Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8889909192939495969798
Bieżąca strona: 98 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: slawomir.gmail.comczrka@ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sie 2016 - 08:03:43

martynka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chcialam zapytac czy jeszcze ktos jest, kto sie ta
> metoda wyleczyl? Chociaz tutaj o wyleczeniu niema
> mowy, bo jak Joma sama mowi, czasami cos
> wyskakuje... ale i tak piszcie prosze bo ciekawa
> jestem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Metoda BSM - metal dotykany do ciała podczas leczenia
Wysłane przez: Gosia (---.play-internet.pl)
Data: 24 wrz 2018 - 18:09:14

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie powinno się używać żadnego metalu na ciele podczas leczenia? Co on powoduje?
Tego nikt nie wyjaśnia sad smiley Stopuje energię? na jakiej to jest zasadzie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM - metal dotykany do ciała podczas leczenia
Wysłane przez: My Way (---.centertel.pl)
Data: 27 wrz 2018 - 22:06:48

To trochę na wyrost. Jak masz obrączkę, może lepiej ściągnąć, ale wiem, że niekoniecznie. Sam autor trzymał mi na głowie swoją osobista dłoń, na której był zegarek. Niestety BSM nie działa u wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Steimi (---.play-internet.pl)
Data: 16 pa� 2020 - 12:23:59

Cześć,temat Łuszczyca,tak jak zostało wcześniej napisane w trakcie leczenia żadnych używek,uzupełnienie organizmu w witaminy,czyli budulec i równoległe stosowanie znanej Diety Optymalnej Kwaśniewskiego wysokotłuszczowej,jajka, boczek w znanej proporcji do węglowodanów,wchodząc lekko w dietę Ketogeniczną (uwaga na glifosat).Zaleceniem jest też zająć się profilaktycznie odrobaczeniem organizmu w którym robaki,patogeny, wywołują stany zapalne w organizmie.Następnie,przed samym zabiegiem w pierwszej kolejności rozgrzanie ciała szklanką gorącego mleka bez obecności przedmiotów metalowych.Sam zabieg:leczenie,pozycja wyjściowa nr. 5, następnie pozycja nr.2 i dodatkowo pozycja nr.3 na przemian z rozwagą.Po jakimś czasie płatki łuszczycy spadają jak śnieg z nieba i nie ma dramatu,wykwity skórne znikają.To co opisałem to już wszystko zostało wcześniej wynalezione ale to jest moja propozycja połączenia tej Diety wysokotłuszczowej + B S M.
P.S. To co,Panowie i Panie? Spotykamy się na plaży. Miłego Dnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8889909192939495969798
Bieżąca strona: 98 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.