Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 5 z 9
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 mar 2013 - 10:29:27

Wlazio: mnie nic nie boli... kazdy ma inny prog bolu... dla niektorych pobrani krwi jest bolesnym zabiegiem, nawet jesli zaboli to chwilke i tyle...
co do poprawy, to zalezy na co trafisz, ja mialem poprawe widoczna po 2 dniach, w 10 dni bylem prawie czysty. Zwykle po miesiacu wiekszosc osob albo jest czysta, albo zmiany sa juz tak zalagodzone, ze nie doskwieraja...
ja juz dawno zapomnialem ze chorowalem
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2013 - 14:48:47

WITAJCIE. WCZORAJ BYLAM NA KOLEJNEJ DAWCE LEKU? MOJ DOKTOR W SZOKU ZE TAK PIEKNIE TRAFILAM I ZE MAM FARTA.I DOBRZE BO TO CO PRZEZYLAM W STYCZNIU TO TRAGICZNE WSPOMNIENIA. MAM NADZIEJE ZE NIE WROCA. SA JEDNAK TACY CO MECZA SIE NADAL. TO CZYSTA LOTERIA. JA JUZ MYSLE CO BEDZIE PO 5 LATACH JAK ZOSTANIEMY SKAZANI NA SIEBIE. LICZE ZE LEK JUZ BEDZIE DO ZDOBYCIA ZA MNIEJSZE PIENIADZE.TO OPALANIE STRASZNIE MNIE ZASTANAWIA WIEC ZNOWU POPYTALAM. SLONECZKO W NASZYM PRZYPADKU PRZY LECZENIU BIOLOGICZNYM MOZE WYWOLAC RAKA SKORY-CZERNIAK. JESTES TO BARDZO PRAWDOPODOBNE. MYSLE ZE Z PALCA NIKT SOBIE TEGO NIE WYSSAL I COS O TYM WIADOMO TYLKO NIE CHCA NAS STRASZYC.CO DO TATUAZY I MAKIJAZU PERNAMENTNEGO NIE MA PRZECIWWSKAZAN JESLI MIELIBYSCIE OCHOTE.POZDRAWIAM CIEPLUTKO.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 23 mar 2013 - 19:21:00

Witam, o łuszczycy już zapomniałem, polecam więc wszsytkim, a Tobie Niko proponuje pytać lekarza o słońce a nie przypadkowe osoby, po raz 3 ci mówię że nie ma żadnych przeciwskazań do opalania, i nie strasz ludzi czerniakiem tylko ciesz się zdrową skórą - ponieważ ten post zacząłem pragnę go zakończyć. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: nika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2013 - 20:34:23

DOCENIAM TWOJE PANIE PELENWOREK ZAANGAZOWANIE ALE TROCHE SIE ZDENERWOWALAM. MOZE JESTEM BLADYNKA ALE NIE GLUPIA. WYOBRAZ SOBIE ZE ROZMAWIALAM Z LEKARZEM I TO NIE JEDNYM. A PONIEWAZ PRACUJE W NASZEJ PIEKNEJ SLUZBIE ZDROWIA TO MYSLE ZE CELOWO NIKT BY MNIE NIE STRASZYL.I MASZ RACJE CZAS ZAKONCZYC TO BAJANIE. POZDRAWIAM CIEPLO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: MARIUSZ14 (212.160.71.---)
Data: 24 mar 2013 - 14:29:07

Cieple pozdrowienia Niki tez swoja temperature maja a ja mimo wszystko sie ich nie boje.;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 26 mar 2013 - 11:25:35

Witam wszystkich smiling smiley

Ja również byłem 21.03.2013 na pierwszej wizycie. Pobrali krew do badań i mocz. Aktualnie czekam na wyniki z genewy. Lekarz mówił że 7,8,9 dni i powinny przyjść. Nie mogę się doczekać smiling smiley

Życzę wszystkim ZDRÓWKA !! Pzdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Joe (---.toya.net.pl)
Data: 28 mar 2013 - 18:25:14

Jest jeszcze Ixekizumab. Mi lekarz powiedział że kuracja tymi dwoma może trwać nawet 4-5 lat. Nie są jeszcze do końca zbadane skutki uboczne. :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 03 kwi 2013 - 15:15:52

Witam witam

Właśnie dostałem telefon z Warszawy że, zakwalifikowałem się do badań. W piątek mam pierwszy zastrzyk ( ponoć 3 ). Zobaczymy czy będzie lepiej smiling smiley aha mam 18 w skali PASI.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: rumcajs (---.31.96.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 kwi 2013 - 16:24:54

Witam wszystkich wczoraj zakonczylem 12 tydzien w badania klinicznych efekty narazie malo widoczne jedyny plus nie musze uzywac masci lekarz twierdzi ze z czasem powinno byc lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kale (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 kwi 2013 - 09:57:45

rumcajs: skoro 12 tygodni bez wiekszej poprawy to pewnie trafiles na placebo...
kolejne dni spowoduja spore zdziwko u Ciebie raczej ;>
jestem po 13 tygodniu, czyli po 2 radomizacji... wszystko ok... zdrow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 04 kwi 2013 - 23:33:31

Jestem w 20 tygodniu leczenia, brodalumab zadziałał- zapomniałam co to łuszczyca i już nawet nie ogladam się czy gdzies mnie wysypało.
Czy ktoś może dostaje zwrot kosztów dojazdu na badania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 05 kwi 2013 - 23:25:58

HEJ

Oczywiście że tak. Podejdź do pań w rejestracji i tam już wszystkiego się dowiesz.


Pzdr !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: rumcajs (---.31.37.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 kwi 2013 - 09:52:56

Kale miales racje od dwoch dni spora poprawa.W poniedzialek nastepna wizyta i nastepna porcja zasyrzykow.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 06 kwi 2013 - 14:39:35

Siemka

Byłem w piątek 5.04.2013r, pobrali próbki do badań biomarkerów, farmakogenetyczne i próbki do wykorzystania w przyszłości. Dostałem 3 zastrzyki ale za krótko by coś stwierdzić. był to pierwszy raz. 10.04 mam kolejną wizytę zobaczymy opiszemy.

Pzdr !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: candy_cloud (---.gdynia.mm.pl)
Data: 06 kwi 2013 - 22:13:47

hej
czy jest tu ktoś kto przyjmuje lek w gdańsku? ja jestem aktualnie po 3 zastrzykach. wszystko ładnie schodzi, tylko niestety zostają mi gdzieniegdzie przebarwienia. mam nadzieję, że i one wkrótce zejdą...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 06 kwi 2013 - 22:21:05

Siema

to dobrze że Ci wszystko ładnie schodzi, widocznie trafiłaś do grupy przyjmującej tylko lek bojowy.

Pzdr !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: rumcajs (---.204.97.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 08 kwi 2013 - 14:34:42

Jestem po kolejnej wizycie.13 tydzien zaliczony.Mialem tez wglad do wynikow.Poruszylem u lekarza temat ktory poddala Nika czyli temat slonca.lekarz nie zabronil mi korzystania ze slonca,ale przestrzegal przed dlugim lezakowaniem. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 10 kwi 2013 - 17:14:57

Siema ! smiling smiley

Byłem dzisiaj na 2 iniekcjach. pierwszy tydzień .muszę przyznać że plamki bledną smiling smiley. Nieee no masakra. Za niedługo wskoczę do wody jak rekin grinning smiley po tylu latach masakra

Pzdr !!! Wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 11 kwi 2013 - 19:45:05

YO !

MARIUSZ14 - Ozvi se ! smiling smiley Fran

PZDR !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: gniady49 (---.astral.lodz.pl)
Data: 15 kwi 2013 - 12:01:14

mam zamiar wejść w ten program,lecz się waham,bo mam tylko niezbyt uciążliwą łuszczycę na łokciach,a jest to jednak pewne ryzyko.-Słyszę o tym różne opinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 5 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.