Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4041424344454647484950...->|-->
Bieżąca strona: 45 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sty 2015 - 08:49:37

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Candida a raczej jej przerost, daje swoje objawy
> na skórze, który to przerost nikomu nie jest w
> stanie zaszkodzić ale nam utrudnia zaleczenie.
> a nazywa się to zdaje się przy-łuszczycą
> fachowo.


Pozwolę sobie odpowiedziec gdyz po raz kolejny podawane są złe informacje:

Przyłuszczyca to nie zadna Candida!!!

Jest to przewlekła dermatoza, charakteryzująca się ogniskami rumieniowo-złuszczającymi,najczesciej umiejscowionymi na tułowiu i kończynach !!!

Często mają podłużny kształt,jakby palczasty.

Ogniska są wyraźnie odgraniczone od otoczenia, nie powodują świądu, utrzymują się przez wiele lat.

Jest to swoista odmiana ziarniniaka grzybiastego lub innego chłoniaka typu T....
grzybiasty w tym przypadku nie ma nic wspólnego z grzybica!!!

PRZYŁUSZCZYCA :

NIE SWEDZI

NIE MA LOKALIZACJI W PACHWINACH

NIE MA LOKALIZACJI NA NARZĄDACH PŁCIOWYCH

jak zaczyna się zświat to sygnał że już....rozwinął sie CHŁONIAK!


Lekarze podaja podczas leczenia doustne srodki p/grzybicze lub miejscowe masci p/grzybicze aby....zabezpiczyc i nie dopuscic do zakażen podczas stosowania leków,bo wtedy organizm jest słabszy a nie że każdorazowo leczą u nas grzybice!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sty 2015 - 08:59:45

Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Przepraszam, ktoś podszywa się pod mój profil
> ja nie loguję się w: (---.internetia.net.pl)
> to już jest po niżej pasa ale wesoło :-).
> Pozdrawiam Z.E.J


Skoro odpowiada Pan to znaczy ,ze sledzi Pan to forum,czyta wiec zapytania dlaczego unika odpowiedzi?

Merytoryczna rozmowa wiele by wyjasniła,jestesmy ludzmi i potrafimy rozmawiac wiec dlaczego unika Pan odpowiedzi na KONKRETNE pytania?

Panskie informacje są niewiarygodne,co sprawdziło wielu a i dochodzą kolejni.

Jaka osobę pan wyleczył...jedną ,jedyną?

Podaje pan przykład jakiejs pani co leczy sie od roku i co??? dalej sie leczy!

Ileż trzeba miec w sobie bezczelnosci aby odpowiadac tu ....nie na zadane pytania.

Jest pan jak dla mnie niewiarygodny,nawet jak celem panskim było...powiadam było kiedys...pomóc ludziom...dzis wygląda to marnie,bardzo marnie.


Zdecydowanie najlepiej byłoby zamilknac...i pozwolic zamiesc owy temat i bzdury pod dywan...dla kogo najlepiej ...pytam?

Wiele tu zostało napisane,wiele zła uczyniono chorym ludziom czy jak wola niektórzy....zrobili sobie na własne życzenie.....za wszystko kiedys przyjdzie zapłacić....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 sty 2015 - 10:19:47

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> A Ty? A Ty gwarantujesz, ale Twoja gwarancja
> kończy się tylko gadaniem. Miałeś wyleczyć
> Baśkię w dwa miesiące, ale dałeś dupy. Mija
> piąty i ona jest chora. Miałeś wyleczyć
> osobę, którą znamy i tego nie zrobiłeś.
> Dlaczego? Bo Twoja maść nie działa!!!



No Sławku ja nie podtrzymuje tego,owszem leczenie się przedłuża,nie mogę jednak stwierdzić że maść nie działa.
Nie smarowałam tak jak p.ZEJ............zalecał 4 razy dziennie a tylko dwa.
Więc nie mogę z czystym sercem stwierdzić, że nie działa bo ja nie jestem jeszcze zaleczona.
Mogę się zgodzić z zresztą że nie wiem czym się smaruje,ale nie mogę powiedzieć że nie działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 10:35:07

Słuchaj, mnie nie interesuje ile się smarujesz. Mnie interesowały dwa miesiące, w które z.e.j miał wyleczyć. Nie wyleczył, więc chuja warta ta jego maść.

A nie zapomniałem, 300zł jest warta...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 10:50:20

Witajcie,
Fantastycznie, że swoim niekwestionowanym autorytetem fachowym i moralnym wypowiedziałaś się Szater jednoznacznie co do produktu ZEJa. To jest ważne,bo wielu z nas po prostu nie ma czasu i nie śledzi całego wątku.
A tak daje czytającym podstawę do przemyśleń i zastanowienia się z KIM I Z CZYM, mamy tu do czynienia. W postawie zasadniczej przed Tobą chylę czoło.
---------------
Panie ZEJ
To Pańskim obowiązkiem jest odpowiedzieć na każde zadane pytanie, nawet to najgłupsze, bo to Pan załozył ten watek i na bieżąco go monitoruje. Padły tu zarzuty merytoryczne co do sposobu reklamowania produktu, jego właściwości i podanych sprzecznych i nieprawdziwych informacji, wreście od tych którym mazidło zaszkodziło.
Pańska ocena?
- że to są hejterzy i jednoczesne podziękowanie im za pozycjonowanie tego wątku. Jak to ocenić? osąd pozostawiam czytającym.

Dowody na które się powołujesz,są to tysiące wyleczonych i...osobiście sam jego tworcawinking smiley, a to właśnie jak Sławek napisał najlepszym dowodem jest fakt, że produkt sam się obroni.
Pytanie, kto słyszał o wyleczonych i jaka jest ich wiarygodność w sensie sprawdzenia. Powołujesz się na tysiące, GDZIE TE TYSIĄCE? SĄ.
Na forach by się działo, oj działo.

Dalej gdzie jest atest produktu(aprobata do której się odwołujesz może być techniczna!!!) ale o tym też trzeba wiedzieć, a nie pisać durnotki.

Pal licho, że łamiesz i omijasz prawo rozprowadzając produkt. To jest inna kwestia, mnie ona nie interesuje. Ale twierdzę, że niszczysz zdrowie łuszcyków i wyciągasz łapkę po kasę. To jest prawdziwy powód Twojej działalności. Twierdzenie o zaraźliwości ł. jest skandaliczna, absurdalna, niepoparta wiedzą naukową.Kto oprócz Ciebie podziela tę tezę?

Dlatego uważam, że:
Jesteś >szkudnik< łuszczyków i tyle a nie żaden tam przyjaciel.

Chciałem nawiązać kontakt z "Jaskiem" porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami, odwiedzić go ponownie po 2 miesiacach, zweryfikować. I co wyszło?, Jasiek zniknął, bo wyleczonywinking smiley
ZEJu naprawdę masz niewiele tu nam do zaoferowania poza 300złociszami wyciągnięcia kaski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 sty 2015 - 10:54:08

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Słuchaj, mnie nie interesuje ile się smarujesz.
> Mnie interesowały dwa miesiące, w które z.e.j
> miał wyleczyć. Nie wyleczył, więc chuja warta
> ta jego maść.
>
> A nie zapomniałem, 300zł jest warta...




No widzisz, jeśli by chodziło o lek konwencjonalny, który zapisze lekarz nie istotne za jaką kwotę,i dał by czas leczenia miesiąc,a tak by się nie stało,orzekli byście wszyscy zgodnie i w porozumieniu że.............................
Każdy jest inny
każdy ma inną skórę
każdy inaczej reaguje itp.itd.
tutaj nie ma zmiłuj się, mieniły dwa miesiące to znaczy że nie działa,koniec kropka.
Widać różnice w podejściu do choroby jak i leczenia.
Nie znam ani jednej osoby zaleczonej na dłużej przez medycynę.
Znam trzy w realu zaleczone ziołami na ponad 30 już lat.
Będę mieć inne podejście do spraw zaleczenia niż większość,i bez znaczenia tu jest akurat to czy ktoś rozumiem o czym ja.....................
Leczenie konwencjonalne,a innymi metodami różni się kolosalnie,jak i podejście do choroby jako takiej,i nie wiem ile wysiłków włoży w to jedna ze stron, nie będzie porozumienia na tej płaszczyźnie.
Inne widzenie tego samego problemu.
O ile ja jestem w stanie zrozumieć wasze podejście i szanuje wasz wybór,o tyle wy nawet nie próbujecie zrozumieć mojego,bo ono nie zgodne z wasza wiedzą czy podejściem.
I taka tolerancja występuje w każdym z tego typu tematów.
Nie mogę leczyć się nie znanym,kierując się opinią lekarza czy naukowca,bo to inna bajka.
Powtórzę raz jeszcze, jeśli ktoś ufa medycynie i leczy się według jej zaleceń,niech przy tym pozostanie,bo narobi sobie więcej szkody jak pożytku.
Jeśli ktoś próbuje własnej ścieżki,inna ona od medycznego punktu widzenia.
Jak pokazuje ten temat..........rozmawia głuchy z niewidomym,i każdy ma swoje racje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sty 2015 - 11:11:51

No i co N ? Na argumenty Szater, ani mru mru, bo nie masz nic do powiedzenia. Zabrakło wiedzy i argumentów. Popisałaś bzdury o przyłuszczycy i grzybach, a teraz odwracasz kota ogonem i rozpisujesz się o swoim smarowaniu "cudowną" maścią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 11:12:30

Ja pierdole, Ty N nic nie kumasz. W tym wątku nie chodzi o ciebie, tylko o z.e.ja i jego śmierdzidła.
To ty sprzedajesz te maści, czy on?
To ty obiecujesz koniec łuszczycy po dwóch miesiącach, czy on?
To ty gadasz o tysiącach wyleczonych, czy on?
To ty wyceniasz maści na 300 stówki, czy on?

No ale tak bronisz tych smrodów, jakbyś miała prowizje od sprzedaży. Nie masz? Jeśli nie masz, to pokaż efekt działania maści. I nie wciskaj kitu, że jeszcze nie wiesz jak długo będziesz się smarować.
Pięć miesięcy mija, POKAŻ DOTYCHCZASOWY EFEKT! Albo spierdalaj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 sty 2015 - 11:27:13

Prze pierwsze pięć lat leczenia dermatologicznego, pod okiem fachowców i lekami przebadanymi,ciągle słyszałam taka pani wrażliwa,nie ma panią czym leczyć itp.
Przez pierwsze pięć lat, nie mogłam włożyć żadnych butów,czy to letnich czy zimowych z powodu bólu,miałam skorupę na stopach czy dłoniach a nie na d.......... gdzie ją można chociaż przykryć/zakryć przed resztą świata.
Co nie znaczy że nie wiem jakie są uciążliwe zmiany w tym miejscu.
Poradziłam sobie z tym sama, co mi otworzyło oczy na chorobę i leczenie,które teraz wybieram.
Nigdy nie miałam jednej czy dwóch plamek które można zakryć,zawsze były to bardzo bolesne wysypy,dłonie stopy,twarz,straciłam prawie włosy przez leki konwencjonalne,znam leczenie medyczne i niemedyczne,różnią się bardzo.
Nie wiem jakbym teraz wyglądała,słuchając dalej nieomylnych lekarzy,którzy odrzucają dietę,stres,czy sposób życia jako nie mające znaczenia czynniki.
Pomogłam sobie samej,pomogłam i córce z egzemą dłoni,gdyby nie widziała efektów moich starań u mnie, pewnie poszła by i zaufała lekarzom.
Widziała mój ból po leczeniu konwencjonalnym, widziała efekty po leczeniu samodzielnym,zaufała mnie matce a nie lekarzowi,chociaż dałam jej wybór.
Tak wygląda moje spojrzenie na medycynę i medyczne leczenie,nie wymagam akceptacji,ale chociaż cienia tolerancji dla innych sposobów radzenia sobie z problemem.

Nie smarowałam tyle razy ile zalecał p.ZEJ, bo znam reakcje swojego organizmu,nie dała bym rady wytrzymać bólu jaki jest na początku leczenia tym specyfikiem,mimo że jestem wytrzymała na ból.
Wolę metodę małych kroczków, nawet jak przedłuża ona leczenie o miesiąc,dwa, czy trzy.
Teraz zaczęłam smarowanie częściej,ale nie ma już tak silnej reakcji jak na początku,zobaczę na ile się to sprawdzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 sty 2015 - 11:31:58

xBx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No i co N ? Na argumenty Szater, ani mru mru, bo
> nie masz nic do powiedzenia. Zabrakło wiedzy i
> argumentów. Popisałaś bzdury o przyłuszczycy
> i grzybach, a teraz odwracasz kota ogonem i
> rozpisujesz się o swoim smarowaniu "cudowną"
> maścią.


Może dlatego że nie widzę tam argumentów.
Poza tym to jak w filmie."Niemy i Niewidomy"
Ja o czym innym ona o czym innym,szkoda czasu.

"Pięć miesięcy mija, POKAŻ DOTYCHCZASOWY EFEKT! Albo spierdalaj."
piąty miesiąc się zaczął a nie mija,mamy początek stycznia a nie jego koniec.
Efekt pokaże kiedy przyjdzie czas.
Prowizji nie mam
Nie wypowiadam się też w niczyim imieniu tylko swoim.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 13:08:43

A gówno tam. Nie pokażesz efektów, bo maść cudów nie zdziałała i tyle.
Za dużo ględzisz, a za mało za tym stoi faktów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 10 sty 2015 - 13:26:35

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A gówno tam. Nie pokażesz efektów, bo maść
> cudów nie zdziałała i tyle.
> Za dużo ględzisz, a za mało za tym stoi
> faktów.


I myślisz że takimi tekstami sprowokujesz mnie do wcześniejszego pokazania,jak to u mnie wygląda na dzień dzisiejszy???
Pokaże w swoim czasie koniec kropka.
Fakty twoje będą inne moje też.
Miałeś wątpliwości czy to moja noga na zdjęciu, a teraz byś nie miał,że to wygląda jak wygląda po samoróbce niewiadomego składu???
Wątpię
Twój sceptycyzm,mój optymizm smiling smiley
masz tak samo maść którą zakupiłeś, mogłeś tak jak i ja spróbować,zanim dołączyłeś do krytyki.
Była jesien teraz zima nie widać w niektórych miejscach zmian.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 13:34:42

ble ble ble ble..............................jak zwykle w twoim wykonaniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 16:25:43

SKORO TEN KUTAS WYLECZYŁ TYSIĄCE LUDZI-TO CHUJOZA ZAROBIŁ NA NICH MILIARDY ZŁOTYCH---- WYSTARCZY POLICZYC---------- NIEZŁY OSZUST JEŚLI NACIĄGNĄŁ TYSIĄCE OSÓB TO LEPSZE OD AMBER GOLD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sty 2015 - 19:27:58

CO TO ZA FACHOWCY SKORO PRZEZ PIEC LAT NIE BYLO POPRAWY ??Latwo sie bylo domyslic ze cos nie tak i szukac jednak fachowca prawdziwego choc prawda ze choroba jest nieprzewidywalna i nie raz ciezko jak organizm nie reaguje itd .Nie pierdziel za to idiotyzmow ze lekarz odrzuca diete styl zycia stres itd .......kazdy w mniejszym czy wiekszym stopniu zwraca na to uwage .Nie wmawiaj tu nam ze brak nam tolerancji itd na metody naturalne ......bo ja jakos tego naturalnego leczenia u ciebie nie widze .A ZE BRAK TOLERANCJI Z NASZEJ STRONY NIE TE HEREZJE ZEJA BREDNIE I OSZUSTWA TO JUZ INNA SPRAWA .............JESLI KTOS WIDZAC ZLODZIEJA BEDZIE REAGOWAL a dla ciebie to brak tolerancji to brawo ..........ale fora z takimi bredniami to jednak inny adres .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 11 sty 2015 - 01:52:19

Miałem się nie poniżać do wypowiedzi debili i kretynów ale czytają to forum ludzie naprawdę potrzebujący pomocy.
Nigdy i nigdzie nie napisałem ani powiedziałem o tysiącach wyleczonych maścią zej-a, niedawno oświadczyłem o kilkudziesięciu osobach wyleczonych z prowadzoną dokumentacją i prawie tyle samo gdzie nie mam dokumentacji.
Trzy czwarte z tych osób skorzystało z darmowej usługi i dostawy maści, nigdy nie odmawiam osobom potrzebującym, których nie stać na zakup skutecznej maści.
Hejtując naturalny postęp w leczeniu skutecznym łuszczycy stajecie się błaznami w środowisku ludzi, którzy naprawdę cierpią i potrzebują pomocy skutecznej a nie pouczania jak pokochać łuszczycę, pocieszeń filozoficznych i wymądrzeń profesorskich.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 11 sty 2015 - 06:40:45

A N-basia jak chora, tak chora i tyle z tego twojego gadania.

I nie wspominaj o naszym środowisku, bo nikt z nas nie zna "wyleczonych przez ciebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 11 sty 2015 - 12:50:10

Co to za fachowcy którzy leczą całe życie a efektów żadnych?????
Moja opinia na temat medycyny nie opiera się tylko i wyłącznie na jednym lekarzu a na wielu.
Tak.... tak nieprzewidywalna, genetyczna, nieuleczalna, dziedziczna itp....itd.
a ci co mają wieloletnią remisje, tak to nazwijmy to siłą sugestii lub nie mieli łuszczycy, jak czytam porady eksperta.
Nazwijmy je więc niekonwencjonalne, znachorskie jak tak komu wygodniej,ważne dla mnie że przynosi efekt,w przeciwieństwie do konwencjonalnego.
Sa i tacy co leczenie cygo-liną uważają za naturalne ..............
Tolerancja to uszanowanie czyjegoś zdania,prawa wyboru leczenia,według własnego uznania,a nie każdy kto nie medyczny to oszust.
Płace składki zdrowotne a nie korzystam z nich,więc tak samo mam prawo powiedzieć złodzieje czyż nie???
Jeśli ktoś sam nie ma nic na sumieniu, nie posądzi o to drugiego, dokąd nie złapie go za rękę i naocznie się nie przekona,tu w tym temacie czytam, złodziej,oszust............
a czy od kogoś wyciąga pieniądze podstępem,czy każdy sam podejmuje decyzje zakupie??????????????/czy nie.
Ja się nie czuje oszukana przez pana ZEJa,wszystko przebiega dokładnie tak, jak opisuje czy mówi w rozmowie.
Nikomu nie narzucam swoich metod leczenia,nie krytykuje za to że leczy się medycznie,dlaczego moje wybory mają być krytykowane???
Pan Zej nigdzie nie pisze zastosujcie moją maść a po miesiącu będziecie czyści,opisuje jaka reakcja skóry jest na jego maść,jak to może przebiegać i wie co mówi.
Dla mnie nie jest oszustem,a człowiekiem który wie co stworzył, zna każdy następny etap stosowania mazidła,nawet jak bywa bolesny uprzedza o tym.
A forum jest publiczne,to że ciebie drażni temat, nie znaczy że nie ma tutaj osób których interesuje,nawet jak nie biorą udziału w dyskusji w obawie przed wyzwiskami,ośmieszaniem itp.
Proponuje nie czytać tego typu tematów a tylko te w które się wierzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 11 sty 2015 - 13:12:06

Wyzdrowiałaś już? Czy nadal tylko chcesz teoretyzować? Bo jak na razie brakuje Ci efektów w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 11 sty 2015 - 13:21:21

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wyzdrowiałaś już? Czy nadal tylko chcesz
> teoretyzować? Bo jak na razie brakuje Ci efektów
> w leczeniu.


A skąd taki pewny jesteś że brakuje mi efektów?????????
Gdyby tak było dawno przestała bym stosować owe mazidła,choruje wystarczająco długo żeby wiedzieć że coś nie działa,i nie ma sensu dalsze stosowanie,tu w tym przypadku jest inaczej więc stosuje nadal.
I bez znaczenia dla mnie czy ktoś mi wierzy czy też nie,liczy się efekt końcowy.
Jeśli coś znam tylko z teorii nie zabieram głosu,a jak widzisz tutaj jestem,mimo braku czasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4041424344454647484950...->|-->
Bieżąca strona: 45 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.