Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2930313233343536373839...->|-->
Bieżąca strona: 34 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 19:36:00

Sytuacja taka jak tutaj zdarza się co najmniej raz w roku, kogoś trzeba zlinczować za to że ośmielił się wygłosić swoje poglądy głośno
W tym roku już jedna była pierwszą pamiętam z tobą w udziale
kto następny kto chętny do bicia??
O dziwo pojawiają się w takich momentach te same osoby przypadek??
To jest właśnie najgorsza wada łuszczyków zbluzgać kogoś, zmieszać z błotem, a potem z następnym wysypem leczyć poczucie winy.
To mi się nie podoba i mam odwagę powiedzieć o tym głośno.
Przypomnij sobie początki tego tematu, były tylko opisy janka i pozostałych, jak postępuje u niego leczenie, dokąd ktoś nie uznał dość tego tak być nie może i to nie byłam ja która zaczęła tą burze i rzucanie kalumnii na drugich.
Było tak miło i spokojnie aż tu nagle coś p.......................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 20:18:12

Bo za dużo gadasz N.

SKUP SIĘ NA POWIEDZENIU CZY TA MAŚĆ Z.E.J-a DZIAŁA, CZY NIE I TO WYSTARCZY.

A Ty się czepiasz ludzi, którzy mają inne zdanie od Ciebie. No mają i chuj. To ich pełne prawo. Ty oczywiście też masz prawo się wypowiadać, ale jesteś z tym wkurwiająca.

paplesz i paplesz i paplesz i paplesz........................... i końca nie widać

Albo się smarujesz i mówisz jak jest, albo nic nie pisz, bo tylko sztucznie utrzymujesz wątek. Twoje zdanie już znamy i nie musisz go co chwila powtarzać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 20:28:11

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bo za dużo gadasz N.
>
> SKUP SIĘ NA POWIEDZENIU CZY TA MAŚĆ Z.E.J-a
> DZIAŁA, CZY NIE I TO WYSTARCZY.
>
> A Ty się czepiasz ludzi, którzy mają inne
> zdanie od Ciebie. No mają i chuj. To ich pełne
> prawo. Ty oczywiście też masz prawo się
> wypowiadać, ale jesteś z tym wkurwiająca.
>
> paplesz i paplesz i paplesz i
> paplesz........................... i końca nie
> widać
>
> Albo się smarujesz i mówisz jak jest, albo nic
> nie pisz, bo tylko sztucznie utrzymujesz wątek.
> Twoje zdanie już znamy i nie musisz go co chwila
> powtarzać.




Wróć może Sławku do siódmej strony tego tematu kto to zaczął
Opisywałam spokojnie swoje obserwacje i spostrzeżenia
dokąd nie nazwano mnie kłamcą i oszustką na co już zgodzić się nie mogłam
przypomnę ci post wyżej o co tu chodzi

przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 13:17:32

TO NORMALNIE CHORE, CO TA KOBIETA JESZCZE TU ROBI. TYLE OSÓB PLUJE JEJ W TWARZ ZA TE WPISY A ONA SWOJE ,/MOŻE JESZCZE PARU NAGONI KLIENTÓW/ NORMALNIE NIE CHCE SIE TU WCHODZIC PRZEZ TAKĄ JAK ONA.KOBIETO ZROZUM WRESZCIE ŻE TO OSZUST I TYLE, A TE TWOJE RELACJE Z ,, leczenia,, SCHOWAJ DLA TEGO ZEJ-a I DLA SIEBIE BO TO JEST POMOCNICTWO W PRZESTEPSTWIE.LUBISZ TEORIE SPISKOWE ZAJMIJ SIE UFO. A TU NIE PRÓBUJ LUDZI NAWRACAC BO ZACZYNA TO WYGLĄDAC JAK RELACJA Z PRÓBY SAMOBÓJCZEJ OSTREJ DESPERATKI.



W tej dyskusji nikogo nie obchodzi mój opis postępu w leczeniu(no może ciebie)
i nie taki jej cel
Nie czepiam się ludzi tylko słów jakie wypowiadają pod moim adresem czy innych stosujących rzucając oskarżenia bez pokrycia i bez żadnych dowodów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 20:48:58

mamoooo.......tatooooo.....a on zaczął..............DZIECINADA I TYLE.


I nie pokazuj mi wpisów o Twojej krytyce. Pokaż mi takie, w których ktoś się z Tobą zgadza. Jeden mi taki pokaż.

No bo jeżeli wszyscy Cię krytykują, to może jest coś w tym i to Ty nie masz racji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 20:58:12

Ja ci nie pokazuje wpisu gdzie ktoś ze mną się nie zgadza, a czego oczekuje,konkretnie w tym temacie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: antyrakowska (---.play-internet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 20:58:37

Z Bachą rozmowa wygląda jak z głuchym i slepym o słoncu.
Gdzie nie zabieże głos to jest zaraz afera, konflikty, no zobaczcie ile jej postów w tym temacie jest treściwych z jej przebiegu leczenia? 5-7 i zaraz uszczypliwosci, uwagi i teorie gimbazowej dziewczynki,spazmy, nie na temat, kłutnie.
Basiula ile ty napisalas dzis tu. 20razy?może bardzo sie pomyliłam
Zej to kłamca, tyle padło tu zapytan na zadno nie odpowiedzial, amial twarde dowody, tysiace wyleczonych(kurde gdzie oni sa), wspolpraca z klinikami, zarazliwa luszczyca. poklikaj popatrz kto o nim slyszal. Chcesz lecz sie u Rokity tego z ogonem, dostalas zadarmoche to na priv. Twoje mondrosci kogo one rajcują
Potarfisz zyc bez tego forum, czy to jest cale twoje szczescie i nic wiecej. Od rana do rana. Chore to. Doradze ci.
Henia ma racje, w tym temacie pisz o swoim przebiegu, a przestan zajmowac sie innymi i udawadniac ze zawsze masz racje. Masz ciezki i trudny charakter.Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 21:06:40

Mogę żyć bez tego i pozostałych for również, nie są moim życiem czy jedynym zajęciem,
dotąd myślałam że piszą tu ludzie tacy jak ja pokrzywdzenie przez los, chorobą,
spotykałam się z nimi w realu jadąc przez pół Polski, teraz widzę co innego
no cóż lepiej późno jak wcale.
Niewielu tutaj oczekuje relacji z mojego leczenia tym specyfikiem,gdybym skrytykowała ze nie działa.......... o tak miała bym poklask co niemiara, wtedy była bym prawdomówna mądra i rozsądna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 21:29:42

A co działa???? Wyleczona jesteś? Nie jesteś! Mijają cztery miesiące i nie jesteś, więc weź nie pierdol!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 21:40:14

Nie nie jestem
ale tez nie mogę powiedzieć ze nie działa
Bo różnica we wrześniu a na dziś jest bardzo duża
zmiany nie bolą, nie sypią się, nie tworzy się łuska,nie swędzą już,
nie wyskakują nowe,
a z dnia na dzień stare bledną coraz bardziej.
Jako jeden z niewielu widziałeś na jak duże zmiany zastosowałam maść
toż nawet sterydy nie są w stanie ich zaleczyć w tym czasie.
A po samoróbce mam się spodziewać cudu?
Do końca 4 miesięcy jeszcze dwa tygodnie, w takim tempie jak na dziś to postępuje mogą być zaleczone.
kto to wie bo ja napewno nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:03:23

A ja nie mówię, że masz się spodziewać cudu po czterech miesiącach.

Ja mówię, że taki cud obiecał nam z.e.j. i brał za to pieniądze. Płaciłem, więc mam prawo oczekiwać obiecanego. I czekam kurwa na tę pierwszą wyleczoną osobę, która coś konkretnego o sobie napisze. A Ty mi ty zaśmiecasz wątek swoimi problemami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 gru 2014 - 22:27:15

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja nie mówię, że masz się spodziewać cudu
> po czterech miesiącach.
>
> Ja mówię, że taki cud obiecał nam z.e.j. i
> brał za to pieniądze. Płaciłem, więc mam
> prawo oczekiwać obiecanego. I czekam kurwa na tę
> pierwszą wyleczoną osobę, która coś
> konkretnego o sobie napisze. A Ty mi ty
> zaśmiecasz wątek swoimi problemami.

Nawet nie wiesz jak ja czekam na tą moją czystą skórkę po miesiącach wysiłku
pociesze cię jednak, nie stosuje się skrupulatnie do czasu smarowań
tzn.tego
"Miejsca twarde takie jak: łokcie, kolana, nogi smarujemy maścią "ZEJ-a" dwa razy dziennie przez trzy dni, robimy przerwę jednego lub dwóch dni i powtarzamy cykl. Żel stosujemy w przełomie, "
może dlatego ten czas u mnie się wydłuża
Smaruje tak jak uważam że dam rade wytrzymać reakcje skóry, to znaczy dawałam, bo teraz tak jak wyżej, nic już nie boli nie piecze itp.
napisała bym o tym wcześniej gdyby mi na to pozwolono nie spamując tematu oskarżeniami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:38:26

Jeszcze ze 4 miesiące, potem jeszcze z pół roku , ja zużyłem jeśli jej o to chodzi ze 40 pojemników 100ml , bo po 2 smarowaniach miałem na całym ciele a przedtem pare kropek . Itak sie zaczeła moja gehenna z zejem bo mi wmawiał że to bardzo dobrze, już o tym pisałem. OSZUST I TYLE W TYM TEMACIE , PRZESTRZEGAM KAŻDEGO KTO NIE CHCE POSTRADAC ŻYCIA, A CO DO TEGO ŻE NIE BYŁEM W SZPITALU TO JESTEŚ GŁUPIA JAK BUT Z LEWEJ NOGI I NIE MASZ POJECIA CO TO POBYT W KLINICE TYLE PLENIPOTENTKO ZEJA, A CO DO LECZENIA TAKIM GÓWNEM JESZCZE RAZ POWTAŻAM --------- TO JEST KARALNE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:47:56

Witajcie

Długo mnie nie było na forum i jak czytam zaległe posty to oczom nie wierze jakie tu przechodzą burze z piorunami. Ludziska wszyscy mamy tą samą @ i powinniśmy się razem wspierać w walce z chorobą, a nie atakować i oskarżać niewinnych ludzi bo stosują maść i żele zej-a . LUDZIE OPANUJCIE SIĘ. Z tego co widzę to jest wątek dotyczący maści zej-a więc rozmowy powinny dotyczyć przebiegu leczenia tą maścią o każdych wzlotach i upadkach . Przeciwnicy maści zej-a wierzycie w słowa Mirka, ok macie takie prawo, a zadaliście mu pytanie
jak stosował maść zej-a skoro wylądował w szpitalu i czy robił przerwy w smarowaniu jak jest w zaleceniach.Może chciał przyspieszyć leczenie i smarował na dużej powierzchni kilka razy dziennie to nie ma się co dziwić, że doprowadził skórę do takiego stanu.

Ja osobiście stosuje maść od 12 października br. i również wystąpił silny stan zapalny na szyi i w miejscach gdzie w ogóle nie miałam łuszczycy,też miałam chwilę zwątpienia bo wiem jaki to jest ból ale teraz jestem z siebie dumna, że przetrwałam ten trudny okres,a teraz tylko pozostały mi różowe gładkie plamy w miejscach pierwotnych zajętych przez @, a pozostałe miejsca to czyściutka skóra. Pewnie zaraz zostanę okrzyknięta klakierem Pana Zeja, ale to nic najważniejszy jest fakt, że jestem prawie wyleczona. Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:53:39

PRZEBIEGU JAKIEGO LECZENIA PRZECIEŻ TO JEST KARALNE ILE RAZY POWTAŻAC-- SZYBKIE WSPARCIE?????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 gru 2014 - 22:53:54

Pani N od 11 godzin wygłasza tutaj swoje pierdu-lamento, kłóci się z każdym i zamęcza ludźmi. Nie szkoda Ci czasu i zdrowia kobieto? Cały dzień na forum siedzieć i wypisywać dyrdymały, które ciężko czytać. Lepiej okna pomyj albo ciasto upiecz, święta idą ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: meg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:12:31

U mnie dalej miejsca na szyi mocno sie trzymaja, choc po raz pierwszy zauwazylam ich zmniejszanie a dokladniej mowiac zrobily sie troche gladsze. Mam nadzieje, ze to bedzie przelom w leczeniu. Plecy dwa dni temu mocno piekly wiec zrobilam przerwe a dzis posmarowalam zelem. Rece tez sa lekko zaognione, ale nie bola. Da sie wytrzymac. Twarz jest bardzo ladna. Zniknela luszczyca z czola i nosa, widac jedynie zaczerwienienia wokol uszu i tam mocno schodzi skora.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:15:40

Mirek co jest karalne? to że opiszę jak stosowałam maść? na to jest to forum, aby wyrażać swoje opinie z jakiegokolwiek leczenia. Więc nie bądź śmieszny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:20:38

ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:36:44

Meg długo już stosujesz maść?
ja miałam na początku 6 plam w wielkości 5 cm i zajętą skórę głowy, a jak zaczęłam stosować maść to zmiany powiększyły się 3 krotnie nie wspomnę o bólu. Mi leczenie poszło szybko, fakt, że nie miałam dużo zmian, ale strasznie były upierdliwe i nie działały już żadne maści. Teraz jest 10 tydzień smarowania, a mogę powiedzieć, że jest super.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:53:25

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 gru 2014 - 23:20:38

ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU
A MEG I MAŁGOŚKA TO JEDA OSOBA pt.ZEJ NAWIJA SAM ZE SOBĄ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2930313233343536373839...->|-->
Bieżąca strona: 34 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.