Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3031323334353637383940...->|-->
Bieżąca strona: 35 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 00:20:49

Mirek
Ciekawe czy jak kupowałeś maści, to też byłeś tak zainteresowany czy uzyskał zezwolenia,zgłaszał do U.S itp.? bo ja nie. Dla mnie najważniejsze było pozbyć się tej @ chociaż na jakiś czas .
Malgośka -to ja we własnej osobie i piszę sama za siebie, a Meg nawet nie znam to, że zadałam jej pytanie w tym samym czasie to nie znaczy, że jesteśmy tą samą osobą. Chyba nie możesz znieść myśli, że komuś się powiodło, a tobie nie. Człowieku zmień specjalistę z dermatologa na psychiatrę i to bardzo szybko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 00:29:54

I TO BYŁ MÓJ BŁĄD ŻE NIE SPRAWDZIŁEM. neoplus.adsl.tpnet.pl O KURCZE JAKI PRZYPADEK OBIE TEN SAM OPERATOR. TAKIE BAJKI TO NA DOBRANOC DLA DZIECI.------------- DO MODERATORA NOŻE ZROBIŁ BY COŚ Z TYM FAKTEM------------------------------------------------------------ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 00:46:53

kurczę teraz dopiero spojrzałam, że faktycznie jest ten sam operator, ale to nie znaczy, że jesteśmy tą samą osobą, jeszcze można sprawdzić po IP. Ja mam sumienie czyste i piszę sama za siebie, a ty jak chcesz to sobie wierz w te swoje teorię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 01:08:57

Tak w ogóle to moderator powinien zrobić coś z tymi osobami co potrafią tylko atakować i bezpodstawnie oskarżać niewinnych ludzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 01:31:38

Re: łuszczyca i maść zej-a.

Wysłane przez: Admin Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

Data: 17 gru 2014 - 15:27:37


Właśnie zauważyłam, że Admin Darek ma takiego samego operatora jak ja Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
. Mirek może zaczniesz podejrzewać, że jesteśmy tą samą osobą?. Chłopie nie ośmieszaj się już bardziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 08:06:37

Mirku dlaczego krzyczysz myślisz że nikt nie dojrzy twojego krzyku

I kto tutaj wymyśla teorie spiskowe???

Małgośka i meg mój numer telefonu jest w gąszczu krytyki jeśli chciałybyście wymienić się spostrzeżeniami smiling smiley




przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:38:26

Jeszcze ze 4 miesiące, potem jeszcze z pół roku , ja zużyłem jeśli jej o to chodzi ze 40 pojemników 100ml , bo po 2 smarowaniach miałem na całym ciele a przedtem pare kropek . Itak sie zaczeła moja gehenna z zejem bo mi wmawiał że to bardzo dobrze, już o tym pisałem. OSZUST I TYLE W TYM TEMACIE , PRZESTRZEGAM KAŻDEGO KTO NIE CHCE POSTRADAC ŻYCIA, A CO DO TEGO ŻE NIE BYŁEM W SZPITALU TO JESTEŚ GŁUPIA JAK BUT Z LEWEJ NOGI I NIE MASZ POJECIA CO TO POBYT W KLINICE TYLE PLENIPOTENTKO ZEJA, A CO DO LECZENIA TAKIM GÓWNEM JESZCZE RAZ POWTAŻAM --------- TO JEST KARALNE.



A to do ciebie Mirku
nigdzie nie pisałam że nie byłeś w szpitalu albo że nie jesteś chory mam tylko wątpliwości co do twojego leczenia maścią zeja
Po pierwsze nie napisałeś żadnego postu przed rzuceniem oskarżenia że maść ci szkodzi
Po drugie czas po jakim zgłaszasz pogorszenie mi nie pasuje, gdybym sama tego nie stosowała pewnie bym ci uwierzyła a tak mam wątpliwości,
"Taki stan o jakim piszesz występuje po dwóch tygodniach stosowania maści, gdybyś ją faktycznie stosował pewnie byś o tym wiedział,
w czwartym miesiącu pozostają przebarwienia, które ani nie swędzą, ani nie pieką tym bardziej nie pęka skóra, wiec rozumiesz moje wątpliwości prawda
po trzecie nie przyjmujesz do wiadomości, że jednak na kogoś działa a ty jesteś jedyny który zgłasza takie objawy,a wszyscy którzy piszą o pozytywnym działaniu są klakierami,kłamcami,p.ZEJem i czort wie kim jeszcze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: K.P (---.gtnet.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 08:14:16

Malgośka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tak w ogóle to moderator powinien zrobić coś z
> tymi osobami co potrafią tylko atakować i
> bezpodstawnie oskarżać niewinnych ludzi.
Hej, Małgosia.
Ja wierze, że Ci super mazidło szarlatana pomaga.OK.Super.I tak trzymać.Zdrówka życzę.
I napiszę tak. Mi to lottto i powiewa. Bo Ciebie nie znam i zdaje się, że od wczoraj wskoczyłaś do tematu. Fajnie, pisz na temat, opisuj swoją historię, jak walczysz z łuszczycą. Liczę na to. A jeszcze lepiej jak byś się uwiarygodniła. Może ktos cię zna, może jesteś naszą działaczka. Całusek.

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej osoby wiarygodnej w Polsce, ze maść wyprowadziła go trwale z łuszczycy. W każdym bądź razie nie można tego sprawdzić, ani nikt wiarygodny nie potwierdził!!!!!!!!!!??????.
Napisz mi, dlaczego atakujesz Mirka. Jemu mazidło nie pomogło i stan był krytyczny. Wylądował w szpitalu.Ma prawo czuć się oszukanym.Ja się z nim skontaktowałam. To jest prawda. To jest ta różnica między Mirkiem a Tobą.

Zej Jest zwykłym oszustem, naciągaczem, namanił, że jego "leki" trwale leczą, że ma setki, tysiące wyleczonych, pisał, że już jest na finiszu z aprobatą, i wiele innych bredni. Jak mu tu ludzie zaczęli wyciągać durnoty, wskazywać na nieprawdziwe infomacie w Necie, to stado łosi rzuciło się na krytykantów ZEJA.
Ponadto on ponosi wszelką odpowiedzialność prawną za swój produkt. Zna sytuację z Mirkiem. Unika Jego i to forum. To świadczy też o tym zawodniku.
Co do Moderacji. Nawet w Hyde Parku, gdzie na każdy temat mozna gadać obowiązują zasady. Dlatego uważam i tu nie może być, że facet pisze po pierdółki o swoim produkcie i o łuszczycy w wiadomym marketingowym celu i jest brak reakcji moderacji. Produkt niesprawdzony, są zastrzeżenia-zonk.Bądź opatrzyć klauzulą jak w Necie(wirus)
Tak na marginesie, czy ktoś rozpoznawalny na tym forum, bądź na innym dała pozytywną ocenę, że brała i została wyleczona i ma remisję chociaż paru miesięczną NIEEEEEEEEEE. Dziekuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 08:39:07

K.P Napisał(a):
-------------------------------------------------------




> Tak na marginesie, czy ktoś rozpoznawalny na tym
> forum, bądź na innym dała pozytywną ocenę,
> że brała i została wyleczona i ma remisję
> chociaż paru miesięczną NIEEEEEEEEEE.
> Dziekuję.


Tak na marginesie jestem jedną z takich osób, która jest rozpoznawalna na wszystkich forach, jak i dała poznać się w realu nawet podczas leczenia omawianą maścią.
I ja rozpoznawalna osoba potwierdzam że,owe mazidło jest skuteczne choć nie mam do końca zaleczonych zmian.
To co zostało po 3 i pół miesiąca stosowania to przebarwienia w miejscu zmian które bledną z dnia na dzień.
No ale ja jestem klakierem, jedyną wiarygodną osobą jak widać jest Mirek, którego posty pojawiły się po raz pierwszy jako posty oskarżające, żadnych relacji ze stosowania maścią wcześniej.
Skoro odemnie wymaga się wiarygodności takie same zasady obowiązują ja myślę w drugą stronę.


przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:38:26

Jeszcze ze 4 miesiące, potem jeszcze z pół roku , ja zużyłem jeśli jej o to chodzi ze 40 pojemników 100ml , bo po 2 smarowaniach miałem na całym ciele a przedtem pare kropek .




Stosuje maść na dużą powierzchnie bo na całe łydki i łokcie pojemniczek 100mg wystarczył mi na ponad miesiąc tak samo i żel
więc skąd u ciebie Mirku te 40 pojemniczków?
To że maść pachnie szamponem to nie znaczy że można ją nakładać jak zwykły balsam na całe ciało o czym stosujący informowali że następuje pogorszenia z niezbyt przyjemnymi skutkami ubocznymi
Jak pisze p.ZEJ na blogu





"Powyższe pojemności są wystarczające do wyleczenia całkowitego w zależności od powierzchni zajętego ciała łuszczycą. "
I gdy to leczenie trwało by u mnie tylko te dwa miesiące przewidywane dokupiła bym jeden mały pojemniczek nie więcej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 08:56:53

Aż z ciekawości policzyłam pojemniczki
Miałam 4 duże w tym jeden maści 3 żelu po 100 mg
4 małe w tym 1 maści chyba po 30 mg
Po 4 miesiącach stosowania stale mam jeszcze na stanie
1 duże 100 mg maści więcej jak połowę pudełka
1 małe maści tu pewna nie jestem bo pojemniczki podobne chyba 30 mg
2 duże żelu
jeden zwykły jeden brązowy


więc sami policzcie ile tego idzie na miesiąc
zastosowanie owych maści jak kremu, musi skutkować bardzo nieprzyjemnymi objawami
ponieważ, niewielka ilość wsmarowana w zmiany przynajmniej na początku piecze niemiłosiernie,
jestem wytrzymała na ból,
tutaj musiałam zażyć tabletkę p.bólową,ból po zastosowaniu cygnoliny jest mniejszy.
Dlatego mam wątpliwości do do leczenia się maścią Mirka.
I pisze to z doświadczenia praktyka z tą maścią nie teoretyka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 09:27:58

TA N-BASIA TO KOSMOS ONA SOBIE TAKĄ ILOŚCIĄ SMAROWAŁA PAZNOKIEC I TO TYLKO JEDEN NIE MA POJECIA O NICZYM TO TEPY NIE REFORMOWALNY GŁĄB, TAKIE BZDURY PISAC, ZA DUŻO MAŚCI ZUŻYŁEM ,A MOŻE ZA MAŁO ZAPŁACIŁEM????? MI SIE WYDAJE ŻE JAK BY CI DAŁ KTOŚ GÓWNO DO SMAROWANIA TO TEŻ BYŚ BYŁA SZCZEŚLIWA POD WARUNKIEM ŻE ZA DARMO.TYLE.A JA DALEJ BEDE LUDZ PRZESTRZEGAŁ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

----------------------------------

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 09:48:23

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> TA N-BASIA TO KOSMOS ONA SOBIE TAKĄ ILOŚCIĄ
> SMAROWAŁA PAZNOKIEC I TO TYLKO JEDEN NIE MA
> POJECIA O NICZYM TO TEPY NIE REFORMOWALNY GŁĄB,
> TAKIE BZDURY PISAC, ZA DUŻO MAŚCI ZUŻYŁEM ,A
> MOŻE ZA MAŁO ZAPŁACIŁEM????? MI SIE WYDAJE ŻE
> JAK BY CI DAŁ KTOŚ GÓWNO DO SMAROWANIA TO TEŻ
> BYŚ BYŁA SZCZEŚLIWA POD WARUNKIEM ŻE ZA
> DARMO.TYLE.A JA DALEJ BEDE LUDZ
> PRZESTRZEGAŁ-------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------
> ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW
> MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW
> NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E
> K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY
> MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH
> TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW
> NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI
> URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA ---
> TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI
> DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY
> TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST
> NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ
> OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ
> ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH
> I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE
> SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO
> JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA
> WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU
>
> ----------------------------------




Dlaczego mnie obrażasz Mirku?
czy ja pod twoim adresem rzucam epitetami?
zadaje pytania praktyka w stosowaniu mazidła które ci zaszkodziło
więc to nie wygodne dla ciebie?
Paznokcie mam zdrowe a maść stosuje na powierzchnie na jakie pisałam
Wiele osób na spotkaniu wrześniowym widziało rozległość moich zmian,choć nikt tego nie potwierdza, z obawy przed ogółem lub innej nie wnikam.............
Mam też zdjęcia zrobione przed leczeniem w trakcie i obecnie które w odpowiednim czasie upublicznię
A ty Mirku jakie masz potwierdzenie na jakie zmiany stosowałeś skoro nawet swojego opisu nie dałeś wcześniej???
Takie ilości maści zużyłam od początku września do teraz
Mam dużą świadomość czym jest łuszczyca i wierz mi gównem bym się nie posmarowała bo wiem że bardziej by zaszkodziło niż pomogło.
Przestrzegaj twoje prawo
tylko jeśli coś piszesz bądź obiektywny w tym i prawdomówny,szkalujesz dobre imię innych na jakiej podstawie jakim prawem pytam????????????????????
O poziomie twoich wypowiedzi nie wspomnę nawet...........................
ale skoro mnie uważasz za głąba poziom twoich słów powinien być nienaganny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 10:20:45

TAKA B EDZIE ODPOWIEDZ NA KAŻDY BEŁKOT JAKI WYPOWIESZ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

----------------------------------
----------------------------------------------------

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 10:42:27

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> TAKA B EDZIE ODPOWIEDZ NA KAŻDY BEŁKOT JAKI
> WYPOWIESZ-----------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> ------------------------ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R
> DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA
> NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH
> O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO
> ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW
> O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH
> PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE
> EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI
> EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE??????
> A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A
> WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM
> ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT
> NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE
> ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM
> NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI.
> JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL
> ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU
> DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU
>
> ----------------------------------
> --------------------------------------------------
> --





Rozumiem że brakło argumentów,
jak i dowodów na rzucone oskarżenie.
Nie masz odpowiedzi na moje pytania.
No cóż można i tak.
Nie pisz dużymi literami bo to jest krzyk w necie i nie da się tego normalnie czytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 18 gru 2014 - 11:10:49

Panie Darku, administratorze
Chęć cenzurowania Forum przyjmujemy za żart świąteczny ? i chyba taki był zamiar. Technicznie byłoby proste ale redakcyjnie bardzo trudne ? bo jak oddzielić plewy od ziarna, prawdę od fałszu? Siłą tego Forum jest autentyczność ? że nikt nim nie steruje, nie manipuluje; że wpisy (publikacje) pojawiają się natychmiast, i później nie znikają. Przez to jest żywe, realne, aktywne. Każdy może sam oceniać, wyciągać wnioski. Gdyby wprowadzić cenzora, moderatora, cyzelować słówka, w przeciągu tygodnia stałoby się martwe, nieciekawe - jak wiele innych. Niech Forum żyje własnym życiem, proszę niczego nie zmieniać. Z podejrzanymi treściami, kłamstwami, pseudo-reklamą sami sobie poradzimy.
Przy okazji ukłony, podziękowania osobom, sponsorom i firmie, którzy zbudowali to Forum. To najlepsza platforma-komunikator dla chorych z łuszczycą (mimo drobnych niedogodności). Tu jest Polska, tu jest prawdziwe życie.
Podziękowania również ludziom - współuczestnikom Forum, którzy codziennie znajdują czas, wypełniają je treścią, wymieniają informacje. Każdy wpis jest ważny, wartościowy, ciekawy (pomijając bluźnierstwa, ordynarne paszkwile; mały margines). Jest to ogromna, rzeczywista pomoc - prawdziwe Forum.
Pozdrawiam
Helena
P.S. Dobrze wiedzieć, że ktoś ma klucze od tego domu. Proszę usuwać widoczny gołym okiem spam w jęz. angielskim, który przeszkadza i zaśmieca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 11:16:04

Choć wkurza mnie N tymi swoimi niekończącymi się monologami, to trochę ją tu poprę. Co Ty Mirek, święty jesteś że rzucasz rozporządzeniami? Nigdy nie zrobiłeś nic wbrew prawu? Zej nie zarejestrował maści i to jego problem.

Prawda jest taka, że kupiłeś samoróbkę świadomie. Trzeba było przy kupnie zapytać o certyfikaty. Kupiłeś, nie wyszło Ci i masz prawo być wkurzony. Ale to była Twój świadoma decyzja. Masz z tym problem, to idź do prokuratury.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:03:32

ja nie mam z tym problemu tylko staram sie przestrzec innych żeby ich to nie spotkało - prewencyjnie, a jak zaobserwowałem jest tu sporo osób z podobnymi reakcjami na te mazidła , tylko człowiek chory sie łudzi- a może mi pomoże. poza tym jeśli by z tym mazidłem było wszystko w porządku to lekarze nie zawiadomili by właśnie prokuratury, tylko tyle, myśle że jakby twoje dziecko podchodziło do groznego psa też byś je ostrzegał-rozumiesz to tylko dlatego tu pisze, ale jeśli wiekszośc sobie nie bedzie chciała to naprawde moge tego nie robic, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:10:39

Dobrze, rozumiem Cię. Ale daj ludziom wybrać. Ja np. dużo czytałem o neotigasonie i wielu to pomagało. Mnie jednak bardzo ten lek nie służył, myślałem że się na nim wykończę. Tak to jest, że jednemu coś pomaga, a innemu nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:10:54

a co do certyfikatów , bo zapomniałem dodac to myśle że czytałeś że są w trakcie załatwiania , oraz ze współpracuje z jakąś prywatną kliniką w celu ich wdrożenia, potwierdzał tys wyleczonych w 100% z łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 12:17:00

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja nie mam z tym problemu tylko staram sie
> przestrzec innych żeby ich to nie spotkało -
> prewencyjnie, a jak zaobserwowałem jest tu sporo
> osób z podobnymi reakcjami na te mazidła , tylko
> człowiek chory sie łudzi- a może mi pomoże.
> poza tym jeśli by z tym mazidłem było wszystko
> w porządku to lekarze nie zawiadomili by
> właśnie prokuratury, tylko tyle, myśle że
> jakby twoje dziecko podchodziło do groznego psa
> też byś je ostrzegał-rozumiesz to tylko dlatego
> tu pisze, ale jeśli wiekszośc sobie nie bedzie
> chciała to naprawde moge tego nie robic,
> pozdrawiam


Post nie był kierowany do mnie,
ale mam pytania i korzystam z okazji żeby je zadać, mam nadzieje na szczerą i logiczną odpowiedź na nie.
Rozumiem twoje rozczarowanie,pewnie zachowała bym się podobnie w takim przypadku,
ale dlaczego Mirku nie odpowiesz mi na pytanie jakim sposobem zużyłeś aż tyle pojemniczków w 4 miesiące?????????
Jakim sposobem wytrzymałeś taki ból jaki daje smarowanie maścią aż tak długo?????
(jestem bardzo wytrzymała na ból tego bym jednak nie zniosła nawet miesiąca w takim natężeniu)
Dlaczego nie ma ani jednego twojego wpisu tu w temacie z objawów w leczeniu jaki każdy z nas zostawił?????????????????
Dobrze zaobserwowałeś reakcja po zastosowaniu maści jest dość agresywna,
ale widzisz w moim oglądzie rzeczy, nie sposób z opisów wyłapać faktycznego stanu rzeczy,trzeba tego doświadczyć samemu żeby opisać np.
stan zapalny
a nawet silny ból
Jestem osobą chorą i leczącą się tym,pisze z pozycji praktyka nie teoretyka czy obserwatora doznań u innych.
Tak jak napisałam wcześniej i w innym temacie też jestem do dyspozycji prokuratury zawsze,jako chora i stosująca owe mazidła nie jako producent.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 12:23:13

nie ma co wybierac , w tym problem że ty przytoczyłeś lekarstwa które jednemu pomagają innemu nie - prawda?. tu problem jest inny te mazidła nie są lekiem i mogą a wiem że robią chorym krzywde. dam ci przykład dlaczego pisze--- ze mną na oddziale po tej maści był pan z gronkowcem którym sie właśnie od tego mazidła zaraził bo drapał rany a potem smarował. Ale najlepsze że jak mu powiedzieliśmy żeby tu napisał to powiedział że ludzie i tak to oleją jak i on olewał zagrożenia, --bo myślą tylko o WYZDROWIENIU - myśle że zrozumiale to opisałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3031323334353637383940...->|-->
Bieżąca strona: 35 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.