Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2223242526272829303132...->|-->
Bieżąca strona: 27 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 gru 2014 - 16:21:44

ODPISAŁEM P.DOSIU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 09 gru 2014 - 17:06:27

mirek - tak bardzo nalegacie na upublicznienie między innymi moich danych danych.
Zrób tak jak Pan Zdzisław, podaj swój adres z nazwiskiem oraz szpital,może ktoś cię odwiedzi i przyniesie kwiatki oraz podniesie na duchu.To co ty opisujesz to objawy pierwszego miesiąca leczenia też miałem całą twarz aż po ramiona ze stanem zapalnym,nie wiem może była to erytrodermia nie znam się na tym.Przetrzymałem te objawy i dziś jest ok.Zbliża się koniec drugiego miesiąca jak nic na mojej twarzy się nie dzieje.Jeśli chodzi o dyżur w internecie,to aktualnie jestem w pracy a że intresy teraz słabo idą to sam rozumiesz,najlepsza to rozrywka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 gru 2014 - 18:03:52

BEDĄ WAM SZŁY INTERESY DOBRZE - POD CELĄ,CO DO ADRESU TO NIE BĄDŻ TAKI CWANIACZEK , A TWÓJ USTALI PROKURATOR NAGANIACZU.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: uno (---.play-internet.pl)
Data: 09 gru 2014 - 19:02:46

Ten fakir czy jakoś tam nazwany skądś te g. musi wysłać, wiec żadnej łachy nie robi,że podaje swój adres cwaniaczku, ty to juz głeboka jestes konspira.
A na te pytanka odpowiedzi przez naciagacza nie ma. Zej to cwaniak pierwsza klasa. Gdzie ci wyleczeni? wszyscy niby jak ty cichociemni, mądrzy w gębie przez internet.

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 27 pa? 2014 - 07:40:44

Panie Jakubowski odswieżam zapytania w Pańskim załozonym wątku dotyczącym reklamowanego produktu:

1 PYTANIE
PROSZĘ O PODANIE ADRESU KLINIKI I NAZWISKA LEKARZY, KTÓRZY PODJELI SIĘ Z PANEM WSPÓŁPRACY I STOSUJĄ W SWOJEJ TERAPII PANSKIE WYNALAZKI.

> Pan Jakubowski napisał:
> Mogę też polecić klinikę, która testuje
> maść "ZEJ-a" łącząc z odpowiednią dietą i
> kąpielami solankowymi. Daje to rewelacyjne
> efekty, przyspieszając likwidację łuszczycy z
> kilku miesięcy do kilku tygodni, nawet tą
> kilkunastoletnią.
> http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.ht

------------------------------------------------------
2 PYTANIE
Czy sławny płyn Feliksa i maści i żele tzw. ZEJa są tego samego
autora?, bądź produktem rodzinnym?

---------------------------------------------------

3 PYTANIE,
ILE CZASU POTZREBUJE PAN NA CAŁjKOWITE WYLECZENIE Z ŁUSZCZYCY.
Gdyż podaje pan różne czasy cyt.

"Potrzebny czas do wyleczenia całkowitego z łuszczycy zewnętrznej określam na dwa miesiące, dieta niema znaczenia".

http://plamisty.blogspot.com/2014/05/leczenie-uszczycy-skutecznie-mascia-zej.html
a w ostatnich ofertach,
"Podejmę się leczenia niemal każdej postaci łuszczycy, czas trwania leczenia domowego do czterech miesięcy".
-----------------------------------------

4.PYTANIE
Proszę podać informację, jak dotrzeć do ludzi, którzy zostali przez Pana całkowicie wyleczeni. WG Pana są to tysiące.
---------------------------------

5PYTANIE.
Na podstawie czego Pan twierdzi, że łuszczyca jest chorobą zakażną. Prosze o podanie dowodów.
-------------------------------
6 PYTANIE
Jeśli jest Pan przekonany o czarodziejskiej mocy swojego wynalazku, to czy jest Pan w stanie zawrzeć ze mną umowę cywilno-prawną w której to będzie zapis, że mnie Pan całkowicie wyleczy z łuszczycy i który to wynik zweryfikowany będzie przez niezależnego lekarza dermatologa.
Panu zapłacę za wyleczenie 10 tyś złotych, a jesli terapia się nie powiedzie to te kwotę otrzymam od Pana plus koszty sporządzenia umowy przed notariuszem.
Oczekuję na odpowiedzi.
Andrzej Milik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 09 gru 2014 - 19:33:14

Witam
Ja też smarowałem dwa miesiąse i doprowadziłem się do stanu krytycznego
z kilku zmian łuszczycy po smarowaniu tą maścią jest tragedia.
Dałem się naciągnoć kolejny raz przez naciągaczy, mało tego że nie pomogło
to jeszcze tak bardzo się pogorszyło że nie mogłem wytrzymać i co dalej nie ma
nikogo odpowiedzialnego za wyżądzenie krzywdy chorym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 gru 2014 - 19:37:46

JEŻELI WYLECZYŁ TYSIĄCE LUDZI Z /PIENIEDZY/ I SIE DO TEGO PRZYZNAJE TO DOWÓD NA TO ILE TEGO PŁYNU DO NACZYŃ SPRZEDAŁ, SKARBÓWKA SZYBKO OBLICZY. I BEZ FAKTUR CZY PARAGONÓW. A TWIERDZIŁ W ROZMOWACH TEL. ŻE KONCERNY CHCIAŁY ,,AŻ,, 8TYS ZŁ ZA TESTY DOPUSZCZAJĄCE. MYLI SIE JUŻ CAŁKOWICIE W ZEZNANIACH.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 gru 2014 - 19:43:39

WIDZE MAX ŻE JEST NAS Z KAŻDĄ CHWILĄ WIECEJ ,, WYLECZONYCH ,, ALE Z PIENIEDZY. JDZ Z TYMI MAŚCIAMI DO PROKURATÓRA, BEDZIE POZEW ZBIOROWY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: dosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2014 - 19:53:28

jako wieloletni łuszczyk i łuszczyk który prawie wszystko stosował apeluje do was chorych i dopiero co chorujących o odrobinę rozsadku i zachowania ograniczonego zaufania ,dla waszego zdrowia,każdy łuszczyk wie że naszej skóry NIE WOLNO PODRAŻNIAĆ!!!!!na logiczne myślenie nie dajcie się zwarjować NIE MA JAK NA RAZIE LEKU WYLECZAJĄCEGO ŁUSZCZYCĘ!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 gru 2014 - 20:27:32

TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI CHYBA ZWINEŁO INTERES

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 gru 2014 - 21:51:09

janek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mirek - tak bardzo nalegacie na upublicznienie
> między innymi moich danych danych.
> Zrób tak jak Pan Zdzisław, podaj swój adres z
> nazwiskiem oraz szpital,może ktoś cię odwiedzi
> i przyniesie kwiatki oraz podniesie na duchu.To co
> ty opisujesz to objawy pierwszego miesiąca
> leczenia też miałem całą twarz aż po ramiona
> ze stanem zapalnym,nie wiem może była to
> erytrodermia nie znam się na tym.Przetrzymałem
> te objawy i dziś jest ok.Zbliża się koniec
> drugiego miesiąca jak nic na mojej twarzy się
> nie dzieje.Jeśli chodzi o dyżur w internecie,to
> aktualnie jestem w pracy a że intresy teraz
> słabo idą to sam rozumiesz,najlepsza to
> rozrywka.



Podpisuje się pod tym obiema rękami podaj adres kliniki ty Mirku która wyciąga cię z grobu podaj swoje dane a potem wymagaj od innych
tak JAK podaje ja swoje dane i świadczę swoim imieniem nie stać cię na to???
jesteś mocny w necie a dupa w świecie??
potrafię zrozumieć merytoryczną dyskusje nie znoszę kalumnii rzucanych na kogo popadnie
to co za reprezentowaliście tutaj to nie do przyjęcia obyście mieli racje bo jeśli nie to zwykłe pomówienie i szkalowanie cudzego dobrego imienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 gru 2014 - 00:14:50

SŁÓW BRAK PRZEKRECIAŻE CHCĄ DANYCH OSOBISTYCH, ORAZ MERYTORYCZNIE ROZMAWIAC ,, N ,, TO TWOJE IMIE I NAZWISKO--ACHA , CO JESZCZE CHCECIE UDOWADNIAC JAK WSZYSTKO JASNE, PROSZE PODAC PRAWA LUB POZWOLENIE NA STOSOWANIE PRAKTYKI LEKARSKIEJ ORAZ SPRZEDAŻ LEKÓW , OSZUŚCI ITYLE SZKODA SŁÓW . KPNIEC DYSKUSJI, PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, A JESTEM W KLINICE DR.GALLUSA W WARSZAWIE I JUŻ SIE BÓJCIE, ŻEGNAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 gru 2014 - 08:09:28

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ZE-J TO ZWYKŁY OSZUST, WYLĄDOWAŁEM PO JEGO
> MAŚCI W SZPITALU KLINICZNYM Z ERYTRODERMIĄ , A
> MIAŁEM WCZEŚNIEJ KILKA PLAMEK, ,, LECZTŁ ,,
> MNIE OSZUST 4 MIESIĄCE- JAK KTOŚ NIE WIERZY MI
> PODAM ADRES I DOKUMENTY DO WGLĄDU , SPRAWE
> KIERUJE DO PROKURATÓRY, POZDRAWIAM WSZYSTKICH.NIE
> DAWAJCIE SIE NABIERA NA POCZĄTKU NA DARMOWE
> PRÓBKI ONE TYLKO NIEWYOBRAŻALNIE POWIEKSZĄ
> ROZLEGŁOŚC ZMIAN ŁUSZCZYCOWYCH. WIEKSZOŚC TZW.
> FORUMIOWICZÓW TU TO KLIKA czytaj NAGANIACZE



Dziwi mnie Mirku że leczyłeś się tym 4 miesiące, nie podzieliłeś się ani razu reakcja swojego organizmu na dane mazidła i wyskakujesz z poważnymi oskarżeniami, nie tylko pod adresem pana Z.E.J.-a ale także pod naszym testującym tak jak ty
rozumiem rozżalenie ale...........................
są jakieś granice
Dlatego czekam niecierpliwie na te testy (wiarygodne) z przebadanych mazideł przez rzesze znawców
Czekam też na wizytę z prokuratury w celu przesłuchania wszak mój adres znany
jest nie tylko panu Z.E.J. bo wiele osób z tego forum go zna więc nie trudno mnie odnaleźć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ns33e (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 gru 2014 - 08:12:08

https://www.google.pl/maps/@52.371541,16.8799357,3a,75y,195.48h,85.36t/data=!3m4!1e1!3m2!1sSrgu53Gah26x46ptGyK1RQ!2e0
Pod tym adresem w/g pana ZEJa znajduje się jego firma a w według wyszukiwarki google usługi transportowe i wypożyczalnia samochodów. Oznaczenia i jawność firmy mało widoczna. Pan ZEJ leczy od 10 lat a w necie pojawił się w maju zeszłego roku na you tube obejrzał i polubił jeden filmik.
To tak dla rozrywki.
Mirek Zdrowia, innym mądrości, a panu ZEJ długich lat przemyśleń nad tym co zrobił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 gru 2014 - 09:39:43

WIELKIE DZIEKI ns33e TERAZ SIE PRZYDA, A Z TYM TOWARZYSTWEM ROZMOWE SKOŃCZYŁEM. KWIATKI CHCĄ MI PRZYNIEŚC DO KLINIKI ZOBACZ CZY TO NIE ABY PRÓBA ZASTRASZANIA? NIE PISAŁEM WCZEŚNIEJ O CHOROBIE BO UWAŻAŁEM ŻE TO KAŻDEGO OSOBISTA SPRAWA I NIE KAŻDY JEST TAKI WYLEWNY ALE TERAZ WIDZE ILU OSOBOM ZASZKODZIŁ --CZY SIE MYLE CHYBA NIE SKORO CORAZ WIECEJ ZGŁASZA SIE OSÓB Z TYM SAMYM . PO ZA TYM ZE-J TWIERDZIŁ ŻE TU NA FORUM TO TYLKO JEST LOBBY FIRM FARMACEUTYCZNYCH I WSZYSCY SPISKUJĄ PRZECIWKO NIEMU, JA JUŻ TĄ RETORYKE KOŃCZE , POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHORYCH I ŻYCZE POPRAWY ZDROWIA , JA PO DOPROWADZENIU DO STANU ,, UŻYWALNOŚCI,, MAM MIEC ZASTRZYKI BIOLOGICZNE, POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 gru 2014 - 10:13:22

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NIE PISAŁEM WCZEŚNIEJ O CHOROBIE BO UWAŻAŁEM ŻE TO KAŻDEGO OSOBISTA SPRAWA I NIE KAŻDY JEST TAKI WYLEWNY ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Też nie jestem wylewna smiling smiley i za wiele na temat stanu zdrowia nie pisze
jednak podejmując się przetestowania tych specyfików na sobie
staram się w skrócie opisać jak to działa u mnie
dla porównania z innymi stosującymi
nie uważam się za wszechwiedzącą i znającą działanie wszystkich specyfików na moją skórę,przydaje mi się wymiana doświadczeń np. jak to przebiegało u janka a jak u mnie
więc owszem osobista sprawa dbając jednak o bezpieczeństwo innych należy się dzielić i złą reakcją skóry i tą dobrą jak to zrobił janek
nie znam go w realu jego wypowiedzi są dla mnie spójne i logiczne czego nie mogę powiedzieć o większości tutaj piszących a raczej tylko szkalujących innych mających inne zdanie
Kwiatków ci nie przyniosę bo za daleko a ponoć prawdziwym mężczyzną kwiatków się nie daje na wizycie szpitalnej tym bardziej smiling smiley
CZEKAM MIRKU NA TE WIARYGODNE BADANIA MAZIDEŁ JAK I OBIECANĄ WIZYTĘ PROKURATORA
JEŚLI JESTEŚ PRAWDZIWYM FACETEM DOTRZYMASZ DANEGO SŁOWA




Z mojej strony po dwóch i pół miesiącach testów na sobie
zmiany się wy-płaszczyły robią się prześwity zdrowej skóry jak długo potrwa jeszcze zaleczanie do całkowicie czystej skóry nie wiem,mam cichą nadzieje że do końca roku da rade jak będzie zobaczę i dam znać w temacie.

Ps. w razie czego dysponuje pełną dokumentacją foto jak było przez cały okres testowania, zdjęcia robię co tydzień bardziej dla własnych celów,jednak dysponuje takowymi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 gru 2014 - 10:53:34

TO TERAZ ZMIANA STRATEGII NIE ,, SKUTECZNE LECZENIE ŁUSZCZYCY,, --- TYLKO ,, PODEJMOWANIE SIE TESTÓW NA SOBIE ,, --- COŚ NOWEGO. NA TESTY TO PODPISUJE SIE ZGODE I JEST SIE POINFORMOWANY O WSZELKICH KONSEKWENCJACH , ZARÓWNO POZYTYWNYCH JAK I MAJĄCYCH NEGATYWNY WPŁYW NA ZDROWIE , ORAZ ZAGROŻENIACH UTRATY ŻYCIA , CO W PRZYPADKU TYM JEST WYSOCE REALNE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 10 gru 2014 - 11:07:03

Oj, dzieje się tu, dzieje. To było do przewidzenia.
Kochani,
Znachor ukrywa składniki, nie mozna skontaktować się z niby uzdrowionymi, podaje fałszywe dane w Internecie.
W świecie dermatologicznym znaczy tyle co odchody z pchły.
Oczywiście za Jego wynalazki każe sobie płacić.
Za to Jego gwiazda swieci niezwykle ostro tu na tym forum w otoczeniu klakierów. Wygląda na to, ze Janek, to ZEJ. I w ten sposób robi sobie reklamę. Bo w zasadzie, czy komuś udało się nawiązać kontakt z Jankiem poza Internetem. Chętnie bym do niego podjechała i pogadała?
A co do klakierki, hm, tak jak ma super opinię o ZEJ, to inni mają prawo mieć negatywną. A tu w imieniu ZEja atakuje się ich.
Jej wiarygodność no jaka może być, jak się zadeklarowała, że testuje Jego cudeńka za darmoszkę. A przed nim - darmoszkowo testowała płyny Feliksa! Też ocena była super. Warto się zastanowić i czy z nią wogle prowadzić polemikę z taką wiarygodnością. Jest testerką i nie wykluczone, ze płatną za propagowanie tego badziewia. Proponuję całkowity- IGNOR.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 gru 2014 - 11:09:09

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> TO TERAZ ZMIANA STRATEGII NIE ,, SKUTECZNE
> LECZENIE ŁUSZCZYCY,, --- TYLKO ,, PODEJMOWANIE
> SIE TESTÓW NA SOBIE ,, --- COŚ NOWEGO. NA TESTY
> TO PODPISUJE SIE ZGODE I JEST SIE POINFORMOWANY O
> WSZELKICH KONSEKWENCJACH , ZARÓWNO POZYTYWNYCH
> JAK I MAJĄCYCH NEGATYWNY WPŁYW NA ZDROWIE , ORAZ
> ZAGROŻENIACH UTRATY ŻYCIA , CO W PRZYPADKU TYM
> JEST WYSOCE REALNE.


Mamy wolny kraj mogę sama wybrać gdzie i czym, chce się leczyć
podejmując się testowania owych mazideł robię to świadomie i dobrowolnie biorąc na siebie wszelkie konsekwencje z tego wynikające.
Jestem świadoma czego się podjęłam i jakie mogą być konsekwencje dla mnie zdrowotne,jeśli sobie zaszkodzę zrobię to świadomie i na własne ryzyko,nie zrzucę winy ani na ciebie ani na pana Z.E.J. tym bardziej nie będę się doszukiwać,postępu
w opiniach pochlebnych u każdego.
Decydowałam się na mazidła bez atestów czy podanego składu i była to moja nieprzymuszona wola.
Od pierwszego wpisu pisze że testuje mazidła dobrowolnie i świadomie więc o jakiej zmianie strategii piszesz Mirku ???????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 gru 2014 - 11:41:44

JESZCZE RAZ POWTARZAM ŻE TO NIE BYŁY OFEROWANE ŻADNE TESTY , --------TYLKO ,, SKUTECZNE LECZENIE ŁUSZCZYCY,, A TO WYMAGA STOSOWNYCH POZWOLEŃ Z IZBY LEKARSKIEJ , ORAZ ZGŁOSZENIA DO URZEDU SKARBOWEGO HANDLU LEKAMI CI TEŻ JEST OBWAROWANE ODPOWIEDNIMI PRZEPISAMI. TO ZWYKŁY O S Z U S T I TYLE .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 gru 2014 - 11:52:05

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> JESZCZE RAZ POWTARZAM ŻE TO NIE BYŁY OFEROWANE
> ŻADNE TESTY , --------TYLKO ,, SKUTECZNE LECZENIE
> ŁUSZCZYCY,, A TO WYMAGA STOSOWNYCH POZWOLEŃ Z
> IZBY LEKARSKIEJ , ORAZ ZGŁOSZENIA DO URZEDU
> SKARBOWEGO HANDLU LEKAMI CI TEŻ JEST OBWAROWANE
> ODPOWIEDNIMI PRZEPISAMI. TO ZWYKŁY O S Z U S T
> I TYLE .

Decydując się stosować coś nieprzebadanego, niewiadomego pochodzenia itp podejmuje się samodzielną decyzje zastosować czy nie
Jeśli mam skutki uboczne takich testów to jest to moja wina i tylko moja nikt mi nie obiecywał że będzie słodko i po paru dniach będę czysta,a nawet gdyby jak piszesz,, SKUTECZNE LECZENIE ŁUSZCZYCY, choruje już tak długo że mam świadomość na co i jak się to leczy nie oczekuje cudów.
Wierzysz we wszystko co napotkasz w necie ??
bo ja nie
więc jeśli się zdecydowałam na to, dla mnie jest to test a nie gwarantowane leczenie
mniemam że jesteś dorosły a nie dziecko i umiesz myśleć logicznie
Mimo obelg pod moim adresem nie ukrywam swojego zdania SWOJEGO a nie powtarzanego po kimś,ani nie ukrywam że testuje mazidła na sobie
a mogłam równie dobrze obserwować dyskusje nie przyznając się do tego prawda??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2223242526272829303132...->|-->
Bieżąca strona: 27 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.