Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7374757677787980818283-->
Bieżąca strona: 82 z 83
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Kasia (---.chello.pl)
Data: 17 lip 2009 - 12:38:52

Athina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do Ona:
> Nie martw się! Z tą chorobą to nigdy nic nie
> wiadomo, może zniknąć tak samo szybko jak się
> pojawiła. Głowa do góry! Pozdrawiam.


Tylko czy tutaj jest ktoś, komu zniknęła???

Chyba nie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2009 - 09:37:47

Asia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a zostaly ci takie biale plamki bo te miejsca sie
> napewno nie opalaly czy to sie wyrowna?????i czy
> duzo tego miales???

ja mam tego dużo szczególnie na nogach od kolan w dół fatalnie to wygląda!zaczęłam chodzić do solarium i pomaga szczególnie te świerze szybko giną!ale tych białych plam ciężką się pozbyć!a tak na marginesie mam 29 lat a zachorowałam jak miałam 6...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Anita (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2010 - 15:55:00

witam,mam pytanie czy ktos z Was stosowal masci CLOBEDERM,ELOSONE,NOVATE?Jak tak to czy one pomagaja...Jak pare dni temu bylam pierwszy raz na solarium,babka powiedziala ze na 8 minut,strasznie zalowalam wieczorem bo strasznie mnie spieklo.kazdy ma inna skore wiec trzeba uwazac,jutro ide znowu ale na 5 minutekwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Brynia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lut 2010 - 20:01:39

Oj,nie radze codziennie korzystać z solarium!2x w tygodniu to góra!!Jestem w tym dobrze i głęboko zorientowana.Po solarium natłuszczaj porządnie skórę! I oczywiście pamiętaj o ochronie oczu!Zycze dobrych efektów,ale tez duzocierpliwości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Anita (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2010 - 13:06:46

Brynia a mozesz podpowiedziec jakim balsamem najlepiej smarowac sie po opalaniu,ja mam regenerujace mleczko garniera z wyciagiem z klonu...zastanawiam sie czy dobre jest,tyle powiem ze dobrze nawilza.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Anitka ;) (---.smstv.pl)
Data: 20 lut 2010 - 00:17:06

Witam winking smiley
ja choruje na łuszczyce 3 lata winking smiley
i szczerze juz mam dość ...
od początku używam maści NOVATE i SOREL+ mieszam je razem i to dosyć pomaga winking smiley
pierwsze dwa lata były strasznie ciężkie winking smiley
w ten rok już jest lepiej winking smiley
na głowę stosuje LOCOID CRELO .. to jest takie mleczko nie jest drogie i tez pomaga.
w tym roku wybieram się latem do sanatorium winking smiley
mam nadzieje ze może troszkę to pomoże winking smiley
i choroba na jakiś czas przynajmniej da mi spokój winking smiley
a co do tych lamp to słyszałam ze mozna czesto je stosowac ..
ale nie jestem pewna co do solarki bo to chyba jakies inne troszke są winking smiley
pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: lukasz (---.bb.sky.com)
Data: 05 mar 2010 - 00:08:20

CZE TEZ PARE LAT NA LUSZCZYCE CHORUJE I JUZ NIC NA MNIE NIE DZALA TYLKO STERYDY DERMOWATE MASAKRA PRAKTYCZNIE CALY ROK JESTEM ZASYPANY INO TAK PODLECZAM MIEJSCA WIDOCZNE CZY KTOS ZNA COS LEPSZEGO NIZ STERYD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2010 - 12:02:39

Bardzo dobre jest mydełko łagodzi i bardzo pomaga.Dostepne już na Polskim rynku podaje nazwe i kontakt do nabycia;Biolander ul.Tęczowa 31,43-340 KOZY
stronka :www.biolander.com
Mydelko nazywa się ALEP 40% oleju Laurie.Naprawde warto to nabyć .Naturalny preparat-suuuuuuuuuuuuper!
Pozdrawiam i zyczę powodzenia!głowa do góry-Jola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: malenka (---.tvk.torun.pl)
Data: 09 kwi 2010 - 22:35:24

Mi tesz pomagało solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 10 kwi 2010 - 07:09:26

Wedlug mojego doswiadczenia solarium pomaga,ale napewno nie w formie duzego wysypu.Najpierw trzeba w miare wszystko zaleczyc,a pozniej 2 razy w tygodniu chodzic,Np przez miesiace i pozniej odstawic na 2 miesiace.I pamietac zawsze mocno sie nawilzac.Kochani wymieniacie to setki roznych balsamów.Ja urzywam nivea lotion i uwierzcie mi,ze jest niezastapiona.Napewno nie leczy,ale skóra jest taka promienista.Bo ten Cetaphil Md to tylko strata kasy i przy okazji wzbogacanie sie firm farmaceutycznych.Buziaki dziewczetom i sztama kolesiom.3majcie sie and see you soon winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Kama (---.smgr.pl)
Data: 07 cze 2010 - 09:47:56

Anita Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam,mam pytanie czy ktos z Was stosowal masci
> CLOBEDERM,ELOSONE,NOVATE?Jak tak to czy one
> pomagaja...Jak pare dni temu bylam pierwszy raz na
> solarium,babka powiedziala ze na 8 minut,strasznie
> zalowalam wieczorem bo strasznie mnie
> spieklo.kazdy ma inna skore wiec trzeba
> uwazac,jutro ide znowu ale na 5 minutekwinking smiley


Ja używam Clobederm i jak dla mnie jest to bardzo silna i dobra masc, szybko pomaga. Do tego polecam Dermovate płyn na głowe też jest bardzo dobry winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: barste (---.gress.pl)
Data: 11 lip 2010 - 14:56:40

NAJWIEKSZYM WROGIEM DLA LUSZCZYCY JEST STRES NERWY CHORUJE 25 LAT NA LUSZCZYCE I POGODZILAM SIE Z TYM FAKTEM BO BITWE MOGE Z NIA WYGRAC ALE WOJNY NIE I JEZELI BEDZIECIE SIE ZALAMYWAC TO PRZEGRACIE BO STRES ZROBI SWOJE OD 25 LAT SLEDZE HISTORIE TEJ CHOROBY I DOKONCA NIEWIADOMO SKAD SIE ONA WZIELA NA POCZATKU MOWIONO ZE TO WATROBA NIE WYTWARZA JAKIEJS SUBSTANCI I STAT TA CHOROBA TERAZ ZE STRES ALE SAMA WIDZE PO SOBIE ZE W CHWILI STRESU LUSZCZYCA MI SIE NASILA WIEC ZYCZE WSZYSTKIM SPOKJU I POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: ROBERT 26 (---.radom.vectranet.pl)
Data: 11 lip 2010 - 16:42:28

MAM CHYBA ŁUSZCZYCE WYSKOCZYŁY MI CZERWONE PLAMKI NA CIELE JUTRO IDE DO DERMATOLOGA ALE JAZDA KURWA CO MAM ROBIC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 11 lip 2010 - 21:45:07

Przede wszystkim Robercie nie przeklinać i nie denerwować się na zapas!!! Czerwone plamy to nie koniecznie łuszczyca!!! Co masz robić-pójść do lekarza i zacząć leczenie.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: wojtek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2010 - 20:05:14

mam 27lat łuszczyce mam juz 10 lat przez około 6 lat małem na głowie i czasem pare kropek na ciele a teraz co jakis czas jestem cały w tych krostach ale raz na rok chodze na te lampy uzywającleku geralen i choroba znika do roku i tak znowu z głową troche gorzej ale i tak efekt jest bardzo dobry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Halina (---.multi-play.pl)
Data: 01 gru 2010 - 23:33:30

Kurcze.podoba mi się Twoja wypowiedż,jestem łuszczykiem od 32 lat,również mam takie podejście,pozdrawiam Halina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: margola (---.elk.mm.pl)
Data: 10 gru 2010 - 17:48:19

hej !!!!Ja również uważam ze solarka pomaga pod warunkiem że nie używa sie maści sterydowych przeciw łuszczycy bo wtedy wysypka wraca a dwojoną siłą.sama jestem chora na to paskuctwo brrrrrrrrrrrr własnie wróciłam z solarium i za 2 dni znowu ide a pózniej za 3 dni i tak pomalutku ale oczywiście z umiarem po 5,8 min.buziaki solorakismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: margola (---.elk.mm.pl)
Data: 10 gru 2010 - 17:49:33

hej !!!!Ja również uważam ze solarka pomaga pod warunkiem że nie używa sie maści sterydowych przeciw łuszczycy bo wtedy wysypka wraca a dwojoną siłą.sama jestem chora na to paskuctwo brrrrrrrrrrrr własnie wróciłam z solarium i za 2 dni znowu ide a pózniej za 3 dni i tak pomalutku ale oczywiście z umiarem po 5,8 min.buziaki solorakismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 gru 2010 - 12:30:23

mi sie zdaje,ze solara pomgada moze w 20% napewn nie wiecej...po 2 nic innego jak sterydy nie dziala.I nikt mi nie wmówi kitu,ze sa dobre masci nie sterydowe,ktore pomagaja.A codziennie nowe watki itp...nic nie pomaga.Taki jest nasz koniec kara boska za zycia.Moze pozniej w 2 zyciu bedzie nam lzej.pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: olka (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 21 lip 2011 - 19:12:26

ja chodziłam do solarium skóra co prawda sie wysuszała ale smarowałam ją mascia navate i oliwka. ja miałm wysiew na całym ciele prócz głowy i twarzy wszystko dosłownie rece dłonie brzuch plecy nogi przez wakacje chodziłam do solarium póżniej nie chodziłam przez miesiac i póżniej chodziłam przez rok srednio raZ w tyg.. no cóz moge powiedziec zeszło mi wszystko przócz nóg od kolan w dół i na łokciach u rąk.. sad smiley teraz mam problem bo jestem w ciazy i boje sie ze moje maleństwo bedzie miało to świnsto wszystko dodatkowo mój chłopak nie wie nic o tym i nie chce mu o tym mówic ciazko mi sie z tym zyje a on jeszcze nalega na slub i juz wgl niewiem co robic nie chce mu mówic bo boje sie jego reakcji.. juz tyle razy próbowałam popełnic samobójstwo ... juz sama niewiem co o tym myslec i co mam zrobic .. sad smileysad smiley jak mały przyjdzie na swiat to moze wydac sie ze ma po mnie ta łuszczyce i ze ja ja tez mam :/ czasem mam ochote uciec gdzies i juz nie pokazac sie rodzinie i nikomu których znam sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7374757677787980818283-->
Bieżąca strona: 82 z 83



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.