Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4142434445464748495051...->|-->
Bieżąca strona: 46 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 11 sty 2015 - 13:44:15

No na pewno nie uwierzy nikt w Twój brak czasu hahahaha wystarczy zerknąć ile jest twoich wpisów grinning smiley

A skąd wiem, że nie ma efektów? A no stąd, że sama pisałaś że nie możesz stwierdzić, że ta maść działa.
A po drugie miały być dwa miesiące, a jest już pięć i wyleczona z łuszczycy nie jesteś. Te maści z.e.ja to lipa... I z całym szacunkiem dla lipy, bo na pewno ma na nas lepsze działanie niż to śmierdzidło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 11 sty 2015 - 16:03:13

Pokaż mi gdzie napisałam że nie mogę stwierdzić że maść działa????
skoro by tak było nie stosowała bym dalej.

Mimo to nie powiem zastosujcie bo napewno pomoże,stosując maść trzeba znać reakcje swojego organizmu,jak i być przygotowanym na ból,i nieprzyjemne reakcje jakie występują podczas leczenia.
Ból po poparzeniu cygnoliną jest bez porównania.
Nie uwierzę że ktoś go będzie znosił, nawet dla korzyści materialnych,dla własnych robi się dużo.tj.dla czystej skóry.

Czy maść uleczy??powiem nie wiem.
Tak miały być dwa miesiące a są cztery,nie pięć???
jeśli ma zaleczyć niech to będzie i sześć.
No chyba że lepiej wiesz kiedy ja zaczęłam stosować smiling smiley
Lipa nie daje tak agresywnych reakcji hi hi
Co do mojego czasu widać znasz lepiej mój rozkład dnia smiling smiley
spójrz na ilość swoich postów,przekręconych cudzych słów,a potem licz czyjeś.
Jak widzisz jestem cholernie cierpliwa prostując wciąż to samo napisane odwrotnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2015 - 17:52:06

No nie wiem kto leczy cale zycie i efektow brak .........a kto sie decyduje na takie leczenie to juz wogole ciekawostka ale .......to tylko twe teorie nic wiecej .Sam szukalem trafilem na roznych ale wiem ze wiekszosc mi chciala pomóc a ostatni na pewno pomógl bardzo duzo .mAM LUSZCZYCE MAM REMISJE i wiem co pisze ..w kazdej chwili moze wrocic ale kazdy dzien bez swinstwa to tez jakis sukces .Cygnolina nie naturalna ale tez nie taka zla a juz porownywanie z g......oszusta ...szkoda dyskusji .Dla ciebie zlodziej oszust to calkiem inna osoba widac masz i tu swe teorie .....nie okradnie ciebie a sasiada to moze i dobry uczciwy czlowiek ......jednak wiekszosc tu ludzi widzi co inego .Widza jednak naciaganie i oszukiwanie ludzi chorych i to sa fakty a nie twe brednie .Niech poda sklad ,tych pracujacych z nim lekarzy kliniki itd to mozna dyskutowac a tak ..........potrzeba glosno nazywac go po imieniu .Proponujesz nie czytac nam naszego forum i co oddac je oszustom znachorom szarlatanom .....masz inne typowe dla szarlatanow ktore tak juz bronilas tam mozesz sie wykazac ludzi podobnych wiele a co istotne nikt inny nie ma prawa pisac .Na te fora tych metod nie uda ci sie wprowadzic ......tu jednak ludzie normalni w duzej mierze .A JAK DLUGO BEDZIESZ SIE LECZYC CUDEM ZEJA MALO ISTOTNE JAK PISZE SLAWEK ON PODAL CZAS WYLECZENIA ZROBIL BLAZNA Z SIEBIE I TYLE .Ale by ciagnac biznes dalej po kasztanku plynie feliksa g.....zeja mowy o wyleczeniu byc nie moze ...za jakis czas na pewno znajdziesz inny wspanialy srodek a moze jakies rewelacyjne teorie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 11 sty 2015 - 18:46:44

No jak to kto.......................
ile osób na forach leczy się latami bez efektu??
No chyba że one powstały z nudów i tylko takie osoby tutaj wchodzą..............
Dla mnie złodziej i oszust to taki......................
który przyjdzie do domu i wciska kit
to taki który obiecuje złote góry bez pokrycia
tutaj pokrycie mam,w postaci znikających zmian,więc nie powiem oszust.
Nikomu na silę nie wciska swego cudu,KAŻDY KTO CHCE SAM DZWONI I KUPUJE,mimo tylu negatywnych opinii chociażby tutaj.
Fakty..............................
ja je widzę tylko takie,że obrzuca się kogoś obelgami, bez żadnego pokrycia i robią to ludzie dorośli,najporządniejsi na tym forum, co to dla bliźniego ostatnią koszulę oddadzą.............................
tu nie przeszkadza że forum mogą czytać dzieci używa się słów..............lepiej nie mówić.
Żeby kogoś zbluzgać, zmieszać z błotem należało by najpierw sprawdzić czy się ma racje.
Nie chcesz nie stosuj,nikt cię nie zmusza,wyraziłeś swoje zdanie na temat i to powinno wystarczyć inaczej jest to szkalowanie kogoś bez dowodów.
Bo dowód w postaci Mirka do mnie nie przemawia jako tej wichrzycielki, czepialskiej, nieumiejącej czytać i co tam jeszcze chcecie.
Jakie ja fora czytam to moja sprawa,rozumiem co tam piszą to i czytam.
Ja przynajmniej szukam
kasztanek zaleczył mnie na rok,zewnętrznie, bo wewnętrzne plusy są o wiele większe.
Płyn Feliksa zaleczył mi ręce, łydek nie dał rady,i wiele innych metod które pozwalają mi normalnie funkcjonować, bez biologów, sterydów itp.
A to co znaczy normalne funkcjonowanie, może powiedzieć ktoś kto wie jak wygląda wysyp na dłoniach, czy stopach,który utrudnia codzienne funkcjonowanie, a nie tylko względy estetyczne.
Więc każdy mierzy swoją miarą.........................
Tutaj nie obraża się tylko ZEJa, a wszystkich którzy napiszą ze zastosowali jego cudo,każdy to jego klakier,robi to dla korzyści,reklamodawca itp.itd.
O dziwo jak opisuje się działanie kolejnego dermokosmetyku to już nie reklama,to rzetelny opis,mimo że nie rzadko kosztują krocie i mają za zadanie tylko nawilżanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2015 - 19:57:56

Znam osoby co trudno im sie to leczy nie znam osob co wogole nie maja najmniejszej poprawy .Przynajmniej tych co znam w realu ze szpitali przychodni itp .Niestety choroba jest nieprzewidywalna i przebiega roznie .fAKTEM JEST ZE WIELU LEKARZY TEZ MA NIE TAKIE PODEJSCIE JAK POWINNO ALE BREDNIA SA TWE TEORIE ZE WSZSYCY DO DUPY TYLKO CI OSZUSCI WSPANIALI I TYLE .Ktos bluzni .....nie wypowiadam sie jego spawa ..moze komus puscily nerwy ???Dzieci ...no coz fakt moga czytac ale czytaja tez twe wypociny lekarz be itd ....moze wiec tu warto sie zastanowic .Jesli dla ciebie oszust siejacy nieprawdziwe dane o naszej chorobie ,wypisujacy bzdury ,naciagajacy ludzi na kase ze swym g....... to uczciwy czlowiek a inni go szkaluja to brawo ......dziwne tylko dlaczego wlasnie tych bronisz .Robia to ludzie najporzadniejsi ........mysle ze tylko normalni nikt swiety nie jest ale tez i nikomu nic wmowic nie mozesz bo kazdy z tych osob to osoba chora doswiadczona i na temat choroby wie wiecej jak twoj szarlatan wyczytal czy wymyslil .A CZYTAJ JAKIE CHCESZ JA NIE BRONIE WRECZ ZACHECAM tam takich osob szuka Guru .Bajeczek o plynie feliksa itp nie komentuje juz .Tak tak karzdy mierzy swa miara ale o tej twej nie chce nawet sie juz pisac .Dermokosmetyki kosztuja roznie ale tam wiemy co stosujemy i nikt nie wmawia ze wyleczy nam chorobe itp idiotyzmow .Opisy zakladam ze sa prawdziwe a fakt ze znam czesc tych osob to potwierdza to raz dwa sam sie przekonalem chocby wtedy gdy majac problemy z pietami Puma przeslala mi taki co w dwa tygodnie problem mialem z glowy .Na ciebie najczesciej dzialaja zle ale tez tego nigdy nie komentowalem bo jakos wszystko prawie dziala inaczej .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 11 sty 2015 - 22:41:26

BASIEŃKO ODE MNIE TO TRZY KROKI W BOK. JAK NIE POJMUJESZ ŻE ZEJ TO OSZUST I ZŁODZIEJ TO TWÓJ PROBLEM I LECZ SIE DALEJ U NIEGO ZA WPISY NA TYM FORUM-SOBIE ZROBISZ KRZYWDE NIE NAM. ===================================================================================== JA DZIEKUJE BOGU I LEKARCE RODZINNEJ ŻE W TRYBIE PILNYM WEZWAŁA DERMATOLOGA JAK ZOBACZYŁA CO TEN ZEJ MI ZROBIŁ TYM ŚWIŃSTWEM I NA DRUGI DZIEŃ BYŁEM W KLINICE- PO MIESIĄCU OD BADAŃ DOSTAŁEM PIERWSZY ZASTRZYK STELARY I PO DWÓCH DNIACH ZOSTAŁY PO ŁYSZCZYCY TYLKO CIEMNE PLAMY KTÓRE MAM DO DZISIAJ , BOJE SIE SPRÓBOWAC SOLARIUM , ALE 29 MAM KOLEJNY ZASTRZYK I ZOBACZYMY CZY PRZEBARWIENIE ZNIKNIE, PRZYPOMINAM 2 DNI ZE STANU KRYTYCZNEGO Z ERYTRODERMI DO NORMALNEGO ŻYCIA A NIE MOGŁEM RUSZAC GŁOWĄ I CHODZIC I CO MEDYCYNA NIE IDZIE Z POSTEPEM???-------------- A TEN TWÓJ ZEJ JEŚLI TAK TWIERDZI ŻE WYLECZYŁ TYLE OSÓB TO JUŻ BY GO DAWNO BYŁO STAC NIE TYLKO NA WDROŻENIE TEGO GÓWNA DO OBROTU JEŚLI BY DZIAŁAŁO ALE POSTAWIŁ BY JUŻ WŁASNE KLINIKI ---- TAK WIEC DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TYMI WPISAMI I LECZ SIE U NIEGO JESZCZE 50LAT SKORO CI TO PASUJE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 12 sty 2015 - 14:48:42

Nikt nie wymaga odemnie wpisów, nie robiłam ich przez pierwszy miesiąc i dalej tak mogłam, nawet by nikt nie wiedział że stosuję ową maść.
Dla mnie oszustem nie jest, reakcje skóry mam dokładnie takie, jakie czytałam w opisach zanim zastosowałam maść.
Ty natomiast dałeś swój wpis po 4 miesiącach leczenia........... ponoć.
Nie kwestionuje twoich metod,leczenia,zadałam wiele pytań, nie odpowiedziałeś mi na ani jedno.
Wiem że nie jestem nikim szczególnym,ale grzeczność nakazuje odpowiedź.
Mam prawo do wątpliwości,tak jak ty do bezpodstawnych oskarżeń.
Ja najpierw grzecznie zapytałam, zanim zrodziła się wątpliwość,ty wyjeżdżasz z oskarżeniami,pod moim adresem od samego początku.
więc jak.................................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 sty 2015 - 16:28:15

Uzdrowicielu,wynalazco, odkrywco, szamanie i czarowniku w jednej osobie,

Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Miałem się nie poniżać do wypowiedzi debili i
> kretynów
To znaczy, że oprócz celebrytki masz w tym wątku do czynienia z samymi debilami i kretynami. Ciekawe spostrzeżenie osoby, która nie potrafi odpowiedzieć na zadawane pytania. Zaiste, znaczy, że nie mamy prawa pytać się na temat produktu, czy też sprzeczności w Twoich wypowiedziach?

ZEju fakty się liczą, kto i co takiego napisał, że nazwałeś nas debilami i kretynami, błaznami. Czekam na odpowiedź.

Dalej ZEJ pisze

> Nigdy i nigdzie nie napisałem ani powiedziałem o
> tysiącach wyleczonych maścią zej-a, niedawno
> oświadczyłem o kilkudziesięciu osobach
> wyleczonych z prowadzoną dokumentacją i prawie
> tyle samo gdzie nie mam dokumentacji.
> Trzy czwarte z tych osób skorzystało z darmowej
> usługi i dostawy maści, nigdy nie odmawiam
> osobom potrzebującym, których nie stać na zakup
> skutecznej maści.

To nie ja czyściłem Twojego FBa z tych tysięcy wyleczonych, ba wspólpracy z lekarzami i kliniką, która stosuje Twoje wynalazki. Natomiast Twoje tam zamieszczone poglądy polityczne mnie nie interesowały i ich nie komentowałem.

Muszę powiedzieć, że te 3/4za darmoszkę robi na mnie piorunujące wrażenie,jak i też, zaznaczasz, że była darmowa wysyłka. Tak, tak wolisz to wyartykułować.
znaczy, że znasz prawo podatkowe.
---------------
To Ci przypomnę Twoją naturę darczyńcy!
19 lipca 2014 roku napisałeś,
....Co do ceny maści to niedługo będzie ona kilkakrotnie większa.
.....Co do zwrotu pieniędzy za ewentualną nie skuteczność to takiej możliwości nie przewiduję
......Natomiast ja prawdopodobnie zbierał bym butelki i puszki a spał na dworcu."
Myslę, ze te słowa jednoznacznie pokazują, że charytatywnej działalności na forum to Ty nie prowadzisz.
Nazwałeś mnie błaznem, kretynem, debilem- to jak Ciebie określić, kim ty jesteś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 12 sty 2015 - 16:50:23

P.S. Basiu mała poprawka do Twojej ostatniej wypowiedzi. Do bezpodstawnych oskarżeń nikt nie ma prawa nawet na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 12 sty 2015 - 19:11:12

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> P.S. Basiu mała poprawka do Twojej ostatniej
> wypowiedzi. Do bezpodstawnych oskarżeń nikt nie
> ma prawa nawet na forum.




Ja to wiem czy ty, innym się wydaje że mogą oskarżać według swojego widzimisię,tylko dlatego że maść nie ma atestów,a twórca podał błędne wyobrażenie na temat choroby.
Do wypowiedzi j-23
Nie stać mnie na zakup maści po takiej cenie,w rozmowie telefonicznie powiedziałam o tym wprost panu ZEJ.............od samego początku dostaje darmowe przesyłki,
kto umie liczyć, policzy ile to kasy za tyle opakowań jakie wymieniłam we wcześniejszym poście.
Teraz macie pole do popisu reklamuje za darmochę he he
Ale powtórzę raz jeszcze, nawet za darmochę nie stosowała bym czegoś, co na początku daje dyle nieprzyjemnych reakcji,bólu czy stanu zapalnego gdybym nie widziała efektu.
Na początku nie raz miałam ochotę zrezygnować,powody dla których postanowiłam wytrwać pozostawię sobie,nie mam korzyści materialnych,ani żadnych profitów,jeśli uzyskam czystą skórę będzie to moim wynagrodzeniem za ból jaki przeszłam na początku stosowania.
Nikogo nie krytykuje za inne zdanie w tym temacie,wolny wybór.
Jednak jak się wymaga dla siebie tolerancji,zrozumienia powinno się choć po części rozumieć wybór innych i go uszanować.
Każdy wybrał swoją drogę leczenia, jedni medyczną drudzy niemedyczną,jest to wybór każdego z osobna.
I masz rację Heleno nikt nie ma prawa podważać mojej wiarygodności,uczciwości,tylko dlatego że moja droga inna,jak i zdanie w temacie,a jednak notorycznie się to robi.
Nikt nie ma żadnych dowodów, na moją nieuczciwość czy prawdomówność, a jednak.........................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 sty 2015 - 20:18:05

Basiu, nie adresuje swoich postów do Ciebie i nie proszę byś się do nich ustosunkowywała.
Chyba jasno i czytelnie zaadresowałem mój post do ZEJa. Rozumiesz to!

Oczywiście tradycyjnie Ty masz w tej sprawie znowu najwięcej do zakomunikowania i powielasz enty raz swoje kredo. Odpowiadam, to Twoja, a nie moja bajka i lecz się czym chcesz i u kogo chcesz, Mnie Twoja sytuacja materialna nie interesuje, ani nie podważam tego co wypisujesz. Ignoruje Twoje posty.
Basiu, to żadna przyjemność kopać się z koniem, kto mocniej dowali i częściej wrzuci posta.

Mnie interesuje mistrz, który tu na tym forum pisze brednie,wprowadza w błąd świadomie(kłamie), cytuję jego sprzeczne wypowiedzi. Prosze go o komentarz o wyjasnienie. Nie odpowiada na pytania, ma za to wyrobnika, który w jego imieniu stara się przekonać? Tylko do czego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 12 sty 2015 - 22:09:04

Odpowiedź moja nie była w imieniu Zeja odpowie sam za siebie,jak będzie chciał.
Ignorujesz moje posty jednocześnie je czytając smiling smiley i odpowiadając
Informuję jeno jak to złodziej i oszust, wyłudzający kasę na biednych naiwnych, potrafi za darmochę wysłać ile trzeba nie oczekując nic w zamian.
Dzwoni i pyta, jak postępuje leczenie,zna doskonale działanie swojego mazidła,co potwierdza kolejnymi procesami jakie zajdą,zanim one u mnie się pojawią.
Ktoś kto nie wie co oferuje innym,nie powie z tygodniowym wyprzedzeniem co będzie się dziać,jaka będzie reakcja.
Może jestem naiwna,ale wiem,że wie co mówi na temat działania maści czy żelu.
Nie jestem niczyim wyrobnikiem, mój głos będzie jednak zawsze wtedy, kiedy bez żadnych dowodów są rzucane na oślep.
Chcecie dyskusji, dyskutujcie merytorycznie,a nie obrażając co rusz to nowymi epitetami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ns33e (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 sty 2015 - 22:30:15

ZŁo d ZIEJU nie oszukuj ludzi. To, że jesteśmy chorzy to nie znaczy,że damy nabrać się na tak prostacki przekręt. Zwiniesz swą oszukańczą firmę szybciej niż myślisz i mam nadzieję, że drogo to cię będzie kosztować. Taki prymityw ludźmi
manipuluje to mnie boli najbardziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.play-internet.pl)
Data: 13 sty 2015 - 08:56:36

Tak prymityw manipuluje jak chce widac ...niestety tak dlugo jak znajda sie naganiacze itp co za darmoche beda reklamowac cudo biznesik bedzie trwal .pyta jak postepuje leczenie .......do cholery jakie leczenie .czy to lek by leczyl .....???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 13 sty 2015 - 12:40:41

Świetny wpis waldek. A te kilka ostatnich słów celująco trafiają w sedno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 sty 2015 - 12:41:50

ONA JUŻ TYMI MAZIDŁAMI OD NIEGO WSZYSTKIE MEBLE WYCZYŚCIŁA , TERAZ ZABIERA SIE ZA GANEK TYLKO CO BEDZIE JAK SIE POŚLIZGNIE I POTŁUCZE NA TYM PŁYNIE DO NACZYŃ. ONA NIE ROZUMIE ŻE NIKT Z NIĄ NIE CHCE JUŻ POLEMIZOWAC. SWOJĄ DROGĄ CIEKAWE CZEGO UŻYWA DO ZMYWARKI? I CZY NIE ZAPYCHA FILTRA?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 13 sty 2015 - 16:13:06

Meble hi hi stać mnie jeszcze na środki do mebli,mimo ze darmowe mam maści, wolę stosować zgodnie z przeznaczeniem smiling smileyw jakim nabywam.
No ale Mirku zamawiając hurtem tyle pojemników, ciekawe jak i gdzie ty to stosowałeś smiling smiley
Coraz większe moje wątpliwości że zaszkodziła ci maść,oraz czy ją wogóle zastosowałeś.
Nie doczekałam żadnej praktycznej informacji ze stosowania,tylko same obelgi i oskarżenia jak dotąd.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 13 sty 2015 - 16:51:48

Ooo N, jak idzie leczenie? Napiszesz coś na temat?
Bo mnie mało obchodzi stosowanie zgodnie z przeznaczeniem środków do mebli...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2015 - 17:58:41

Oj Slawek a kto wie moze nie jeden srodek do mebli by byl lepszy od g.....zeja na ta nasza chorobe jednak do mebli jego srodka bym nie zastosowal ....mimo wszystko szkoda mebli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaa (---.play-internet.pl)
Data: 13 sty 2015 - 19:23:46

By dobrą kasę zbił gdyby sprzedawał jako otrdzewiacz do śrób.Rewelka,polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4142434445464748495051...->|-->
Bieżąca strona: 46 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.