Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2829303132333435363738...->|-->
Bieżąca strona: 33 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 09:52:16

Nie proszę o zaakceptowanie moich eksperymentów bo to moje decyzje i ja za nie ponoszę skutki uboczne.
Proszę jedynie o niepotępianie innych za to, że chcą spróbować innych metod na sobie niż te proponowane wszędzie.
O nie potępianie ludzi za brak wiary w medycynę czy atesty,bo to wybór każdego z nas z osobna,podyktowany innymi doświadczeniami.
Jeśli opisy reakcji skóry po innych mazidłach to "propagowaniu" ich
to jak twoim zdaniem inaczej podzielić się z pozostałymi jak to działa u mnie?
Rozmawiam z wieloma ludźmi i w necie i w realu wiesz czemu nie mają ochoty na spotkania w realu?
Po takich właśnie wpisach,po takich atakach.
Nie mają ochoty poznawać ludzi którzy bez żadnych dowodów obrzucają innych kłamstwami że robią coś dla kasy bądź poklasku.
Jest grono ludzi którzy mają duże doświadczenie w leczeniu samych siebie ale nie mają odwagi nawet o tym napisać.
Obserwuje fora ponad 4 lata zawsze jedna i ta sama grupa zajmuje się krytyką czegoś czego nawet nie zna i nie stara się zrozumieć.
Tak jak tutaj wymaga się potwierdzenia autentyczności przez testujących samemu nie przyznając się do swojej tożsamości uważasz że to w porządku? bo ja nie.
Ja wypowiadam się w temacie bo nie mam nic do stracenia oprócz swojego dobrego imienia (jestem tylko jednostką)
inni być może mają coś więcej do stracenia dlatego milczą,albo po prostu uznali że nie ma sensu dyskusja gdzie racje ma tylko jedna strona.
Przykre to że grupa ludzi mających ten sam problem zamiast się wspierać wzajemnie się atakuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 10:26:13

A teraz kolejny opis spostrzeżeń na sobie samej.
Proces leczenia maścią postępuje tak jak opisuje p.Z.E.J w swoich odpowiedziach na forum
Na początku leczenia jest duże pogorszenie,zmiany zwiększają swoją objętość kilkakrotnie,występuje silny miejscowy stan zapalny(tak jak u mnie)oraz ból w miejscach zmian.
Po ok miesiącu dwóch objawy te ustępują skóra zaczyna przybierać stan normalny tzn.kolor, gładkość itp.
Po ustąpieniu grubej brudnej bądź brązowej łuski.
Na dzień dzisiejszy
zmiany bledną, naskórek się złuszcza w miejscach gdzie nigdy nie było łuszczycy ani nie były smarowane.
W moim odbiorze podczas kąpieli, maść i żel przechodzi do wody, więc przy odblokowanych porach w ciepłej kąpieli wnika w głąb skóry, stąd według mnie taka reakcja.
A sądzę tak po tym że,na skórze głowy miałam perę zmian których nie smarowałam niczym,tak samo dwie plamki na plecach nie smarowane niczym ustąpiły same bez smarowania.
Zalecenie aby tego nie zmywać po każdym smarowaniu ma sens,przy kolejnej warstwy maści reakcja jest taka sama jak za pierwszym razem.
Przetrzymałam maść i żel na łydkach tydzień bez zmywania,po kąpieli okazało się że plamek czerwonych jest niewiele, pojedyncze,a wyglądało tak jakby leczenie nie postępowało.
Owszem ślad po zmianie jest duży jaki był i blednie ale czerwone plamy jakie są kiedy łuszczyca (tzn.podczas wysypu,) jest aktywna są pojedyncze.
Bardzo pomocna w postępie leczenia okazała się przerwa w smarowaniu na tydzień.
Cały czas jestem w kontakcie telefonicznym z panem Jakubowskim,wysyłam zdjęcie z kolejnego tygodnia i oddzwania aby uzgodnić dalsze postępowanie.
Nie ukrywam że osobiste obserwacje reakcji mojej skóry są bardzo pomocne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 11:34:31

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie proszę o zaakceptowanie moich eksperymentów
> bo to moje decyzje i ja za nie ponoszę skutki
> uboczne.
> Proszę jedynie o niepotępianie innych za to, że
> chcą spróbować innych metod na sobie niż te
> proponowane wszędzie.
> O nie potępianie ludzi za brak wiary w medycynę
> czy atesty,bo to wybór każdego z nas z
> osobna,podyktowany innymi doświadczeniami.
> Jeśli opisy reakcji skóry po innych mazidłach
> to "propagowaniu" ich
> to jak twoim zdaniem inaczej podzielić się z
> pozostałymi jak to działa u mnie?
> Rozmawiam z wieloma ludźmi i w necie i w realu
> wiesz czemu nie mają ochoty na spotkania w
> realu?
> Po takich właśnie wpisach,po takich atakach.
> Nie mają ochoty poznawać ludzi którzy bez
> żadnych dowodów obrzucają innych kłamstwami
> że robią coś dla kasy bądź poklasku.
> Jest grono ludzi którzy mają duże
> doświadczenie w leczeniu samych siebie ale nie
> mają odwagi nawet o tym napisać.
> Obserwuje fora ponad 4 lata zawsze jedna i ta sama
> grupa zajmuje się krytyką czegoś czego nawet
> nie zna i nie stara się zrozumieć.
> Tak jak tutaj wymaga się potwierdzenia
> autentyczności przez testujących samemu nie
> przyznając się do swojej tożsamości uważasz
> że to w porządku? bo ja nie.
> Ja wypowiadam się w temacie bo nie mam nic do
> stracenia oprócz swojego dobrego imienia (jestem
> tylko jednostką)
> inni być może mają coś więcej do stracenia
> dlatego milczą,albo po prostu uznali że nie ma
> sensu dyskusja gdzie racje ma tylko jedna strona.
> Przykre to że grupa ludzi mających ten sam
> problem zamiast się wspierać wzajemnie się
> atakuje.
Powtórze - po raz nie wiem który - nie masz żadnych uprawnień by wypowiadać się w imieniu: reklamodawcy, osob stosujacy, czy tylko wypowiadajacych się w takich tematach. Chyba, ze osoby te dały Ci takie prawo w sensie upowazniły Cię.
Tak jak nie masz żadnego prwa podważać wiarygodność - czyt. nicków, tu piszacych.

Już Ci kilkakrotnie zwracalismy na to uwagę - to jest forum publiczne, i Twoje insynuacje, dywagacje nikogo jakby tu nie interesują. Ale Tobie mów a Ty swoje, jesteś typem niewyuczalnym.

Nie byłoby by tu tego dymu i tych niepotrzebnych dyskusji czy słów, żebyś raz wreszcie zrozumiała - masz cheć wypowiedzieć się - rób to na temat. Swoje osobiste dygresje? to ewentualnie załóż bloga. Jestm pewna, ba, smiem twierdzić, ze wtedy bedziemy rozmawiać tu na poziomie merytoryki a nie epitetów.

PS Naucz się też w końcu czytać ze zrozumieniem - proszę o zaakceptowanie mojego sprzeciwu wobec takich nieetycznych postaw reklamodawców; A nie > Nie proszę o zaakceptowanie moich eksperymentów
> bo to moje decyzje i ja za nie ponoszę skutki
> uboczne.

Co do Twoich relacji prywatnych, też one nie sa w orbicie naszych tu zainteresowań. Romawiać chcemy tu i teraz oraz z osobami do ktorych mamy zapytania czy uwagi. Żeby być - Trybunem Ludowym - trzeba było być na to stanowisko wybranym - historyk Ci to pisze; samozwańcy nie byli akceptowani. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 13:17:32

TO NORMALNIE CHORE, CO TA KOBIETA JESZCZE TU ROBI. TYLE OSÓB PLUJE JEJ W TWARZ ZA TE WPISY A ONA SWOJE ,/MOŻE JESZCZE PARU NAGONI KLIENTÓW/ NORMALNIE NIE CHCE SIE TU WCHODZIC PRZEZ TAKĄ JAK ONA.KOBIETO ZROZUM WRESZCIE ŻE TO OSZUST I TYLE, A TE TWOJE RELACJE Z ,, leczenia,, SCHOWAJ DLA TEGO ZEJ-a I DLA SIEBIE BO TO JEST POMOCNICTWO W PRZESTEPSTWIE.LUBISZ TEORIE SPISKOWE ZAJMIJ SIE UFO. A TU NIE PRÓBUJ LUDZI NAWRACAC BO ZACZYNA TO WYGLĄDAC JAK RELACJA Z PRÓBY SAMOBÓJCZEJ OSTREJ DESPERATKI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 14:04:53

Jak się nie mylę swoje opisy daje jak najbardziej w temacie
Nie wypowiadam się w imieniu reklamodawcy tylko swoim

Tak samo jak każde z was z osobna nie ma prawa podważać mojej wiarygodności czy realności
no chyba że działa to tylko w jedną stronę
zwracam honor
Tak to jest forum publiczne dobrze że to zauważyłaś i nikomu nie wolno pod niczyim adresem pisać
to oszust
to klakier
ten robi to dla kasy
Nie widzę tutaj merytoryki tylko nagonkę dokąd dyskusja była na takim poziomie nie brałam w niej udziału

Skoro relacje osób leczących się tym cudem nie są w obiekcie waszych
zainteresowań
nie dziwi mnie nagonka i krytyka co się nazywa merytoryczną dyskusją w jedną stronę
Przepraszam bardzo czy reszta czytających piszących tutaj musi mieć zgodę pewnej grupy ludzi zanim zacznie się czymś leczyć bo faktycznie chyba wogóle czytać nie umiem.
Czy pozostali nie podzielających poglądów ogółu muszą zapytać o zgodę na przez siebie wybrane leczenie i opis?
Czy tylko akceptacja krytyków pozwala zastosować co się chce u siebie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 14:29:40

Jak ja pisze że osoba o nicku Rober podstępem wyciągnęła odemnie zdjęcia obiecując w zamian swoje których do dziś nie widzę
nie daje się temu wiary
to mnie się nazywa kłamcą
mam jeszcze w telefonie MMS wysyłającego jak i adres email
Jak ja opisuje jak u mnie przebiega leczenie obrzuca się mnie kłamstwami że reklamuje coś niedozwolonego
jak janek pisze że zaleczył zmiany jest klakierem
jak Mirek pisze że mu zaszkodziło dajesz mu wiarę
więc pokaż mi Heniu tą merytoryczną dyskusje i podważanie z mojej strony czyjejś wiarygodności
Czy ja w swoich wypowiedziach nazwałam kogoś kłamcą
klakierem
czy że z chęci zysku nawet gównem się posmaruje?
Więc proszę nie obrażaj mnie Heniu pisząc że występuje w czyimkolwiek imieniu
że testując mazidło daje opisy dla chęci zysku
że kłamię że u mnie jest poprawa której według ciebie być nie powinno
ze przez swoje opisy staram się komuś coś wcisnąć
Wierz mi jak usuniesz belkę ze swego oka którą widzisz u mnie może zauważysz o czym pisze ja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 14:52:51

Nie rub Bacha z nas jełopów. Chcesz robic sprawozdania to mu rub na telefon i nie tylko to. Nie wiadomo, kto co to za typ, zadnych osiagniec, wszystko na wariackich papirach na slowo i daje tobie za darmo zebys mu tu dym robila na forum. Najwiecej twoich tu postów i czego dotyczą, łapy cie nie bolom od pisania. Ty naprawde taka glupia jestes czy udajesz.Napierdajaja ludzie ze cos nie tak a ty swoje.wiezysz w te perdoly co pisze, ze ziolkami ci wyleczy luszczyce stawowa na zawsze. To wież tylko odwal sie od krytyki tego idioty. A chcesz pisac o swoich doznaniach zsmarem to se pisz. Nikogo tak naprawde to nieobchodzi. Dziwie sie Hence ze chce ci to wpukac do łepka. jestes niereformowalna. Ty sie osmieszasz. A i wszycsy to znaczy jeden to pisze. Jestes supinteligętna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 14:54:22

JA PIE..OLE , TO JUŻ PRZYPADEK KLINICZNY, TĄ PANIĄ POWINNI ZAMKNĄC W PSYCHIATRYKU , ONA NIE ROZUMIE ŻE TEN ZEI NIE JEST LEKARZEM ANI NIE MA UPRAWNIEŃ DO HANDLU LEKAMI.I TO POWINNO BYC ZROZUMIAŁE DLA NIEJ A NIE JEST. TO PO PROSTU PRZESTEPSTWO. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- D O T A R Ł O ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Admin Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:27:37

Jeszcze chwila i zaczne kasować takich gośći i reklamy . Chyba będę musiał uruchomic tzw filtr przeciw cwaniakom . Kasowac czy nie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:40:52

Admin Darek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeszcze chwila i zaczne kasować takich gośći i
> reklamy . Chyba będę musiał uruchomic tzw filtr
> przeciw cwaniakom . Kasowac czy nie ?

Hmmm... zaczniesz kasować, to zejdą cholery do podziemia, wiesci pójdą przez PW i wtedy zupełnie stracimy kontrolę nad tym, co oni znowu za cuda proponują i kogo naciagają. Tak, w trudzie to w trudzie ale tę róznicę spojrzenia mogą tu zainteresowani jednak uzyskać. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:44:16

Oczywiście że kasowac zanim ktoś w desperacji to kupi, a jest tu może pare młodych osób nie obytych z taką socjotechniką i praniem muzgów i zrobi sobie krzywde , jestem też za wyciągnieciem wzgledem tych osób konsekwencji prawnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:44:24

To jest forum a ten hohsztapler zrobił sobie testowanie mazideł na nas. Znalazl jeleni, ktoży mu tu reklame tego swinstwa robili, zamiast na priv.. Nawet nie chce podać składu. Łuszczyca wmawia ze zarazliwa, takiego od razu bana. Co tu sie pytać A teraz jak sie grąco zrobiło to zniknoł.Szkoda, ze dopiero teraz sie admin znalazł. Ale lepiej puzno niż wcale. Ciąc i blokowac reklamy i niedozwolone propagowanie, bo baba jedna tu tego nizrozumie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: pol..ja (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:54:21

Świeta racja takich ziejów itp. nam tu nie potrzeba ich miejsce w kryminale.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:54:27

A ja uważam, żeby nie kasować.

Niech każdy sam wyrabia swoje zdanie. Nie chcę, żeby mi ktoś narzucał i wybierał za mnie co mi się podoba, a co nie jest dla mnie. Sam stwierdzę która opinia mnie interesuje.

ps. za to można skasować te spamy, które się ostatnio pojawiają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 16:16:34

henia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Admin Darek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Jeszcze chwila i zaczne kasować takich gośći
> i
> > reklamy . Chyba będę musiał uruchomic tzw
> filtr
> > przeciw cwaniakom . Kasowac czy nie ?
>
> Hmmm... zaczniesz kasować, to zejdą cholery do
> podziemia, wiesci pójdą przez PW i wtedy
> zupełnie stracimy kontrolę nad tym, co oni znowu
> za cuda proponują i kogo naciagają. Tak, w
> trudzie to w trudzie ale tę róznicę spojrzenia
> mogą tu zainteresowani jednak uzyskać.
> Pozdrawiam



Masz to jak w banku
odemnie już żadnej informacji w temacie nie usłyszysz
A nawet wątpię czy ta wielka przyjaźń o której tak stale powtarzasz miała miejsce
w moim przypadku
Nie wiem czy kogokolwiek z was na coś takiego stać.

Zaufanie to luksus
więc rzadko nim obdarzam
Muszę być z tym bardzo ostrożna bo.................
NIE UMIEM WYBACZAĆ



dLA ZAINTERESOWANYCH LECZĄCYCH SIĘ TYM SAMYM NUMER TELEFONU PODANY WYŻEJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 17:14:44

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Masz to jak w banku
> odemnie już żadnej informacji w temacie nie
> usłyszysz
> A nawet wątpię czy ta wielka przyjaźń o
> której tak stale powtarzasz miała miejsce
> w moim przypadku
> Nie wiem czy kogokolwiek z was na coś takiego
> stać.
>
> Zaufanie to luksus
> więc rzadko nim obdarzam
> Muszę być z tym bardzo ostrożna
> bo.................
> NIE UMIEM WYBACZAĆ

Twoje wielkie, rozdęte ego, zupełnie Ci od jakiegoś czasu przesłania rzeczywistość. Prosiłam - odsapnij, nie przyjmujesz tego do wiadomosci, trudno.

A tak na margionesie - moja wypowiedź do Adnima, nie była znowu adresowana ani do Ciebie ani pod Twoim adresem, chyba że jesteś twórcą i założycielem tej reklamy.

Tak właśnie się tu zachowujesz - nos w sos Basiu, jak bedę miała jakieś pytania pod Twoim adresem, to je po prostu zadam Tobie. Ale nie jesteś pępkiem świata, tu są też inni, i z nimi również mam potrzebe porozmawiania.

PS. Co do reszty - to wolnym człowiekiem jesteś, i wolność Tomku... juz Ci to raz tu pisałam, widać znowu piana Ci na oczki. Szkoda. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: thomas (---.tktelekom.pl)
Data: 17 gru 2014 - 17:34:13

mirek, prok i po....ja dużo piszesz że te maści to gówno itd(chłopie nie wymyślaj że leżałeś w szpitalu w bardzo ciężkim stanie ,skoro się leczyłeś 4miesiące tymi maściami to skąd wziąłeś taką ilość? Bo jeden pojemniczek na pewno Ci nie wystarczył na tak długo. Skoro zamawiałeś je to musiałeś rozmawiać z Panem Z.E.J i on na pewno Ci tłumaczył jak należy je stosować i co jakiś czas wysyłać zdjęcia i ustalać etapy dalszego leczenia). Czyżby Ci chlebek odbierał p. Z.E.J i każdego nastawiasz przeciwko niemu??? Prawda jest taka że te specyfiki działają i musisz się z tym pogodzić. Apropo masz bujną wyobraźnię matura z polskiego na 1oo%. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 17:35:00

W twoim odbiorze EGO
w moim zamiarze poczucie sprawiedliwości
Nie wiem do kogo adresowałaś swoją wypowiedż ponieważ merytorycznie tego nie zaznaczyłaś miałam prawo odbioru takiego jaki był
Od któregoś wątku krytykuje się tutaj i oskarża mnie nie wynalazce tego produktu jakbyś nie zauważyła
Nie zadawaj mi już pytań
odpowiedzi kłamcy i oszustki nie mają znaczenia dla takiego grona znawców w temacie.
Tak właśnie się tutaj zachowuje jak zostałam potraktowana
tylko dlatego że ośmieliłam się sprzeciwić ogółowi w poglądach i wyrazić je głośno.
Ośmieliłam się powiedzieć głośno że nie podoba mi się forma w jaki gnoi się kolejnego człowieka publicznie w stylu hura na jednego bez żadnych dowodów czy znajomości osoby
mam na myśli janka i pozostałych wypowiadających się pozytywnie na temat leczenia.
Powtarzam nikt nie będzie decydować czy leczę się u znachora czy medyka decyzje w tym temacie podejmuje sama czym i kiedy i nie boję się o tym głośno powiedzieć




Zgadzam się w pełni z tym
przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 15:54:27

A ja uważam, żeby nie kasować.

Niech każdy sam wyrabia swoje zdanie. Nie chcę, żeby mi ktoś narzucał i wybierał za mnie co mi się podoba, a co nie jest dla mnie. Sam stwierdzę która opinia mnie interesuje.

ps. za to można skasować te spamy, które się ostatnio pojawiają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 18:05:04

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie wiem do kogo adresowałaś swoją wypowiedż
> ponieważ merytorycznie tego nie zaznaczyłaś

4 lata na forumkach, i brak tak podstawowego rozeznani? Hmm... może i tu jest kot pogrzebany - nie rozróżniasz do kogo jest adresowana wypowiedź, wiec na wszelki wypadek odpowiadasz - sama, wszystkim.

Podpowiadam - wypowiedź zawsze jest adresowana do tego, czyją wypowiedź zacytwał odpowiadajacy. Po to, przede wszystkim, to się robi w sensie cytuje.

> Ośmieliłam się powiedzieć głośno że nie podoba mi się forma w jaki gnoi się > > kolejnego człowieka publicznie w stylu hura na jednego bez żadnych dowodów czy > znajomości osoby
> mam na myśli janka i pozostałych wypowiadających się pozytywnie na temat leczenia"

Ty oczywiście masz upoważnienie tych ludzi do wypowiadania się w ich imieniu. I masz pełną znajomość ich prawdomównosci i ich osoby. Szkoda, że tego wczesniej nie ujawniłaś, pewnie i dyskusja byłaby tu bardziej merytoryczna. Bo to koniecznie trzeba stać w obronie "niemot" nie umiejacych wypowiadać się w swoim imieniu. Gratuluje odpowiedzialnosci.

Na koniec - proponuje zapoznac się ze znaczeniem pojeć - reklamować i meytoryka. Ale takimi jakie pogdaja slowniki a nie jak ty je interpretujesz. Będzie Ci łatwiej w dalszych dysputach. Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 19:07:15

Bądź łaskawa zauważyć że ja nie wypowiadam się w imieniu nikogo prócz swojego


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
"Ośmieliłam się powiedzieć głośno że nie podoba mi się forma w jaki gnoi się > > kolejnego człowieka publicznie w stylu hura na jednego bez żadnych dowodów czy > znajomości osoby
> mam na myśli janka i pozostałych wypowiadających się pozytywnie na temat leczenia"
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Dlatego nie potrzebuje upoważnienia żeby wypowiadać się w ich imieniu
przytaczam osoby na które atak mi się nie podoba
tak samo jednak postąpiła bym w przypadku ataku na ciebie czy kogokolwiek innego
Nie podoba mi się na forum publicznym narzucanie swojego zdania na temat leczenia innym i nie przyjmowanie do wiadomości ich racji a nawet krytykę że leczą się tak jak my uznajemy za złe, szkodliwe itp, i po swojemu.
Nie znam ani janka ani Mirka
tak samo jak ty ich nie znasz
na jakiej podstawie więc nazywasz jednego kłamcą i klakierem a drugiemu dajesz wiarę??
Co wyróżnia jednego od drugiego?
może tylko to że jeden zachwala twórce specyfiku a drugi miesza go z błotem, poziomu wypowiedzi..................................
Uwierzyłaś w relacje Mirka choć nie znasz go w realu
mnie znasz potwierdzasz jednak swoimi wpisami że kłamie
więc jak Heniu niedouczona jestem czy mam spatrżone poczucie sprawiedliwości i muszę iść do twojej szkoły?????????????




"Bo to koniecznie trzeba stać w obronie "niemot" nie umiejacych wypowiadać się w swoim imieniu. Gratuluje odpowiedzialnosci."


Bo to koniecznie trzeba dorzucić swój kamyczek do osądu innych żeby czasami nie odstawać od reszty
po każdym bym się tego spodziewała nie po tobie jednak
a jednak kolejna lekcja pokazuje jak człowiek omylnym bywa.
Na temat reklamy rozmawiałyśmy już w innym temacie nie mam zamiaru tego powtarzać zainteresowanych odsyłam do tematu tak często tu linkowanego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2829303132333435363738...->|-->
Bieżąca strona: 33 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.