Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3738394041424344454647...->|-->
Bieżąca strona: 42 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 02 sty 2015 - 14:06:50

RZECZ W TYM ŻE WPISY TAKICH JAK TY OSZUSTÓW ,,BASIEŃKO,, MIEDZY INNYMI POPCHNEŁO MNI E W RECE TEGO SZARLATANA ZEJA W TAMTYM CZASIE.RZECZ W TYM ŻE TYLKO PRZYPADKIEM UNIKNEŁEM ŚMIERCI--- DO TAKIEGO STANU MNIE TE MAZIDŁO DOPROWADZIŁO.PISZE TYLKO I BEDE RZEBY PRZESTRZEC INNYCH CHORYCH /WŚRÓD KTÓRYCH MOGĄ BYC RÓWNIERZ DZIECI LUB ICH RODZICE/ PRZED WASZĄ PARĄ OSZUSTÓW I TYLE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Mućććka (---.gtnet.net.pl)
Data: 02 sty 2015 - 14:40:00

N napisała:
>Nie spotkałam jeszcze przypadku gdzie by krowa zdechła po ziółkach smiling smiley
Jasne, bo krowa to inteligentne zwierze w przeciwieństwie do niektórych tu piszących , i je tyle ziółek na łączce, ile potrzebuje jej organizm.
Ale jak nafaszeruje ją weterynarz, to już inna jest sprawa.
Wystarczy wniochy wyciągnąć z działań szamana, który nafaszerował "ziółkami" nie jedną tu osobę ze skutkami opłakanymi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 sty 2015 - 15:44:18

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> RZECZ W TYM ŻE WPISY TAKICH JAK TY OSZUSTÓW
> ,,BASIEŃKO,, MIEDZY INNYMI POPCHNEŁO MNI E W
> RECE TEGO SZARLATANA ZEJA W TAMTYM CZASIE.RZECZ W
> TYM ŻE TYLKO PRZYPADKIEM UNIKNEŁEM ŚMIERCI---
> DO TAKIEGO STANU MNIE TE MAZIDŁO
> DOPROWADZIŁO.PISZE TYLKO I BEDE RZEBY PRZESTRZEC
> INNYCH CHORYCH /WŚRÓD KTÓRYCH MOGĄ BYC
> RÓWNIERZ DZIECI LUB ICH RODZICE/ PRZED WASZĄ
> PARĄ OSZUSTÓW I TYLE.

Rzecz w tym Mirku,że z twoich wpisów wynika że zastosowałeś wcześniej owe mazidło niż ja.
Piszesz że od sierpnia, a ja dopiero w drugim tygodniu września, więc jak mogłeś sugerować się moimi wpisami, skoro do końca września prawie nikt nie wiedział że je stosuje????
Czyż nie było czasem odwrotnie??
A ja pisze tylko jak to u mnie działa,i że mam wątpliwości czy aby napewno stosowałeś owe mazidło.
Nikogo nie obrażam,nie wmawiam korzyści czy oszustw,stosuje i pisze jak to działa to wszystko.
Nie mam zamiaru tłumaczyć się z moich decyzji,ale też nie podoba mi się jak bez żadnych dowodów,insynuuje się komuś to czy owo.
Z tego co pamiętam, janek też na początku nie opisywał działaniach owych w superlatywach, a z dużą wątpliwością,więc co cię w jego wpisach tak zachęciło do zastosowania??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 02 sty 2015 - 16:13:26

Czytając ostatni wpis Pana Z.E.J nie mogę zrozumieć tego pana jak może
dalej ogłaszać swoje maśći i wprowadzać w błąd ludzi chorych że one pomagają.
Doprowadził do stanu krytycznego Mirka, mnie,pewien pan pisał że jego żone
też doprowadził do takiego stanu.
Pisze że ma udokumentowane przypadki wyleczonych z łuszczycy,pytam się
gdzie oni są bo tylko N-Basia się tylko tutaj opisuje choć się nie
wyleczyła.
Ostrzegam poraz kolejny przed tymi maściami nie dajcie się dabierać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 sty 2015 - 16:38:00

Max Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
> gdzie oni są bo tylko N-Basia się tylko tutaj
> opisuje choć się nie
> wyleczyła.



Pisze zgodnie z prawdą jak jest.
Owszem na początku miałam duże pogorszenie,stan zapalny,ból.
Po miesiącu wszystko ustąpiło,zmiany znikają powoli ale jednak.
Jeśli tylko skóra będzie czysta bez jednej plamki,udostępnię zdjęcia z całego przebiegu leczenia,choć nigdy tego nie robię,tym razem robię zdjęcia co tydzień.
Od samego początku byłam świadoma że może być pogorszenie,nie wiedziałam że aż tak,dało się to jednak wytrzymać i teraz jest już dużo lepiej,a nawet dobrze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 sty 2015 - 18:38:44

Widzisz N i sama potwierdzasz, że z.e.j kłamie.
Ponieważ on twierdzi, że wyleczy w dwa miesiące, a Ty smarujesz się już czwarty i chuj.....ciągle masz plamy.

No więc kurwa jak jest, działa ta maść jak ten gościu mówi, czy nie???? Bo skoro masz plamy, to znaczy że NIE DZIAŁA!!!

I nie pisz mi tu, że trwa to tak długo, bo czasem sobie przerywasz ze względu na ból, czy też coś innego. Skoro nie używasz tej maści tak jak powinnaś, to twoje opinie są chuja warte.

I w ogóle twoje pierdolenie wszystkich tutaj wkurwia. Za dużo gadasz i tyle.

Weź pokaż te swoje genialne postępy w leczeniu i udowodnij wszystkim, że masz rację, albo zostanie tak jak jest, czyli że twoje gadanie jest puste i nic nie warte.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 02 sty 2015 - 21:19:18

NO , NO PANIE SŁAWKU TAKI WPIS TO JEST TO, ALE JEJ LUB JEMU / BO CHOLERA GO WIE CZY TO NIE JEDNA OSOBA / I TAK TO NIE PRZESZKADZA . --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DO TEGO ZEJA OSZUSTA - PROSZE PODAC KONTAKTY TELEFONICZNE DO CUDOWNIE RZEKOMO WYLECZONYCH, CHYBA ŻE CHCĄ ŻYC W TAJEMNICY ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? BŁAZNIE JUŻ PODBIJASZ FORA CUKRZYKÓW???????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 sty 2015 - 23:37:22

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widzisz N i sama potwierdzasz, że z.e.j kłamie.
>
> Ponieważ on twierdzi, że wyleczy w dwa
> miesiące, a Ty smarujesz się już czwarty i
> chuj.....ciągle masz plamy.
>
> No więc kurwa jak jest, działa ta maść jak ten
> gościu mówi, czy nie???? Bo skoro masz plamy, to
> znaczy że NIE DZIAŁA!!!
>
> I nie pisz mi tu, że trwa to tak długo, bo
> czasem sobie przerywasz ze względu na ból, czy
> też coś innego. Skoro nie używasz tej maści
> tak jak powinnaś, to twoje opinie są chuja
> warte.
>
> I w ogóle twoje pierdolenie wszystkich tutaj
> wkurwia. Za dużo gadasz i tyle.
>
> Weź pokaż te swoje genialne postępy w leczeniu
> i udowodnij wszystkim, że masz rację, albo
> zostanie tak jak jest, czyli że twoje gadanie
> jest puste i nic nie warte.



Pokaże kiedy przyjdzie na to czas.
Gdyby nie działała dawno bym odstawiła i napisała nie działa,ale tak nie jest,
Kogo wk........... to w................. mnie nie,pisze zgodnie z prawdą,to czy pan Z.E.J. kłamie czy nie,nie wiem,lata doświadczeń własnych, nauczyły mnie że nie u każdego taki sam czas zaleczanie bywa.
Cóż liczyłam że to będzie te dwa miesiące ale nie jest,mimo to,gdyby nie było poprawy zrezygnowała bym,to co mam teraz to końcówka, mam nadzieje że już nie długo,a nie będzie zupełnie zdrowej skóry też napisze,zresztą,trwa to już 4 miesiące zaczął się 5,zobaczymy do pół roku, dalej nie wiem czy będę stosować.

Mazidła stosuje przede wszystkim dla siebie,opis daje po to żeby inni wiedzieli jak to działa,nawet po obrzuceniu mnie obelgami.
Przyjdzie czas na zdjęcia, zobaczycie tydzień po tygodniu jak to przebiegało u mnie,choć po tych wszystkich komentarzach nie powinnam tego robić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 03 sty 2015 - 01:49:25

A ty dalej się tłumaczysz.... . Powiedz tylko po co?

Napisz coś konkretnego, a nie tylko jakieś sratytaty o tym, że ci coś zbledło.
Posmaruj się smalcem tydzień i też ci zblednie.
Sorry N, ale już nie mogę czytać tych twoich wpisów. Jesteś monotonna i nudna w ocenianiu samej siebie.

My tu chcemy konkrety, bo konkrety nam z.e.j. obiecał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 sty 2015 - 08:24:07

I smalcu próbowałam i to z nagietkiem ale nie zadziałałsmiling smiley
Jakich konkretów chcesz??
wcześniej ci ich dać nie mogę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 03 sty 2015 - 09:26:09

Czekam, aż zostaniesz wyleczona maścią z.e.ja. Takiego konkretu chcę.

A to dlaczego korzystasz z tych maści zostaw dla siebie. Nikogo to nie interesuje. Nie potrzebnie wdajesz się pyskówki i tylko tym zaśmiecasz wątek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: qasimodo (---.play-internet.pl)
Data: 03 sty 2015 - 09:40:57

przeciez ona jest ebnieta, kazał jej pisac to pisze,bo nic w przyrodzie niema za darmo. zresztą kogo to obchodzi,co soba ona prezentuje. Pyskowki i to wszystko, i siedzi na tym watku jak kwoka i ma najwiecej do powiedzenia i jeszcze straszy sądami.wez ją olej, ignoruj.Drugiej takiej pizdziaknietej tu niema.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 sty 2015 - 10:43:40

qasimodo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> przeciez ona jest ebnieta, kazał jej pisac to
> pisze,bo nic w przyrodzie niema za darmo. zresztą
> kogo to obchodzi,co soba ona prezentuje. Pyskowki
> i to wszystko, i siedzi na tym watku jak kwoka i
> ma najwiecej do powiedzenia i jeszcze straszy
> sądami.wez ją olej, ignoruj.Drugiej takiej
> pizdziaknietej tu niema.


Drugiego takiego....................... też.
Dobra zaczął się karnawał mam ciekawsze zajęcia smiling smiley
Nikt mi nie może nic nakazać, ani ty milczeć ani twórca mazidła pisać.
decyduje sama o sobie.
Ja mam odwagę wypowiadać się sama za siebie a ty masz??
bo wątpię................
wątek mnie szczególnie interesuje więc zaglądam i zaglądać będę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 03 sty 2015 - 11:12:14

I znowu ostatnie słowo musi należeć do N. To już tradycja grinning smiley może trzeba dać jej na imię Tradycja hahaha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ja1961 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 sty 2015 - 16:21:18

U mojej 17 letniej córki pojawiła się 3 miesiące temu łuszczyca. Jak się okazuje w rodzinie jej taty zarówno jego brat jak i dzieci były również na nią chore. "Placki " pojawiły się na plecach, brzuchu, jest kilka na nogach , rękach/dłoniach oraz na głowie. Poradźcie jak się najlepiej zabrać do walki z tą chorobą - w mojej rodzinie jest to pierwszy przypadek . z góry dzięki za pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 03 sty 2015 - 17:14:57

Witaj "ja1961"
Łuszczyca jest dziedziczna, jak opisujesz (wada genetyczna), ale tym aż tak bardzo się nie przejmuj. Co więcej, nikt z pozostałej rodziny nie może się "zarazić".
Najlepiej ustalić i usunąć przyczyny choroby, wtedy sama ustępuje. Zobacz temat: "Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć".
Pozdrawiam
Helena
P.S. Ponieważ była już w rodzinie, macie również własne doświadczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 03 sty 2015 - 22:29:57

MYŚLE ŻE PÓJŚCIE DO DOBREJ KLINIKI BEDZIE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA DZIECKA---- Z DALEKA OD SZARLATANÓW OSZUSTÓW.POZDRAWIAM. JESTEM NA LECZENIU BIOLOGICZNYM PO TYGODNIU ZOSTAŁY TYLKO CIEMNE PLAMY A MIAŁEM PRZEZ MAŚCI ZEJA ZAJETE 90% CIAŁA DO TEGO Z ERYTRODERMIĄ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 sty 2015 - 00:14:16

A GDZIE MIESZKACIE?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 06 sty 2015 - 21:40:12

Dobry wieczór. Witaj Sławek
Zadam jedno pytanie. Nie doszukuj się żadnych podtekstów, złośliwości - bo takich nie ma. Chciałabym znać odpowiedź, bo nie pasuje do obrazu całości.
Dlaczego kupiłeś maści Z.E.J-a ??
Chorujesz bardzo długo, próbowałeś wszystkiego. Jesteś weteranem w walce z łuszczycą i mogłoby się wydawać - ostatnim naiwnym, łatwowiernym, który się na takie maści pokusi. Twój stan zdrowia (skóry) był dobry, w co wierzę, nie musiałeś stosować żadnych "mazideł". Tymczasem jako jeden z pierwszych zakupiłeś te maści. Kosztują konkretne pieniądze, których Ci nie zbywa. Na Forum mogłeś kupić tańsze, sprawdzone, markowe. Bez przetestowania (próby) dość wcześnie zacząłeś krytykę maści, również ze względu na niewiadomy skład. Nie rozumiem, co się stało, że je kupiłeś - impuls chwili, uległeś reklamie, miałeś słabszy dzień? Przez 29 lat choroby wypróbowałeś dziesiątki różnych maści (i nie tylko) - bez skutku, nie mogłeś raczej myśleć, że maści Z.E.J.-a pomogą.
U Basi była inna sytuacja, w miarę logiczna. Dostała maści bezpłatnie (za darmo) a jej stan skóry był zły ? chciała się ratować.
Proszę o wyjaśnienie
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 06 sty 2015 - 21:58:50

Bo widzisz Helena, mój stan skóry jest i był w chwili zakupu maści w świetnym stanie. Nie znaczy to jednak, że mi nic nie wychodzi. Ciągle mi się coś pojawia i na ogół radzę sobie z tym sterydami. Nie chcę jednak stale ich używać, bo i tak sądzę, że trochę z nimi przesadzam. I wtedy przeczytałem o maści z.e.ja. Nie jestem jednak głupi i nie dam 200zł w ciemno. Miałem o tę sumę pretensje, więc z.e.j. zaproponował mi maści za 50zł. Zgodziłem się, bo to suma, którą ewentualnie mogę poświęcić.

Byłem gotów od razu się smarować i pierwszego dnia to zrobiłem. Jednak później z.e.j. mi powiedział, że na początku mocno pogorszy się stan skóry. Odstawiłem więc smarowanie, bo było lato i nie chciałem, żeby mnie wtedy wysypało. Chciałem poczekać do zimy.

No a potem przeczytałem z.e.ja teorie o zaraźliwości łuszczycy. A że abolutnie się z nimi nie zgadzam i uważam, że to brednia więc zacząłem wątpić czy z.e.j w ogóle wie co mówi. Oraz w maści, które samodzielnie zrobił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3738394041424344454647...->|-->
Bieżąca strona: 42 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.