Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 4 z 8
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 cze 2013 - 08:10:17

Za namową plantatora od którego kupiłem ostropest dodaje od wczoraj zioło o nazwie babka płesznik.
Długo się zastanawiałem ale po informacjach z netu na temat ciekawego oddziaływania na jelito i usuwanie złogów toksyn przetestuje go na sobie smiling smiley
O wynikach nie omieszkam poinformować.
Może ktoś już te ziółko łykał ? Prosze o info takie osoby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 20 cze 2013 - 08:12:49

http://www.mapazdrowia.pl/produkty/blonnik-witalny/
Błonnik obficie występujący w ziarnach babki płesznik bardzo korzystnie wpływa na pracę przewodu pokarmowego, pobudza pracę jelit i likwiduje zaparcia.

Żebyś tylko biegunki nie dostał grinning smiley
ja np.nie mogę błonnika łączyć z ostropestem grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 cze 2013 - 08:41:13

Ja połączyłem i o wszystkim napisze.
Podałaś link - http://www.mapazdrowia.pl/produkty/blonnik-witalny/
Oto czysty przykład dojenia ludzi przez cwaniaczków. Cena za zioła ponad 300 zł
kiedy za grosze można to kupić w aptece.
Zreszta ich kompozycja nie ma zgody na sprzedaż w aptekach.
Żeby było jasne jest to suplement diety.
Powiem też że na ten link również trafiłem i na pare innych gdzie babka płesznik zbiera dobre recenzje.
Zaszkodzić sobie nie zaszkodze a może coś ciekawego odkryje. Tak jak napisałem nie jest to mój pomysł a owego fantastycznego palnatora.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 20 cze 2013 - 14:45:21

Nawet nie zwróciłam uwagi co tam na stronce chodziło mi tylko że zawiera błonnik grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 20 cze 2013 - 15:27:16

czyli ostropest nie pomógł skoro bierzesz czy masz zamiar brac babke winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 cze 2013 - 18:31:05

Przeczytaj uwaznie poprzednie posty.
Efekt po ostropescie jest zadziwiajacy i to po 1 miesiacu.
Do 100% sukcesu jeszcze troche brakuje wiec kuracji nie przerywam.
Babka to dodatek ktory nie zaszkodzi a moze dodatkowo pomoc Bo dziala bardziej na lekuri niz na watrobe.Taki eksperymencik smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 cze 2013 - 19:35:00

Babka dziala bardziej na jelito niz na wątrobe. To mialem napisac i moze choc nie musi pomoc na luszczyce. Sprawdzam to na sobie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: mANIO (---.play-internet.pl)
Data: 21 cze 2013 - 16:19:15

Tak tylko pytam,ja ostropest biorę już od 8 dni do tego przez 2 tygodnie piję cytrynę i kąpiel w soli tzn z dodatkiem soli nie ukrywam ze jestem zadowolony widac ze cos ruszyło smiling smiley mialem,mam zajętego 75%ciała dosłownie wszędzie,troszkę poschodziło jest duzo białych plam po łuszczycy no ale jeszcze troszkę tego zostało będę brał ostropest napewno przez 2 mies przynajmniej pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: SEXI BOSKI (91.84.214.---)
Data: 29 cze 2013 - 17:27:11

do ANDRZEJA -JAK TWOJE EFEKTY PODZIEL SIE Z NAMI CZEKAMY ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.sileman.net.pl)
Data: 29 cze 2013 - 17:54:00

Pytasz ofekty wiec odpowiadam.
Po miesiacu postep cholerny. Najwazniejsze ze nie narasta luska.
Po kolejnym tygodniu nie widze wiekszych postepow.
Zaznaczam ze testuje teraz tylko sam ostropest bez zielonej herbaty i kwasu foliowego jak i bez jskichkolwiek masci. Smaruje tylko tym co radzila kolezanka tj kremikiem z nagietka.
Mysle zatem ze wspomaganie jakims skutecznym lekiem byloby wskazane.
Nie powstaja zadne nowe zmiany to dosyc istotne.
Co bedzie dalej napisze.
Kolezanka N napisala cos o chlebie.
Ze jakas delikatna dieta jest dobrym wspomaganiem to wiem.
Czy sens mä wyeliminowanie chleba ?
A moze chleb robiony domowym sposobem z maszynki ?
Co o tym myslisz ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 29 cze 2013 - 19:43:39

Każdy chleb powstaje z mąki a o nią tutaj chodzi grinning smiley dodatkowo spulchniacze wielu z nas nie służą
warto sprawdzić czy odstawienie mącznych nie poprawi wyglądu naszej skóry
skoro tylko takie wyrzeczenie dało by mi remisje na lata nie ruszyła bym chleba nigdy,narazie ograniczam mocno............. sporadycznie zjem kawałek ciasta domowego wypieku czy chleba, widzę poprawę na skórze mniej swędzi nie wyskakują nowe zmiany.
tak samo woda z cytryną na czczo
ma właściwości usuwania kamieni nerkowych, z woreczka żółciowego i jelitowych a jak jelita dobrze pracują i wysypy mniejsze łatwiejsze do ogarnięcia
takie proste sposoby mogą nam dać remisje na długo
wiadomo że u każdego co innego będzie jednak odciążając pewne organy organizm zaczyna lepiej pracować i skóra się leczy
Polecam też kremik Echinapur to jeżówka purpurowa działa podobnie jak protopic tylko nie daje takich skutków ubocznych
http://www.doz.pl/leki/p4212-Echinapur_masc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.play-internet.pl)
Data: 29 cze 2013 - 20:42:17

Przyznam ze to interesujace co piszesz i wcale nie jest pozbawione sensu.
Ok. Wracam do zielonej, doloze cytryne i odstawie chleb. Ostropest zmniejsze do dawki profilaktyczne i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Zywokost odstawilem Bo mi za bardzo wysusza skore ale nagietek jest ok.
Ja juz wierze ze remisja jest osiagalna tylko system trzeba dopracowac. W niektorych przypadkach byc moze indywidualnie, ale kierunek jest wlasciwy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 29 cze 2013 - 21:28:25

Każdy z nas jest inny inną skórę ma itp
metodą prób i błędów można dojść do swojego złotego środka i ogarnąć małpę na tyle żeby życia nie zatruwała
Mnie żywokost nie wysuszał widać masz suchą skórę,żeby ją troszkę nawilżyć i odżywić spróbuj kąpieli w soli i oleju ja sypie nie całą torebkę zwykłej jodowanej albo mniej i 3 łyżki oleju kąpiel musi trwać 20 min
nie wycierać się po kąpieli tylko owinąć ręcznikiem niech reszta się wchłonie
Skóra po takiej kąpieli jest dobrze odżywiona i nawilżona nawet balsamów nie potrzebuje
Ja już miałam dwie remisje metodą prób i błędów a choruje 10 lat
teraz doleczam ostatni wysyp jak długo jeszcze nie wiem ale tym razem się nie spieszę i nie poganiam organizmu kiedy się zaleczy to się zaleczy byle dłużej jak rok remisja trwała
Nagietek wiele osób chwali u mnie tym razem się nie spisuje czasami na stopy daje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.sileman.net.pl)
Data: 29 cze 2013 - 22:02:32

Z sola sie zgodze. Zawsze po powrocie z pobytu nad morzem byla poprawa. Co do oleju, to Jaki to rodzaj oleju.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 29 cze 2013 - 22:57:20

Może być każdy ja używam z pestek winogron bo ten u mnie najlepiej działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.sileman.net.pl)
Data: 30 cze 2013 - 14:14:53

A moze zrobie sobie chleb z mąki orkiszowej albo jesxcze lepiej z maki kukurydzianej.
Pirwsze sniadanie bez chleba i czuje ze sie da. Cytrynka z woda wypita nä czczo.
Ostropest juz tylko lyzka 3x dziennie profilaktycznie. Proces luszczenia skutecznie zatrzymany. Zmiany bledna. Cofanie nä ten moment niezauwazalne. Moj poziom zadowolenia 90-95%.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 30 cze 2013 - 14:40:20

A może się da zupełnie bez chleba ?????????????
chodzi o to żeby oczyścić jelita potem można ograniczyć chlebek tylko ale jak się odzwyczaisz nie będzie ciągnęło do chlebka na początku tylko ciężko jest się przestawić
Kukurydza ponoć jeszcze gorsza bo z GMO grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Małgosia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lip 2013 - 19:59:55

Odnośnie ostropestu - trzeba dobrze poszukać w necie. Sa ceny nawet 25 zł za kg i są ceny 10 zł za kg. Trzeba szukać i nie klikać w pierwszy lepszy sklep, który pojawi się w googlach.
W sklepach zielarskich u mnie w mieście - magiczna cena za 100g - 5,50 zł czyli za kg wychodzi 55 zł!!! Poszukałam więc na necie...
Ja dzisiaj zaczynam kurację ostropestem 3 łyzki 2-3 razy dziennie. Mam łuszczycę skóry glowy. Strasznie to wygląda. Próbowałam już slynnego Dermovate, czy nawet szamponu Selsum 2,5 % (z zagranicy przysyla mi koleżanka).
Poprawa tylko na chwilę. Po jakim czasie odstawienia szamponu - luszczyca powraca.
Andrzej - bardzo CI dziękuję za inforamcje odnośnie ostropestu - zacheciłeś mnie do działania. Efekty opiszę po miesiacu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lip 2013 - 21:28:30

W zasadzie daleki jestem od tego by zakladajac posta podawac namiary nä kogokolwiek i robic reklame.
Mysle jednak ze cos jestem winien Panu od ktorego mam ostropest wiec zrobie wyjatek i za jego pozwoleniem pidän numer telefonu. Cena chyba 12 zl za kilogram.
Nä allegro znajdziecie i inne ogloszenia wiec ja tylko podaje numer W podziekowaniu za pomoc w wychodzeniu z luszczycy. Oto numer.
504-905-871
Pamietajcie by leczenie ostropestem wsomagac innymi znanymi metodami badz nawet masciami.
O jedzeniu tlustego zarcia to juz chyba nie musze pisac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.play-internet.pl)
Data: 03 lip 2013 - 20:21:28

Dwie uwagi.
1. Podany telefon to telefon do plantatora z wielkopolski.
2. Do kolezanki "N" :
Trzeci dzien smigam bez chleba bo musze to przetestowac na sobie.
Juz sobie myslalem ze zaszczele Cie za te cierpienia jak to nie wypali bo to wymaga cholernie duzo poswiecenia ale co sie nie robi dla nauki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 4 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.