Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6768697071727374757677-->
Bieżąca strona: 73 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 kwi 2015 - 12:21:40

DZISIAJ WYROK SĄDU - OGŁOSZENIE , NA TAKIEGO SZARLATANA JAK ZEJ - KTÓRY DLA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH DOPUŚCIŁ DO ŚMIERCI DZIECKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ns33e (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 kwi 2015 - 09:03:59

Z przykrością stwierdzam, że od pojawienia się oszusta ZIEJA strasznie to forum wysypało by nie powiedzieć - zsyfiło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 11 kwi 2015 - 17:42:35

Witam,
zapraszam zainteresowanych skutecznym leczeniem łuszczycy do Facebooka:
https://www.facebook.com/groups/skuteczna.masc.zeja/
Można tam obserwować na bieżąco efekty leczenia łuszczycy maścią zej-a u osób, które udostępniają swoje fotografie z etapów leczenia.
Zapraszam też do włączenia się do grupy: "łuszczyca, jak ją skutecznie leczyć" gdzie można pisać posty i komentarze.
Hejterów też zapraszam, jeżeli któryś z was choruje na łuszczycę to może również zechcecie się wyleczyć, ja wam nie wróg a łuszczyca jest sprawiedliwa i nie wybiera tylko wśród biednych i głupich, kosi równo jak leci.
Z poważaniem Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 11 kwi 2015 - 17:53:21

Hello,
I invite interested in effective treatment of psoriasis to Facebook :
https://www.facebook.com/groups/skuteczna.masc.zeja/
http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.html
There you can observe in real time the effects of the treatment of psoriasis ointment descent - and in those who share their photographs of the stages of treatment.
I also invite you to join the group : " psoriasis, how to effectively treat " where you can write posts and comments.
Yours Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N'Basia from Mombasa (---.146.rev.vline.pl)
Data: 11 kwi 2015 - 21:36:33

Psoriasis cannot be stopped with ointments. You need to cure the cause.
More information visit: http://www.wydawnictwopandora.pl
Kind regards

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 12 kwi 2015 - 01:25:44

Hello,
my ointment is effective , healed already approx. 200 people , I know what I'm saying.
Treatment , stages of treatment can be observed on a regular basis , some of those treating the ointment descent -a leading their blogs , photographs there will summarize the current description.
For those interested, we provide access to these blogs.
Here are some examples : http://luszczycamojahistoria.blogspot.com/
http://plamisty.blogspot.com/
Yours Z.E.J. tel . 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 12 kwi 2015 - 01:28:33

Witam,
moja maść jest skuteczna, wyleczyłem już ok. 200 osób, wiem co mówię.
Kurację, etapy leczenia można obserwować na bieżąco, część osób leczących się maścią zej-a prowadzi swoje blogi, zamieszczają tam fotografie z bieżącym opisem.
Dla zainteresowanych udostępniamy wgląd do tych blogów.
Oto przykłady: http://luszczycamojahistoria.blogspot.com/
http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 12 kwi 2015 - 16:23:04

ZEJU- STARY OSZUŚCIE PIERDOL W CZAPKE, BEDZIESZ MIAŁ DZIECI Z DASZKIEM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 13 kwi 2015 - 22:01:12

Witam,
moja maść jest skuteczna, wyleczyłem już ok. 200 osób, wiem co mówię.
Kurację, etapy leczenia można obserwować na bieżąco, część osób leczących się maścią zej-a prowadzi swoje blogi, zamieszczają tam fotografie z bieżącym opisem.
Dla zainteresowanych udostępniamy wgląd do tych blogów.
Oto przykłady: http://luszczycamojahistoria.blogspot.com/
http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858 e-mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 13 kwi 2015 - 22:29:28

A z tego forum, to ilu nas Mistrzu wyleczyłeś(wcześniej pisałeś o tysiącach, teraz o 200)?!
No, nie pisz, że księżniczka Basia już została trwale wyleczona. Bo, jeśli to jest faktem, to odpalam maszynę i jadę do Cz-wy podziwiać na własne gały.

Zgodzę się z tym, że skutecznie "wyleczyłeś" nas z ....pieniązkówwinking smiley
Nasunęła mi się taka myśl, idealnie wpisujesz się w propagandę goebbelsowską.... Mianowicie powielane do znużenia hasełka-kłamstewka zaczynają żyć i tym samym uwiarygadniają się w przestrzeni publicznej. Uczniem jesteś niezłym. Weż tylko poprawkę, że dzisiejszy real jest deczko inny od tamtych czasów. Siła oddziaływania Internetu, niezależność mediów, takie fora, stowarzyszenia nasze powodują, że nawet takie wyrachowane podejmowane działania przez Ciebie, jak to mawiał Dyzma padną na "ryj w try miga".
I na całe szczęście hochsztaplerze tak się to dzieje.

J23

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 14 kwi 2015 - 11:59:12

ŚWINIA I OSZUST Z TEGO ZEJ-A I TYLE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Marta (---.play-internet.pl)
Data: 14 kwi 2015 - 16:40:04

Naprawdę, trzeba być wyjątkową mendą żeby okradać chorych ludzi. ZIEJ, jak ci nie wstyd, jak możesz patrzeć w lustro?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 14 kwi 2015 - 18:01:52

Witam hejterów,
uważam że z łuszczycą nie wiele macie wspólnego, gdybyście byli chorzy to przynajmniej chcielibyście spróbować skutecznego leczenia bez jakichkolwiek skutków ubocznych.
Każdy, kto jest chory na łuszczycę chciałby się wyleczyć, choć są też anomalia takie np. jak "szater" zakochana we własnej łuszczycy pilnuje by do medycyny nie dostało się coś co działa skutecznie. Wraz z takimi pieskami jak wy pilnuje swojego koryta robiąc krzywdę ludziom bardzo cierpiącym.
Piszesz "j" że jakobym (skutecznie "wyleczyłeś" nas z ....pieniązków).
Żaden z Was hejterów nie leczył się u mnie, nie kupiliście u mnie nawet grama, mało tego proponowałem wam moją maść za darmo i jakoś nie było chętnych, dlatego jestem pewny że nie wiecie co to jest łuszczyca.
Pracując jako hejterzy dla skorumpowanych karteli mogli byście trochę poczytać o tej chorobie, bo zachowujecie się na tym forum jak żule i menele sypiąc bluzgami obrażając wszystkich, może to jest skuteczna metoda do zrobienia pustki na tym forum, pozostaną tu tylko sami hejterzy wyjący i rozszarpujący się wzajemnie jak parszywe wilki.
Nawet nie pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 14 kwi 2015 - 18:58:40

SKÓRWYSYNU MAŁO MNIE NIE UKATRUPIŁEŚ TYM ŚWIŃSTWEM , I ŚMIESZ POWIEDZIEC ŻE NIKOGO Z NAS NIE LECZYŁEŚ, PRZYPOMNIJ SOBIE JAK OSZUKIWAŁEŚ ŻE TAK MUSI WYGLĄDAC SKÓRA PRZY LECZENIU TYM GÓWNEM, A WYLĄDOWAŁEM Z ERYTRODERMIĄ W SZPITALU-- BLISKI ZGONU, WIEDZ ŻE CO SIE ODWLECZE TO NIE UCIECZE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 14 kwi 2015 - 23:58:51

Mirek ty żulu, miej odwagę przyznać się kim jesteś, nikt jeszcze nie kupił ode mnie 40 pojemników, skoro jeden wystarczy do wyleczenia.
Twoi pracodawcy przestaną Ci płacić za hejty jeżeli zorientują się że nic nie wiesz o łuszczycy, tylko rzucasz bluzgi i obrażasz wszystkich.
Świat Ci się zawalił bo opuścili Cię wszyscy, strach nosisz w gaciach i dlatego jesteś takim menelem.
Wyj i kop się z podobnymi sobie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 15 kwi 2015 - 16:52:11

TY ŁACHU JEDEN W TAMTYM ROKU MI TO HANDLOWAŁEŚ - SPRAWA W KGP W WARSZAWIE TAM SĄ MOJE DANE, Z KILKU PLAMEK TWOJE MAZIDŁO DOPROWADZIŁO MNIE DO ERYTRODERMI I WYLĄDOWAŁEM W SZPITALU, TERAZ JESTEM OD GRUDNIA NA LECZENIU BIOLOGICZNYM I ZAPOMNIAŁEM CO TO ŁUSZCZYCA JESTEM CZYŚCIUTKI, MIMO CHŁODU JESZCZE CHODZE NA KRÓTKI REKAWEK , PO PROSTU ŻYCIE NABRAŁO SENSU W TYM MOMENCIE, PO TWOICH MAZIDŁACH PRZEZ 2 MIESIĄCE NIE MOGŁEM WYJŚC NA PODWÓRKO BO WSTYD I BÓL, ŁACHU NAZYWASZ MNIE MENELEM POCZEKAJ BEDZIESZ MIAŁ MENELA W SĄDZIE ZA TO WSZYSTKO . CO DO STRACHU WŁAŚNIE JEST PRZECIWNIE, JESTEM W SUPER KONDYCJI, A CHEJTEREM ŻADNYM NIGDY NIE BYŁEM , CO DO ,,obrażasz wszystkich'' TO TEŻ SIE MYLISZ TYLKO CIEBIE BYŚ INNYM JAK MNIE KRZYWDY NIE ZROBIŁ = OSZUŚCIE I ZŁODZIEJU.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 15 kwi 2015 - 17:01:28

A CO DO POJEMNIKÓW TO JESZCZE 6 SZTUK MAM /ZOSTAWIŁEM TAK NA WSZELKI WYPADEK DO BADAŃ/ , A WIDZE RACZEJ ŻE CIEBIE OPUŚCIŁA N-BAŚKA KTÓRA TAK SUPER 7 MIESIECY SIE NIBY U CIEBIE LECZYŁA, A JA SIE NIE STRESUJE JUŻ TY ŻYJ I MYŚL KIEDY CIE ZWINIE POLICJA, PRAWDA SIE OBRONI , MIMO ŻE MI ZGINEŁA ŁUSZCZYCA NIE ODŻEGNUJE SIE OD LUDZI CIERPIĄCYCH JAK JA WCZEŚNIEJ I NIE CHCE BYŚ JESZCZE CHOC JEDNĄ OSOBE SKRZYWDZIŁ, TY CHAMIE OBRZYDLIWY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 15 kwi 2015 - 18:29:07

Gdzie stos obietnic
słów pustych kupa tam
w miejscu gęby zwykle bywa d...............
żal was czytać a już coś komentować to .................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (155.133.87.---)
Data: 18 kwi 2015 - 22:30:19

Witam,
może ktoś zna osobę chorującą na łuszczycę i tarczycę jednocześnie, proszę o kontakt może będę mógł pomóc oraz dam kontakt do takich osób, które właśnie mają te dwie choroby i są w trakcie leczenia.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 19 kwi 2015 - 15:26:10

jeszcze troche a oszust bedzie pisał że leczy prostate.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6768697071727374757677-->
Bieżąca strona: 73 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.