydowanie polecam, praktycznie nic nie zostało tylko jaśniejsza skora w tych miejscach - czekam na słońce, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2013 - 09:58:40

HEJ. A CO MYSLICIE O TATUAZU I LECZENIU? SA JAKIES PRZECIWSKAZANIA? A Z TYM OPALANIEM TO JA JUZ NIC NIE ROZUMIEM. U MNIE CZYSCIUTKO WSZYSTKO ZNIKNELO.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Wlazio (178.217.192.---)
Data: 15 mar 2013 - 02:11:57

Witam dziś właśnie zostalem zakwalifikowany do leczenia poprzez BRODALUMAB. powiedzcie mi czy to boli? i po jakim czasie będzie widać efekty.
do tej pory jak mnie bardzo wysypywało lekarz A.Kaszuba przepisywał mi METOTHREXAT EBAWE-tabletki. po których dokładnie 3-4 dni mi wszystko schodziło kiedy łączyłem razem z DERMOWATE ale po 2-3-4 tygodniach wracało ale w nie nasilonym stadium poprostu było takie same stosowałem tą metode 3 lata a teraz będą zastrzyki.
Wie ktoś czy to pomoże? za 3 dni mam jechać na dokładne badania. powiedzcie mi co wiecie na ten temat. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 4 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.