Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 27 lis 2014 - 21:34:00

"Łuszczyca usuwana w jednym miejscu powinna zlikwidować toksemie w innych miejscach. Dlatego najlepiej jest robić kataplazmy w innych miejscach niż głowa.

Wyłuszczanie w jednym miejscu spowoduje że organizm przesunie z innych miejsc toksyny i w tych innych miejscach łuszczyca ustąpi."



może warto poczytać



http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=5664.0


łatwiej zrozumieć cały proces leczenia
Ja nie smarowałam głowy choć miałam na niej zmiany schodzą same smaruje tylko łokcie i nogi i cierpliwie czekam
tak jak w cytacie wyłuszczanie w jednym miejscu likwiduje zmiany w innym tak jak głowa czy twarz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 27 lis 2014 - 21:39:43

Miałam np.dwie plamki na plecach,a że ciężko sięgnąć tam, niczym tego nie smarowałam podczas kąpieli maść się zmywa i oddziały-wuje na całą skórę jak i na głowę dodatkowo w ciepłej kąpieli pory się rozszerzają i moim zdaniem maść czy żel wchłaniają się do skóry w innych miejscach też nie tylko tych smarowanych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 27 lis 2014 - 23:31:46

Witam pana "thomas",
moja rada to proszę zrobić przerwę w smarowaniu ok. tygodnia i następnie powrócić do smarowania maścią w pierwszym dniu w zwiększonej częstotliwości do trzech razy maścią w pierwszym dniu a w dniach następnych żelem po jednym lub dwóch razy dziennie.
Jeżeli po wielu tygodniach walki z łuszczycą na głowie pozostaje skorupa pokryta białym nalotem i maść ani żel nie reaguje, to możemy spróbować smarowania olejkiem Arganowym do skóry, po kilku smarowaniach powinna być czysta głowa nawet bez łupieżu.
Jeżeli taki efekt nie nastąpi to powinniśmy wrócić do stosowania maści i żelu zej-a, aż do całkowitego osłabienia łuszczycy w naszym organizmie.
Jeżeli pojawiają się wątpliwości lub przychodzi zwątpienie, złość i rezygnacja w dalszy sens leczenia, to proszę pisać na tym forum o swoich zwątpieniach i zadawać pytania jestem przekonany że osoby, które już się wyleczyły lub są w końcowej fazie leczenia i odwiedzają jeszcze to forum z miłą chęcią pomogą przetrwać te trudne chwile w początkowym leczeniu opisując swoje doświadczenia.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 28 lis 2014 - 15:54:43

"N"-ciekawe artykuły, zwłaszcza "Lacky". Opis "ł"jako choroby, przyczyny jej powstania jest przekonujący.Dobrze wyczuł jak doprowadzić do zaleczenia "ł"jednak ten jego sposób jest mało efektywny,dlatego że nikomu na tym forum nie udało się go zrealizować.
Też masz rację pisząc:"Wyłuszczanie w jednym miejscu spowoduje że organizm przesunie z innych miejsc toksyny i w tych innych miejscach łuszczyca ustąpi."
Jak pisałem po zaprzestaniu smarowania wyskakiwały mi krosty łuszczycowe nawet do kilkunastu. Z resztką maści przeprowadziłem eksperyment:posmarowałem bolącą rękę oraz brzuch(myślałem że może pomóc na jelita) a że nic się nie działo to nie zmywałem i na drugi dzień posmarowałem jeszcze raz bez zmywania.Tak postępowałem przez kilka dni aż skończyła się maść i żel.Po dwóch dniach przestała boleć ręka.Po ok. tygodniu jednocześnie rozbolała mnie ręka (tak mocno jak w czasie gdy ją uszkodziłem) oraz jelita które bolą mnie jeszcze do dzisiaj chociaż już słabo,ręka przestała boleć po jednym dniu.Na razie jedynym efektem eksperymentu jest zaprzestanie wychodzenia krostek łuszczycowych na twarzy,te sporadyczne się nie liczą,znikają same po kilku godzinach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 28 lis 2014 - 16:16:29

Wstawiłam ten link dla lepszej jasności czym jest łuszczyca i jak się może zaleczać u nas po tych mazidłach pana Z.E.J.a
nie jest tajemnicą że to choroba ogólnoustrojowa/metaboliczna i tak należy do niej podchodzić
teoria toksyn które organizm usuwa przez skórę do mnie przemawia najbardziej,sprawdzałam na sobie wiele razy smarując np.nogi łuszczyca znika na rękach bez smarowania na nogach natomiast goi się długo.
Lacky miał dobre spostrzeżenia i pomysły które sprawdzał na znajomych i opisywał szkoda że już tam nie pisze,tu na forum nikt tego nie zrealizował bo nie wstawiałam wcześniej tego linku nigdzie a nie jest to forum osób chorych na łuszczyce,brak dalszych wpisów nie dało mi możliwości sprawdzenia sposobu na sobie jak i uczulenie na propolis.
Opis samej choroby jej przyczyn i jak sobie pomóc jest przekonujący i z moich doświadczeń bardzo pomocny w zaleczeniu zmian na dłużej.
A przede wszystkim zrozumienie czym jest ta nasza @
jak wszyscy wiedzą medycyna ma jedno stwierdzenie genetyczna/dziedziczna i nic nie da się zrobić trza nauczyć się z nią żyć i ją pokochać smiling smiley
a ja znam wiele osób w realu które pozbyły się tej przyjaźni na bardzo długo tj.po 30 latach od zaleczenia nie mają nawrotów i zapomniały co to.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: thomas (---.tktelekom.pl)
Data: 29 lis 2014 - 07:52:31

Ja musiałem głównie głowę smarować, ponieważ miałem zmiany tylko na głowie i jedną małą plamkę na ramieniu.Zobaczymy po tygodniowej przerwie co się będzie działo.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2014 - 19:22:10

A jednak to sie potwierdza w wielu przypadkach choroba dziedziczna ,genetyczna itd .A SZRLATAN ZE SWYMI dziurawymi jelitami i toksynami szkoda słów ......o wspanialych miksturach nie wspomne . Z mascia ma jednak duzo wspolnego ...podobne wciskanie ciemnoty .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 30 lis 2014 - 11:13:15

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A jednak to sie potwierdza w wielu przypadkach
> choroba dziedziczna ,genetyczna itd .A SZRLATAN ZE
> SWYMI dziurawymi jelitami i toksynami szkoda
> słów ......o wspanialych miksturach nie wspomne
> . Z mascia ma jednak duzo wspolnego ...podobne
> wciskanie ciemnoty .


Oświecony jaśnie panie tutaj w temacie nie ma przymusu wypowiedzi wszak wszyscy dorośli jesteśmy i każdy z nas ale to KAŻDY ma prawo do swoich poglądów,spojrzenia na chorobę czy leczenia.
Ja wybieram szarlatanów ty doktorów
ja ciebie nie krytykuje ty piszesz tak jakbyś chciał innym narzucić swój punkt widzenia
mam na myśli wypowiedzi w tym temacie dla pełnej jasności

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: thomas (---.tktelekom.pl)
Data: 30 lis 2014 - 14:32:12

Waldemarze w takim razie po co na tym forum się udzielasz ?? czyżby lekarze w których tak wierzysz nie spełnili swoich oczekiwań odnośnie leczenia tej wstretnej choroby ?Hmmm a powinieneś być już zdrowy, tak sądzę nieprawdaż ? Zdrowi ludzie raczej tego forum nie odwiedczają. Rozumiem ale dlaczego negujesz sposób
leczenia Pana Jakubowskiego??Gazety i inne ścierwa piszą dużo na temat tej choroby ale żadna nie pisze że można się z niej wyleczyć tylko zaleczyć cudownymi sterydami po których choroba się nasila. Nawet mój ojciec który choruje na tę chorobę 38 lat w to wierzy w sumie musi ma z powodu tej choroby rente i raczej to jest dobra mina do złej gry bo sam nie stosuje żadnych mazideł tych ze sklepowych pólek. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 30 lis 2014 - 15:09:30

Witam
Mija 7tydz.leczenia maś.i żel.stan zapalny ustąpił ale łuszczyca trzyma się dobrze
łuska tak narasta że nie mogę sobie poradzić czuje się okropnie nie wiem jak długo
jeszcze wytrzymam. Pan Z.E.J opisywał że czas leczenia trwa ok.2mies.ale jak ja widzę to nie ma nadzieji na wyleczenie.Smaruje nadal zobaczymy co z tego wyniknie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2014 - 15:33:04

Nie musze byc oswiecony wystarczy by akurat nie wierzyc w takich bozkow jak ten guru to po pierwsze a po drugie tak jak nie ma przymusu tak tez nikt mi nie zabroni wypowiedziec sie tu .Widac mam taka potrzebe by przestrzegac przed takimi oszustami i tyle .Thomas a ty jak nie wiesz to nie pierdziel głupot .NIE WIERZE SLEPO W LEKARZY sa to ludzie jak kazda grupa jedni dobrzy inni beznadziejni .Akurat oczekiwania me spelnili bo od prawie trzech lat nie musze stosowac nic .Nie twierdze ze jestem wyleczony a tylko zaleczony jak pisza ,,gazety i inne scierwa ,,jak nazywasz je sam .Nie leczylem sie tez samymi sterydami jak wypisujesz brednie choc i to nie raz zastosowac musialem co zreszta normalne .Stosowalem jednak to co choc wiadomo co to jest a nie jakies g......... .Takich oszustow juz troche bylo a i teori wspanialych specyfikow tez .Mialy wyleczyc i co ???????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: thomas (---.tktelekom.pl)
Data: 30 lis 2014 - 16:46:34

Ja to rozumiem oczywiście xd sam kupowałem płyny feliksa z przesyłką bodajże 105zł to kosztowało xd nie pomogło nic, ale z tymi maściach naprawdę wiążę nadzieję chociaż trwa to długo no ale co poradzić smiling smiley Wolę stosować te specyfiki niż faszerować się sterydami dziegciami itp smiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2014 - 17:14:32

Twa sprawa co stosujesz nie musisz sterydami czy tez dzigciami .Sam sie przekonales co warte specyfiki feliksa ...........a to podobny biznes i podobni aktorzy jak juz ktos stwierdzil .Zmienia sie nazwa zmienia cena a marketing czesto w rekach tych samych osob .Dlatego taki wielki atak jak ktos sie przeciwstawia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 30 lis 2014 - 17:51:20

Pełnia 6 grudzień 2014 13:27:13
Ostatnia kwarta 14 grudzień 2014 13:53:53
Nów 22 grudzień 2014 02:36:15
Pierwsza kwarta 28 grudzień 2014



Co niektórzy robią się aktywni widać smiling smiley
Ja wolę aktywność wśród żywych
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=7778&hl=
chorych jak ja którzy nie kwestionują niczyjego sposobu na zdrową skórę ani nie są naj...................i nieomylni
super sprawa poznać się pogadać pośmiać i...........................
czują się jak w rodzinie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 08:35:10

Max Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam
> Mija 7tydz.leczenia maś.i żel.stan zapalny
> ustąpił ale łuszczyca trzyma się dobrze
> łuska tak narasta że nie mogę sobie poradzić
> czuje się okropnie nie wiem jak długo
> jeszcze wytrzymam. Pan Z.E.J opisywał że czas
> leczenia trwa ok.2mies.ale jak ja widzę to nie ma
> nadzieji na wyleczenie.Smaruje nadal zobaczymy co
> z tego wyniknie.

Czy stosowałeś wcześniej sterydy na głowę ?? przed użyciem tych mazideł ??
ja na twoim miejscu odstawiła bym mazidła na parę dni a zastosowała maść z wit A ochronną dokładnie tą
http://www.doz.pl/apteka/p17048-Masc_z_witamina_A_ochronna_Hasco_25_g
jest mniej tłusta jak Retimax i lepiej się zmywa
nie zawiera też nic dodatkowo
rozpuszcza i usuwa łuskę jak maści z kwasem salicylowym ale nie podrażnia skóry
a po np.4 dniach wróciła ponownie do maści



Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: thomas (---.tktelekom.pl)
Data: 30 lis 2014 - 16:46:34

Ja to rozumiem oczywiście xd sam kupowałem płyny feliksa z przesyłką bodajże 105zł to kosztowało xd nie pomogło nic, ale z tymi maściach naprawdę wiążę nadzieję chociaż trwa to długo no ale co poradzić smiling smiley Wolę stosować te specyfiki niż faszerować się sterydami dziegciami itp smiling smiley Pozdrawiam





thomas stosowałam płyny Feliksa i mam inne zdanie przy pierwszym podejściu zaleczyłam nim ręce nie dokończyłam leczenia nim, więc nie mogę powiedzieć że nie działa,bo działał.
Lato jednak chodziłam na krótki rękawek a i nóg nie smarowałam niczym po prostu odpuściłam wszelkie maziania.
Nie mogę więc powiedzieć że płyn nie działa.
Przy ponownym zastosowaniu skóra już nie reagowała tak jak wcześniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.30.216.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 gru 2014 - 09:12:23

Dziwne by bylo gdybys stwierdzila ze nie dzialal ,ciekawe co napiszesz o tym wynalazku co juz ma calkowicie wyleczyc .A MOZE JUZ CZAS NA NASTEPNE CUDO .O wspanialych skutkach stosowania plynu feliksa czy zwal go jak zwal dostalem duzo info na prywatna poczte i w.......... mnie ze jeszcze ktos uparcie reklamuje to swinstwo .Widac jednak jakis cel w tym jest .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 09:56:59

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziwne by bylo gdybys stwierdzila ze nie dzialal
> ,ciekawe co napiszesz o tym wynalazku co juz ma
> calkowicie wyleczyc .A MOZE JUZ CZAS NA NASTEPNE
> CUDO .O wspanialych skutkach stosowania plynu
> feliksa czy zwal go jak zwal dostalem duzo info na
> prywatna poczte i w.......... mnie ze jeszcze ktos
> uparcie reklamuje to swinstwo .Widac jednak jakis
> cel w tym jest .


Dla twojej osobistej przyjemności nie mam zamiaru kłamać
skoro pisze że u mnie działał to tak właśnie było
Ciekawyś co napisze??
Wynalazek działa nie tak jednak jak większość by tego oczekiwała
najpierw zmiany podwajają swoją objętość tworzy się silny stan zapalny
co niektórzy odebrali by to jako agonie i pobiegli do lekarza żeby temu zapobiegł smiling smiley
potem jednak gdzieś po dwóch miesiącach stan zapalny zanika,zmiany się systematycznie spłaszczają zmniejszają też swoją objętość (zajęty obszar ciała),bledną aby całkiem zaniknąć mam taką nadzieje smiling smiley
Na dzień dzisiejszy po dwóch i pół miesiąca stosowania zmiany się spłaszczyły,zbledły dalej jednak są, cierpliwie smaruje i czekam efektu końcowego takiego jak u janka smiling smiley
Więc na dzień dzisiejszy stwierdzam że owe cudo u mnie działa ale................
jest to cudo dla świadomych czym jest łuszczyca, jak i świadomych reakcji swojego organizmu a także gotowych wziąć swoje zdrowie we własne ręce co za tym idzie i odpowiedzialność za nie,a nie powierzać je osobą trzecim tylko dlatego że mają wykształcenie odpowiednie, co nie wiąże się z umiejętnościami nijak.
Nie mam profitów ze sprzedaży maści, finansowych, bynajmniej tylko nadzieje na czystą skórę i spokój z ciągłym mazianiem.
Nie pokocham nigdy tej przyjaciółki wrogość do niej też jej nie przeszkadza więc biorę ją z zaskoczenia może jej się znudzi pobyt u mnie i sama zrezygnuje z przyjaźni ze mną.smiling smiley
cyt.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10432090_535187573285007_8782678744956531680_n.jpg?oh=7caebd187e2e23095

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 10:13:31

Ps. mam bardzo bogatą wyobraźniesmiling smileyale nie aż tak żeby sobie wyobrazić reakcje mojej skóry po danym specyfiku więc opisuje tylko to co widzę, co się dzieje na MOJEJ skórze dla zainteresowanych.


Do wszystkich którzy posądzają drugich o zyski taki mały cytacik
"Sądzę ciebie według siebie"
ktoś komu nawet na myśl nie przyjdzie czerpanie korzyści z drugiej osoby nigdy nikogo o to nie posądzi.
Bo co innego uważać że firmy farmaceutyczne zarabiają na nas chorych i prężnie się rozwijają a czym innym jest posądzić drugiego chorego o zyski
kogoś kto sam próbuje sobie pomóc wszelkimi metodami aby być zdrowym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.158.216.222.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 gru 2014 - 10:44:43

jak z tym klamaniem juz wiem ale mniejsza z tym .Cytacikiem nie rozsmieszaj bo nie znam drugiej takiej osoby co by tak wszystkich posadzala o czerpanie zyskow ze wszystkiego .Dla mnie niech se czerpie zyski kazda firma i kazdy jak robi to legalnie .A te wynalazki z legalnoscia nic wspolnego nie maja jednak to raz dwa zamiast pomagac moga zaszkodzic tylko i nic wiecej .Co do zyskow chorego .........czesc tych osób nic wspolnego z choroba nie ma raczej a przynajmniej z ta choroba .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 13:50:25

O jakich osobach piszesz?????????????????
wiesz że to pomówienie bo nawet ich nie znasz prawda
moją wiarygodność pozostaw w spokoju raczej, bo ci to na dobre nie wyjdzie
nie ujawniam rozmów prywatnych np z tobą publicznie wiec daj spokój z podważaniem moich słów czy oczernianiem mojej osoby
rozmowa dwóch osób a wypowiedzi publiczne to zupełnie co innego nieprawdaż
jeśli wogóle odróżniasz rozmowę prywatną od publicznej
Tak każda firma robi to legalnie w obliczu prawa nie pod swoim imieniem i nazwiskiem tylko logo firmy czyż nie
Więc jak ktoś coś według ciebie zalegalizuje nawet kłamstwo to już cacy bo legalnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1819202122232425262728...->|-->
Bieżąca strona: 23 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.