Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 01 gru 2014 - 16:33:30

Witam
N-ja po głowie nie smaruje tą maścią ani żelem bo jak widzę co się dzjeje po ciele
to się boje, smaruje po ciele.Po głowie smaruje maścią linoeparol,a sterydów nie używałem w ostatnim czasie ani po głowie ani po ciele.
Z dobrego stanu przed smarowaniem doprowadziła mnie ta maść do krytycznego nie wiem co robić dalej bo już nie mogę wytrzymać.

Mam pytanie czy jest jeszcze ktoś oprócz Janka kto zaleczył zmiany tą maścią i żel
to proszę aby to potwierdzili na forum,bo z wypowiedzi na forum to ja tu nie widzę
takich osób.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 16:44:52

U mnie zmiany na głowie znikają bez smarowania dłużej to trwa za to na ciele,
cierpliwości u mnie przez ponad dwa miesiące stan był gorszy jak przed smarowaniem
pisałam w poprzednim poście,
teraz wszystko się zmniejsza jest widoczna poprawa,
może już niedługo wrzucę jaką fotkę z leczenia jak to było przed a jak teraz
jeśli chcesz mogę ci wysłać MMS zdjęcia przed kuracją i obecne
masz mój numer
731972076
nie potrafię tak skrupulatnie dzień po dniu opisywać zmian u siebie jak janek
drugie nie chce wywoływać wilka z lasu
a dużo tu takich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 17:58:50

N o jakiej osobie pisze dobrze wiesz wiec nie wiem po co to pytanie .,,,MOJA WIARYGODNOSC POZOSTAW W SPOKOJU RACZEJ BO CI TO NA DOBRE NIE WYJDZIE ,,,,,nie wiem czy grozba czy informacja ale mam to gdzies . wiarygodnosc znam i nie chce sie nawet wypowiadac szkoda slow .,,,,,ROZMOWA DWOCH OSOB A ROZMOWA PUBLICZNA TO ZUPELNIE CO INNEGO ,,...w pewnym sensie tak choc roznimy sie tym ze ja nawet w prywatnej d....nikomu nie obrabiam i tyle .Wiec daruj se ataki mej osoby bo jestes ostania osoba co mialaby prawo do tego .A CO DO FIRM jednak porownac do jakiegos guru czy szarlatana sie nie da .Owszem jest to tez nastawione na zyski dzialanie itd jednak mimo wszystko ponosza koszty badan testow itd a nie stosuja byle g........na naiwnych chorych by wyciagnac jak najwieksza kase .To nie jest legalne bo nikt nie przedstawil zadnych dowodow na to a tylko wypisywal brednie o badaniach klinicznych itd .Dobrze wiesz ze ten preceder trwa od wielu lat a ostatnio sama bierzesz w tym udzial i tyle w tym prawdy . .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 18:14:36

Sprawy prywatne pozostawiam w spokoju bo to forum publiczne i nie miejsce i czas na ich rozstrzyganie u mnie swoją wiarygodność straciłeś dawno i niech trak pozostanie
nie jestem tobą aby o tym dyskutować publicznie koniec kropka.

Tak testują biedacy ponosząc koszty a kto testuje te cudowne leki nie chorzy?????????
z tą różnicą że robią to nieświadomie szczęśliwi że zostali wybrani do testów np.biologicznych na etapie obecnie
Biorę udziału w tym w czym chce zupełnie świadomie i dobrowolnie
mój wóz i mnie będzie wiózł
nie czuje się oszukana czy namawiana nachalną reklamą jakie to cudo
skoro nie widzisz różnicy twój problem nie mój
owszem firm do guru czy szarlatana porównać się nie da ponieważ ci dwaj ostatni występują pod własnym imieniem i nazwiskiem firmy zaś pod wspólnym logo
różnica kolosalna prawda
tu w razie kłopotów oskarżysz jednego człowieka
tam całą firmą z całą gamą prawników którzy zawsze bronią interesu firmy nie poszkodowanego
Kończę tutaj dyskusje z TOBA bo nie ma ona sensu zabiera mi tylko potrzebną energie na doprowadzenie do ładu mojego organizmu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: jodyna (---.play-internet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 18:40:12

Waldek czy oświecisz nas jak poradziłeś sobie z "ł" ja pamiętam przez kilkanaście lat co stosowałem,nie wierzę że zapomniałeś co przepisywali ci lekarze.
Wspomórz brać łuszczyków.Wszyscy tu starają się pomagać,a ty tylko psioczysz, czyżbyś miał tylko w tym interes?.

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: do waldek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 pa? 2014 - 18:39:06

waldek a co zrobiles ze juz kilka lat masz luzik?




Pozdrowienia wszystkim łuszczykom!.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 20:33:31

Jak narazie sprawy prywatne pozostawiam w spokoju ale jak publicznie wmawiasz mi swe herezje przypominam kto obrabial d......i jetem w stanie ci to udowodnic wiec daruj se swe teksciki .Jak jakies g.....szarlatanow stawiasz nad leki biologiczne itd o czym tu z toba dyskutowac .......Wogole testowanie lekow przebadanych itd a cos takiego to roznica jak miedzy dniem a noca i tyle .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: wldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 20:43:56

Jodyna nie jest tajemnica co stosowalem pamietam co i nie bylo tam nic nadzwyczajnego .Przez pewien czas sterydy do przesady co wrecz pogorszylo stan a pozniej trafilem na dobrego lekarza .........steryd tez stosowal lecz rozsadniej a tak to szpital ,pigment castaliniego cygnolina masci z witaminami itd .Troche zmian w zyciu i troche przerwy z ta malpa .....wiem ze w kazdej chwili moze wracac ale nie bylem u szarlatana co uzdrawia .....Psiocze bo znam skutki tych szarlatanow uzdrowicieli itp wnerwia mnie wiec jak ktos dla swego interesu pakuje w to innych .Nie jestem osoba anonimowa choc troche zna mnie kilka osob z tego forum .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 21:41:56

Waldek
tak ciągle psioczysz, że znasz skutki szarlatanów, a dowodów jakoś nie przedstawiasz. Konkretnie chodzi mi o maść i żel zej-a jakie masz dowody, że szkodzi?

Ja stosuję maść i żel zej-a 7 tydzień i jakoś mi nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie widać już dużą poprawę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 21:50:51

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak narazie sprawy prywatne pozostawiam w spokoju
> ale jak publicznie wmawiasz mi swe herezje
> przypominam kto obrabial d......i jetem w stanie
> ci to udowodnic wiec daruj se swe teksciki .Jak
> jakies g.....szarlatanow stawiasz nad leki
> biologiczne itd o czym tu z toba dyskutowac
> .......Wogole testowanie lekow przebadanych itd a
> cos takiego to roznica jak miedzy dniem a noca i
> tyle .



Tzn jak powtarzając prywatne dyskusje które nie powinny ujrzeć światła dziennego
to właśnie jest twoja moralność
Dobrze że widzisz różnice szkoda że nie rozumiesz
pierwsze testowanie nie jest wyborem własnym
drugie już tak
podejmując decyzje o testowaniu smarowidła zrobiłam to z pełną świadomością na co się zgadzam i jakie mogą być tego skutki
podejmując się testowania leków leków biologicznych nie mogła bym powiedzieć że robię to świadomie ponieważ nawet medycyna nie wie jakie i kiedy mogą wystąpić skutki uboczne jest to ingerencja w system immunologiczny a nie powierzchowne smarowanie skóry
Tu mam do czynienia z ziołami a w drugim przypadku z czystą chemią podawaną do wewnątrz.


"Psiocze bo znam skutki tych szarlatanow uzdrowicieli itp wnerwia mnie wiec jak ktos dla swego interesu pakuje w to innych"
zanim się rzuci takim oskarżeniem należy wpierw mieć dowody na to nie sądzisz
to się fachowo nazywa zniesławienie osoby prywatnej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 21:53:03

Powodzenia wiec do calkowitego wyleczenia jak zapowiada szarlatan .Nie przekonuje mnie po tym co wypisywal itd ale mimo wszystko zycze by CI sie udalo .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 22:03:04

N NIE BADZ SMIESZNA .......znieslawienie osoby prywatnej ......wprowadzajacej bez jakich kolwiek pozwolen badan jakies swinstwa ......szkoda slow .Jakie mam dowody wiesz dyskusje ciezko by bylo udowodnic ale mniejsza z tym nie ma sensu ta dyskusja bo nie chce byc prowokowany .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 22:16:52

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N NIE BADZ SMIESZNA .......znieslawienie osoby
> prywatnej ......wprowadzajacej bez jakich kolwiek
> pozwolen badan jakies swinstwa ......szkoda slow
> .Jakie mam dowody wiesz dyskusje ciezko by bylo
> udowodnic ale mniejsza z tym nie ma sensu ta
> dyskusja bo nie chce byc prowokowany .




posądzanie kogokolwiek o korzyści materialne bez żadnych dowodów jest zniesławieniem
a ty to właśnie robisz
to jest śmieszność według ciebie ...........brawo
to co dla ciebie jest świństwem dla innych lekarstwem
i nikt nie ma obowiązku brać pod uwagę twojego zdania czym ma się leczyć prawda
Z mojej strony to nie prowokacja
wyjaśniliśmy sobie mam nadzieje raz na zawsze różnice poglądów,spojrzenia na ludzi i świat
nie mam zamiaru dyskutować z nikim przy kim muszę uważać na każde wypowiedziane słowo czy właściwie je sformułowałam aby nie być źle odebraną
jestem jaka jestem i nie mam zamiaru się zmieniać pod dyskutanta
wolę nie dyskutować niż ważyć każde wypowiadane słowo po 10 razy
to tyle z mojej strony
niedługo pełnia znikam na chwile

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 22:22:32

Tak właśnie myślałam, że nie masz żadnych dowodów. Jak kogoś się oskarża to trzeba mieć do tego podstawy. Tak właśnie się zastanawiam co tobą kieruje- zwykła złośliwość i wredność? a może masz jakieś udziały w firmie farmaceutycznej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 23:06:01

nie badz smieszna bo nie chodzi tu o nic innego jak o korzysci materialne i zwykle naciaganie ludzi ,a swinstwo nie lekarstwo bo lekarstwo ma inna definicje to raz dwa od kiedy kazdy moze sprzedawac cos co nazwie lekarstwem itd ale ......tak wmow ze robi to jeszcze moze spolecznie a nie dla korzysci ....brawo .Odnosnie dyskusji to akurat ja nie mam o czym z toba dyskutowac co juz dawno stwierdzilem .Nie z osoba obrabiajaca d....kazdemu czy tez wielu osobom .Malgosiu nie mam zamiaru komentowac tych slow .Nie znam Cie i nie znasz mnie .Uwarzasz ze wredny czy zlosliwy okey co do udzialow nie mam nawet zwyklej akcji najmniejszej firmy farmaceltycznej i wcale nawet nie twierdze ze one sa zawsze wporzadku itd jednak jakas kontrola nad lekami powinna byc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 23:15:29

"nie badz smieszna bo nie chodzi tu o nic innego jak o korzysci materialne i zwykle naciaganie ludzi ,a swinstwo nie lekarstwo bo lekarstwo ma inna definicje to raz dwa od kiedy kazdy moze sprzedawac cos co nazwie lekarstwem itd ale ......tak wmow ze robi to jeszcze moze spolecznie a nie dla korzysci ....brawo ."



Cały czas próbujesz wmówić że osoby stosujące maść czy żel robią to dla korzyści bo jakżeby inaczej
więc oskarżasz osoby bezpodstawnie które próbują sobie pomóc
stosując coś co tobie się nie podoba
Łączysz płyn Feliksa z omawianymi tutaj specyfikami
tak samo w tamtym temacie oskarżałeś o korzyści jak i tutaj więc kto z kogo robi idiotę?????????
Wyjaśnij nam więc definicje lekarstwa..............................................................









dla mnie lekarstwem jest coś co pomaga na jedno nie szkodząc na drugie
jak dotąd skutków ubocznych po maści czy żelu nie widzę więc dla mnie jest to lekarstwem nie świństwem
jedyny skutek uboczny to znikanie plam smiling smiley
jeżeli to ma być dla mnie korzyścią to tak jest i to ogromną

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 01 gru 2014 - 23:23:56

Jeśli rozmowę dwóch dorosłych osób........ prywatną......... nazywasz obrabianiem d.........
to jak nazwiesz to co ty teraz robisz????????????????
obrabianiem d.................... to mało
to jest publiczne szkalowanie czyjegoś imienia czy się mylę?
czy można z kimś takim rozmawiać bez lęku że każde wypowiedziane słowo zostanie użyte przeciwko nam?????????????
to według ciebie jest moralność
bycie w porządku wobec innych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 23:26:36

Idioty to nie rób ty zemnie bo nigdy nie stwierdzilem ze ten kto stosuje czy stosowal robi to dla korzysci .............ale handel tym to juz co innego jak tez takie wychwalanie specyfiku za specyfikiem daje duzo do myslenia .....co zreszta nie ja odkrylem w kazdym nazie nie pierwszy .Wiec nie wiem po ch.....te ataki .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2014 - 23:32:46

Odpierdziel sie odemnie raz na zawsze bo zaczynasz ataki a pozniej masz pretensje .Nie obrabiam nikomu d....ani w rozmowie prywatnej ani tez publicznie i jesli juz cos mowie wprost a nie w taki sposob .Wiec koniec kropka .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 02 gru 2014 - 07:33:44

Ja dawno skończyłam dyskusje z tobą ale nie pozwolę obrzucać się błotem,ani dla twojej przyjemności ani innych.





zapis SB
[Wczoraj 23:37] tygryska: witaj waldek wieczorkowo :* smiling smiley
[Wczoraj 7:53] szater: witam serdecznie smiling smiley oj działo sie wczoraj ...ktos dostał po nosie oj dostał winking smiley
[Wczoraj 17:26] waldek: Wieczorkowo nawet powiem pozno wieczorkowo ............oj tak jeszcze po dniu co sie dzialo troche za duzo smiling smiley
[Wczoraj 18:52] tygryska: waldek bywaja takie dni winking smiley :*
[Wczoraj 19:29] szater: Waldek jestem z toba,szacunek za odwage w mówieniu prawdy,nie kazdy tak potrafi :* :brawo:
[Wczoraj 20:15] waldek: Tygryska bywaja fakt :*
[Wczoraj 20:23] waldek: Szater nie kazdy pewnie chce :* a ja juz co mysle to powiem zreszta dobrze wiesz ....bo do spiec dochodzilo miedzy nami nie raz smiling smiley
[Dzisiaj 8:50] szater: moglismy sie różnic w zdaniach na dany temat ale....zawsze podpieralismy sie prawda,kazdy moze sie mylic,miec swoje zdanie ale trzeba umiec przegrywac,ustapic jak sie nie ma racji a nie atakowac do upadłego,robiac z siebie jedyna sprawiedliwą smiling smiley cenie to co zrobiłes .Miłego dnia . :*
[Dzisiaj 9:04] waldek: Nic takiego nie zrobilem wielkiego wyrazilem tylko swe zdanie mniej czy bardziej grzecznie jednak bez wyzwisk obelg i grozby pod kim kolwiek ...odzew byl jednak inny ale .......chce sie jednak wyciszyc bo dzis mam druga rocznice od smierci mamy ...a wszystkim (powiedzmy )milego dnia zycze .:*





Więc trzymam za słowo
koniec kropka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.158.217.1.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 gru 2014 - 09:37:53

Nie mam takiego zwyczaju wiec se daruj to raz dwa nie wiem po ch...... te stare wydruki .Skoro temat zamkniety mial byc .A jeszcze wywolywanie tych co nie biora udzialu ale......WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BARBARY BLISKO I kropka .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.