Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 gru 2014 - 08:01:00

filmiki owe pokazuja iż punkt widzenia zmienia sie wraz ze zmianą siedzenia.Pani owa walczyła jak lwica broniac interesów Szpitala przed....poszkodowanymi pacjentami i wygrywała....teraz dane jej było stanąc po drugiej stronie i....obraz nie był już tak jasny i czysty.

Gdy masciami powodujacymi skutki uboczne lecza lekarze,grom za gromem leci...zupełnie inaczej sprawa sie ma gdy leczacy sami podejmuja decyzje o przyjeciu na siebie skutków ubocznych....nie
wiadomo jakich i o jakiej sile.

Kochani czekajmy na efekty,bedą spektakularne! Nie zasmiecajmy już tematu niczym,czekajmy cierpliwie na ogłoszenie Victorii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 29 gru 2014 - 08:14:21

Gdy masciami powodujacymi skutki uboczne lecza lekarze,grom za gromem leci...zupełnie inaczej sprawa sie ma gdy leczacy sami podejmuja decyzje o przyjeciu na siebie skutków ubocznych....nie
wiadomo jakich i o jakiej sile
...............................................................................


Gdy te maści przebadane przez rzesze znawców........... z atestami,wszelkimi wymaganymi testami na chorych,szkodzą danej osobie i widzi to lekarz wyspecjalizowany w danej specjalności, można rzec znawca nieomylny,a dalej je zaleca gromy jak najbardziej we właściwą stronę.
Gdy sama podejmuje decyzje sama ponoszę odpowiedzialność,świadomie i dobrowolnie.
I taka różnica Krysienko że w jednym przypadku ktoś decyduje za mnie, co dla mnie najlepsze w drugim decyzje podejmuje ja.
Ważne w tym że ta pani zauważyła te różnice choć późno ale jednak
niż miała by dalej pozostać niewzruszona nieomylnością lekarską i mimo cierpień dalej broniła szpitala
Człowiek uczy się na własnych błędach..............
pytanie tylko czy chce się uczyć czy woli trwać w tym co już zdobył bo tak bezpieczniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2014 - 18:36:51

Nie dajmy sie zwaryjowac jak swiat swiatem bledy lekarskie byly sa i beda ale nie mozna tego porownac do tych guru szarlatanow itd .lEKI PRZEBADANE SPRAWDZONE skutki uboczne wystepuja ...znamy jednak sklad czesto sami mozemy sie obronic a to co nam daje naciagacz oszust czesto wlasnie liczac na nasza naiwnosc niewiedze zacofanie itd a przede wszystkim jednak naciaganie zwyklych ludzi i wykorzystywanie naszej choroby .Szater mysle ze dobrze wiesz ze nie ma mowy o victori itd po kasztanku plynie feliksa go......... w postaci masci szarlatana bedzie inny cud inne cudowne lekarstwo itd ...ataki na lekarzy zachwalanie znachorow ale dla kogo te szopki dla nas chorych czy zwykly biznesik .?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 29 gru 2014 - 19:05:30

Waluś powiem wprost o.....................się deczko.
zal ci załóż własny biznesik albo zostań królikiem doświadczalnym tak jak ja.
Mam ochotę i testuje co chce, mój wóz i mnie będzie wiózł.
Nie każdy z wszystkiego musi czerpać korzyści materialne.
Poniekąd to dla dobra ogółu testuje opisuje dla porównania dla innych,zakończę leczenie, udokumentuje odpowiednio, choć nikt mi za to nie płaci, ani warunków stawia coś za coś.
Więc daruj sobie te insynuacje.
Opisuje rzetelnie reakcje skóry, a ty możesz ale wcale nie musisz mi wierzyć,nie masz prawa posądzać mnie o zyski,nie masz żadnych dowodów ani przesłanek ku temu.
Kasztanka jako pierwszego zakupywałam w aptece też go reklamowałam?
może firma farmaceutyczna płaciła mi za dobrą opinie o nim co??????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 29 gru 2014 - 19:24:48

Czasem tak bywa, że nie można się leczyć farmakologicznie i jednocześnie naturalnymi metodami,bo to działa na zasadzie jak byś zaprzągł konia z przodu i z tyłu wozu.
W łuszczycy nie da się na te dwa fronty jechać jest albo albo.
Więc jak ktoś się leczy farmakologicznie i tylko w takie leczenie wierzy niech przy tym pozostanie.
Do leczenia naturalnymi metodami, trzeba znać reakcje własnego organizmu, albo mieć zaufanego zielarza, inaczej można sobie zrobić kuku i potem kto winien ano znachor.
Nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie,leczę się jednak sama dość długo, żeby zauważyć te różnice.
Chcesz być zdrowy zaufaj swojemu organizmowi, a nie lekarzowi czy znachorowi,to najlepsze co każdy człowiek może dla siebie zrobić.
Wcale nie tak trudno zebrać informacje na dany problem z jakim się borykamy,wystarczy nie odrzucać wszystkiego, zakładając że tylko lekarz cudotwórca zna nasz organizm a my gamonie nic nie czujemy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2014 - 20:06:31

No wiec pisz wprost po cholere te kropki mozna sie domyslac a mozna tez zle odebrac ...ale ....nie zal mi to raz dwa oszustem nie chce byc wiec se daruj ty ....krolikiem doswiadczalnym oszustow tym bardziej .Nie wiem dla jekiego ogolu i dla czyjego dobra a te rzetelne reakcje .......smiech .A o jakich znowu naturalnych metodach moze moja cygnolina pigment nie wspominajac o masciach witaminowych maja wiecej wspolnego z natura jak to gowno oszusta .Nie znasz skladu a wypisujesz recenzje ??????????Nie raz moze i nie mozna laczyc ale najczesciej wlasnie farmakologia i natura daje jakies rezulataty pozytywne .Dokumentuj co chcesz mam to gdzies ..dla mnie nie argument nastawienie ze to swinstwo leczy za nim co kolwiek sprawdzilas .Dla mnie lekarz nie cudotworca a tylko czlowiek jak ja i wielu innych na tym forum .JEdnak nie mozna go tez porownac do oszustow szarlatanow itd .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 29 gru 2014 - 20:46:39

Jak wiele osób stwierdziło, parę postów wcześniej pan Z.E.J.
ogłasza się nie tylko tutaj, na tym forum, ze swoją maścią czy nie tak??
Czy nie lepiej poczytać jak to działa u osoby bądź co bądź znanej wam??
niż rzucać oskarżeniami bez żadnych opisów czy dowodów???
opisywał janek uznany był za samego twórce specyfiku
opisuje ja, robię to dla korzyści materialnych, opisze inna osoba usłyszy inny zarzut,
ludzie opanujcie się, a może właśnie to mazidło, bez atestu czy podanego składu pozwoli mi uporać się z łuszczycą na długo.
Nie mam małych plamek, które łatwo ukryć, jak mam to zazwyczaj duże,testuje bo tak chce,próbuje wszystkiego nie siedzę z założonymi rękami i nie czekam na cud.
Nie pokocham choroby, ani jej zaakceptuje.
A ty nie masz żadnego prawa, insynuować, że robię coś dla korzyści materialnych.
Robię to przede wszystkim dla siebie i mam do tego prawo moje zdrowie,moja skóra.
Opisuje na forum dla ogólnego oglądu, widać że to bardzo przeszkadza,co bolicie się że jednak mogę się tym zaleczyć, mimo negatywnych opinii i wylewania no kogoś pomyj.
Wolelibyście żebym skłamała, pisząc nieprawdę???wtedy była bym wiarygodna wobec kogo? bo napewno nie wobec siebie samej.
tak mazidło mi pomaga,i tak będę pisać.
Choć samą mnie interesuje skład na ten przykład,którego nie znam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 29 gru 2014 - 21:13:54

WITAM WSZYSTKICH , WŁAŚNIE DZISIAJ MIAŁEM KOŃCOWE BADANIA EKG, KREW, ITD I PIERWSZY RAZ DOSTAŁEM ZASTRZYK USTEKINUBAB-u , CHYBA 90MG BO MAM WAGE POW 100KG,SPORO OSÓB ODPADA NA BADANIACH PRZESIEWOWYCH I KOŃCOWYCH. ZASTRZYK DOSTAŁEM W OKOLICE PEPKA.NIE MA ŻADNEJ REAKCJI ALERGICZNEJ U MNIE , JEDNAK KOLEGA Z KTÓRYM LEŻAŁEM W KLINICE DZWONIŁ ŻE U NIEGO PODCHODZI KRWIĄ MIEJSCE INIEKCJI. SAMOPOCZUCIE PO ZASTRZYKU - YTOSZKE MI SIE ZAKRECIŁO W GŁOWIE ALE TYLKO PRZEZ JAKIEŚ 1/2GODZ, POZA TYM PÓZNIEJ I TERAZ WSZYSTKO OK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: olalaaa (---.gtnet.net.pl)
Data: 30 gru 2014 - 00:19:22

Mirek super. Cieszę się,że coś wychodzi na prostą, precz z szarlatanami.
N-Basiu tak czytam to szczerze z wielkim politowaniem, co tam zatem słychać u prokuratorów? bowiem głosiłaś wszem i w obiec, że sprawa sądowa??? Doczekać się nie mogę. Na tym forum jesteś jak Hitlereksmiling smiley
Tak durnej osoby tu na tym forum już dawno nie było.Masz palemke;-)

A Janek ? poległ i tyle bo jego wiarygodność JEST PORÓWNYWALNĄ Z TWOJĄ, Był i padł jak Janek Wisniewski.
A co do Helenki, ta cipcia to choć ma wyobraźnie. Z nia bym przy świczkach i nie tylko w oczeta popatrzał(hihihhi) Cmokaj Enka się dalej. Tylko to ci pozostało.
Jesteś pusta jak dzwonek oczywiście elektrycznyhwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 gru 2014 - 07:12:27

No wyobraź sobie że ja też czekam na tego wysłannika prokuratora cierpliwie wszak obiecano mi ją czyż nie??smiling smiley
Tak durnej wypowiedzi jak twojej downom nie czytałasmiling smiley
No cóż coś trzeba napisać nawet jak się nie ma argumentów już nijakich smiling smiley
Stać cię tylko na obelgi pod adresem innych..............żal.............

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 31 gru 2014 - 14:12:10

MAM DOBRE WIEŚCI SAM SWYM OCZOM NIE WIERZE, ŁUSZCZYCY NA GŁOWIE,REKACH, PLECACH, BRZUCHU,TYŁKU NIE MA WOGÓLE NAWET ŚLADU,NA NOGACH TEŻ JEJ NIE MA ALE SĄ JESZCZE CIEMNE PLAMY.SKÓRA GŁADZIUDKA SIE ZROBIŁA JAK U NIEMOWLAKA.NA TAKĄ ERYTRODERMIE JAKĄ MIAŁEM PO TYCH MAZIDŁACH TEGO ZEJ-a TO NIE MYŚLAŁEM NAWET O TAKIEJ ZMIANIE I W TAKIM CZASIE, MYŚLE JESZCZE CZY WŁĄCZAC SOBIE SOLARIUM , ALE CHYBA JESZCZE TROSZKE POCZEKAM DO 2 ZASTRZYKU GDZIEŚ POD KONIEC STYCZNIA, POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z NOWYM ROKIEM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 31 gru 2014 - 19:54:47

Witam panie Janku,
jestem ciekawy jak na dzień dzisiejszy wyglądają pana testy z ręką i jelitami, czy nadal są dolegliwości czy ustąpiły.
W mojej teorii, zioła zawarte w maści zej-a pobudzają, odsłaniając zagrożenie infekcyjne naszym komórkom odpowiedzialnym za obronę naszego organizmu przed inwazją szkodliwych dla nas obcych mikroskopijnych robaczków, które występują u nas nie tylko jako łuszczyca.
Kilka pań, które miały guza nowotworowego na na piersi i jednocześnie leczyły się u mnie na łuszczycę, po wstępnym zwiększonym stanie zapalnym a następnie po około pięciu tygodniach wraz ze znikaniem łuszczycy nastąpił brak wyczuwania guza.
Dla potwierdzenia tych rewelacji musimy jeszcze poczekać na potwierdzenia badań.
Jedno jest pewne że same zioła zawarte w maści zej-a nie działają bezpośrednio na wskazaną ranę czy infekcję wewnętrzną one tylko otwierają drogę naszym komórkom obronnym do walki.
Naszym zadaniem jest dostarczenie właściwej energii (hemoglobiny) do naszego organizmu, dla naszej armii komórek, które toczą ciężką walkę zwłaszcza kiedy jest kilka chorób jednocześnie.
Pozdrawiam Z.E.J.
P.S. Podejmę się skutecznego wyleczenia "stopy cukrzycowej".
http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.html
http://plamisty.blogspot.com/
tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 31 gru 2014 - 20:39:49

Witam wszystkich użytkowników i odwiedzających to forum.
Dziękuję za aktywną obecność na tym "wątku", opinie o przebiegu leczenia są bardzo potrzebne dla osób rozpoczynających kurację.
Opinie negatywne hejterów są również bardzo potrzebne, dają one obraz wiarygodności że maść zej-a istnieje i stwarza zagrożenie dla monopolistów produkujących tzw. leki nieskuteczne.
Dzisiaj mija rok od kiedy maść zej-a służy w skutecznym zwalczaniu łuszczycy.
Obecnie mam 77 udokumentowanych wyleczeń i nieudokumentowanych ok. 80 osób, uważam że jest to ogromny sukces i jestem szczęśliwy że mogłem pomóc tylu osobom.
Uważam że rok przyszły przyniesie przełom i maść zej-a zainteresuje rekinów finansowych, którzy pomogą w zalegalizowaniu i rozpowszechnieniu maści jako leku dostępnego na całym świecie.
Jeszcze raz dziękuję i wszystkim życzę zdrowego i szczęśliwego Nowego Roku Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 sty 2015 - 09:30:43

Witam w Nowym Roku
Panie Z.E.J, tak jak napisałam na FB. moje zdjęcia z przebiegu leczenia,można upublicznić po zakończonym leczeniu,tak jak są tydzień po tygodniu.
Do zakończenia leczenia trochę mi jeszcze zostało,ile nie wiem.
Zanim zaczęłam stosować pańską maść,miałam łuszczyce na głowie,za uszami,łokcie, łydki,dwie plamki na plecach, jedną między piersiami,i dwie plamki na nadgarstku.
Smarowałam tylko łydki,łokcie i dwie plamki na nadgarstku.
Po raz kolejny potwierdziło mi się, na moim przykładzie że,łuszczyca usuwana w jednym miejscu,znika w pozostałych.
Nie smarowałam głowy ani pozostałych miejsc,łuszczyca ustąpiła tam najpierw,może dlatego czas smarowania przedłuża się o kolejny miesiąc,niż jak pan przewidywał.
Na samym początku,po kąpieli wyskoczyły czerwone kropki na dość rozległych miejscach,bo zajęły, całe ręce i prawie całe nogi,
Kropki po wyschnięciu skóry znikały,nie smarowałam ich maścią ani żelem,ale w moim odbiorze była tam łuszczyca ukryta w skórze.
Na dzień dzisiejszy, miejsc różowych jest niewiele, to co zostało to ślady w miejscach zmian w większości.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie należy tego przyspieszać,niech to ustąpi w swoim czasie.
Nie używam dodatkowo żadnych nawilżaczy,nic dodatkowo.
Jedynie kąpiel raz w tygodniu w soli i oleju.
Czekam cierpliwie na efekt końcowy.
Pozdrawiam Nowo-rocznie wszystkich wierzących i wątpiących.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2015 - 17:35:15

Mamy Nowy Rok brednie dalej te same !!!!!!!!GDYBY TO SWINSTWO DZIALALO NIE BYLO BY JUZ PROBLEMU SKORO TO MIALO WYLECZYC ......zreszta gdyby dzialal plyn feliksa kasztanek i tym podobne cuda naganiacze inni musieli by byc bo ci juz uzdrowieni by zostali ......a tak niekaczaca sie opowiesc o cudownym leku co uzdrawia .....o kropce wiecej kropce mniej itd .......leczona i znikla leczona i nie znikla nie leczona i tez znikla ale to nie cud ta choroba ma to do siebie .Nie trzeba miec jej tyle lat by to stwierdzic a sa i ludzie co prawie nic nie robia i okresowo sama znika i wraca .To jednak wyjatki .Wiec panie zej moze czas juz przestac szukac naiwnych i przestac naciagac ludzi .Juz czesc klakierow i nacigaczy nawet to rozumie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 01 sty 2015 - 23:51:31

BEZCZELNOŚC TEGO SKU....YNA NIE ZNA GRANIC I TEJ OSZUSTKI BASI - DOPIERO CO PISAŁA NA FORUM TEGO FELIKSA ŻE PO KASZTANKU JEJ ZGINEŁA ŁUSZCZYCA. LUDZIE NIE DAWAJCIE SIE NABRAC NA TEN CIEMNOGRÓD I ZŁODZIEII. POLECAM PÓJŚC DO DOBREJ KLINIKI I PO PROBLEMIE - SYTUACJA Z ŁUSZCZYCĄ ZMIENIA SIE DOSŁOWNIE Z DNIA NA DZIEŃ. WCHODZI CORAZ WIECEJ PROGRAMÓW, STELARA OD LISTOPADA JEST REFUNDOWANA, NARESZCIE TAKIM OSZUSTOM NIE BEDZIE SIE UDAWAC OSZUKIWAC I KRZYWDZIC CHORYCH LUDZI. ZDROWIA Z NOWYM ROKIEM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 sty 2015 - 07:32:00

Gratuluje tym którym samoczynnie ustępują zmiany,mnie jakoś nie chcą same.
Mirku po wielu rzeczach miałam remisje, nie tylko po kasztanku,po płynie Feliksa nigdzie nie pisze o remisji,jedynie że płyn działał u mnie.
Jak to mówią "szukajcie a znajdziecie"
Ty znalazłeś biologi i całą gamę chemii, jaką wymieniasz ja w/w maść.
Więc lecz się czym uważasz za stosowne a ja będę tym czym uważam ja.
Na to leczenie które ty wymieniasz, nie zgodziła bym się nawet jak bywałam w cięższym stanie dawniej, a dopiero teraz.
Ja tobie nie ubliżam za wybór leczenia,ty mnie notorycznie.
A czy ja muszę mieć zdanie takie jak ty???
Nowy Rok się zaczął może mniej jadu w nim da co niektórym oczekiwaną remisje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 02 sty 2015 - 08:38:33

>Ty<
> znalazłeś biologi<
> i całą gamę chemii<
>jaką wymieniasz ja w/w maść<
Zapomniał krętacz dopisać jednego, że skład tego czym się smaruje jest nieznany, że nie wiadomo ile tam jest chemii, świństw i sterydów. I jaki mają wpływ na organizm i że wszystko dzieje się bez żadnej kontroli sprzedającego. Więc niech tu nie sugeruje i nie wprowadza w błąd, że smaruje sie ziółkami.A tak nawiasem jak krowa nażre sie za dużo ziólek to też potrafi ducha wyzionąć. A na telefon to może sobie co najwyżej pizze zamówić. Ament.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 sty 2015 - 09:08:32

Jednak jest różnica, maziać czymś skórę,a brać zastrzyki,przynajmniej ja ją widzę.
Nie spotkałam jeszcze przypadku gdzie by krowa zdechła po ziółkach smiling smiley
Drugie........ gdybym chciała leczyć się atestami, nie podejmowała bym takich niesprawdzonych mazideł.
Tak jak na początku choroby nie godziłam się na żadne cudowne zastrzyki,tak i teraz się nie zgodzę,mimo takiego zachwalania na forach, jakie to cuda w dwa dni leczą łuszczyce.
Owszem nie znam składu ale to moje ryzyko nie twoje.
Przynajmniej jestem świadoma,że mogę sobie zrobić krzywdę,ty jesteś???? biorąc zastrzyki wątpię.
Nie wyśmiewam też nikogo za jego sposób leczenia,tak jak robi się to w tym temacie.
Sterydy ponoć leczą w tydzień, tak jak każda chemia, więc już dawno powinnam mieć czystą skórę czyż nie???
więc widać to same ziółka że tak słabo działają smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2015 - 11:37:22

Roznica jednak brac cos sprawdzonego a nie g....jakies by nabijac kase oszustom .Moze krowa by nie zdechla po samych ziolkach ale co w tym g.... jest nie wiesz ........wiec po cholere naganiasz klientow oszustom .....Ja tez bym sie teraz nie zgodzil na biologii ale nie ma takiej potrzeby gdyby sytuacja zmusila pewnie bym sie jednak zdecydowal wiec rozumie ludzi co sie tym ratuja znam mase takich ludzi i sa zadowoleni .Brawo z plynem feliksa nie piszesz o remisji a o tym ze plyn dziala bo co bo feliks sie wzbogacil .....smieszne to wrecz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3637383940414243444546...->|-->
Bieżąca strona: 41 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.